Finał LM 2016/17: Juventus - Real Madryt

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Po regulaminowym czasie gry...

Czas głosowania minął śr 17.05.2017 23:37

Remis
3
16%
Łatwa wygrana Juventusu
2
11%
Łatwa wygrana Realu
3
16%
Wyszarpane zwycięstwo Juventusu
6
32%
Wyszarpane zwycięstwo Realu
5
26%

Liczba głosów: 19

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 798

Postautor: Boromir » ndz 04.06.2017 20:21

Również, jak Morrow, jestem pod wrażeniem Zidana. Widać włoską myśl szkoleniową w nim. Widziałbym go w Juventusie w przyszłości, zawsze dobrze wypowiadał się o swoim byłym klubie.
Obrazek

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 218

Postautor: wloski » ndz 04.06.2017 20:25

League pisze:Source of the post

Glik znowu nie wziął tabletek :D

Tak samo jak Radja
Radja Nainggolan (na zdjęciu) nie mógł przepuścić takiej okazji, żeby dogryźć Juventusowi. Po zakończeniu finału Ligi Mistrzów, belgijski pomocnik opublikował na Instagramie filmik, na którym powiedział: "Cóż za wspaniały wieczór! Jestem na zgrupowaniu kadry, niektórzy są już na wakacjach. Są też tacy, którzy pojechali do Cardiff. Nagrywam ten filmik w odpowiedzi tym, którzy mnie wyzywali i przechwalali się jeszcze przed meczem - nie róbcie tak. Chciałbym zobaczyć teraz osoby, które mówiły i pisały do mnie te wszystkie rzeczy wcześniej. Nagrywam ten filmik dla kibiców Juventusu, choć nie wiem czy ich jeszcze stać na obejrzenie go do końca po takim meczu. Trzy dni temu wywyższaliście się, co macie teraz do powiedzenia?"

Obaj mają raka mózgu. Wracając do Glika o czym on mówi to ja nie wiem bo Juventus wygrał z Monaco zasłużenie, zaś Real z Bayernem nie do końca uczciwie i tu są wątpliwości.

Belgowi za to znów odcieło krew, jego zachowanie wygląda jak wkurwionego małolata który chce uderzyć dwie głowy większego gościa, a ten gość trzyma go za głowę jedną ręką i śmieje się z tego.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
mete
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 295
Kontaktowanie:

Postautor: mete » ndz 04.06.2017 20:29

Naingollan nie lubi Juventusu. Fani Juve nie lubią jego. Czasem zaczynał on a czasem fani. Przed finałem był zaczepiany przez fanów Juventusu na social media i dla jednego nawet nagrał przepowiednie odnośnie finału gdzie brakło tylko jednej bramki Cristiano do spełnienia. Rak mózgu? Karma. Była akcja jest reakcja.

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: wloski » ndz 04.06.2017 20:33

:oops:
mete pisze:Naingollan nie lubi Juventusu. Fani Juve nie lubią jego. Czasem zaczynał on a czasem fani. Przed finałem był zaczepiany przez fanów Juventusu na social media i dla jednego nawet nagrał przepowiednie odnośnie finału gdzie brakło tylko jednej bramki Cristiano do spełnienia. Rak mózgu? Karma. Była akcja jest reakcja.

Przecież jego to nawet nie powinno tykać jak rzekomo tak ma wyjebane. Zresztą jego zachowanie było już wielokrotnie analizowane, gdy miał iść do Juve to słodzenia nie było końca.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
Sawyer
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 402
Kontaktowanie:

Postautor: Sawyer » ndz 04.06.2017 20:35

mete pisze:Naingollan nie lubi Juventusu. Fani Juve nie lubią jego. Czasem zaczynał on a czasem fani. Przed finałem był zaczepiany przez fanów Juventusu na social media i dla jednego nawet nagrał przepowiednie odnośnie finału gdzie brakło tylko jednej bramki Cristiano do spełnienia. Rak mózgu? Karma. Była akcja jest reakcja.

Jasne. To jak skomentujesz jego wcześniejsze video nt. Juve ? To na którym występuje z Marlboro...

Rak mózgu, a Glik to typowy Seba. Niestety.
Juventus & Widzew

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 1866

Postautor: Delpiero14 » ndz 04.06.2017 20:37

No ale Glik jest rudy, nie jego wina przecież.

Awatar użytkownika
mete
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

Postautor: mete » ndz 04.06.2017 20:38

Ja nie mam zamiaru nikogo usprawiedliwiać czy analizować wideo. Fakty jakie są takie są. Akurat przed finałem Belg był prowokowany przez fanów Juventusu. To się im odgryzł. Proste.

