FC Barcelona - FC Liverpool (21.02.2007)

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Jakim rezultatem zakończy się konfrontacja na Camp Nou?

Barcelona wygra
20
39%
Padnie remis
10
20%
Zwycięży Liverpool
21
41%

Liczba głosów: 51

Awatar użytkownika
kapi88
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: kapi88 » śr 07.03.2007 19:37

Jarzinho pisze:kapi88 to chyba ty wspomniales o tym kapitalnym dopingu czy magi Anfield. 70% gwizdy + kilka przyspiewek

Jesteś niemożliwy. Kilka przyśpiewek to było na Camp Nou po strzeleniu bramki przez Deco, przy 1-2 słyszałem YNWA, a kibiców Liverpoolu było 85 tysięcy mniej. Nie ośmieszaj się już.
Na Camp Nou za to kibice woleli pluć na Gerrarda niż gwizdać :roll: . Mówiłeś, że wpadniesz w kompleksy jeśli Barca nie przejdzie do 1/4 LM, po rewanżowym spotkaniu ze słabym Liverpoolem. Mam już szukać w książce telefonicznej dla Ciebie specjalisty :?:

Awatar użytkownika
rkoeman
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: rkoeman » śr 07.03.2007 19:44

ymca? to taka piosenka gdzie mozna pokazywac rozne litery? Y! M! C! A! :taniec: :spiew:

bo ja np slyszalem wiecej niz kilka przyspiewek. ale co tam - nie kazdy musi znac hiszpanski i tak samo nie kazdy musi wiedziec ze w hiszpanii kibicuja calkiem niezle

tylko kilku frustratow z polski mysli ze to pikniki i jest inaczej. a wystarczy pojechac na mecz i zobaczyc

ymca! ymca!

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 14
Kontaktowanie:

Postautor: Jarzinho » śr 07.03.2007 19:53

kapi88 pisze:Mówiłeś, że wpadniesz w kompleksy jeśli

W kompleksy, ja mam słaba pamiec, ale moze mi to przypomnisz odpowiednim cytatem.
kapi88 pisze:Jesteś niemożliwy. Kilka przyśpiewek to było na Camp Nou po strzeleniu bramki przez Deco, przy 1-2 słyszałem YNWA, a kibiców Liverpoolu było 85 tysięcy mniej. Nie ośmieszaj się już.

Kiedy słyszałes :?: podobnie jak na Anfield na zakonczenie spotkania.... :roll: Watpie, zebys ogladał wczorajsze spotkanie, bo tam nonstop były gwizdy, a zapowiadano świetna atmosfere i doping...

kapi88 pisze:Na Camp Nou za to kibice woleli pluć na Gerrarda niż gwizdać

Masz na to dowody.
Ostatnio zmieniony śr 07.03.2007 19:54 przez Jarzinho, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
kapi88
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: kapi88 » śr 07.03.2007 19:53

Ja frustrat ? :shock: Nie mam powodów, bo to Liverpool pokonał Barcelona w dwumeczu. Bardziej przez Ciebie przemawia frustracja, skoro obrażasz hymn Liverpoolu, bo już nie masz do czego się przyczepić.
Słyszałem o poziomie kibicowania na Camp Nou same pochwały, jednak po pierwszym meczu nieco się zawiodłem. Może ładnie kibicują Barcelonie, jak gra pięknie i wygrywa, co :?: Bo jak już pisałem na koniec meczu na Camp Nou było słychać tylko kibicow z Anglii.

Jarzinho napisał:
Pewnie takie bede mial jak Barca odpadnie. Juz wspominałem, ze nie potrafie zrozumiec jak oni potrafili wygrac grajac tak łatwa do rozszyfrowania taktyka.

Twoja odpowiedz na moje pytanie czy masz kompleksy.

Jarzinho napisał:
Watpie, zebys ogladał wczorajsze spotkanie, bo tam nonstop były gwizdy, a zapowiadano świetna atmosfere i doping...

A co Barcelonie mieli kibicować Nowi właściciele klubu byli zachwyceni atmosferą, ja też. Wg mnie atmosfera była wspaniała, gwizdy były ale na pewno w mniejszości w porównaniu do piosenek. I tak oto z meczu zeszliśmy na oprawe, bo ciągle nie możesz znieść, że Barcelona odpadła ze słabo grającym Liverpoolem.

EDIT: Sorry, usunąc tego posta na dole :wink:
Ostatnio zmieniony śr 07.03.2007 20:02 przez kapi88, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kapi88
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: kapi88 » śr 07.03.2007 20:01

Jarzinho pisze:Pewnie takie bede mial jak Barca odpadnie. Juz wspominałem, ze nie potrafie zrozumiec jak oni potrafili wygrac grajac tak łatwa do rozszyfrowania taktyka.

Twoja odpowiedz na moje pytanie czy masz kompleksy.

Jarzinho pisze:Watpie, zebys ogladał wczorajsze spotkanie, bo tam nonstop były gwizdy, a zapowiadano świetna atmosfere i doping...

