Finał LE 2016/17: Manchester United - Ajax Amsterdam

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, fieldy, piotrcies, maestro

Po regulaminowym czasie gry...

Czas głosowania minął czw 18.05.2017 23:16

Remis
1
8%
Łatwa wygrana United
4
31%
Łatwa wygrana Ajaxu
2
15%
Wyszarpane zwycięstwo United
3
23%
Wyszarpane zwycięstwo Ajaxu
3
23%

Liczba głosów: 13

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 165
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » czw 25.05.2017 13:57

czarny samael pisze:Source of the post Nie, po prostu inaczej to klasyfikuję, co Ci zresztą wrzuciłem. "Walka o mistrzostwo" bez końcowego tryumfu jest warta tyle co nic.

Co za bzdura. Tak, nic nie jest warta postawa teamu na przestrzeni całego, długiego ligowego sezonu, gdzie Twoja drużyna gra po prostu świetny futbol. Niemal co tydzień jesteś raczony fajnym spektaklem, gdzie możesz być dumny, że kibicujesz takiej drużynie, która gra szybko, efektownie, efektownie i z dużą determinacją. Ważniejsze i bardziej cenne są przecież osiągnięcia drużyny, która wydawała tryliony, grała może dobrze 2-3 miesiące, wygrała puchary, które przed sezonem były nisko na jej liście priorytetów, a tak poza tym to męczyła się i kibiców niemiłosiernie. :angry2:

Tak to mógłbym podchodzić do sprawy, gdybym nie oglądał meczów.

Postawę drużyny w danym sezonie należy oceniać na podstawie OCZEKIWAŃ. Tylko i wyłącznie. A po letnich transferach, zmianie na stołku trenerskim, były one ogromne.
Ostatnio zmieniony czw 25.05.2017 14:01 przez red85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1151

Postautor: Morrow » czw 25.05.2017 13:59

Bouma, dokładnie o tym samym.

W drugiej połowie sezonu poza Chelsea, która zdecydowanie uciekła, wszystkie ekipy w grupie pościgowej były bardzo blisko. Możemy tu przytaczać końcową statystykę kiedy było wiadomo, że w MU był szpital (nie pamiętam kiedy widziałem na murawie tylu gości chodzących przy pomocy kul co wczoraj), szanse na top4 były niewielkie ale dość powiedzieć, że w ostatnich 6 kolejkach MU zdobyło 6 punktów, Totki 15. Podobnie było w marcu. Co do bilansu to United przez niemal cały sezon miało najgorszy z grona wszystkich kandydatów do top4, kiedy skontrastujemy to z najlepszym bilansem Tottenhamu to różnica jest spora ale to chyba nie jest kluczowy argument.

Żeby była jasność, nic nie ujmuje Tottenhamowi. Zanotowali progres w stosunku do poprzedniego sezonu, potrafią grać bardzo fajną piłkę, Pochettino robi tam świetną robotę, są mądrze budowani, taka ilość punktów z powodzeniem dałaby im w poprzednich sezonach mistrzostwo ale to jednocześnie zespół, który się ośmieszył w Europie ("odpuszczamy puchary...żeby awansować do pucharów") i nadal trudno go zaliczyć do ekip, które będą groźne dla europejskich siłaczy w następnym sezonie. Tego samego nie mogę napisać o Chelsea czy choćby Liverpoolu, który w meczach z silniejszymi rywalami zwykle świetnie wyglądał ale brakowało mu regularności ze średniakami. Totki miały super regularność do tego ta świeżość i brak gry na kilku frontach przydała się w końcówce sezonu - wygrali 13/15 ostatnich spotkań i skończyli spokojnie na drugim miejscu tylko za Chelsea ale zestawiając ich z MU powinniśmy jednak wziąć pod uwagę, że mieli znacznie więcej luzu na wiosnę a ta przewaga punktowa przez większość sezonu wcale nie była tak okazała.

