Finał LM 2009/10: Bayern Monachium - Inter Mediolan

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Martin Pellegrino
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 1
Kontaktowanie:

Re: Finał LM 2009/10: Bayern Monachium - Inter Mediolan

Postautor: Martin Pellegrino » ndz 23.05.2010 0:17

3/3 Grazie Jose :rydzyk: Mógł poczekać z tym komunikatem do jutra i dać się pocieszyć chociaż jeden dzień. Jeśli za rok wywalą go z Realu za styl gry to zapraszam z powrotem ;)

Brak słów, to nie jest sen, prawda?

Awatar użytkownika
Maciek (interista)
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 15

Postautor: Maciek (interista) » ndz 23.05.2010 1:00

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Cris7
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 7

Postautor: Cris7 » ndz 23.05.2010 1:29

Wielki gratulacje dla Interu, bo wygrali tę Ligę Mistrzów w pełni zasłużenie. Moim zdaniem byli lepsi w tej edycji od Bayernu, więc dobrze się stało, że to oni ostatecznie zwyciężyli. Podobnie było i w dzisiejszym spotkaniu. Ogromna to zasługa Mourinho, bo gdyby nie on to Inter nie byłby taką drużyną jaką jest. I nie chodzi mi absolutnie o personalia, ale o drużynę. Bo o jest podstawa, gdy mówimy o tegorocznym Interze. To nie jest zbieranina przypadkowych osób, ale drużyna pełną gębą. Brawo, brawo, brawo.
United Road, take me home
To the place, I belong
To Old Trafford, to see United
Take me home, United road

Awatar użytkownika
Babel
onegdaj alkoholik
onegdaj alkoholik
Reputacja: 91

Postautor: Babel » ndz 23.05.2010 1:43

Przez caly rok Babel bedzie chodzil 30 cm nad chodnikami, bynajmniej nie z powodu calej masy uzywek których jest fanem. Przemyslenia po Zoładkowej uprzedzam.

Nie wiem od czego zaczac. Chyba nie ma bardziej zasłużonej osoby na swiecie, która powinna wytargac wielkie uszy za uszy niz Javier. Jestes jedyny, niezastapiony i wiedz o tym. Il Capitano sobie to po prostu wybiegał. Milito to ksiaze Mediolanu dozywotnio i wprowadzamy monarchie jak u Korwina-Mikke, Leandro szykuj sie na przejecie tronu. Reszta składu jamjskie "big up", polskie "[k****], jestescie bezbledni". Naprawde nikogo nie zapomne. Julio mistrz, który wg Hajty jest slabym bramkarzem, jestes tym najlepszym co spotkało Mediolan. Przypominaja mi sie jego puste przeloty w pierszwym sezonie, czy idiotyczna reka poza polem karnym. Golkiper którego mozna porównywac tylko do Casillasa za najlepszych czasow. Maicon, koncowka sezonu na maksa, najlepszy prawy obronca globu. Pamietam zlot w Krakowie i pijana wymiane zdan ze skorpsem i Krzysztofem Jarzyna kto jest najlepszym prawym obronca na swiecie. Dzieki ze twoja gre byla jedynym moim argumentem. Cuchu - wychowanek Realu :rydzyk: . Mistrz odbioru, choc Gago jest lepszy.

Dzisiejszy mecz. Do 35 minuty zbyt pasywnie. Tak sie wydawało. Pozniej toczylo sie tak jak Inter zaplanował i Bayern nie mogl nic zrobic. Robben z Lahmem to za malo. Naprawde wielki szacunek za to co zrobilsicie. Naprawde fantastyczna LM w waszym wykonaniu, ale coz my czekalismu dłużej :P . Gloria Victis. Pierwszy raz Bayern wzbudził taka moja sympatie. Naprawde mozecie byc dumni z Olica, Robbena i spolki. Bez kurtuazji.

Massimo Moratti. Najszczesliwszy człowiek na swiecie.

