Apoel Nikozja- Zenit St. Petersburg

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 198

Re: Apoel Nikozja- Zenit St. Petersburg

Postautor: Kamil232 » wt 13.09.2011 23:10

Moje nielogiczne, ciekawe. Problem w tym kolego, że mogłeś użyć 15000 innych argumentów, po prostu powiedzieć, że masz kompletnie gdzieś tamten dwumecz i nie obchodzi Cie jego wynik. Właściwie w ogóle się nie wpisywać. Ale wyskoczyłeś z mega debilnym argumentem, że Apoel ubarwi rozgrywki CL :rotfl: To cóż spodziewałem się po takim czymś, że się nimi tak zajarałeś, że bedziesz śledził ich każdy mecz, ale cóż widocznie lubisz rzucać słowa na wiatr. Żałuje, że nie oglądnałeś tego meczu i nie zdałeś nam relacji, bo jestem bardzo ciekawy jak ten mecz wyglądał :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 748

Postautor: Kluchman » wt 13.09.2011 23:18

Jakbyś był taki ciekawy to po prostu byś go sam obejrzał. Skończ wciskać ludziom te wymysły.

Gdzie napisałem że APOEL "ubarwi rozgrywki CL". Proszę mi tu zacytować i to właśnie w takim kontekście, jak tu napisałeś. Nie jakieś porównanie do Wisły.

Wtedy pisałem, że APOEL jest lepszą drużyną od Wisły i z nim Liga Mistrzów będzie lepsza niż z Wisłą. Dziś dostałeś namacalny dowód na to, że APOEL jednak potrafi grać w piłkę i nie jest przypadkową drużyną i może trochę powalczyć. Ale do kogo ja to piszę.

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 198

Postautor: Kamil232 » wt 13.09.2011 23:21

Jakbyś był taki ciekawy to po prostu byś go sam obejrzał. Skończ wciskać ludziom te wymysły.

nie wiem czy wiesz, ale to forum mnie nauczyło, że trzeba wiele rzeczy pisać wprost, więc zapoznaj się z terminem takim jak Ironia :lol:

A jaka pewność, że Wisła u siebie by nie wygrała z Zenitem, skoro Legi potrafi w Moskwie pojechać Spartak hmmm co?

Ja po prostu twierdzę, że pomiędzy tymi drużynami nie ma takiej rożnicy, żeby stwierdzić, że awans jednej czy drugiej sprawi, ze Liga Mistrzów będzie lepsza/ciekawsza czy jak tam wolisz. Ale cóż szkoda, że wypisujesz takie rzeczy, że byłaby ciekawsza, a pote tej ciekawości nie chcesz skonsumować, cóż Twoja sprawa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 748

Postautor: Kluchman » wt 13.09.2011 23:24

Pewność? Pewności nie ma nigdy. Wolę słowo prawdopodobieństwo. :]

Co do drugiego akapitu nie ma sensu się powtarzać.

Awatar użytkownika
petru
Administrator
Administrator
Reputacja: 326

Postautor: petru » śr 14.09.2011 0:04

RealFan pisze:Wtedy pisałem, że APOEL jest lepszą drużyną od Wisły i z nim Liga Mistrzów będzie lepsza niż z Wisłą.

Niewątpliwie będzie lepsza. Tu przecież chodzi o ideę Ligi Mistrzów, najbardziej elitarnej ligi. Zupełnie altruistycznie, bo przecież nie będziesz oglądał jakiekolwiek meczu APOEL-u, ani byś nie chciał :lol:.Tu nie ma nic samolubnego, nic pod siebie. Tu chodzi o uwznioślenie tej części Ligi Mistrzów, która jest najmniej interesująca. Niechaj Liga Mistrzów będzie produktem idealnym.

Rozmawiałem zatem z Chłopaczkiem, dlaczego ta sama miara nie jest przykładana do klubów takich jak Viktoria Pilzno, Bate Borysow, FC Basel, Otelul Galati, Dynamo Zagrzeb. Otóż dowiedziałem się. Nikogo w Polsce nie obchodzą te zespoły. Zatem mogą sobie grać i nikt się nie boi o obniżenie poziomu :lol:.

Ale i tak w trosce o poziom proponuję, by na wszelki wypadek wyrzucić mistrzów z tych wszystkich śmiesznych lig, bo przez przypadek mogą wyeliminować kiedyś jakiś poważny zespół podwyższający poziom. Tak będzie lepiej dla poziomu Ligi Mistrzów. Artmedia może grać, ale strażnicy poziomu wiedzą, że lepiej, by polski zespół nie awansował. No chyba, że będzie prezentował poziom godny Ligi Mistrzów. Musi być przynajmniej dwa razy lepszy od Artmedii, by być godnym dostąpienia zaszczytu gry w najbardziej doborowym gronie.
Obrazek Obrazek
Józef Stalin - Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 895

Postautor: Boromir » śr 14.09.2011 1:37

Niektórzy strasznie przeżyć nie mogą, że Wisła jest co najmniej o jeden poziom słabsza od Cypryjczyków.
Obrazek

Awatar użytkownika
petru
Administrator
Administrator
Reputacja: 326

Postautor: petru » śr 14.09.2011 1:45

Ale to nie ma związku. Mowa jest o tym, że człowiek z Polski nazywa innych pseudopatriotami, wyraża zadowolenie z odpadnięcia klubu, nie dlatego, że go nie lubi (to by było zrozumiałe), tylko dlatego, że stoi na straży poziomu Ligi Mistrzów, tak jakby nie grały w niej, aktualnie i w przeszłości, pojedyncze kluby na poziomie polskich zespołów. I to nie raz, bo tę tezę lansował również parę lat temu.

A APOEL był o dwie klasy lepszy i przebieg meczu był upokarzający dla Wisły. Przykro się na to patrzyło, ale przeżyłem jakoś ten wynik.
Obrazek Obrazek
Józef Stalin - Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej

Wróć do „Puchary Europejskie”