W skrócie, Totki zasłużenie zajęły 2. miejsce, grały przyjemną i atrakcyjną piłkę, znacznie przyjemniejszą do odbioru niż MU ale nie uważam żeby to była drużyna obecnie zdolna jakkolwiek postawić się Bayernowi czy Realowi w dwumeczu, czy zdolna zagrozić europejskiej czołówce i wyraźnie lepsza od United gdyby przyszłoby im się zmierzyć np. wczoraj w finale LE.

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive
Reputacja: 1364

Postautor: janop » czw 25.05.2017 14:01

red85 pisze:Source of the post Tak to mógłbym podchodzić do sprawy, gdybym nie oglądał meczów.

Tych United raczej nie warto oglądać jeśli się nie jest fanatykiem tej drużyny. Przyjemność żadna dla postronnego widza.

maxskr
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 35

Postautor: maxskr » czw 25.05.2017 14:19

Może jestem dziwny, ale osobiście więcej radości by mi dał sezon bez trofeów, ale z 2 miejscem w lidze w stylu, który prezentował Tottenham. Głównie dlatego, że miałbym poczucie, że wreszcie idziemy w dobrym kierunku. A tak, może jestem bardziej optymistycznie nastawiony niż na koniec ostatnich sezonów, ale prawdę mówiąc wielkiej różnicy nie widzę.

Awatar użytkownika
Bouma
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 128

Postautor: Bouma » czw 25.05.2017 14:20

Tak sobie sprawdziłem i United wydali na transfery od ostatniego mistrzostwa netto 415 milionów euro, Spurs ... 8 milionów netto, lepsze wyniki United powinny być oczywistością, i raczej nie mogą stanowić argumentu o ''lepszym'' sezonie. Zwłaszcza, że 6. miejsce w lidze i Liga Europy to co najwyżej niewiele lepsze wyniki niż wicemistrzostwo Anglii.

Nikt nie wydaje takiej kasy na transfery jak United w ostatnich latach, pod tym względem pewnie też warto ocenić kiepską grę w lidze... Ale to już podchodzi pod oczywistości.
...

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1151

Postautor: Morrow » czw 25.05.2017 14:53

Trochę się rozjeżdża zarówno ten temat jak i ocena MU bo już nie wiem czy oceniamy całą epokę po Fergusonie czy pierwszy sezon Mourinho.

Przytaczane są kwoty transferów odkąd odszedł Ferguson a nie uwzględniamy tego, że po drodze było 2 trenerów, mnóstwo złej gry, wydanej kasy i sporego grona tych graczy sprowadzonych głównie przez LVG już nie ma. Di Maria, Depay, Falcao, Schneiderlin, Schweinsteiger to goście, którzy zostali przez United zjedzeni i wypluci.

Kiedy LVG przyszedł, wywalił blisko 200mln euro w pierwszym okienku i zajął 4 miejsce w lidze w swoim pierwszym sezonie, zdobywając punkt więcej od Mourinho w tym sezonie, zostało to przyjęte z entuzjazmem i optymizmem także przeze mnie. Rok później Holender wydał kolejne 150 baniek, drużyna zaliczyła regres, kopała się po czole i często miała problem ze stworzeniem 2-3 okazji do zdobycia bramki w meczu. Drużyna grała siermiężnie, nudno, brzydko dla oka i co najgorsze nie była efektywna a był to drugi sezon LVG. Mimo ogólnej beznadziei pojawiały się głosy, że Holender mógłby zostać jeśli uda mu się załapać do top4. Na osłodę dostaliśmy FA Cup. Holender poleciał na koniec sezonu choć pamiętamy, że już w zimie było bardzo blisko zwolnienia albo dymisji.

Portugalczyk przyszedł przy aplauzie jednych i krzykach protestów innych. Wydał na dzień dobry koło 185 mln euro, mniej niż LVG po przyjściu. Drużyna w lidze bywała poukładana i miewała dobre okresy (nawet red pisał, że nie ma się czego czepić i trzeba chwalić zespół), miewała okresy kiedy grała fajnie dla oka, tłukła po 30 strzałów na bramkę ale była szalenie nieskuteczna i remisowała, wreszcie zanotowała słabą drugą połowę sezonu kiedy wyglądało to równie beznadziejnie co za Moyesa i LVG. Efekt końcowy w tabeli i punktowo zbliżony do poprzedników ( LVG w swoim pierwszym sezonie zdobył o punkt więcej).

