Młodzieżowa Liga Mistrzów

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1218
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » wt 22.11.2016 17:14

Dr.Football1 pisze:Source of the post Wydawalo sie to niemozliwe, ale jezeli wyniki z I polow sie utrzymaja, to Legia w ostatniej kolejce zagra u siebie o awans ze Sportingiem :shock:

No i niestety mlodzi Legionisci ostatecznie zremisowali z BVB 3-3 i odpadaja z rozgrywek. Wielka szkoda, bo w ostatniej kolejce moglismy miec wspaniale emocje w Zabkach.

Awatar użytkownika
BadBoy
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 82

Postautor: BadBoy » wt 22.11.2016 17:24

Szkoda ale i tak szacun na gowniarzy :) pokazali że mogą grać jak równy z równym co by nie mówić z świetnymi europejskimi szkółkami.
"Być nie mieć to odwieczny dylemat"

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » śr 23.11.2016 23:00

Raporcik.

Zadziwilo mnie dzisiaj Atletico. Co prawda PSV wyszlo bez Rigo, Lammersa czy Obispo, ale i tak nie spodziewalem sie 3 punktow materacykow. Niestety widzialem tylko pierwsze i ostatnie 10 minut, bo nierozwaznie kilka dni wczesniej umowilem wizyte z fizjo. Tak czy inaczej PSV prawie na pewno wyjdzie z grupy, bo w ostatniej kolejce rozjada Rostow, a Atleti jedzie do Monachium i nie moze tam przegrac.

W UYL zadebiutowal 15-letni crack PSV Sidibe :)

Kolejne zwyciestwo moich ulubiencow z Kijowa, ktorzy juz zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie. Mam nadzieje, ze Ledniew, Szarapenko i spolka dojda w tej edycji bardzo daleko.

Awatar użytkownika
chuck29
Skład B
Skład B
Reputacja: 41
Kontaktowanie:

Postautor: chuck29 » pt 25.11.2016 12:30

To i ode mnie raporcik o tym co oglądałem z UYL w tym tygodniu.

Dinamo - Lyon

Tylko zwycięstwo dawało Chorwatom cień szansy na powtórzenie wyniku sprzed roku i awans do 1/8 z pierwszego miejsca w grupie. Skończyło się jak się skończyło. Pierwsza połowa w wykonaniu Dinama była poprawna, szczególnie jeśli chodzi o grę obronną, z czym miewali w tej edycji ogromne problemy. Gjira, nominalny defensywny pomocnik, zagrał swój najlepszy mecz na lewej obronie (przynajmniej spośród tych, które sam widziałem), Vinko Soldo na swoim normalnym, dobrym poziomie. Na plus też Briski, który np. z Sevillą u siebie zagrał fatalnie. Horkas praktycznie bezrobotny. w środku pola rządził Nikola Moro i Neven Djurasek. Pierwszy świetną piłką rozpoczął bramkową kontrę, drugi nieoceniony w build-upie i bardzo dobrze przygotowany od strony taktycznej.

Po przerwie, a konkretnie od zmiany skrzydłowych (mimo, że ani Spikic, ani Abaz wielkich zawodów nie grali), wszystko się posypało. Pojawiły się problemy w przejściach, w kontrach nie było kogo uruchomić, a na domiar złego Olmo do spółki ze świetnym do tej pory Briskim (25% vs 75% jeśli chodzi o winę) sprezentowali Lyonowi gola na 1:1. Kontuzja Gjiry wydawałoby się przelała czarę goryczy, ale jak się okazało dosłownie parę minut później, to nie był koniec pecha gospodarzy. Przy wykorzystanym limicie zmian połamał się Djurasek i to był początek (a w zasadzie ciąg dalszy) końca. Tym samym po raz trzeci w piątym meczu tej edycji UYL Dinamo kończyło spotkanie w osłabieniu.

