Finał LM: FC Barcelona- Manchester United

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Kto będzie triumfował na Wembley?

Czas głosowania minął ndz 29.05.2011 0:32

Manchester United
24
56%
FC Barcelona
19
44%

Liczba głosów: 43

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 954

Re: Finał LM: FC Barcelona- Manchester United

Postautor: Salas11 » ndz 29.05.2011 23:25

Sugeruję przerzucenie kilku ostatnich stron z tego wątku do piaskownicy.
Obrazek

Despertado
Skład B
Skład B
Reputacja: 0

Postautor: Despertado » ndz 29.05.2011 23:27

Zle mi sie napisalo, ojeju. Ale reszty juz nie skomentujesz, np to co pisal Kuman, ze ten sedzia prowadzil sobie interesy z Mou. To skandal zeby w meczu na takim poziomie dopuscic do sedziowania kogos z tak bliskim zwiazkiem z trenerem jednej z druzyn (prywatnie sie kumplowali). Aczkolwiek kibic Interu powinien byc przyzwyczajony do czegos takiego, to jak was pchali sedziowie do scudetto chyba nigdy sie nie powtorzy. I to nie byly 2,3,4 mecze jak rzekomo w przypadku Barcy, tylko kilkanascie. Tak smiesznych karnych jakie wy dostawaliscie nie widzialem nawet w przekupionym meczu B-klasowym

Awatar użytkownika
Babel
onegdaj alkoholik
onegdaj alkoholik
Reputacja: 90

Postautor: Babel » ndz 29.05.2011 23:42

A pamietasz jak ten sam sedzia w pierwszej polowie zabral nam setke Milito po wyimaginowanym spalonym? Albo jak sedzia w drugim meczu wyrzucil nam Motte po aktorskim padzie Busquetsa? Rozumiem kompleks Mourinho, ale w pierwszym meczu to Inter byl lepszy i tylko cieniem na tym zwyciestwie kladzie sie minimalny spalony przy golu Milito. Drugi mecz to murarka, ale bezradnosc Barcelony pomimo przewagi jednego gracza byla duza. Gdyby nie spryt Pique byloby 0-0. Nikt wam nie bronil rozbic obrony beznadziejnego Interu, ale nie potrafiliscie i takie sa fakty.

Wygraliscie wczoraj LM, a nadal wracacie do tego co bylo rok temu czy w polfinale i to w beznadziejnie glupi sposob tworzac jakies teorie spiskowe o montowaniu video, o biznesach. Jeszcze rozumialbym zeby ten rkoeman pisal jakies madrosci lub umial porwac swoimi wpisami, a on napisze jaka merytoryczna kupe i juz ma zapewniony poklask wsrod kibicow. Chceicie tak? Wolna wola, ale porazka to normalna rzecz. jesli sie nie ma kompleksow. Zmiencie kibicowskiego guru.

Bez odbioru

Awatar użytkownika
rkoeman
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: rkoeman » pn 30.05.2011 1:41

pamietam. pamietam tez brak dwoch karnych, gol po faulu na pilkarzu barcelony (messi) oraz bramke ze spalonego. pamietam rowniez w rewanzu nieslusznie nieuznanego gola bojana

nie pamietam jednak placzow guardioli po meczu i stwierdzeniach o spiskach mimo ze akurat mial prawo miec podejrzenie ze przyjaciel mou ktory byl zawieszony w portugalii za ustawianie spotkan dorobil delikatnie mowiac p... uszy
Obrazek

petrdcm
Internetowy napinacz

Postautor: petrdcm » pn 30.05.2011 1:51

Może dlatego że wiedział że i tak jego ekipa była słabsza, więc różnicy nie widział.

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 321

Postautor: Bienias » pn 30.05.2011 8:32

Wygraliscie wczoraj LM, a nadal wracacie do tego co bylo rok temu czy w polfinale i to w beznadziejnie glupi sposob tworzac jakies teorie spiskowe o montowaniu video, o biznesach. J.

To nie my umniejszamy swoj sukces. To nie my manipulujemy mediamy tudziez zdjeciami i materialem video, to nie my stworzylismy teorie spiskowa o mafii zwanej unicefem. to nie my jestesmy idiotami zwanymi wyznawcami Mourinho.

