Finał LM: FC Barcelona- Manchester United

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, fieldy, piotrcies, maestro

Kto będzie triumfował na Wembley?

Czas głosowania minął ndz 29.05.2011 0:32

Manchester United
24
56%
FC Barcelona
19
44%

Liczba głosów: 43

Awatar użytkownika
pepe00
Grafomania zaawansowana
Reputacja: 0

Re: Finał LM: FC Barcelona- Manchester United

Postautor: pepe00 » ndz 26.06.2011 14:48

Dr.Football1 pisze:Nie przejmuj sie pepe. Mete mowi tak,bo rok temu byles kibicem Interu.

nie bylem. i wcale nie uważam ze jak kiedyś bylem fanem galakticos, i ze zmienilem po latach sympatię, to ze jest to jakaś ujma. jak to mówią tylko krowa nie zmienia poglądów. :twisted:

rozumiem kibicowanie drużynie ze swojego miasta, ale aby być tak wielce przywiązanym do innego klubu z zagranicy to nie w moim stylu :twisted: jakby wszyscy pilkarze z barcy zostali wykupienie prze man city to pewnie bym man.city polubil, bo chyba bardziej kręci mnie kibicowanie zespołowi ( ludziom) a nie barwom klubowym :oops: a na szczęście w przypadku barcy nie muszę się o to obawiać bo u nich od zawsze grali najlepsi :beer:

cruel
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 90
Kontaktowanie:

Postautor: cruel » ndz 26.06.2011 14:56

A ja i tak mysle ze przede wszystkim powinnismy docenic kunszt i wiedze pilkarska Miguela Icostam, ze wzgledu na jego ambitne i jakze przemyslane posty, w tym ostatni

Logan
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Logan » ndz 26.06.2011 16:22

pepe00 pisze:i po co te złośliwości.... tylko zwróciłem uwagę że zmiatają wszystkich, i nie są to zwycięstwa przypadkowe na zasadzie liczenia na jedną kontrę w meczu, tylko grają w ciągle to samo, swoje, każdy to wie i nikt nie potrafi na to znaleźć sposobu.

No no Arsenal też zmietli, zwłaszcza na Emirates :) A zastanowiłeś się co by było gdyby w 2 połówce meczu w Londynie na słabnącą fizycznie z minuty na minutę Barce wszedł wypoczęty Walcott? :)

Zaznaczam, że doceniam klasę Barcelony i nie podważam jej zasłużonego zwycięstwa w Lidze Mistrzów.
"We want to win but with our own style"

Awatar użytkownika
pepe00
Grafomania zaawansowana

Postautor: pepe00 » ndz 26.06.2011 16:57

Logan pisze:No no Arsenal też zmietli, zwłaszcza na Emirates :) A zastanowiłeś się co by było gdyby w 2 połówce meczu w Londynie na słabnącą fizycznie z minuty na minutę Barce wszedł wypoczęty Walcott? :)

sędzia dał ciała i nie uznal gola, moglo byc juz 0-2 do przerwy.poza tym w rewanzu aż żal bylo patrzeć na różnicę poziomu, a przeciez arsenal to czolowka światowa, a wyglądali jakby dzieliły ich lata świetlne...

Awatar użytkownika
Magnum
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 607
Kontaktowanie:

Postautor: Magnum » ndz 26.06.2011 17:00

W rewanzu to sie nazywa BRONIMY WYNIKU i sie udawalo, wszystkie 4 bramki w tamtym meczu byly... dosc przypadkowe. Wiec mi tu nie gadaj o poziomie, ja prosze. :]
Obrazek

Awatar użytkownika
pepe00
Grafomania zaawansowana

Postautor: pepe00 » ndz 26.06.2011 17:07

Magnum pisze:W rewanzu to sie nazywa BRONIMY WYNIKU i sie udawalo, wszystkie 4 bramki w tamtym meczu byly... dosc przypadkowe. Wiec mi tu nie gadaj o poziomie, ja prosze. :]

przypadkowe :haha:

a rożnica poziomu tym bardziej, bo nie potrafili nawet obronić tego wyniku, nie musieli strzelić gola, wystarczylo "tylko" nie stracić... ale barca jest jak woda drążąca skałę- kap kap i musi coś wejść ... przypadkowo :mrgreen:

Awatar użytkownika
Arwin
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 67

Postautor: Arwin » ndz 26.06.2011 17:31

pepe, proponuje żeby twój licznik postów stanął tam gdzie jest - na 100 postach i nie przekraczał go. Wyjdzie to i tobie i nam na dobre :glass:

Awatar użytkownika
Magnum
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 607
Kontaktowanie:

Postautor: Magnum » ndz 26.06.2011 17:36

nie no w ogole, wuj tam ze Messi nigdy by nie dostal tej pilki gdyby Fabregas nie odbil jej do Iniesty a normalnie wybil, samoboj, bramka Xaviego by wpadla w rece Almunii gdyby nie to ze Sagna ją odbił i rykoszetem poszla do bramki, karny.. a zreszta co ja tu sie znizam do poziomu wiadomo jakiego, Arwin dobrze powiedzial, dobrego dnia zycze. do widzenia.
Obrazek

Awatar użytkownika
pepe00
Grafomania zaawansowana

Postautor: pepe00 » ndz 26.06.2011 18:09

Magnum pisze: Messi nigdy by nie dostal tej pilki gdyby Fabregas nie odbil jej do Iniesty a normalnie wybil,

bramka Xaviego by wpadla w rece Almunii gdyby nie to ze Sagna ją odbił i rykoszetem poszla do bramki,

gdyby ciocia miała wąsy to by była wujkiem :boruta:

Awatar użytkownika
maciek_88
Moderator
Moderator
Reputacja: 386

Postautor: maciek_88 » ndz 26.06.2011 18:46

Magnum, na litośc boską, z kim Ty dyskutujesz?
Morrow pisze:Source of the post Tak jak i Doktorek nie zostanie skautem nie składając CV gdziekolwiek choć ma pewnie większe pojęcie o tych dzieciakach niż większość gogusiów chodzących w garniturach Armaniego w czołowych klubach.

Wróć do „Puchary Europejskie”