Spośród gości tylko nazwiska Kalulu i Maolidy mówiły mi cokolwiek przed pojedynkiem. Obaj nie zachwycili. Pierwszy bardzo elektryczny, niepewny przy wyprowadzaniu piłki. Drugi, mimo gola i asysty, niespecjalnie widoczny i przydatny. Najbardziej podobał mi się chyba lewy obrońca Gaspar. Inteligentny z piłką przy nodze, przed dograniem z bocznego sektora starał się kontrolować pozycje partnerów, skuteczny w pojedynkach w obronie, no i zbalansowany w swojej grze - wiedział, kiedy może się śmiało podłączyć, a kiedy zostać głębiej. Fragmentami nieźle wyglądał Cognat i Aouar. Szczególnie ten drugi, operujący na 10-tce. Technik z bardzo szybką nogą i krótkim dryblingiem, bardzo zwinny i umiejętnie poruszający się między liniami. Mam w zanadrzu nagrany jeszcze jeden mecz Olympique z tej edycji, także jeszcze im się lepiej przyjrzę.

Zawiódł totalnie Dani Olmo. Pod nieobecność Ivana Bozica z konieczności musiał grać fałszywą 9-tkę i nie czuł się na tej pozycji najlepiej. Poza tym to nie był też jego dzień. Jak Moro utrzymał swój poziom z poprzednich meczów, tak we wtorek Dani był cieniem samego siebie. Mnóstwo błędnych decyzji, forsowania strzałów kiedy należało oddać piłkę (i odwrotnie, choć rzadziej), zerowe angażowanie się w grę, zwalnianie akcji, przegrywanie pojedynków w ofensywie... Niestety, tym razem nie wyglądał jak lider.

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » pt 25.11.2016 12:48

Kogo obastawiasz do final four? Pewnie beda jakies nudy z Barca, Realem, PSG i City.

Mi osobiscie marzyloby sie cos w stylu: Dynamo, Atletico, Brugge, PSV :twisted: CSKA tez mogloby wyskoczyc, bo na razie prezentuja sie swietnie.

Ze sciezki mistrzowskiej moze namieszac Ajax o ile beda grali w najmocniejszym skladzie. Ciekawy sklad ma Roma, Midtjylland chyba tez juz drugi rok z rzedu, no i Salzburg.

Awatar użytkownika
chuck29
Skład B
Skład B
Kontaktowanie:

Postautor: chuck29 » pt 25.11.2016 13:07

Arsenal - PSG

Paryżanie osłabieni, bo Georgen kontuzjowany, a Ikone i Nkunku zasiedli na ławce na Emirates. I brak tej trójki było widać od początku, choć trudno mi powiedzieć którego najbardziej. Zastępujący Aleca Giacomimi miał mnóstwo problemów z Nelsonem, z którym przegrywał praktycznie każdy pojedynek 1 na 1 czy biegowy, pozwalał sobie zagrywać piłki za plecy. Epailly, który najprawdopodobniej usiadłby na ławce gdyby mógł zagrać Ikone, kompletnie nie wspierał na flance Giacominiego, często zostawiając go osamotnionego z Nelsonem czy wręcz dwójką graczy Arsenalu. w ofensywie może miał ze dwa fajne zagrania, zejścia do lewej nogi, ale brakowało u niego "kropki nad i". Natomiast kilkakrotnie więcej akcji spalił. Brak Nkunku w pewnym stopniu sprawił, że Paryżanie przez około 20 pierwszych minut mieli ogromne problemy z wyprowadzeniem piłki po ziemi z własnej połowy, utrzymaniem się przy niej dłużej. Bernede zagrał fajnie, tylko że on lepiej czuł się ustawiony wyżej, gdzieś między linią obrony a pomocy gospodarzy, nie miał tendencji do schodzenia głębiej. Soumare na dobrą sprawę wszedł w mecz po przerwie, podobnie jak Callegari, przez którego przechodziło wówczas znacznie więcej piłek i od razu gra gości wyglądała inaczej - płynniej i przyjemniej dla oka, bez nadmiernej bezpośredniości.

