LM: Real Madryt - PSG

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, fieldy, piotrcies, maestro

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 812

Postautor: Salas11 » pt 16.02.2018 13:19

sickstick pisze:Source of the post A moim skromnym zdaniem jak się jest kibicem zespołu który w rozgrywkach Ligi Mistrzów nakradł dzięki pomyłkom sędziowskim najwięcej w historii, to czysta ludzka przyzwoitość powinna skłaniać do siedzenia cicho kiedy innym sędzia też da. 1/3 sukcesów Barcelony na arenie europejskiej w ostatniej dekadzie by po prostu nie było, gdyby sędzia nie był 12-stym zawodnikiem Katalończyków w co drugim ważniejszym meczu i dobra - takie jest życie, jedziemy dalej... ALE NIE! Kibice Barcelony robią gównoburzę bo Realowi sędziowie też coś dali! No k. co za brak klasy Normalnie skandal! Oszustwo! Zawsze sędziowie wspierali Barcelone, a tu nagle bezczelni przerzucili się na Real. Zdrajcy! Muśmy to piętnować, bo jeszcze wejdzie im to w nawyk i nie przepchną nas w razie potrzeby do kolejnej rundy, jak zwykli to robić prawie co roku!

Za tydzień mecz z Chelsea, powspominamy 2009 :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
moody90
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 324

Postautor: moody90 » pt 16.02.2018 13:20

sickstick pisze:Source of the post moim skromnym zdaniem jak się jest kibicem zespołu który w rozgrywkach Ligi Mistrzów nakradł dzięki pomyłkom sędziowskim najwięcej w historii, to czysta ludzka przyzwoitość powinna skłaniać do siedzenia cicho kiedy innym sędzia też da. 1/3 sukcesów Barcelony na arenie europejskiej w ostatniej dekadzie by po prostu nie było, gdyby sędzia nie był 12-stym zawodnikiem Katalończyków w co drugim ważniejszym meczu i dobra - takie jest życie, jedziemy dalej... ALE NIE! Kibice Barcelony robią gównoburzę bo Realowi sędziowie też coś dali! No k. co za brak klasy :angry2: Normalnie skandal! Oszustwo! Zawsze sędziowie wspierali Barcelone, a tu nagle bezczelni przerzucili się na Real. Zdrajcy! Muśmy to piętnować, bo jeszcze wejdzie im to w nawyk i nie przepchną nas w razie potrzeby do kolejnej rundy, jak zwykli to robić prawie co roku!

wszystko fajnie, tyle ze jestem w stanie podac ci wiecej bledow na NIEKORZYSC barcelony w tej ostatniej dekadzie lm, niz ty jakiejkolwiek innej druzyny

Salas11 pisze:Source of the post
sickstick pisze:Source of the post A moim skromnym zdaniem jak się jest kibicem zespołu który w rozgrywkach Ligi Mistrzów nakradł dzięki pomyłkom sędziowskim najwięcej w historii, to czysta ludzka przyzwoitość powinna skłaniać do siedzenia cicho kiedy innym sędzia też da. 1/3 sukcesów Barcelony na arenie europejskiej w ostatniej dekadzie by po prostu nie było, gdyby sędzia nie był 12-stym zawodnikiem Katalończyków w co drugim ważniejszym meczu i dobra - takie jest życie, jedziemy dalej... ALE NIE! Kibice Barcelony robią gównoburzę bo Realowi sędziowie też coś dali! No k. co za brak klasy Normalnie skandal! Oszustwo! Zawsze sędziowie wspierali Barcelone, a tu nagle bezczelni przerzucili się na Real. Zdrajcy! Muśmy to piętnować, bo jeszcze wejdzie im to w nawyk i nie przepchną nas w razie potrzeby do kolejnej rundy, jak zwykli to robić prawie co roku!

o, to dobry poczatek. moze po prawie dekadzie niektorzy beda w stanie ochlonac na tyle, zeby zauwazyc, ze sedziowie w tym dwumeczu mylili sie nie tylko w jedna strone

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1135

Postautor: sickstick » pt 16.02.2018 13:24

Jeśli słynny pojedynek Barcelony z Chelsea to pierwszy z przykładów na to jak sędziowie w ostaniach latach krzywdzili Barcelonę, to lecę po popcorn i czekam na kolejne :lol2:

