Finał LM 2011/2012 Bayern Monachium - Chelsea Londyn

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, fieldy, piotrcies, maestro

Awatar użytkownika
HELDER
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 0

Re: Finał LM 2011/2012 Bayern Monachium - Chelsea Londyn

Postautor: HELDER » ndz 20.05.2012 11:42

Jedynym przedstawicielm antyfutbolu we wspolczesnym swiecie jest Real Madryt. Czy Real wygrał LM? Nie. Wiec zaden antyfutbol nie wygrał. Chelsea to po prostu angielsko-włoska odmiana catenaccio, ale gra bardzo fair, czysta. Antyfutbol to twor-dziwoląg z Madrytu, zespol ktory nie umie przegrywac ani na boisku ani poza nim, zespol ktory swoje braki nadrabia w brutalnosci i bardzo czesto w poblazliwosciu u sedziow. To jest antyfutbol. To trezba wypalać gorącym żelazem. Wczoraj grały inne druzyny, dziwolaga z Madrytu nie było. wygrałao catenaccio, a bedac dokladnym wygrał zespol lepiej strzelajacy rzuty karne.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1065

Postautor: League » ndz 20.05.2012 11:42

Fani Barcelony na tym forum to [k****] coś niesamowitego......finał Chelsea Bayernem a oni nawet tutaj dają czadu :roftl3:

O ilę się nie mylę to red jest kibicem MU
Ostatnio zmieniony ndz 20.05.2012 11:50 przez League, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1136

Postautor: sickstick » ndz 20.05.2012 11:45

Helder jak zwykle pokonał falę :rotfl:

MGiggs
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 18

Postautor: MGiggs » ndz 20.05.2012 11:47

Fani Barcelony na tym forum to [k****] coś niesamowitego......finał Chelsea Bayernem a oni nawet tutaj dają czadu :roftl3:
If I had to choose between dribbling past 5 players and scoring from 40 yards at Anfield or shagging Miss World,it’d be a hard choice. Thankfully, I’ve done both.

Awatar użytkownika
krzychu212
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: krzychu212 » ndz 20.05.2012 11:50

RealFan pisze:Macie problem, że właśnie taka, a nie inna drużyna wyeliminowała Barcelonę. Bo przecież to Barcelona przegrała, a nie Chelsea wygrało. Myślę, że nie muszę nic cytować na potwierdzenie tej tezy w Waszym rozumieniu, prawda moody?

No, bo Barca frajersko nie wykończyła Chelsea, kiedy mogła to zrobić. A jeżeli już jedno FCB frajersko dało się wypchnąć z LM,to drugie FCB miało też multum swoich okazji żeby tego uniknąć, ale znowu fura szczęścia i Chelsea z pucharem. No nie odmówisz mi tego, że to nie były baaardzo szczęsliwe wygrane londyńczyków :D No, ale to oni wygrali i gratulacje, może i fajnie że Lampard, Drogba, Terry zdobyli w końcu puchar, bo przez ostatnią dekadę (prawie) byli zawsze bardzo blisko i czegoś brakowało, przeważnie szcześcia :D Teraz im oddano o szczęście i dlatego ta kumulacja tak dziwnie wygląda. Jeszcze raz gratulacje!

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Reputacja: 503

Postautor: Chlopaczek » ndz 20.05.2012 11:54

W zyciu trzeba miec troche szczescia.
Przypomniala mi sie historia kolegi. Do jego mamy przyszla corka znajomej po przepis na ciasto. A ze akurat byl sam w domu od slowa do slowa skonczylo sie tym ze wyladowali w lozku. Niektorzy nie zalicza nawet jakby ich gola dziewczyna klepac po mordzie. Inni potrafia wycisnac z danej sytuacji w okreslonych okolicznosciach maksimum i nawet z przepisu na ciasto zrobic naga laske w lozku.

Chelsea jest wlasnie takim zespolem ktory wycisnal ile sie dalo z tej edycji LM co z pewnoscia skonczylo sie orgazmem u wielu kibicow tej druzyny. Gratulacje dla nich i oczywiscie dla zespolu. Patrzac na chlodno trudno powiedziec ze byli najlepsza druzyna rozgrywek. Przeslizgiwali sie przez kolejne rundy az do szczesliwego konca. Wszystko to jednak bylo podparte niebywala ambicja i zaangazowaniem. Nowy duch wstapil w Chelsea po zwolnieniu Wijasza.

Osobiscie nie mam problemow z zaakceptowaniem Chelsea jako tryumfatora LM. Nie stoi mi to koscia w gardle. Bylem za nimi w finale. Ciesze sie ze pokolenie swietnych pilkarzy takich jak Lampard Drogba czy Terry zdobyli ten puchar.
Jeszcze raz gratulacje.
Gdyby nazisci czytali powiesci -
Tak utrzymuje Iks
- a konkretnie powiesc Iksa o nazistach
Nie byloby zadnych nazistow.

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » ndz 20.05.2012 12:00

Ebi pisze:Miałem nawet koszmar (ponad tydzień temu) związany z finałem - 2:2 po dogrywce i w karnych wygrała Che... nieważne.

:suicide: :suicide:

Napisane długo przed meczem. W tym temacie.

Generalnie porażkę zniosłem lepiej niż myślałem. Emocji po wczoraj mam dosyć. Wykończyło mnie to spotkanie.

Przegrali wygrany mecz. No ale co tu dużo pisać. Nie chce mi się przytaczać historii, że Bayern był już trzy razy w niebie.