Kto na plus? Tak jak pisałem, Callegari potwierdził po przerwie, że ma papiery na kapitalnego registę. Zobaczymy, co z niego będzie i jak potoczy się jego kariera, bo podobnie myślałem o Demoncym po poprzedniej edycji, gdzie wymiatał i niedługo potem podpisał nowym kontrakt, by w tym sezonie pełnić rolę jedynie głębokiego rezerwowego w, nomen omen, rezerwach. Bernede kozak na piłce, balans ciałem, gała jak przyklejona do buta, niezły press resistance mimo skromnych warunków fizycznych, zdolność do gry kombinacyjnej itp. itd. Gorzej w defensywie. Sporo fauli, no i momentami ustawiał się za wysoko kiedy był potrzebny niżej. Co jeszcze? Eboa Eboa. Bardzo solidny rok temu, choć wówczas chyba bardziej podobał mi się Doucoure. Teraz bezsprzecznie lider i ostoja defensywy. Bije od niego pewność siebie, skuteczny w powietrzu, piekielnie silny i do tego szybki, szalenie trudny do ogrania tak na ziemi, jak i w powietrzu. Plus także jeśli chodzi o wyprowadzanie piłki, grę wślizgiem, asekurację. Bardzo dobre wrażenia zatarł jednak w końcówce, kiedy spuścił na moment z oczu Mavididiego, co skończyło się golem. Na szczęście dla PSG w ostatnim meczu do zachowania pierwszego miejsca w grupie i tak wystarczy im co najmniej remis ze słabym Ludugorcem. Ten Guclu na szpicy wydał mi się też całkiem fajnym zawodnikiem. Na transfermarkt wyczytałem, że to mega konus, 161 cm wzrostu, ale szczerze mówiąc nie wydawał się aż taki mikrusowaty, choć faktycznie jakichś super warunków fizycznych nie miał. Mimo to imponował grą tyłem do bramki. Bardzo fajnie w pierwszej części meczu zgarniał te wymuszone, bezpośrednie zagrania i na ogół precyzyjnie zgrywał ja na jeden kontakt do atakujących pomocników bądź skrzydłowych. Szybki, ruchliwy, "czujący" przestrzeń, z dobrą antycypacją boiskowych wydarzeń.

Jeśli chodzi o Arsenal, to oczywiście Reiss Nelson, którego kojarzę z ostatnich ME U17. Piekielnie dynamiczny chłopak, niesamowicie zwinny i zwrotny, a przy tym niezwykle inteligentny z piłką przy nodze. To nie jest skrzydłowy w typie Sterlinga (nawiązuję do wersji przedguardiolowej, bo ponoć za Pepa nieco bardziej przypomina piłkarza - nie wiem, nie oglądam), który w momencie otrzymania piłki ma tylko jeden pomysł - pościgać się do linii końcowej. Obunożność ułatwia mu grę, a utrudnia krycie, bo nie wiadomo czy spodziewać się zejścia do środka, czy sprintu pod linię boczną, skąd wcale nie musi dośrodkowywać, a zamarkować centrę i ściąć w szesnastkę bądź przerzucić piłkę na drugą stopę. Kreatywny, dużo widzi, nie boi się nieszablonowych zagrań, dobrze czuje się w szybkiej wymianie piłki na małej przestrzeni. Nie mogę uwierzyć, że mówię to o angielskim piłkarzu, ale - KOT. Do przerwy podobał mi się również McGuane na pivocie - świetnie się ustawiał, asekurował bocznych obrońców, był stale pod grą przy wyprowadzaniu piłki i robił to naprawdę dobrze. Po przerwie, kiedy do głosu doszło PSG, grając dłużej i szybciej piłkę, a także częściej wyższym pressingiem, miał już znacznie więcej problemów i nieudanych zagrań.

Awatar użytkownika
chuck29
Skład B
Skład B
Kontaktowanie:

Postautor: chuck29 » pt 25.11.2016 13:14

Dr.Football1 pisze:Source of the post Kogo obastawiasz do final four? Pewnie beda jakies nudy z Barca, Realem, PSG i City.

Mi osobiscie marzyloby sie cos w stylu: Dynamo, Atletico, Brugge, PSV :twisted: CSKA tez mogloby wyskoczyc, bo na razie prezentuja sie swietnie.

Ze sciezki mistrzowskiej moze namieszac Ajax o ile beda grali w najmocniejszym skladzie. Ciekawy sklad ma Roma, Midtjylland chyba tez juz drugi rok z rzedu, no i Salzburg.