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 835

Postautor: HMK » pt 16.02.2018 13:24

Nie pisałem o tym meczu nic, oglądałem go z kumplami i nie było zbytnio jak pisać live na forum.
Trochę ode mnie.
Wynik zaskakujący, nie spodziewałem się, ze uda się ograć PSG i ostateczny wynik będzie aż tak okazały przed rewanżem w Paryżu.
Znowu głosy jaki to Ronaldo nie jest zajebisty i o ile szacunek za kolejne dwie bramki w tak ważnym meczu, ale znowu są to typowe dla Portugalczyka gole, jakiś farfocel i rzut karny, poza tym bardzo słaby występ CR7. To nie jest zawodnik, któremu należy płacić 30 mln. To nie jest już od dawna poziom Złotej Piłki.
A wszystko sprowadza się do tego, że tych bramek nie ma kto strzelać, brakuje Realowi typowej dziewiątki.
Plus dla Zidane'a za dobre zmiany, Asensio obok Marcelo był najlepszy na boisku i dał Realowi świeżość z przodu, świetny występ młodego Hiszpana. Bale też zagrał okej.

Nadal upieram się jednak przy zdaniu, że tylko wygrana LM powinna ratować Zidane'a. nawet odpadnięcie w półfinale powinno skutkować zwolnieniem tak jak w przypadku Ancelottiego. Cały czas mam wątpliwości czy jest to właściwa osoba do przeprowadzenia rewolucji, kiedy to jego dwóch ziomków zawsze musi wychodzić postawie, mimo że jeden poza przebłyskami w LM nie oferuje nic, a drugi to już w ogóle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Salas11 » pt 16.02.2018 13:27

moody90 pisze:Source of the post o, to dobry poczatek. moze po prawie dekadzie niektorzy beda w stanie ochlonac na tyle, zeby zauwazyc, ze sedziowie w tym dwumeczu mylili sie nie tylko w jedna strone

Żaden początek, przynajmniej z mojej strony. Kopać z koniem się nie zamierzam, jest wiele ciekawszych rzeczy do roboty. Jesteście mistrzami w wybielaniu swojego klubu przy użyciu wszelkich możliwych argumentów. Zraszacze też się same włączyły bo zwara w instalacji poszła :]
Obrazek

Awatar użytkownika
Ilka
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 178
Kontaktowanie:

Postautor: Ilka » pt 16.02.2018 13:50

Salas11 pisze:Source of the post

Szkoda ze błędów z pierwszego meczu tak ochoczo nie wspomiacie ;) Jakby w tym dwumeczu był tylko ten w Chelsea ;)

sickstick

Real tez by tyle nie wygrał w LM gdyby sędziowie zauważali spalone ;)

Za co ma być mi wstyd? Za to, że z przymrużeniem oka napisze o jakiś błędach? ;) Czy za Barcelonę całą? Niestety nie odpowiadam za nich, nie mam tam wtyki a szkoda. Może być mi tylko wstyd za nurków. Ale też za ich zachowanie nie odpowiadam.

A co do Barcy. No cóż większość kibiców innych drużyn strasznie ich nie lubią wiec i tak Barca zawsze dla nich będzie największym oszustem. Nawet większym oszustem niż ręka Maradony czy słynny gol niejakiego Henrego ;)

I tak ku wytłumaczeni: jak pisze coś z ;) (oczkiem) to raczej z przymrużeniem oka. Nie, nie mam problemu z tym ze sędzia dał coś Realowi.

Awatar użytkownika
matt_
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 484

Postautor: matt_ » pt 16.02.2018 15:57

Szkoda, że filmik wrzucony przed moody'ego nie bierze pod uwagę błędów w obydwie strony, wtedy można by je zestawić ze sobą. Trochę konfrontacyjne podejście, ale poza tym trudno się nie zgodzić. "Spalony", tylko żółta dla Ballacka mimo wejścia wyprostowanymi nogami, brak kartki dla Drogby za kopnięcie w jaja Pique, czerwona kartka dla Abidala po "faulu" taktycznym, znowu Ballack nie wyleciał z boisko mimo darcia ryja i naruszenia nietykalności sędziego.

Przydałoby się teraz porównać błędy z drugiej strony, jednak z pewnością nie tylko Chelsea była krzywdzona.

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Salas11 » pt 16.02.2018 16:14

matt_ pisze:Source of the post Przydałoby się teraz porównać błędy z drugiej strony, jednak z pewnością nie tylko Chelsea była krzywdzona.

Ale wtedy wydźwięk nie będzie tak wyrazisty :wink: W Barcelonie pomagali Chelsea, w Londynie Barcelonie. Zero konsekwencji u panów z gwizdkami. Weź tu człowieku bądź teraz mądry :think:
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1263

Postautor: fieldy » pt 16.02.2018 16:54

Ilka pisze:Source of the post A co do Barcy. No cóż większość kibiców innych drużyn strasznie ich nie lubią wiec i tak Barca zawsze dla nich będzie największym oszustem. Nawet większym oszustem niż ręka Maradony czy słynny gol niejakiego Henrego

masz na myśli, ten slynny gol Henrego, którego strzelił Gallas?