A co :?: Barcelonie mieli kibicować :lol: :lol: Nowi właściciele klubu byli zachwyceni atmosferą, ja też. Wg mnie atmosfera była wspaniała, gwizdy były ale na pewno w mniejszości w porównaniu do piosenek. I tak oto z meczu zeszliśmy na oprawe, bo ciągle nie możesz znieść, że Barcelona odpadła ze słabo grającym Liverpoolem.

Awatar użytkownika
rkoeman
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: rkoeman » śr 07.03.2007 20:02

ja obrazam hymn?

ja sie tylko pytam co oznacza 'ymca' bo ostatnio ciagle czytam 'ymca' i 'ymca'

ps - mysle ze utwor zespolu gerry and the pacemakers ma inna nazwe niz 'ymca'. powaznie

a frustracji we mnie bardzo malo jako ze pisalem w zeszlym roku ze liverpoolu raczej nie przejdzimy bo benitez umie grac z barca jak nikt inny. przeszla druzyna lepsza choc mzoemy sobie pluc w brode za pierwszy mecz ktory byl do wygrania bez problemow

Awatar użytkownika
brylancik
Oleguer Fan

Postautor: brylancik » śr 07.03.2007 20:06

rkoeman pisze:ja sie tylko pytam co oznacza 'ymca' bo ostatnio ciagle czytam 'ymca' i 'ymca'

Nie wiem kogo ty z siebie robisz. Myślisz że to jest dowcipne albo coś? On wyraźnie napisał YNWA a ty cały czas z tym YMCA. Jak się już zorientujesz że dowcip ci nie wyszedł to nie kontynuuj go, taka rada na przyszłość :roll:

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Jarzinho » śr 07.03.2007 20:17

kapi88 pisze: Wg mnie atmosfera była wspaniała, gwizdy były ale na pewno w mniejszości w porównaniu do piosenek. I tak oto z meczu zeszliśmy na oprawe, bo ciągle nie możesz znieść, że Barcelona odpadła ze słabo grającym Liverpoolem.

Kibice LFC wspominali o magii AR, wiec sie pytam czy ona polega na tym. Bo trudno mi uwiezyc, ze ciagle gwizdanie to jest tam magia. O samym spotkaniu juz pisąłem podobnie o dwumeczu, wiec nie bede co post kopiował tego samego. Jesli ktos mowi, ze gwizdy nei dominowały, to albo mial słaba relacje, albo to były te śpiewy, a ja ich nie potrafiłem rozroznić :?
Obrazek

Awatar użytkownika
kapi88
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: kapi88 » śr 07.03.2007 20:38

Na piłkarzy Barcy gwizdali, dlaczego? Nie wiem nie byłem tam. Może za to złe zachowanie kibiców Blaugrany na Camp Nou :?: Możliwe. Na Anfield rzadko gwiżdzą, chyba że jest to spotkanie z Evertonem czy MU. Dla kibica LFC, była to świetna oprawa, Barcelonie mieli uprzykrzyć gre, a nie im klaskać. Poza tym jak Liverpool był przy piłce to nie gwizdali, zapewniam.

To super rkoeman, gratuluje poczucia humoru. To tak jakby ja sie śmiał z tych wszytskich kibiców na stronie Barcy z "Visca el Barca", czy ManU "Glory Glory MU".
Ostatnio zmieniony śr 07.03.2007 20:56 przez kapi88, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rkoeman
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: rkoeman » śr 07.03.2007 20:47

brylancik pisze:
rkoeman pisze:ja sie tylko pytam co oznacza 'ymca' bo ostatnio ciagle czytam 'ymca' i 'ymca'

Nie wiem kogo ty z siebie robisz. Myślisz że to jest dowcipne albo coś? On wyraźnie napisał YNWA a ty cały czas z tym YMCA. Jak się już zorientujesz że dowcip ci nie wyszedł to nie kontynuuj go, taka rada na przyszłość :roll:

tak to jest smieszne. tak samo jak ciagle pisanie YNWA przez kibicow liver w polsce

bawi mnie to

a wiec tancze i spiewam YMCA

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Jarzinho » śr 07.03.2007 20:59

kapi88 pisze:Na piłkarzy Barcy gwizdali, dlaczego

Tego Ci nei moge powiedziec, czy gwizdali na nich czy tak dla dopingu, w kazdym razie wczoraj ogladałem 3 spotkania rewanzowe i w zadnym nie było takiej ilosci gwizdów(pewnie nawet łacznie). Na CN takze nie...

kapi88 pisze:Poza tym jak Liverpool był przy piłce to nie gwizdali, zapewniam.

Byc moze ich denerwowało, ze Barca bezsensu podaje prze kilka minut sobie pilke, a Liverpool nie reaguje zbytnio ochoczo...

Nie ma sensu drazyc tego tematu, jednak ja spodziewałem sie dopingu, nie ciagłych gwizdów.
Obrazek

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 405

FC Barcelona - FC Liverpool (21.02.2007)

Postautor: kaczy » pn 21.11.2016 20:50

SOLIDARNI Z KAMIL232

Wróć do „Puchary Europejskie”