Do tego dochodzi ta nieszczęsna LE, która przyszła jak koło ratunkowe dla słabego sezonu i za którą, mam wrażenie, niektórzy kazaliby wręcz przepraszać i się wstydzić jakby jej wygranie było hańbą. Wszyscy są chyba zgodni, że miejsce United jest w LM, obok najlepszych i to gdzieś wysoko na drzewku. Ale chęci a możliwości to dwie różne kwestie, na ten moment jest tu ekipa na wygranie LE, grająca bardziej lub mniej konsekwentny futbol, który raz ogląda się lepiej a raz gorzej. Daleko temu tworkowi jednak do tych najlepszych.

Poza odlotami jednostek nie wydaje mi się aby ktoś gloryfikował szczególnie to trofeum, jest przepustką do lepszego świata i miłym akcentem a nie celem ostatecznym. Nie rozumiem też tego najazdu na Mourinho. Van Gaal sprowadził gości za blisko 350 mln i praktycznie żaden oprócz Herrery nie stał się filarem zespołu. Mourinho kupił 4 gości, drużyna gra lepiej albo gorzej ale każdy stał się istotną figurą i podstawowym graczem. Portugalczyk nie zrobił na razie niczego kosmicznego, było wiadomo czego można się spodziewać po jego drużynach. Przerośniętego ego, często trudnej do zaakceptowania gry i pucharów. Oczekiwania wobec ligi były i są znacznie większe, miała być walka o mistrzostwo a jest 6. miejsce i to jest klęska ale już na półmetku było widać, że mistrzostwo jest nieosiągalne, LE uratowała sezon bo wirtualnie daje to co miejsca 2-3 w tabeli i pozwala nam za rok rywalizować z najlepszymi, gdyby nie dawała tego przywileju odbiór tego pucharu byłby zupełnie inny i nikt by się tu świętował.

Za nami pierwszy sezon, Portugalczyk zrobił w nim to samo co było planem minimum dla poprzednika. Dostał się do LM, do tego dołożył dwa pomniejsze krajowe puchary i wygrał LE. Wobec 6. miejsca zdecydowanie za mało żeby mówić o zajebistym sezonie ale czy Guardiola bijący się do ostatniej kolejki o miejsce w top4 i jego City wypadli lepiej? Tak jak 4. miejsce LVG nie było spełnieniem marzeń każdego kibica MU tak nie jest nim awans do LM przez wygranie LE i zajęcie 6. miejsca w lidze ale biorąc pod uwagę, że to pierwszy sezon Portugalczyka i w naciągany sposób ale spełnił plan minimum nie widzę powodu żeby sympatycy MU mieli się tu samobiczować i dołować wobec takich rezultatów. Na to przyjdzie czas za rok jak drużyna nie zanotuje dalszego progresu.

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive
Reputacja: 1364

Postautor: janop » czw 25.05.2017 15:04

Morrow pisze:Source of the post Nie rozumiem też tego najazdu na Mourinho.

To proste: typ jest śmieciem i ciężko za niego trzymać kciuki.

red85
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » czw 25.05.2017 15:15

Morrow pisze:Source of the post Van Gaal sprowadził gości za blisko 350 mln i praktycznie żaden oprócz Herrery nie stał się filarem zespołu

Rojo, Herrera. Nie zapominajmy również, że to Luj na stałe zmienił pozycję Antkowi i wprowadził do drużyny Rashforda. Również wczoraj, w najważniejszym meczu od lat (jak twierdzą niektórzy) zagrał Blind i to na pozycji, którą też Luj mu wymyślił. I spisał się doskonale.