Awatar użytkownika
Ilka
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: Ilka » pt 16.02.2018 16:59

fieldy pisze:Source of the post
Ilka pisze:Source of the post A co do Barcy. No cóż większość kibiców innych drużyn strasznie ich nie lubią wiec i tak Barca zawsze dla nich będzie największym oszustem. Nawet większym oszustem niż ręka Maradony czy słynny gol niejakiego Henrego

masz na myśli, ten slynny gol Henrego, którego strzelił Gallas?

Patrz tylko Ty błąd wyłapałeś ;) Dokładnie o zgarnięcie piłki ręką przez Henrego ;) Z rozpędu jemu bramkę przypisałam ;)

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1263

Postautor: fieldy » pt 16.02.2018 17:02

taki słynny gol, a nie wiesz kto strzelił :mrgreen:

Jest mała róznica, bo jednak nie widziałem, by ktokolwiek, gdziekolwiek zaprzeczał, że Titi świadomie zagrał reką. Wszyscy to widzieli i wszyscy zgodnie twierdzili, że gol nie powinien być uznany.

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: sickstick » pt 16.02.2018 17:07

Ilka pisze: A co do Barcy. No cóż większość kibiców innych drużyn strasznie ich nie lubią wiec i tak Barca zawsze dla nich będzie największym oszustem. Nawet większym oszustem niż ręka Maradony czy słynny gol niejakiego Henrego

Większym oszustem nawet niż Leo Messi?

Jak widać - nie ma takie oszustwa, którego by sama Barca wcześniej nie popełniła. No ale mimo to kibice Barcy są pierwsi, żeby te oszustwa wytykać innym. To jest właśnie ten brak klasy, o którym pisałem. Nauczmy się najpierw patrzeć na swoje podwórko, zanim zaczniemy z zawiścią patrzeć w stronę innych.

Awatar użytkownika
Ilka
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: Ilka » pt 16.02.2018 17:11

No wiesz. Gol padł tylko i wyłącznie dzięki ręce Henrego ;) Miał w nim ogromny udział :mrgreen:

Być może nikt nie zaprzeczał.
Ja też nie zaprzeczam, że sędziowie pomagają Barcelonie, ale pomagają i innym. I oczywiście jestem temu przeciwna (wolę jak Barca czysto wygrywa), ale uważam, że var i tak nic nie zmieni. Może odrobinę zmniejszy błędy, ale nadal one będą interpretacją gości z gwizdkami. Ewentualnie wyeliminują spalone.
sickstick pisze:Source of the post
Ilka pisze: A co do Barcy. No cóż większość kibiców innych drużyn strasznie ich nie lubią wiec i tak Barca zawsze dla nich będzie największym oszustem. Nawet większym oszustem niż ręka Maradony czy słynny gol niejakiego Henrego

Większym oszustem nawet niż Leo Messi?

Jak widać - nie ma takie oszustwa, którego by sama Barca wcześniej nie popełniła. No ale mimo to kibice Barcy są pierwsi, żeby te oszustwa wytykać innym. To jest właśnie ten brak klasy, o którym pisałem. Nauczmy się najpierw patrzeć na swoje podwórko, zanim zaczniemy z zawiścią patrzeć w stronę innych.

W sumie zapomniałeś o Suarezie jeszcze. Wstyd ;)
Najpierw Maradona ręką strzelił jakby co ;)

Znaczy w ogóle mam się na temat sędziowania nie wypowiadać, bo Barca coś tam wcześniej zrobiła itp. Czyli norma Barca zawsze w tym złym będzie pierwsza, bo tak!

Awatar użytkownika
MazurXIII
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 272

Postautor: MazurXIII » pt 16.02.2018 17:33

sickstick pisze: To jest właśnie ten brak klasy, o którym pisałem. Nauczmy się najpierw patrzeć na swoje podwórko, zanim zaczniemy z zawiścią patrzeć w stronę innych.

Masz na myśli nieśmiertelne zraszacze? :whistle:
Obrazek

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: sickstick » pt 16.02.2018 17:47

Nie piszę o klubie, tylko o ich forumowych kibicach. Temat meczowy Real-PSG ma 8 stron, z czego 4 pierwsze dotyczą meczu, a 4 kolejne to ból dupy kibiców Barcy że Real cośtam dostał od sędziego. O ten brak klasy mi chodzi ;)

Wróć do „Puchary Europejskie”