1/2 Finału LM FC Schalke 04 - Manchester United

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Frosty
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 3

Re: 1/2 Finału LM FC Schalke 04 - Manchester United

Postautor: Frosty » śr 04.05.2011 22:43

Nie było raczej za mojego życia, jeśli mówimy o poziomie gry a nie o "fame'a". Jestem przekonany że jakby dzisiaj w koszulkach Schalke wyszedł zespół z 1 ligi Ang wynik byłby podobny, tylko mieliby mniej miejsca gracze United. Fajnie to wyglądało, ale rzeczywista siła będzie można oceniać po tym weekendzie. Wchodzimy na pełnych obrotach w okres kiedy można jeszcze cały sezon przegrać... Po meczu z Arsenalem miałem bardzo złe przeczucia, teraz już jestem pełen nadziei. Nie był to miarodajny obraz naszych możliwości, ale pokazuje że grać ładnie i skutecznie to umiemy, szczególnie na OT.

MGiggs
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 18

Postautor: MGiggs » śr 04.05.2011 22:53

Co za mecz :mrgreen:
Anderson 2 gole,tyle co strzelil w calej karierze w MU :rotfl: Gibson rajd miedzy 5, asysta lepsza od Iniesty w wczoraj i gol(fartowny).

Pikarz meczu Gibson, swietnie zagrał.
If I had to choose between dribbling past 5 players and scoring from 40 yards at Anfield or shagging Miss World,it’d be a hard choice. Thankfully, I’ve done both.

Daaaamian
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 0

Postautor: Daaaamian » śr 04.05.2011 23:11

Gibson chciał Ci na złość zrobić. :P

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 904

Postautor: Salas11 » śr 04.05.2011 23:27

To jest vendetta Gibsona na fanach ManUnited za twittera (albo fb, nie pamiętam :P ) :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1229

Postautor: Morrow » śr 04.05.2011 23:35

Różnicę mimo niezłego meczu w wykonaniu Evans-Smalling między nimi a naszą podstawową parą widać było wyraźnie, błąd Smallinga fatalny, chłopaki trochę chaotycznie dzisiaj ale ogarnęli, to o nich najbardziej się obawiałem.

Świetny mecz Gibsona, dwie bramki Andersona to się nie zdarza, Valencia, Nani i Berbatov też dobrze.

4:1 i awans bardzo cieszy, tym bardziej, że kluczowi piłkarze odpoczęli przed Chelsea ale nie ukrywajmy Schalke to nie był team na ten etap LM. Byliśmy zdecydowanym faworytem i bardzo dobrze odegraliśmy swoją rolę. Gratulacje dla drużyny, Ferguson po raz kolejny pokazał, że wie co robi.

Wspaniale będzie zagrać finał na Wembley, nie wiem czy będziemy w stanie nawiązać walkę z Barceloną jak patrzę na te skróty i z jaką łatwością Messi w pierwszej połowie dochodził do sytuacji strzeleckich to trudno się nie bać ale wierzę, że finał sprzed dwóch lat nauczył czegoś Fergusona i będziemy świadkami dobrego widowiska i powalczymy o zwycięstwo. Wygrać LM na Wembley to byłoby coś niesamowitego :)

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 198

Postautor: Kamil232 » czw 05.05.2011 0:01

Kiedyś Fergie powiedział z tego co pamiętam, że wie jaki popełnił błąd z Barcelona i teraz już by wiedział jakby z nimi zagrać :P Od tamtej wypowiedzi chciałem trafić na Barcę żeby się przekonać ile te słowa znaczą :P Co prawda plan planem, a boisko boiskiem, ale sądze, że Fergie ma pomysł jak to rozegrać. W Rzymie choć to brzmi nieco paradoksalnie to byliśmy zbyt pewni siebie i nie do końca doceniliśmy wielkość Barcelony, mówił o tym Evra po tamtym finale. Zresztą pierwsze 10 minut tamtego meczu by to potwierdzało bo zaatakowaliśmy churalnie, sytuacje były, ale poszła jedna kontra gol i potem już Barca pozamiatała. No nic cieszę się na to widowisko i mam nadzieję, że mecz rozstrzygnie się na boisko, a nie o wyniku zdecydują sędziowie. Wolałbym przegrać jak w Rzymie niż żeby o porażce miałby zdecydować kretyn z gwizdkiem. No, ale co ja o porażce, przecież 27 maja to Vidić podniesie Puchar Europy 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator

Postautor: Morrow » czw 05.05.2011 0:08

Kamil232 pisze: przecież 27 maja to Vidić podniesie Puchar Europy 8)

28 :wink:

Oby było tak jak piszesz, też czytałem te wypowiedzi Alexa ale to czy jesteśmy w stanie postawić się Barcelonie zweryfikuje boisko. 3 finał w ostatnich 4 latach. Świetna sprawa :) Ale to dopiero za 3 tygodnie, teraz mecz o majstra z Chelsea :D

MGiggs
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: MGiggs » czw 05.05.2011 0:09

Atuty są takie ze zagramyw angli na niezbyt dobrej murawie,bo wembley ma ja slaba(delikatnie mówiac) mam nadzieje ze fani dadza popis bo w Rzymie mizeria.
Barca faworytem ale widze sporo plusów u nas,Roo na ulubionej pozycji,Hernadez idealny na kontre,jest Valenica,Nani z Berba na ławce.