Do transferu Martiala i Shawa również trudno mieć pretensje do Luja jak za jego kadencji stanowili w swoim okresie silne punkty zespołu. Czy to aby nie "zasługa" obecnego szkoleniowca, że ta dwójka (podobnie zresztą jak Smoła) zaliczyła spory regres? Bo przypomnę, że w analogicznych sytuacjach obarczano winą poprzednich szkoleniowców.

Nie zapominajmy również o tym, że rok, czy nawet półtora roku temu niemal wszyscy twierdzili, że wyniki są gorsze niż wskazuje na to - rzekomo duży - potencjał tej drużyny. Od tego momentu kupiliśmy wielkie nazwiska + Baily, który spisywał się w większości świetnie. A wyników nie tylko nie ma lepszych, ale w ligowej tabeli uplasowaliśmy się jeszcze niżej niż sezon wcześniej.

Morrow pisze:Source of the post Dostał się do LM, do tego dołożył dwa pomniejsze krajowe puchary i wygrał LE.

To jest też ciekawe, że zaczęliśmy już mówić o Tarczy Dobroczynności jak u pucharze. Trochę to żenująco wyglądało jak podczas celebracji Mou ze swoją świtą wyciągał 3 palce :boruta:
Ostatnio zmieniony czw 25.05.2017 15:20 przez red85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 330

Postautor: czarny samael » czw 25.05.2017 15:18

Sawyer pisze:Source of the post Carbon napisał, że kasa za wygranie jest taka sama, wiec sie do tego odniosłem, pomylił się co prawda, ale różnica jest niewielka bo tylko 1,5 mln.

No nie, bo dostajesz pieniądze za całą grę i ona jest kilkudziesięciokrotnie większa. Przy FA Cup dostajesz kilka milionów, a nie prawie 40.
Bouma pisze:Source of the post I ja pewnie wolałbym być kibicem grającego często kapitalny futbol Tottenhamu (+60 bilans bramek w lidze) niż Manchesteru w tym sezonie, zwłaszcza, że wyniki United są mocno rozczarowujące chyba dla wszystkich, a samo United ma lepszą kadrę niż Spurs.

Ja właśnie z punktu widzenia czysto kibicowskiego uznałbym ten Tottenhamu za fatalny. Nic nie wygrać, w lidze drugi raz z rzędu być drugim (jak w innych sportach 4.), odpadnięcie z LM i LE to były ciosy, a historia nie staje się realnie bogatsza.

Liga mogła być frustrująca, ale ta specyficzna możliwość cieszenia się z wygranego finału przyćmiewa różnice jakie człowiek czuje po meczach. Szczególnie jeśli się te mecze ogląda w większym gronie.

Kadra Totków na razie jest bardziej poukładana, ale mnie to nie dziwi. No i jak pisałem w temacie MU - sezon z europejskim pucharem nie może być określony mianem "rozczarowującego". Do tej pory takie turniejowe puchary mieliśmy 4 (3xLM i PZP), łącznie PI/KMŚ i SPE 7. Teraz mamy dopiero 8-y i szansę na 9-y, dlatego uważam to za bardzo ważny puchar i wielki krok do przodu w naszej historii. Będzie bardziej wspominany niż większość innych pucharów, a już w ogóle w jako jeden z najważniejszych meczów.
red85 pisze:Source of the post kibicujesz takiej drużynie, która gra szybko, efektownie, efektownie i z dużą determinacją.

Styl <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< wyniki. Mogą męczyć bułę ile wlezie, wygrywając 1:0 po farfoclach, karnych i samobójach (był już taki sezon, że najlepszym strzelcem w połowie sezonu był "own goal"), jeśli tylko wstawiają nowe puchary do szafy.

red85 pisze:Source of the post która wydawała tryliony, grała może dobrze 2-3 miesiące,

Zieeeeew... Mogą wydawać i kwintyliony (szczególnie że sami je zarabiają). Zeszłoroczny śnieg.

red85 pisze:Source of the post Postawę drużyny w danym sezonie należy oceniać na podstawie OCZEKIWAŃ. Tylko i wyłącznie. A po letnich transferach, zmianie na stołku trenerskim, były one ogromne.