Aczkolwiek kibic Interu powinien byc przyzwyczajony do czegos takiego, to jak was pchali sedziowie do scudetto chyba nigdy sie nie powtorzy.

nie od dzis wiadomo, ze zielony stolik powinien stac w muzeum klubowym Interu w glownym honorowym miejscu tuz przed ostatnimi zdobytymi pucharami.
Ja jestem chłopak z Woli
a Wola fest dzielnica!
Tradycja klawa co tu kryć
gdy masz koleś gest
prosze do nas przyjdź.

Douglas
Skład C
Skład C

Postautor: Douglas » pn 30.05.2011 9:23

Gdyby nie spryt Pique byloby 0-0

Gdzie jeszcze najprawdopodobniej był offside...

http://www.youtube.com/results?search_q ... fside&aq=f

Awatar użytkownika
Babel
onegdaj alkoholik
onegdaj alkoholik
Reputacja: 90

Postautor: Babel » pn 30.05.2011 10:28

Bienias pisze:nie od dzis wiadomo, ze zielony stolik powinien stac w muzeum klubowym Interu w glownym honorowym miejscu tuz przed ostatnimi zdobytymi pucharami.

Ja mysle, ze gówno wiesz o tym co dzialo sie we Wloszech w ostatniech latach, czego wyraz dawałes juz wielokrotnie. Mysle, ze pracownicy muzeum Interu swietnie poradza sobie bez Twojej watpliwej pomocy.

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 175
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » pn 30.05.2011 11:46

Na wstępie...Wybaczcie, nie mam wystarczająco czasu, żeby przeczytać poprzednie posty, więc może po kims powtórzę, ale co tam ;)

Przede wszystkim wielkie gratulacje dla Barcy. Chyba nikt nie miał wątpliwości przed meczem, która drużyna dysponuje większym potencjałem. Osobiście po cichu liczyłem, że pokażemy olbrzymią determinację, która przy sprzyjających okolicznościach pozwoli nam nawiązać równorzędną walkę. Nie było jednak o tym mowy. Barca zagrał świetnie i była lepsza o kilka klas. Co do tego nie powinno być wątpliwości. Szkoda tylko, że zawiodło u nas na całej linii kilku zawodników, bo myślę, że jednak nie ma takiej wielkiej różnicy pomiędzy tymi zespołami jak pokazał sobotni mecz.

Zagraliśmy tak jak wielu chciało - dwójką napastników i był to jak się okazało błąd. Nie można tak grać z Barcą. A z pewnością nie można tak grać mając w środku tak fatalnie dysponowanego Giggsa. Niestety Valencia był równie słaby...Pretensje mam również do Evry, ale on cały sezon ma taki, więc można było się już przyzwyczaić do jego dziwacznych zachowań w defensywie.

Barca pokazała nam nad czym musimy popracować i tą lekcję tym razem trzeba odrobić, a nie tylko o tym mówić.

Jeszcze raz gratulacje dla Barcy. Nie lubię takiego stylu, nie fascynuje mnie, ale trzeba oddać cesarzowi co cesarskie. A z United i tak jestem dumny :)

tylerdurden
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 81

Postautor: tylerdurden » pn 30.05.2011 11:58

Nie wiem, czy ktos zauwazyl, ale propagatorzy sprania mozgu, mlodego hitlera :rotfl: itd nie potrafia juz napisac posta bez odniesienia do Mou, nasuwa sie wiec pytanie, kto tu naprawde ma "sprany mozg" :D ?
Kiedys, kiedy sukcesow bylo niewiele (w dawnym PE i obecnej LM) bylo ustawieczne powolywanie sie na Franco (w celu umniejszenia sukcesow rywala), teraz na Mou, i to porownanie do hitlera, boskie :lol:

Smutne jest to, ze Ci sami ludzie, poza siecia maja w pewnych sprawach calkiem inny poglad.

Tragiczne jest to (dla mnie osobiscie najwieksza zenada z jaka dotychczas sie spotkalem), ze brna w teorii o zmanipulowanym video (wszystkie stacje transmitujace zmanipulowaly video z faulem Pepe, w ten sam sposob w tym samym czasie, od Sky po Punto Pelota, ktorej dziennikarz w nastepnym wydaniu wyraznie zdenerwowany i oburzony odpieral zarzuty, dokumentujac to odpowidnimi filimikami i opinia eksperta z Canal +, moim zdaniem zupelnie bezcelowo, bo z debilami manipulujacymi nagraniem video na wlasne chore potrzeby nie ma sensu dyskutowac).

