Barcelona - AC Milan

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

A cieszyć się po meczu będą kibice

Milanu
21
57%
Barcelony
16
43%

Liczba głosów: 37

Awatar użytkownika
Sędzia
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 0

Re: Barcelona - AC Milan

Postautor: Sędzia » wt 12.03.2013 23:55

Brawo Barcelona, zasłużony awans, gratulacje dla Milanu za pierwszy mecz.
Mam pytanie. Czy BarcaQzyn bierze narkotyki ? Ma ADHD ? Czy jest jeszcze bardzo młody i niedojrzały ?

sbQ pisze:Daj spokój. Mam Cię za poważnego gościa, a zachowujesz się jakby Ci pierwsze włoski na jajkach urosły. :lol:

:beer:

Nic dodać, nic ująć.
cloner "burzuj z wyspy ibiza" na admina
ulubiony liryczny zabijaka: "MVB" morderca

Jeżeli mówisz, że znikasz z forum na zawsze, a potem wracasz - nie jesteś idiotą prawdopodobnie - jesteś idiotą na pewno.

Awatar użytkownika
BarcaQzYN
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 6

Postautor: BarcaQzYN » wt 12.03.2013 23:58

Przypomnij sobie np finał LM Manchester - Bayern. Jestem przekonany, że nie raz doświadczyłeś takich emocji, jakich ja i wielu innych kibiców Barcy doświadczyło dzisiaj.
Doskonale rozumiem, że Ciebie i innych ten wynik tak nie kręci, ale dla mnie on ma olbrzymie znaczenie.

Zamknęliśmy usta wszystkim krytykom i haterom i przede wszystkim udowodniliśmy, że to wcale nie jest kres tej wielkiej Barcy. I znowu cała piłkarska Europa sra w gacie na myśl o wylosowaniu Barcy.

Tak jak mówiłem przed meczem, to może być jeden z najwspanialszych meczów ostatnich lat i sam jestem ciekaw czy kiedykolwiek o nim zapomnę.
"I Play For The Name On The Front Of My Jersey, Not The Back"

Arwin
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 66

Postautor: Arwin » wt 12.03.2013 23:59

BarcaQzYN pisze:finał
finał

finał

Słowo klucz.

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1034

Postautor: fieldy » śr 13.03.2013 0:00

BarcaQzYN pisze:Zamknęliśmy usta wszystkim krytykom i haterom i przede wszystkim udowodniliśmy, że to wcale nie jest kres tej wielkiej Barcy. I znowu cała piłkarska Europa sra w gacie na myśl o wylosowaniu Barcy.

raczej Barca zamknęła usta swoim kibicom, którzy pisali, ze nie wierzą w awans i że w ogóle szkoda ten mecz ogladać, bo formy nie ma, bo trenera nie ma, drugi się nie nadaje, etc. Z tego co widziałem, to postronni kibice raczej pisali, ze awans Barcy wcale nie będzie wielkim zaskoczeniem, a kibice Barcy (głównie, ale oczywiście nie tylko) marudzili jak to się nie uda...

Slim91
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 112

Postautor: Slim91 » śr 13.03.2013 0:00

Zaraz zejdziesz na zawał serca więc pewnie będziesz pamiętał o tym meczu do końca życia.

Ja osobiście szybko tego meczu nie zapomnę. Na pewno będę go pamiętał dużej niż 10 lat. Takiej kpiny się nie zapomina.

MGiggs
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 17

Postautor: MGiggs » śr 13.03.2013 0:00

Nie żebym dowalał Milanowi ale rozumiałbym takie rozjechanie Milanu jeszcze rok temu za wielki sukces- ale MIlan z 18 latkiem w ataku Maxesem i kolesiem który spuścił Villa do 2 ligi?

MU-BM to był finał a nie 1 runda
If I had to choose between dribbling past 5 players and scoring from 40 yards at Anfield or shagging Miss World,it’d be a hard choice. Thankfully, I’ve done both.

glowas12345
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 23

Postautor: glowas12345 » śr 13.03.2013 0:03

BarcaQzYN pisze: przede wszystkim udowodniliśmy, że to wcale nie jest kres tej wielkiej Barcy. I znowu cała piłkarska Europa sra w gacie na myśl o wylosowaniu Barcy.

Prosze Cie, mowisz o najlepszej drużynie na świecie itd, ale narazie to awans do ćwierćfinału, a nie na final do Londynu. kibice tych drużyn co to srają przed Barcą uważają że ćwierćfinał to plan minimum, ty że to najwspanialszy dzień dla FCB.

Emocje opadną i mam nadzieję że zaczniesz myślec co dalej z grą FCB, czy wroci do stanu z meczów np: z Realem, czy może utrzyma ten dzisiejszy wysoki poziom.

Awatar użytkownika
BarcaQzYN
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: BarcaQzYN » śr 13.03.2013 0:05

fieldy pisze:raczej Barca zamknęła usta swoim kibicom, którzy pisali, ze nie wierzą w awans i że w ogóle szkoda ten mecz ogladać, bo formy nie ma, bo trenera nie ma, drugi się nie nadaje, etc. Z tego co widziałem, to postronni kibice raczej pisali, ze awans Barcy wcale nie będzie wielkim zaskoczeniem, a kibice Barcy (głównie, ale oczywiście nie tylko) marudzili jak to się nie uda...

Chaosa w to nie mieszaj bo gość ewidentnie urwał się z choinki.
Z mojego punktu widzenia wyglądało to raczej tak, że kibice Milanu dawali największe szanse Barcelonie. Postronni fani piłki nożnej liczyli dzisiaj na porażkę Barcy, chociaż podpierali się sugestiami, że Barca ma z 20-30% szans na awans, a kibice Barcy wierzyli w awans bez ani jednej chwili zwątpienia. Choć nie było nas wielu.