Bzdura. Postawę drużyny oceniam na podstawie konkurencji. LFC, City i Totki obeszły się smakiem na każdym polu - Arsenal jeszcze walczy, ale i tak ma gorszy sezon za sobą niż my. Tylko CFC ma lepszy, ale wcale nie tak wiele lepszy, jeśli nie wygra FA Cup.
Obrazek

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 835

Postautor: HMK » czw 25.05.2017 15:19

Najważniejsza rzecz, czy fani MU cieszyliby się z pucharu tak samo, gdyby nie gwarantował ona LM. Wątpię. :)
Mourinho wykonał swój cel, ale w przyszłym roku nie będzie już żadnych wymówek, prawdopodobne transfery Jamesa i Griezmanna, a pewnie na tym się nie skończy, nie mówię od razu o półfinale LM, ale bardziej o włączenie się do walki o mistrza.
Obrazek

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 330

Postautor: czarny samael » czw 25.05.2017 15:24

Bouma pisze:Source of the post Tak sobie sprawdziłem i United wydali na transfery od ostatniego mistrzostwa netto 415 milionów euro, Spurs ... 8 milionów netto, lepsze wyniki United powinny być oczywistością, i raczej nie mogą stanowić argumentu o ''lepszym'' sezonie. Zwłaszcza, że 6. miejsce w lidze i Liga Europy to co najwyżej niewiele lepsze wyniki niż wicemistrzostwo Anglii.

Nie jest żadnym. Niech Totki też tyle wydają, jeśli im to pomoże. Nie mają? Nie nasz problem. Poza tym musieliśmy wymienić praktycznie całą kadrę. Dlaczego mieliśmy oszczędzać?

Także nie są oczywistością, to są duże lepsze wyniki i jak najbardziej mogą być argumentem o lepszym sezonie :-)

Chemik pisze:Source of the post Najważniejsza rzecz, czy fani MU cieszyliby się z pucharu tak samo, gdyby nie gwarantował ona LM. Wątpię.

Tak samo - nie, ale prawie tak samo, jak najbardziej. Oczywiście mówię za siebie.
Chemik pisze:Source of the post Mourinho wykonał swój cel, ale w przyszłym roku nie będzie już żadnych wymówek,

Nie musi ich mieć także po tym sezonie. Awansował do LM, wygrał europejski puchar, a łącznie już 3. Jak najbardziej jestem zadowolony.
Chemik pisze:Source of the post ale bardziej o włączenie się do walki o mistrza.

Jeśli nie wygra mistrza, to ta "walka" będzie... "miła". :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bouma
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 128

Postautor: Bouma » czw 25.05.2017 15:25

Rozumiem forsowanie swojego zdania, w sumie często się zdarza, ale pisać, że ten sezon Tottenhamu był z kibicowskiego punktu widzenia fatalny... :badziewie: Nawet nie będę się odnosić.
Chemik pisze:Source of the post Najważniejsza rzecz, czy fani MU cieszyliby się z pucharu tak samo, gdyby nie gwarantował ona LM. Wątpię.

No, mnie to się wydaje, że jakby Stwórca przyszedł przed sezonem do kibiców Manchesteru, powiedział, że proponuje im z góry 6. miejsce w lidze po słabej grze, i przerzeźbienie Ligi Europy, to żaden z kibiców United by czegoś takiego nie przyjął, więc próba relatywizowania tego sezonu w wykonaniu Manchesteru przez niektórych kibiców szczerze mnie dziwi. Ale nic mi do tego, nie moje samopoczucie.
...

Awatar użytkownika
Sawyer
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 391
Kontaktowanie:

Postautor: Sawyer » czw 25.05.2017 15:27

czarny samael pisze:Source of the post Sawyer pisze:
Source of the post Carbon napisał, że kasa za wygranie jest taka sama, wiec sie do tego odniosłem, pomylił się co prawda, ale różnica jest niewielka bo tylko 1,5 mln.

No nie, bo dostajesz pieniądze za całą grę i ona jest kilkudziesięciokrotnie większa. Przy FA Cup dostajesz kilka milionów, a nie prawie 40.