Mourinho. Kiedys bodaj Chlopaczek (moj ziom) pytał/ripostował ze jestem fanbojem Jose. Chlopaczek jesli druzyna ma konsekwentnie wyznaczony cel i jest perfekcyjnie zaprogramowana to chyba musze byc fanbojem Mourinho. On napompował tych ludzi wiara, ze moga tez tak czynic w LM, jak wygrywaja w lidze. Rozumiem jego decyzje. Wszystkiego najlepszego Mou na nowej drodze zycia, jestes prawdziwym Interista i rozumiem Twoje motywacje. Pokazales to pomimo pewnej komisji, która robila wszystko, zeby utrudnic zycie Interowi dales rade. Jestes w gronie najwiekszych, tych których Inter nigdy nie przestanie pamietac. Dziekujemy, to byl dla nas zaszczyt.

Ibrahimovic. Człowiek, który odzesdł z Interu by wygrac LM. Dzieki za gole i dzieki za decyzje. Bez ciebie nie byloby tego pucharu.

3/3

Forza Inter!

Obrazek

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 955

Postautor: Salas11 » ndz 23.05.2010 1:45

Łzy szczęścia Zanettiego i Mourinho są bezcenne... Wieloletnia ikona klubu i trener, który w ciągu dwóch sezonów stał się drugim po Herrerze ojcem sukcesów Nerazzurrich w Europie. Dziś każdy Interista może chodzić z głową podniesioną do góry. Dziś obaliliśmy wszelkie nieprzychylne mity. Od dziś już nikt nam nie wytknie braku sukcesów w Lidze Mistrzów.
Grazie Mourinho! 3/3
Obrazek

Awatar użytkownika
Babel
onegdaj alkoholik
onegdaj alkoholik
Reputacja: 91

Postautor: Babel » ndz 23.05.2010 1:59

A [ch**], nabijam.

Obrazek

Awatar użytkownika
weasel
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 0

Postautor: weasel » ndz 23.05.2010 2:50

Kamil232 pisze:Borek z Bońkiem dali popis.
Zibi: Kto ostatni raz zdobył Mistrzostwo, Puchar i LM? Czy pamiętasz Mati?
Mati: Nie, nie przypominam sobie.
:lol:

To było dobre :lol:
Przecież niezależnie kto by wygrał to i tak byłaby potrójna korona więc zdrowy rozsądek :?: wrodzona ciekawość :?: etyka dziennikarska (istnieje coś takiego :mrgreen: ) :?: kazałaby sprawdzić czy coś takiego zdarzyło się 1 raz czy może n-ty raz i poinfromować o tym tego zwykłego kibica co się interesuje piłką od jednego meczu ligi mistrzów w tvp do drugiego :hardkor:
A szukać też by długo Borek nie musiał bo by wystarczyło pewnie do Romka zadzwonić :mrgreen:

O meczu wszystko już zostało napisane chciałbym tylko wrzucić słówko o Zanettim :smile2:
Niesamowity zawodnik, nawet nie tyle za dzisiejszy mecz ale ogólnie, 37 lat i taka forma, taka gra, na takim poziomie z takimi rywalami :shock: Przecież taki Balotelli mógłby być od biedy jego synem :mrgreen: (pomijając oczywiste względy kolorystyczne :mrgreen: )
Fantastyczny charakter, fantastyczne umiejętności. Warto dodać, że jego obecna forma to też nie tylko efekt jakiś tam wrodzonych cech genetycznych ale również, a może przede wszystkim jego "sportowego" trybu życia. Naprawdę całkiem przyjemnie ogląda się takich piłkarzy w akcji...
Obrazek

Despertado
Skład B
Skład B
Reputacja: 0

Postautor: Despertado » ndz 23.05.2010 3:20

Gratulacje dla Interu.