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1010

Postautor: Morrow » śr 13.03.2013 0:07

Qzyna trochę ponosi bo jest na prochach i jako jeden z nielicznych tutaj wierzył w swój zespół i pisał, że jest przekonany o awansie Barcelony a nie smucił o tym jak to jest beznadziejnie, że na bank stracą u siebie, że awans jest nierealny i Milan ma 80% szans na awans. No i ma chłopak frajdę :lol:

Mimo wszystko aż na taki entuzjazm moim zdaniem jeszcze za wcześnie a i w ostatniej historii Barcelony było jednak trochę triumfów IMO ważniejszych od tego ale to już indywidualna sprawa.

Awatar użytkownika
BarcaQzYN
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: BarcaQzYN » śr 13.03.2013 0:13

Wcale mnie nie ponosi. To był dokładnie taki mecz na jaki czekałem. Nie mogłem się doczekać tego meczu, w którym Barca miała zamknąć usta wszystkim krytykom.
Wierz mi, że teraz nie boję się nikogo, ale mimo to Bayern chciałbym dopiero w "ewentualnym" finale, bo to byłby prawdziwy finał.

Ten mecz dał nam nie tylko awans do ćwierćfinału i dlatego to zwycięstwo znaczy dla mnie tak wiele.

Awatar użytkownika
Sędzia
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Postautor: Sędzia » śr 13.03.2013 0:19

BarcaQzYN pisze:
Chaosa w to nie mieszaj bo gość ewidentnie urwał się z choinki.

Prędzej bym powiedział, że ciebie to dotyczy.

Jeżeli mówisz, że znikasz z forum na zawsze, a potem wracasz - nie jesteś idiotą prawdopodobnie - jesteś idiotą na pewno.

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Reputacja: 387

Postautor: Chlopaczek » śr 13.03.2013 0:22

Co wy tak sie czepiacie Baczka? To jest dzien jego i wielu mu podobnych. Ma prawo sie cieszyc. Tym bardziej ze nikogo i niczego przy tym nie obraza. Na kolana to dobre haslo w naszym kraju przeciez. Wszyscy znaja rutyne.

Pozdro BaQ i do nastepnego razu. Wtedy bedziemy silniejsi i to ja bede swietowal. Powodzenia w dalszej fazie LM.

Barca/Real - SD

Barca/Real - Bayern.

A Galata ze Sznajderem w skladzie spokojnie bocznym wejscie do polfinalu :)
Gdyby nazisci czytali powiesci -
Tak utrzymuje Iks
- a konkretnie powiesc Iksa o nazistach
Nie byloby zadnych nazistow.

Awatar użytkownika
Sędzia
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Postautor: Sędzia » śr 13.03.2013 0:29

Jest wielka radość, ale bez przesady. To była pierwsza faza play off, a rywal to nie Bayern, tylko budujący się na nowo Milan.

Awatar użytkownika
rzeznik
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: rzeznik » śr 13.03.2013 0:35

Barcelona była już w tym dwumeczu w ciemnej dupie i w tym kontekście nie dziwię się jej kibicom, bo faktycznie (wreszcie) mają powody do świętowania. Nie zmienia to jednak faktu, że większe szanse na końcowy triumf daję Bayernowi i Realowi... choć widzę, że bukmacherzy sądzą inaczej, Bwin daje 2,75 Barcie, po 4,15 RM i Bawarczykom, 9 Borussii.

Awatar użytkownika
BarcaQzYN
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: BarcaQzYN » śr 13.03.2013 0:45

Sędzia ogarnij, że nie awans do 1/4 jest w tej chwili najważniejszy. Ten mecz to dowód, że Barca po 5 latach jest wciąż w stanie rozpieprzyć każdego rywala, nawet tak silną i poukładaną ekipę jak Milan. To olbrzymi bodziec dla drużyny, to znak, że o żadnym końcu jakiejkolwiek ery nie może być mowy.

Wystarczyły 3 słabsze mecze, żeby 90% ludzi ( w tym wielu "kibiców Barcy") zwątpiło, a wręcz przekreśliło Barcę i oznajmiło koniec pewnej epoki. Teraz nie potrafią przyjąć, że ta Barca wciąż jest w stanie rozprawić się z każdym rywalem. Nie rozumiesz i nigdy nie zrozumiesz co taki mecz może dla mnie oznaczać.

Milan w pierwszym meczu rozprawił się z Barceloną i pokazał wszystkim jak należy grać z Dumą Katalonii. Wszyscy bili brawa i doceniali klasę Milanu. To wręcz niesamowite że kilkanaście dni później ten Milan jest przez większość (nawet przez jej kibiców) uznawany za słabą drużynę, która nie może się równać Realowi czy Bayernowi. Ogarnijcie się i doceńcie chociaż raz klasę Barcelony.
Sędzia dzisiaj nie maczał palców w zwycięstwie Barcelony to szukacie każdej możliwej sposobności, żeby choć trochę tego splendoru jej odebrać.
Nie ma takiego bicia!

rzeznik. To że Real wyeliminował Manchester i pokonał ostatnio dwukrotnie Barcę wcale nie stawia go w roli faworytów do końcowego zwycięstwa. Pokonanie Manchesteru było zdaniem zdecydowanej większości mega fartem, Madryt grał na Old Trafford jak Milan na Camp Nou i cudem uniknął wyeliminowania.

Barca miała ewidentny kryzys, ale go w końcu przezwyciężyła i teraz znowu jest w stanie pokonać każdego. I żaden Real jej nie straszny, zapewniam Was.

Wróć do „Puchary Europejskie”