Barcelona na pewno, bo Anderlecht już nie gra, także nie ma ich kto po drodze wyeliminować :D Myślę, że przez pryzmat dwóch poprzednich edycji you know what I mean ;) Niby ta czwórka wydaje się oczywista, z tym że np. City z Realem/PSG (a później w 1/4 nawet i z Barcą ponownie) mogą się wyeliminować, bo Anglicy wyjdą przecież z drugiego miejsca. Dynamem się jaram, CSKA mniej, ale też i jeśli mają grać taką piłkę to życzę im Top4. Po cichu liczę na Benfikę poza wymienionymi przez Ciebie drużynami. Z niespodzianek to może właśnie PSV (choć to mniejsza) i Duńczycy, którzy drugi rok z rzędu idą jak po swoje eliminując Hiszpanów - rok temu w play-offach po kosmicznym meczu Atleti, teraz Malagę, a przecież i Barcelonę postraszyli na Mini Estadi. Nie orientuję się w ich składzie, ale ciekaw jestem jak bardzo zmienił im się skład w porównaniu do poprzedniego sezonu.

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » pt 25.11.2016 13:42

Benfica moze namieszac, ale musza spelnic kilka warunkow. Jezeli bedzie gral Jose Gomes + chlopaki z rocznika 97 (Calvalho, Goncalves, Pedro R. czy Goncalo R.) to od razu bedzie ekipa o klase lepsza. Wielka szkoda, ze kontuzjowany jest skrzydlowy Joao Filipe, ktory swietnie gral na ME U17, choc jego brak osladza mi troche znakomity Joao Felix.

A swoja droga niesamowity potencjal jest w tym portugalskim roczniku 99 skoro wygrali ME w swietnym stylu, a do kadry nie zalapaly sie takie cracki jak ww Joao Felix czy Daniel Braganca ze Sportingu.

Z Midtjylland kojarze kilku chlopakow, zwlaszcza Madsa Thychosena, ktory juz pogral troche na poziomie seniorskim. Jako jeden ze starszych moze tez pograc Mikkel Duelund, choc on juz jest regularem w pierwszej ekipie. Ciekawe co sie dzieje z Mikaelem Anderssonem, ktory w zeszlym sezonie wyzeral, a teraz nic nie gra. Pewnie jakas kontuzja.

A swoja droga nie wiedzialem, ze Matyas Tajti opuscil La Masie i gra teraz w Maladze :) Zawsze go lubilem, ale niestety chyba nie robil spodziewanych postepow w Katalonii.

Awatar użytkownika
chuck29
Skład B
Skład B
Kontaktowanie:

Postautor: chuck29 » pt 25.11.2016 14:18

Nie sprawdzałem kogo tam Benfica w ogóle zgłosiła z rocznika 97. Na pewno jednym z tej trójki jest J. Carvalho, bo grał z Besiktasem w tej kolejce. A Jose Gomes wiadomo - musowo jeśli chcą coś osiągnąć ;) Kalaica pewnie też nie zgłoszony skoro jeszcze ani jednego spotkania nie rozegrał. A szkoda. Na niekorzyść Benfiki działa fakt, że nieraz w środku tygodnia gra drużyna B. Kadrę mają co prawda cholernie szeroką, ale nie zawsze mogą poświęcić wszystkich najlepszych dla ekipy z UYL.

Dzięki za notkę o Duńczykach. Nazwisk kompletnie nie pamiętam, bo widziałem ich raptem te dwa razy z Hiszpanami i spotkania te oglądałem raczej pod kątem przyjrzenia się Juvenilowi Barcy i Atleti. Jeśli chodzi o Atleti z tamtej drużyny kojarzę pomocników, którzy grają i w tej edycji: Ferniego, Juana Moreno i Toniego Moyę. Ciekawą mają sytuację w grupie. PSV tak jak pisałeś, z Rostovem raczej dopełni formalności, więc Atleti zagra z Bayernem o awans. Szkoda, że Fabian Benko nie gra w tym sezonie.

