Bayern Monachium - Manchester United

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1275

Re: Bayern Monachium - Manchester United (1/4 LM 2009/2010)

Postautor: League » wt 15.04.2014 8:01

Szymon Fras pisze:
Arwin pisze::roftl3:

Mnie także śmieszy podniecanie się grą Manchesteru, który gra najgorszą piłkę od dekady :D Super gra :brawo:

Mnie śmieszą twoje śmieszne posty, ale jad ale zawiść.
:roftl3: :roftl3:
Nie popłacz się jeszcze.

Bayern też gra gorszą piłkę niż sezon temu i co. Nikt nie płacze.
Z klakierami nie rozmawiam. Trzeba mieć rigcz.

Awatar użytkownika
Szymon Fras
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 0

Postautor: Szymon Fras » wt 15.04.2014 13:50

Popłakać to ja się mogę jedynie ze śmiechu :D Czy gorszą? to się okaże, ale jak na razie w Bundeslidze lepszą skoro pobili rekord w szybkości zdobycia tytułu.
A poza tym nie każe Ci płakać, tylko pogódź się w końcu z tym, że Manchester był najsłabszy ze wszystkich ćwierćfinalistów :lol:
Piłka jest jedna a bramki są dwie... a na końcu i tak zawsze wygrywają-a... Polska :ozob:

Awatar użytkownika
Arwin
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 78

Postautor: Arwin » wt 15.04.2014 14:33

Ale co decyduje o tym, że był najsłabszy? Wyjaśnij mi to szczegółowo. Równie dobrze można powiedzieć, że to Barcelona była najsłabsza bo strzeliła tylko jednego gola. Kompletny nonsens.

Cholera, dożyliśmy dziwnych czasów. Mamy na forum dwóch kibiców, Ebiego który twierdzi, że Bayern to drużyna najsłabsza i startuje zawsze z pozycji straconej i Szymona, który zdaje sobie sprawę z siły drużyny. Znajdzie się jakiś fan Bayernu który stanie po środku? :D

MGiggs
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 20

Postautor: MGiggs » wt 15.04.2014 14:38

MichalM :wink:

Ebi sobie kręci beke i jest zabawnie.Szymon pewnie też bo wątpie by pisał to wszystko na poważnie.
If I had to choose between dribbling past 5 players and scoring from 40 yards at Anfield or shagging Miss World,it’d be a hard choice. Thankfully, I’ve done both.

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best
Reputacja: 1141

Postautor: piotrcies » wt 15.04.2014 14:46

Nie wiem, czy Ebi kręci bekę, czy sobie po prostu wmawia tę słabość, by potem porażka ewentualna mniej bolała, ale fakt, jest w tym niegroźny, charakterystyczny, czasem lekko irytujący, ale generalnie do raczej pozytywna ekstrawagancja :)

Szymon natomiast nie wiem, o co się dopieprza. Każdy tu jak jest, wie, że awansowała drużyna lepsza, że Bayern po prostu w dwumeczu wypadł lepiej, ma lepszy skład, lepszą mimo wszystko formę, ale sam dwumecz nie był tak jednostronny, jak sobie każdy wyobrażał. Bayern miał kłopoty, Bayern nie był tym Bayernem, który wszyscy pamiętamy sprzed roku, a United mieli też pecha, że Rooney nie umiał wykorzystać tego, co miał. Napisz, że Bayern nie zmiótł z powierzchni ziemi Manchesteru, to zgrzeszysz...

Aha, no i wiadomo, że trzeba było kupić kogoś na zastępstwo Rooneya, przecież naturalne jest, że każdy powinien mieć 5 napastników światowej klasy, jak braknie RVP i Rooneya, to jeszcze powinien być Aguero, co?

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1011

Postautor: HMK » wt 15.04.2014 15:34

Szymon Fras pisze:Czy gorszą? to się okaże, ale jak na razie w Bundeslidze lepszą skoro pobili rekord w szybkości zdobycia tytułu.

Pobili, bo BVB jest w tym sezonie cienkie jak siki weza. Ten rekord nie jest spowodowany zajebistoscia Bayernu za kadencji Guardioli, a slaboscia BVB (ew. mozna tu wpisac tez brak rownorzednego rywala dla Bawarczykow). Nikt raczej Ci nie powie, ze Bayern jest slaby, ale za Heynckessa (przynajmniej dla mnie) wygladali lepiej. Mieli wyniki, a to, ze Guardiola pobil ten rekord jest spowodowane tym co napisalem wyzej. Watpie, ze Bayern cieszylby sie juz z majstra jezeli w BVB nie wylecialoby pol skladu. I tak BM by najpewniej wygral Bundeslige, ale nie w takim stylu jak obecnie.
Sam Bayern oglada sie w tym sezonie ciezko. Pamietam pierwszy mecz z Barcelona rok temu. Mila dla oka gra, mozna powiedziec, ze zasluzenie wygrali rok temu CL, ale dzis to jest zwykla kopia Barcelony z bezsensownym klepaniem pod polem karnym i czekaniem az pilka wpadnie do bramki. Jak w pierwszym meczu z MU, niby to fajnie wyglada, ale mnie nijak nie przekonuje. Calu Guardiola. Ma gotowca, pobije rekordy i pojdzie pewnie do Anglii, do ktoregos z Manchesterow.
A co do tej slabosci MU. Jak na druzyne, ktora kilka miesiecy wczesniej przegrywala z Newcastle i innymi ogorami wcale nie wygladali tak zle. I idac Twoja logika faworytem LM jest Real, bo ma najwiecej pucharow wygranych. Chyba blisko Twojego myslenia.
piotrcies pisze:Source of the post Ale debil ze mnie xd

Awatar użytkownika
Szymon Fras
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 0

Postautor: Szymon Fras » wt 22.04.2014 16:43

Mówiłem, że Manchester z taką grą i tym trenerem nic nie wygra, ale znowu zaraz ktoś się znajdzie i na mnie naskoczy. Ale spoko, jarajcie i oszukujcie się dalej tym fantastycznym MU :lol:
Piłka jest jedna a bramki są dwie... a na końcu i tak zawsze wygrywają-a... Polska :ozob:

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1783

Postautor: fieldy » wt 22.04.2014 17:08

:badziewie:

Wróć do „Puchary Europejskie”