Nie rozumiesz, chodziło przecież o kasę za samo wygranie Pucharu (zwyciestwo w finale), czyli: FA - 1 mln funtów, LE 2,5 mln funtów, LM 15,5 mln euro. Juz nawet możemy nie patrzeć na FA, w kazdym razie jak sie na to nie spojrzy to LE i LM dzieli przepaść.

czarny samael pisze:Source of the post Nie musi ich mieć także po tym sezonie. Awansował do LM, wygrał europejski puchar, a łącznie już 3. Jak najbardziej jestem zadowolony.

Wydaje mi się że troche sam siebie oszukujesz :wink: No, ale nic mi do tego w sumie, bo nie jestem kibicem ManU :wink:
Ostatnio zmieniony czw 25.05.2017 15:29 przez Sawyer, łącznie zmieniany 1 raz.
Juventus & Widzew

red85
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » czw 25.05.2017 15:28

czarny samael pisze:Source of the post Styl <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< wyniki. Mogą męczyć bułę ile wlezie, wygrywając 1:0 po farfoclach, karnych i samobójach (był już taki sezon, że najlepszym strzelcem w połowie sezonu był "own goal"), jeśli tylko wstawiają nowe puchary do szafy.

To Twoje zdanie. Fakty jednak są takie, że ten klub uzyskał taką, a nie inną markę na świecie nie poprzez same wyniki. I jeśli nie chcemy stracić tego dorobku to musimy robić znacznie więcej niż tylko "męczyć bułę".

czarny samael pisze:Source of the post Zieeeeew... Mogą wydawać i kwintyliony (szczególnie że sami je zarabiają). Zeszłoroczny śnieg.

Oczywiście, że mogą. Nikt tego nie broni. Wraz z kolejnym wydanym milionem rosną jednak oczekiwania. To prosta zależność, której chyba nie chcesz zrozumieć.

czarny samael pisze:Source of the post Bzdura. Postawę drużyny oceniam na podstawie konkurencji. LFC, City i Totki obeszły się smakiem na każdym polu - Arsenal jeszcze walczy, ale i tak ma gorszy sezon za sobą niż my. Tylko CFC ma lepszy, ale wcale nie tak wiele lepszy, jeśli nie wygra FA Cup.

Bzdura. Arsenal mega zawiódł, to dla nich katastrofalny sezon. City też zawiodło i Pep oberwał po uszach. Na miarę oczekiwań, a może trochę ponad zagrała Chelsea, a Spursi spisali się znakomicie. Liverpool natomiast grał momentami świetny futbol i zrobili więcej niż większość się spodziewała. Sezon niewątpliwie na +. My byliśmy mocno pod kreską, ale wczorajszy mecz spowodował, że wynurzyliśmy rękę z wody i rozpaczliwie resztkami sił złapaliśmy koło ratunkowe. Sezon dopuszczalny, może na 6+ w 10-cio stopniowej skali. Wyżej oceniłbym chociażby wspomnianych wcześniej Spurs, Chelsea, Liverpool, czy nawet Bournemouth.

Najbardziej obiektywnie można ocenić sezon przez pryzmat oczekiwań na jego starcie. To oczywista oczywistość.

PS I te gadki o tym, że musiliesmy wymienić prawie całą kadrę...Przez to ten klub jest w takim miejscu jakim jest. Przyszła ekipa, która twierdzi, że nie da się zbudować dobrej drużyny bez wielu wielomilionowych transferów.
Ostatnio zmieniony czw 25.05.2017 15:36 przez red85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1098
Kontaktowanie:

Postautor: Carbon » czw 25.05.2017 15:36

janop pisze:Source of the post
Morrow pisze:Source of the post Nie rozumiem też tego najazdu na Mourinho.

To proste: typ jest śmieciem i ciężko za niego trzymać kciuki.

Na jakiej podstawie wysuwasz tak daleko idące wnioski katoliku?
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Wróć do „Puchary Europejskie”