Moim zdaniem wyjdziemy w pomocy z LAV-Carrickiem-Fletcherem-Parkiem przed nimi bedzie operował Roo, z przodu Chicharito.Będa zaskoczony jak od 1 minuty zagra Giggs czy berba
If I had to choose between dribbling past 5 players and scoring from 40 yards at Anfield or shagging Miss World,it’d be a hard choice. Thankfully, I’ve done both.

Awatar użytkownika
Magnum
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 629
Kontaktowanie:

Postautor: Magnum » czw 05.05.2011 0:17

Podobno Wembley już lepiej wygląda, od tego sezonu. Ja nie pamiętam za bardzo z lutego, za bardzo się denerwowałem, ale chyba jakichś tam problemów z murawą nie było, wyglądała bardzo dobrze. Przed meczem mówili, że murawa jest taka jak na Emirates więc może już jest dobra. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator

Postautor: Morrow » czw 05.05.2011 0:23

O ile Fletch dojdzie do optymalnej formy, dużo zdrowia go kosztował ten wirus.

Skład zapewne taki jak pisze MGiggs z zastrzeżeniem, że Roo będzie grał głębiej i harował jak wół. Jak ograniczymy Messiego, Xaviego i Iniestę co będzie niebywale trudne będzie ciekawie. Zobaczymy też co będzie do tego czasu z lewą obroną Barcelony, czy Abidal dojdzie do optymalnej formy czy zobaczymy tam Adriano. Na te dyskusje jeszcze będzie dużo czasu :)

Ciekawe co z Rafaelem.

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 198

Postautor: Kamil232 » czw 05.05.2011 0:26

wg. mnie zagramy jednym Roo w napadzie i trójką w środku, no ale tak jak napisał Morrow na takie dyskusje przyjdzie jeszcze czas.

28 :wink:

Cholera, co za pomyłka, kur...bywam przesądny i obawiam się, że to może być zły znak....
eee tam kuźwa jebać zabobony 28 maja będziemy się radować! :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 316

Postautor: Bienias » czw 05.05.2011 0:32

Zobaczymy też co będzie do tego czasu z lewą obroną Barcelony, czy Abidal dojdzie do optymalnej formy czy zobaczymy tam Adriano

Adriano ma pazowac 4 tyg wiec nie powinien juz zagrac w lidze, a tak zmarszu na final chyba nie wejdzie (tydzien treningow). To nie Puyol :P
Po drugiej stronie jest Abidal, ktory ma 4 tyg na nadrobienie zaleglosci fizycznych. Jezeli wszystko bedzie przebiegac pozytywnie to raczej Francuz zagra w Londynie.
Ja jestem chłopak z Woli
a Wola fest dzielnica!
Tradycja klawa co tu kryć
gdy masz koleś gest
prosze do nas przyjdź.

MGiggs
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: MGiggs » czw 05.05.2011 0:34

Jak 3 w srodku to Giggs Fletcher Carrick i w przodzie Roo Nani Valencia.Wątpie to w jednak,Ferguson mało juz gra Roo jako samotnym napastnikiem,Chyba mecz z City dał mu do zrozumienia ze to nie jest ulubiona pozycha Angola.
Przegrac mozemy,ale jak damy dupy jak w rzymie grajac od 10 minuty jak jakies fulham a na trybunach bedzie piknik z naszej strony to sie zalamie.

miguel indurain
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 0

Postautor: miguel indurain » czw 05.05.2011 8:24

PANOWIE! ten wasz gibson to jakims mega twardzielem jest. najpierw zlamali mu wątrobe, i chyba sledzione tez, bo zwijal sie z bolu i turlal po murawie przez doba minutę, ba! po zlizeniu moj przyjaciel rzekl, ze chyba zemdlal biedak. sam uronilem jedna łzę nad jego losem. coz za niespodzianka byla gdy po 10 minutach juz pakowal gole i podania bramkowe! twardziel jakich mało, grac ze zlamaną watrobą to tylko w anglii chyba mozliwe! niewykluczone ze rio cos o nim napisze!!

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 316

Postautor: Bienias » czw 05.05.2011 8:39

miguel indurain tylko Barcelona symuluje wiec nie wywoluj kolejnej wojny :lol:
Ja jestem chłopak z Woli
a Wola fest dzielnica!
Tradycja klawa co tu kryć
gdy masz koleś gest
prosze do nas przyjdź.