Barcelona cały czas ma w zanadrzu zgłoszonych Alenę, Ferrana, Mujicę czy Carbonella, ale jako że oni wszyscy grają regularnie w B to raczej nie będą wykorzystywani dodatkowo w UYL. Choć chciałbym się mylić i zobaczyć np. Carlesa chociaż w Top4 :) Szczególnie, że ta druga linia (poza Oriolem) Collado - Monchu tyłka nie urywa.

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » pt 25.11.2016 15:08

chuck29 pisze:Source of the post Jeśli chodzi o Atleti z tamtej drużyny kojarzę pomocników, którzy grają i w tej edycji: Ferniego, Juana Moreno i Toniego Moyę. Ciekawą mają sytuację w grupie. PSV tak jak pisałeś, z Rostovem raczej dopełni formalności, więc Atleti zagra z Bayernem o awans. Szkoda, że Fabian Benko nie gra w tym sezonie.

Z Atleti warto wspomniec jeszcze Salomona Obame z rocznika 2000 oraz kreatywnego pomocnika Ballesterosa. Problem lezy w komediantach z defensywy oraz braku klasowej '9', bo ten Rodenas jakos w ogole mnie nie przekonuje. Strasznie zawodzi tez Schiappacasse, ktory przychodzil z latka fenomenu, a na razie wyglada jak gosc z Pelikana Lowicz. Szczerze mowiac mialem nadzieje, ze zadebiutuje juz w tym sezonie w pierwszej druzynie Atleti, ale skoro ledwie lapie sie w juvenilu to raczej ciezko oczekiwac cudow.

Niby jest dobrze, bo na razie jest lider i 4 punkty zrobione na bardzo mocnym PSV, ale jak sobie przypomne padline, ktora zagrali u siebie z Bayernem, to jakos ciezko byc optymista. Mam jednak nadzieje, ze w Monachium dadza rade i pograja dalej.

A propos Benko to slyszalem, ze zadeklarowal chec gry dla 'Twojej' Chorwacji. Fajnie moglby zwiekszyc rywalizacje w ekipie U-19, choc ja i tak wole Lovro Majera :)

Awatar użytkownika
chuck29
Skład B
Skład B
Kontaktowanie:

Postautor: chuck29 » pt 25.11.2016 19:55

Dr.Football1 pisze:Source of the post Z Atleti warto wspomniec jeszcze Salomona Obame z rocznika 2000 oraz kreatywnego pomocnika Ballesterosa. Problem lezy w komediantach z defensywy oraz braku klasowej '9', bo ten Rodenas jakos w ogole mnie nie przekonuje. Strasznie zawodzi tez Schiappacasse, ktory przychodzil z latka fenomenu, a na razie wyglada jak gosc z Pelikana Lowicz. Szczerze mowiac mialem nadzieje, ze zadebiutuje juz w tym sezonie w pierwszej druzynie Atleti, ale skoro ledwie lapie sie w juvenilu to raczej ciezko oczekiwac cudow.

Niby jest dobrze, bo na razie jest lider i 4 punkty zrobione na bardzo mocnym PSV, ale jak sobie przypomne padline, ktora zagrali u siebie z Bayernem, to jakos ciezko byc optymista. Mam jednak nadzieje, ze w Monachium dadza rade i pograja dalej.

A propos Benko to slyszalem, ze zadeklarowal chec gry dla 'Twojej' Chorwacji. Fajnie moglby zwiekszyc rywalizacje w ekipie U-19, choc ja i tak wole Lovro Majera

Z Benko wiem. Co więcej, podobno była szansa, by zagrał już na Euro U19, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. A szkoda, bo przydałby się na tamtym turnieju z perspektywy czasu ktoś łączący ofensywę z defensywą (niemniej jednak w przekroju całego turnieju nie to było największą bolączką Chorwatów).

Tego Ballesterosa widziałem pierwszy raz właśnie w tym feralnym meczu z Bayernem u siebie, gdzie dał naprawdę świetną zmianę i z miejsca poukładał grę i atak pozycyjny Atleti. Defensywa rok temu wyglądała lepiej (poza meczem z Duńczykami), no ale wtedy mieli tam braci Hernandezów czy solidnego kapitana Montoro.