Gdzies jest to przeswiadczenie ze ten final powinien byc nasz. Bylismy w [ch**] blisko. Nie wiem czy nie lepsza bylaby zdecydowana porazka w 1/4 finalu niz odpadniecie fartem, gdy 1 mecz prowadzil ziomek Mou a w 2 sedzia nie uznal prawidlowego gola. Ale trudno, takie zycie. Teraz bedziemy slyszec o tym ze Wielki Mou zniszczyl Messiego, Pepa, caly klub swoim geniuszem taktycznym. Majac jednych z najlepszych defensorow na swiecie, gosci od czarnej roboty jak Eto'o, Motta, Cambiasso, kazal im zamurowac bramke i nie wychodzic za polowe, nie udawac nawet ze graja w pilke. Bo w pilce chyba nie chodzi o to zeby postawic autobus przeglubowy w bramce? Ale co ja tam wiem. Mou to geniusz i tyle. Styl nie jest wazny, po co komu w ogole styl? Kiedy ostatni raz LM wygrala druzyna grajaca w tak zenujacym stylu? Chyba Liverpool z 2005. Ten final to zenada. Dobrze sie zlozylo ze zostal rozegrany na Bernabeu

Jeszcze raz gratulacje dla kibicow Interu, to byl ich wielki wieczor

Awatar użytkownika
Zico_FCI
Io Sono Interista
Reputacja: 43

Postautor: Zico_FCI » ndz 23.05.2010 3:42

NIe di końca wierzyłem w awans przed meczami z Chelsea i Barcą, nawet po pierwszych meczach ale byłem prawię pewny, że tego finału nie oddamy, nie po tylu latach czekania i nie po takim sezonie :)
...

Awatar użytkownika
Magnum
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 635
Kontaktowanie:

Postautor: Magnum » ndz 23.05.2010 4:00

Despertado nauczcie sie przegrywac a nie wywalacie tu swoje zale.
Obrazek

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 955

Postautor: Salas11 » ndz 23.05.2010 4:10

Magnum pisze:Despertado nauczcie sie przegrywac a nie wywalacie tu swoje zale.

Za dobrze by było jakby się jakaś zbłąkana katalońska dusza nie pojawiła. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
KajoFC
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 37

Postautor: KajoFC » ndz 23.05.2010 8:54

Gratulacje dla Interu zasłużyli na ten puchar :D Mou wykonał dobrą robotę w sumie jak wszędzie gdzie był :) Trafił z transferem Diego w 10. Szybko się wkomponował i strzelał ważne bramki. Mam nadzieję że Interowi uda się zatrzymać zawodników po rzekomym odejściu Mourinho i powinniście postarać się o jakiegoś dobrego trenera który by kontynuował pracę Mourinho (chodzi o sukcesy) żebyście nie popełnili takiego flopa jak Chelsea ze Scolarim :P

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1450

Postautor: Diamen23 » ndz 23.05.2010 9:07

swoją drogą Inter pokonał na swojej drodze 3 najlepsze zespoły z 4 najlepszych lig europy. Wyeliminowana została Chelsea - która zdobyła 2 puchary, Barcelona - która zdobyła mistrzostwo i Bayern - który także zdobył dublet.
Kurcze :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1752

Postautor: fieldy » ndz 23.05.2010 9:39

arek_ahig pisze:A range nadal mi jeden z Twoich kolegow po szalu (Babel badz Agnieszka) po wklejeniu przeze mnie screenow po spotkaniu Juventusu z Interem w grudniu zeszlego roku. Wcale nie bylo to spowodowane ich frustracja. :lol: Ale co tam moze wiedziec uzytkownik taki jak ty, ktory jest tutaj postacia anonimowa udzielajaca sie od swieta. Nie pamietam tez abys cos sensownego kiedykolwiek splodzil.

To akurat, jeśli mnie pamięć nie myli ja ci dałem rangę. Mnie chyba o kibicowanie Interowi nie podejrzewasz ?

Odnośnie kibicowania Interowi przez kibiców innych drużyn. Nie wyobrażam sobie radości po tym jak np. United wygrywają Ligę Mistrzów.

Awatar użytkownika
10
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 96
Kontaktowanie:

Postautor: 10 » ndz 23.05.2010 10:20

Babel pisze:Golkiper którego mozna porównywac tylko do Casillasa za najlepszych czasow.

Sugerujesz, że Buffon jest dla obu o numer za duży?
:D

Babel pisze:Robben z Lahmem to za malo.

I tak można podsumować ten mecz. Niestety.

Gratulacje Interisti. Zasłużyliście.
PS.
Babel pisze:Olica

Olicia.
Ale, Alex; Alessandro. DEL PIERO!

Wróć do „Puchary Europejskie”