Przegrane pokolenie piłkarzy. Wszyscy w Bayernie mają worek medali i żadnego złota. Ribery, Robben, niemieccy płkarze - koncertowo przegrane mundiale, euro, ligi mistrzów. Patrząc na swoje gabloty z pucharami będzie im zawsze przykro i zawsze będą im przypminały i tych porażkach. Zawsze.

Jeśli wczoraj się nie udało, przy tak sprzyjających okolicznościach, z osłabioną Chelsea to nie wiem kiedy się uda. Chyba dopiero w następnej generacji, chociaż dwa lata temu po finale z Interem nie przypuszczałem, że tak szybko dostaną szanse na triumf.

Ktoś napisał - gdyby był Lewy toby Bayern wygrał. Racja. Robbenowi cały mecz nie wychodził, strzalał gdzies po trybunach no i znów fatalny karny.

Po wczorajszym finale inaczej będę musiał patrzeć na piłkę nożną, bo to nie na moje nerwy i nie na moje życie. Człowiek ma obowiązki, musi być aktywny, a tutaj takie klapy. :roll:

Czekałem 11 lat to poczekam i więcej.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
maciek_88
Moderator
Moderator
Reputacja: 389

Postautor: maciek_88 » ndz 20.05.2012 12:01

Red, Paweł, League - dalszą mięsistą dyskusję prowadźcie na PW i nie rozwalajcie tematu.
Morrow pisze:Source of the post Tak jak i Doktorek nie zostanie skautem nie składając CV gdziekolwiek choć ma pewnie większe pojęcie o tych dzieciakach niż większość gogusiów chodzących w garniturach Armaniego w czołowych klubach.

Awatar użytkownika
Gall
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 3
Kontaktowanie:

Postautor: Gall » ndz 20.05.2012 12:08

Generalnie po tym finale, i reszcie finalnych spotkan Bayernu w tym sezonie, mam wrazenie ze tej druzynie brakuje chyba tylko charakteru do zdobywania pucharow. Inaczej nie potrafie wytlumaczyc przegranych w decydujacych meczach, tym bardziej ze w pilke grac potrafia i wczoraj mieli duzo wiecej z gry niz Chelsea. Ale to tylko moje osobiste odczucia odnosnie Bawarczyków.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » ndz 20.05.2012 12:13

Gall pisze:Generalnie po tym finale, i reszcie finalnych spotkan Bayernu w tym sezonie, mam wrazenie ze tej druzynie brakuje chyba tylko charakteru do zdobywania pucharow. Inaczej nie potrafie wytlumaczyc przegranych w decydujacych meczach, tym bardziej ze w pilke grac potrafia i wczoraj mieli duzo wiecej z gry niz Chelsea. Ale to tylko moje osobiste odczucia odnosnie Bawarczyków.

Charakteru i cwaniactwa boiskowego. Aż się dziwię, że mówimy o tym w przypadku niemieckiej ekipy. Te wszystkie Lahmy, Mullery to takie fajne chłopaki, ale porównanjcie sobie ich do Effenbergów, Kahnów czy Baslerów, którzy skakali sobie do gardeł, psychicznie molestowali rywali boiskowych (że o awanturach pozaboiskowych nie wspomnę).
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
moody90
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 325

Postautor: moody90 » ndz 20.05.2012 12:48

historia bayernu to nie jest moj konik, ale wydaje mi sie, czy te effenbergi, kahny i baslery wiele wiecej w lidze mistrzow nie pokazaly? dwa finaly, z czego jeden przegrany jeszcze bardziej frajersko, niz wczorajszy, a jeden wygrany po karnych, czyli podobny bilans do 'grzecznych chlopakow' z obecnej kadry

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » ndz 20.05.2012 13:16

moody90 pisze:historia bayernu to nie jest moj konik, ale wydaje mi sie, czy te effenbergi, kahny i baslery wiele wiecej w lidze mistrzow nie pokazaly? dwa finaly, z czego jeden przegrany jeszcze bardziej frajersko, niz wczorajszy, a jeden wygrany po karnych, czyli podobny bilans do 'grzecznych chlopakow' z obecnej kadry

99 przegrany finał i mistrz Niemiec
2000 przegrany półfinał z Realem i mistrz Niemiec
2001 triumf w LM i mistrz Niemiec

Generacja grzecznych chłopców

2010 przegrany finał i dublet
2011 NIC
2012 NIC

Chyba jest różnica.

Bayern od dwóch lat nie wygrał żadnego trofeum (ostatnie to Superpuchar Niemiec w 2010 roku). Prawda jest bolesna. Niby klub ma potencjał, ma młode wilczki, ale czegoś ciągle brakuje.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Rezus
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 615

Postautor: Rezus » ndz 20.05.2012 13:39

Nie napinam się ale interesuje mnie wypowiedź Uli Hoenessa, coś ciekawego powiedział :?:
Obrazek
"Wstąp do piekła, stamtąd nie ma powrotu, wstąp do piekła, na zawsze zostań tam"

Awatar użytkownika
MazurXIII
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 276

Postautor: MazurXIII » ndz 20.05.2012 14:02

Ebi pisze:Bayern od dwóch lat nie wygrał żadnego trofeum (ostatnie to Superpuchar Niemiec w 2010 roku). Prawda jest bolesna. Niby klub ma potencjał, ma młode wilczki, ale czegoś ciągle brakuje.

Te coś to środkowi obrońcy z prawdziwego zdarzenia.Takiego Matthäusa - nawet w wieku emerytalnym - nijak nie można porównać z Boatengami,Van Buytenami czy innymi Brenami...
Obrazek

Awatar użytkownika
KajoFC
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 13

Postautor: KajoFC » ndz 20.05.2012 14:13

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek