Finał LM 2009/10: Bayern Monachium - Inter Mediolan

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Re: Finał LM 2009/10: Bayern Monachium - Inter Mediolan

Postautor: Sero » ndz 23.05.2010 10:27

Ma ktoś filmiki z powrotem do Mediolanu ?
F.C. INTERNAZIONALE MILANO

Awatar użytkownika
KajoFC
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 36

Postautor: KajoFC » ndz 23.05.2010 10:34

Ja raczej z wygranej Arsenalu,MU czy LFC w LM bym się jakoś nie cieszył ale szacunek do rywala trzeba mieć i osiągnięcie ich docenić.

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Kontaktowanie:

Postautor: Sero » ndz 23.05.2010 10:54

F.C. INTERNAZIONALE MILANO

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1849
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » ndz 23.05.2010 11:14

10 lat kibicowania Interu by zobaczyć Zanettiego z Pucharem Mistrzów

Otóż to! Tymi słowy można podsumować również i moje wrażenia. WRESZCIE!!!

Oczywiście po schodach do pucharu, zaraz po Morattim szedł Materazzi :P a dopiero później reszta zespołu :P

Milito, Milito, Finito!!!!
zaglądanie ludziom do portfela, największą oznaką życiowego niepowodzenia
j#bać konfidentów!!! tylko Polska kibolska!!!

Obrazek

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » ndz 23.05.2010 11:43

Swoją drogą Ribery oficjalnie pzedłużył kontrakt z Bayernem do 2015 roku :shock:

Z wypożyczenia wraca rewelacyjny Kroos. Uzupełnic obronę i myślę, że finał jest do powtórzenia w najbliższyc 3-4 latach.

Finał LM w 2012 roku na Allianz Arena w Monachium ;-)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Mentor
Zajebiaszczo
Reputacja: 7

Postautor: Mentor » ndz 23.05.2010 13:50

Gratulacje dla Interu. Zagrali swoje i choć mecz mógł się potoczyć inaczej to jednak na triumf w Lidze Mistrzów zasłużyli chyba bardziej od Bayernu.

Milito :] Uwielbiam gościa.

Jeżeli nie należał się karny po ręce Maicona to tym bardziej gol Bojana z półfinału prawidłowy, ale nie musimy do tego wracać :wink:
Obrazek
Barca jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Jednego dnia może być bardziej lub mniej wdzięczna, ale to wciąż ta sama kobieta i w tej kobiecie jesteśmy wszyscy do szaleństwa zakochani. - Joan Gaspart

Awatar użytkownika
Maciek (interista)
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 15

Postautor: Maciek (interista) » ndz 23.05.2010 14:42

Finał LM w 2012 roku na Allianz Arena w Monachium

Nie mam nic przeciwko, zebysmy znowu tam sie spotkali. :twisted:
Btw gratulacje sezonu, z podniesiona glowa go konczycie.

Nastepne fotki :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1274

Postautor: Morrow » ndz 23.05.2010 15:03

Brawo, brawo, brawo. Wielkie gratulacje dla Interu. Należał wam się ten puchar. Obrazki po meczu z płaczącymi z radości Javierem i Mou piękne. Jeden oddał temu klubowi życie i czekał na ten sukces jak nikt inny, dla drugiego był to tylko przystanek w drodze do kolejnych sukcesów gdzie indziej. Obaj płakali, obaj zwyciężyli.

Jose odchodzi i dobrze, przyszedł, zrobił swoją robotę, dał Interowi i prezesowi to o czym od tak dawna marzyli. Co ciekawe z Chelsea dzieło było niepełne, tu wygrał wszystko. Można go nie lubić ale trzeba przyznać, że trenerem jest wspaniałym. No i wczoraj nie uciekł ze stadionu jak po wygraniu LM z Porto, tylko płakał i świętował z piłkarzami. Dwa triumfy w LM a jakże odmienne reakcje Portugalczyka. Mou odejdzie ale myślę, że robota jaką wykonał będzie rzutować na postawę Interu w najbliższych latach. Tak jak w Chelsea, w której trenerzy się zmieniają ale w ich grze wciąż widać dotyk Mourinho. Heh, Sneijder poważny kandydat do ZP na chwilę obecną, wygoniony z Realu, wyżebrany wręcz w Interze przez Mou teraz patrzy jak trener, który sprawił, że jest tam gdzie jest odchodzi do klubu, z którego go pogoniono. Aż strach się bać Realu w najbliższych latach.

Inter jak najbardziej zasłużył na triumf. Wczoraj byli zwyczajnie drużyną lepszą, po drodze pokonali wielkich faworytów, na krajowym podwórku wygrali co było do wygrania. Różnica między tą drużyną, która w zeszłym roku odpadła z MU a tą z tego sezonu była kolosalna. I jak tu nie cenić Mou. Dobre transfery, dobra taktyk ale przede wszystkim było widać inną mentalność. Mentalność zwycięzców. Moje szczere gratulacje.

Brawo również dla Bayernu. Starali się wczoraj walczyć dzielnie ale zabrakło argumentów. Wszyscy zdawali sobie sprawę z tego, że wygrać LM z taką obroną to byłoby coś niebywałego i wczoraj to wyszło. Mimo wszystko gratulacje, bo podwójna korona i finał LM to także świetny wynik. Van Gaal wykonał kawał dobrej roboty ale wczoraj to było jednak za mało.

Jeszcze raz gratulacje dla Interu :)

MGiggs
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 18

Postautor: MGiggs » ndz 23.05.2010 15:21

Gratulacje dla Interu ale final był wręcz żałosny i jeden z najslabszych jakie widziałem w życiu.Bayern w 101% uzalezniony od Robbena, a panach z numerami 25 czy 28 szkoda mówić, naprawde nieprzypominam sobie tak slabych pilkarzy w finale LM.Inter fizycznie był slaby co bylo widac po Pandevie,Sneiderze czy Chivu, przeprowadzil 2 kontry i skutecznie przykryl Robbena-wystarczylo.Inter grał bez sily,animuszu.Miał farta ze akurat w finale zagrał z Bayernem gdzie w pilke potrafi grac tylko 1 zawodnik. To nie był Inter ze spotkan z Chelsea czy Barca.

Takie sa moje przemyslenia po finale, LM wygrala najlepsza ekipa, ale final sam w sobie był slabiutki, najslabszy od wielu lat.
If I had to choose between dribbling past 5 players and scoring from 40 yards at Anfield or shagging Miss World,it’d be a hard choice. Thankfully, I’ve done both.

Awatar użytkownika
mihalinho
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: mihalinho » ndz 23.05.2010 15:42

Pierwszy klub z "klubowej elity Europy" w karierze Milito. Piłkarz urodzony po to by grać w Serie A. Doskonale wkomponował się w zespół, po wcześniejszym udanym sezonie w Genoi.
Milito miał 2 szanse i 2 wykorzystał. Tego samego dnia oglądałem finał Pucharu Polski. Grosicki miał kilka podobnych sytuacjij, nie wykorzystał żadnej z nich. Przepaść jak ja piernicze...
Obrazek

Awatar użytkownika
Michał M
Bawarski Krzyżak

Postautor: Michał M » ndz 23.05.2010 20:01

Gratulacje dla Interu. Zwycięstwo wczoraj i cały triumf w LM jak najbardzie zasłużone :brawo:

Swoją drogą, stara maksyma - "ofensywa strzela gole, defensywa wygrywa trofea" sprawdzona w 100% :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
mistyk
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: mistyk » ndz 23.05.2010 21:00

Gratulacje dla Interu. Historyczny sezon dla was.

Reka Maicona ewidentna, ale to juz historia.

Odnosnie Bayernu - tak jak pisal juz MGiggs - to, ze z taka obrona doszedl do finalu to juz wielki sukces.

Nastepny sezon zapowiada sie naprawde interesujaco.

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 79

Postautor: Marcinhp » ndz 23.05.2010 22:05

W przyszłym sezonie regres Interu jest spodziewany, i nie piszę tego ze zwykłej złośliwości, ale odejście Mourinho i prawdopodobne powielanie błędu Juventusu w sprawie Mihajlovicia mówi samo przez siebie. W sumie widok triumfującego Interu jest przykry, ale nawet fajnie, że na moich oczach rodzi się historia, sympatycznie będzie wspominać za kilkanaście lat takie persony jak Mourinho czy Maldini. Można nie przepadać za Mourinho, ale gość robi coś niezwykłego, nie wiem, ale mam dziwne uczucie, że jednak będę za nim w Realu. W sumie Mou sam wywołał szopkę z Królewskimi, jego słowa o przyszłej trenerce w Madrycie ciągły się aż do finału i znalazły finał tuż po nim. Za to jak dla mnie można go zganić. Mimo wszystko wyszło na jego, Inter wygrał zasłużenie, a w ich grze nie było widać niepewności, ba ! Widać było, że grają nie tylko na siebie, ale i dla trenera. Nie od dziś wiadomo, że Portugalczyk to świetny mówca.

Wracają do samego meczu. Bayern musi poważnie pomyśleć nad środkiem obrony, to dzięki Van Buytenowi i Demichelisowi Inter zdobył trofeum, bo aż tak dużej różnicy w grze obu ekip widać nie było. Cóż, wygrał kolektyw... Koniec końców cieszę się, że ten koszmar się skończył, mam nadzieję, że już się nie powtórzy...
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Awatar użytkownika
kubaokocim
Skład C
Skład C

Postautor: kubaokocim » ndz 23.05.2010 22:33

Przypuszczam, że gdyby nawet Jose Mourinho został w Interze podobnego sukcesu by już nie powtórzył. Jak odchodzić to w glorii i chwalę, co oczywiście nie jest po mojej myśli, ale szanuję to.

2 lata, 2 LATA !!! Tyle wystarczyło Mou, żeby wprowadzić Inter i kibiców do nieba. Obyśmy długo z niego nie spadli.
Obrazek

http://www.pokerstrategy.com/uC5BIF MOŻESZ NAUCZYĆ SIĘ GRAĆ W POKERA I ZACZĄĆ SWOJĄ KARIERĘ POKEROWĄ BEZ RYZYKA Z NASZYM KAPITAŁEM STARTOWYM 50$ !!!

http://www.luxexsilesia.pl/ LUX EX SILESIA COŚ DLA PRAWDZIWYCH ŚLĄZAKÓW !!!

Wróć do „Puchary Europejskie”