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: wloski » ndz 04.06.2017 20:40

mete pisze:Source of the post Ja nie mam zamiaru nikogo usprawiedliwiać czy analizować wideo. Fakty jakie są takie są. Akurat przed finałem Belg był prowokowany przez fanów Juventusu. To się im odgryzł. Proste.

To przestań wyznawać zasadę: nie znam się to się wypowiem.

Ja w tematach których nie wiem co powiedzieć nie piszę.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1083

Postautor: League » ndz 04.06.2017 20:42

mete pisze:Source of the post Ja nie mam zamiaru nikogo usprawiedliwiać czy analizować wideo. Fakty jakie są takie są. Akurat przed finałem Belg był prowokowany przez fanów Juventusu. To się im odgryzł. Proste.

Sam z siebie nie był prowokowany, jakoś fani juve nie prowokowali strootmana, tottiego czy bruno peresa przed meczem z realem. Naingollan sam się wystawił na cel wygłaszając komentarze świadczące o tym że jest tak mądry jak ładny. Nie zliczę ilości wywiadów w którym wypowiadał się niepochlebnie o Juve. tzn niepochlebnie to eufemizm bo nikt by go nie jechał za to że nie lubi juve ale on wśród czystej nienawiści posuwał się do kłamliwych oskarżeń.
Obrazek

Awatar użytkownika
mete
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

Postautor: mete » ndz 04.06.2017 20:43

Akurat tak się składa, że sytuację na linii Naingollan-fani Juventusu przed finałem LM znam a problem mają że znajomością jej fani Juventusu jak widać.

Owszem sytuacja sięga znacznie dłuższego czasu, ale akurat tym razem fani Juventusu za szybko przypisali sobie zwycięstwo i wzięli sobie za cel Naingollana dobrze znając jego stosunek do klubu.

Awatar użytkownika
Sawyer
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 402
Kontaktowanie:

Postautor: Sawyer » ndz 04.06.2017 20:47

mete pisze:Source of the post Akurat tak się składa, że sytuację na linii Naingollan-fani Juventusu przed finałem LM znam a problem mają że znajomością jej fani Juventusu jak widać.

Prowokacje kibiców nie wzięły się z niczego...

Widziałeś kiedyś żeby np. Marchisio, Bonucci czy Buffon odpowiadali na zaczepki kibiców w social media i to w taki sposob? No wlasnie...

Naingolan to po prostu debil. Sam zaczął ten cały cyrk, a ze jest tak głupi żeby w taki sposób przepychać się z kibicami, No cóż...

A Glika to w ogóle szkoda komentować bo to jest boiskowy bandyta a mentalnie zachowuje się jak typowy Sebek. Sprawiedliwości stało się zadość bo najpierw specjalnie zdeptała Higuaina do czego w sumie sam się przyznał, a pózniej odpadł z LM bo byli zwyczajnie gorsi od Juve... ?
Juventus & Widzew

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 397
Kontaktowanie:

Postautor: sci » ndz 04.06.2017 21:02

Glik to pała

tylerdurden
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 67

Postautor: tylerdurden » ndz 04.06.2017 21:06

wloski pisze:
Real z Bayernem nie do końca uczciwie i tu są wątpliwości.

Kiedy w koncu skończy się to załosne pie....nie o dwumeczu z Bayernem,w którym trzy pierwsze kardynalne błedy sędziowskie były na korzyść Niemców (karny za odbicie klatą, brak drugiej żółtej dla Vidala na początku drugiej połowy w Madrycie, niesłucznie uznany gol dla Bayernu na 2:1). Ileż można pluć i udawać, że pada deszcz ???

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1083

Postautor: League » ndz 04.06.2017 21:10

mete pisze:Source of the post Akurat tak się składa, że sytuację na linii Naingollan-fani Juventusu przed finałem LM znam a problem mają że znajomością jej fani Juventusu jak widać.

widocznie nie znasz skoro tak piszesz o naingollanie prowokowanym przez juve
Obrazek

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 870

Postautor: HMK » ndz 04.06.2017 21:11

tylerdurden pisze:Source of the post Kiedy w koncu skończy się to załosne pie....nie o dwumeczu z Bayernem

Tak, nasz dwumecz z Bayernem to kradzież stulecia, a Barca z PSG to historyczna remontada. Nie ma co się przejmować, campeones.
Obrazek

Wróć do „Puchary Europejskie”