Przepraszam za OT akurat w tym miejsciu

EOT

Awatar użytkownika
Loczki
Skład B
Skład B

Postautor: Loczki » pn 30.05.2011 12:02

ale to jest temat o meczu Barca - MANU. Nie Gran Derby.
Obrazek

Awatar użytkownika
rkoeman
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: rkoeman » wt 31.05.2011 0:15

tylerdurden pisze:Nie wiem, czy ktos zauwazyl, ale propagatorzy sprania mozgu, mlodego hitlera :rotfl: itd nie potrafia juz napisac posta bez odniesienia do Mou, nasuwa sie wiec pytanie, kto tu naprawde ma "sprany mozg" :D ?
Kiedys, kiedy sukcesow bylo niewiele (w dawnym PE i obecnej LM) bylo ustawieczne powolywanie sie na Franco (w celu umniejszenia sukcesow rywala), teraz na Mou, i to porownanie do hitlera, boskie :lol:

Smutne jest to, ze Ci sami ludzie, poza siecia maja w pewnych sprawach calkiem inny poglad.

Tragiczne jest to (dla mnie osobiscie najwieksza zenada z jaka dotychczas sie spotkalem), ze brna w teorii o zmanipulowanym video (wszystkie stacje transmitujace zmanipulowaly video z faulem Pepe, w ten sam sposob w tym samym czasie, od Sky po Punto Pelota, ktorej dziennikarz w nastepnym wydaniu wyraznie zdenerwowany i oburzony odpieral zarzuty, dokumentujac to odpowidnimi filimikami i opinia eksperta z Canal +, moim zdaniem zupelnie bezcelowo, bo z debilami manipulujacymi nagraniem video na wlasne chore potrzeby nie ma sensu dyskutowac).

Przepraszam za OT akurat w tym miejsciu

EOT

opinia sedziow w canalu plus - prawidlowa decyzja i porownanie do sytuacji z ligi polskiej (polonia i sobiech)

mecz na sportklubie - baraz o premiership - czerwona kartka za takie same wejscie jak pepe

dzwiek uderzenia korkow pepego w ochraniacz alvesa - nie liczy sie. liczy sie filmik z telemadrid

punto pelota to ten program w ktorym debil roncero obraza barcelone robiac z siebie wiekszego blazna niz jest i wychodzi ze studia przed koncem? chyba tak

mam propozycje - zagrajmy kiedys w pilke. w sumie nie mieszkasz tak daleko ode mnie. zrobimy maly eksperyment. wejde tak samo jak pepe gdy bedziesz mial pilke. zobaczymy co sie stanie. dobra? przeciez tam nic nie bylo wiec nic ci sie nie stanie <lol>

przeczytaj prosze przepisy gry w pilke nozna i przestan lykac jak mlody pelikan (ktorym nie jestes) wszystko co powiedzial hitler
Obrazek

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 14
Kontaktowanie:

Postautor: Jarzinho » wt 31.05.2011 6:42

tylerdurden
Raczyłbym się zagłębić w temat pisząc tu podsumowanie. Z tego co pamiętam z poprzednich stron to temat Realu wrócił tutaj wprowadzili kibice tego klubu. Hitlerem nie nazwali Mou kibice Barcelony, tylko były sternik Realu.
Obrazek

pasza
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: pasza » wt 31.05.2011 12:26

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina

Porównanie kogoś do Hitlera świadczy o skrajnym debilizmie osoby porównującej i całkowicie dyskredytuje Calderona. Wracanie do tego i używanie jego słów również jest debilizmem.
Żal po prostu. Niektórzy powinni jebnąć się w łeb i więcej nie udzielać.
Obrazek

tylerdurden
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 81

Postautor: tylerdurden » wt 31.05.2011 12:44

O właśnie to prawo GOdwina, ciagle zapominam :D , a jak wiadomo to ulubiony argument wiekszosci cules we wszelakich dyskusjach

Wróć do „Puchary Europejskie”