O tym Schiappacasse gdzieś mi mignęło, że to bardzo ciekawy chłopak z dużym potencjałem, ale na żywo dotąd go nie widziałem. Skreślać bym go jeszcze nie skreślał i Ty zapewne też tego nie robisz ;)

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » pt 25.11.2016 20:26

chuck29 pisze:Source of the post O tym Schiappacasse gdzieś mi mignęło, że to bardzo ciekawy chłopak z dużym potencjałem, ale na żywo dotąd go nie widziałem. Skreślać bym go jeszcze nie skreślał i Ty zapewne też tego nie robisz

Oczywiscie, ze nie, choc spodziewalem sie po nim troche wiecej. Wiadomo, ze to nowy kontynent, otoczenie i w ogole wszystko, ale taki Diaz juz na przyklad wyzera w Realu od samego poczatku. Tak czy inaczej Urus na pewno potencjal ma i oby w swoim czasie odpalil.

Ja przed sezonem juz oczami wyobrazni widzialem Atleti wygrywajace UYL kwartetem ofensywnym Obama, Moreno, Ferni & Schiappacasse, ale obawiam sie, ze trzeba bedzie odstawic te marzenia na przyszly sezon. Juz na pewno bez Moreno, ale za to z innym utalentowanym chlopakiem Juanem Cruzem Aguero.

Awatar użytkownika
Rossi
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 35

Postautor: Rossi » pt 25.11.2016 21:35

Dr.Football1 pisze:Source of the post Juanem Cruzem Aguero

Jakieś powiązania z Kunem?

Schiappacasse zawodzi kompletnie, na drugim biegunie Diaz z City, kapitalny grajek rośnie.

Debiut Sekou Sidibe cieszy bardzo. Przerasta wszystkich skrzydłowych PSV w tym momencie, a nie gra tylko z racji wieku. Pamiętasz Dr. mówiłem ci o nim na turnieju w Brukseli, 1,5 roku temu. Po nowym roku pewnie na stałe idzie do O19, następna jesień może być już debiut w Jong, tam jak wypali to droga krótka do pierwszego składu, Cocu lubi nagradzać. Oby wszystko wypaliło.

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » pt 25.11.2016 22:07

Rossi pisze:Source of the post Jakieś powiązania z Kunem?

Nic mi o tym nie wiadomo, choc Juan to tez Argentynczyk, ale juz z wystepami w hiszpanskich mlodziezowkach.

Rossi pisze:Source of the post Debiut Sekou Sidibe cieszy bardzo. Przerasta wszystkich skrzydłowych PSV w tym momencie, a nie gra tylko z racji wieku. Pamiętasz Dr. mówiłem ci o nim na turnieju w Brukseli, 1,5 roku temu. Po nowym roku pewnie na stałe idzie do O19, następna jesień może być już debiut w Jong, tam jak wypali to droga krótka do pierwszego składu, Cocu lubi nagradzać. Oby wszystko wypaliło.

To prawda, ze chlopaczyna wyglada slodko. Ja mam tylko nadzieje, ze nie skusi sie i nie pojdzie gdzies do Anglii, a ofert ma pewnie od groma.

A dla historykow i statystykow futbolu dodam tylko, ze Sidibe jest obecnie siodmym najmlodszym zawodnikiem w historii UYL. Pierwsze miejsce w tej klasyfikacji nadal okupuje serbsko-belgijski golkiper Anderlechtu Mile Svilar.

Awatar użytkownika
chuck29
Skład B
Skład B
Kontaktowanie:

Postautor: chuck29 » pt 25.11.2016 22:29

Rossi pisze:Source of the post Schiappacasse zawodzi kompletnie, na drugim biegunie Diaz z City, kapitalny grajek rośnie.

Brahim to jest potwór. Takich gości jak on kocha się od pierwszego wejrzenia. Dla mnie było to Euro U17. Jeśli Pep planuje zostać nieco dłużej w City, to może zrobić z Diaza kogoś, kto będzie znaczył dla Citizens tyle co Messi dla Barcelony. Troszkę martwiłbym się o jego stronę fizyczną, ale skoro Silva czy Mata nie zginęli w tej lidze, to i Brahim nie zginie - tym bardziej, że będzie "wdrożony" grą w Anglii wśród juniorów, w rezerwach etc.

Wróć do „Puchary Europejskie”