Real Madrid - Manchester United

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awansuje:

Czas głosowania minął śr 06.03.2013 20:12

Real Madryt
14
42%
Manchester United
19
58%

Liczba głosów: 33

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 175
Kontaktowanie:

Re: Real Madrid - Manchester United

Postautor: red85 » śr 06.03.2013 10:41

Widze ze niektorzy przez ta dyskusyjna decyzje stracili wzrok i pamiec bo w pierwszym meczu to De Gea ratowal zespol ofiarnymi interwencjami przy strzalach Coentrao i to wy strzeliliscie bramke z roznego ktorego nie bylo.

Za to Lopez był bezrobotny i świetne sytuacje Welbza, czy Van Persiego tylko nam się przyśniły. Tak samo jak faul Varane na wychodzącym na sam na sam Evrze.
(swoja droga Rafael raz wybil pilke z linii wiec to chyba jakas tam sytuacja jest nie?)

To było już po czerwonej, nie?

wiec przestancie zaklamywac rzeczywistosc bo mimo ze pierwsza polowa wygladala jak wygladala tak druga polowa niezaleznie od czerwonej rozegrana bylaby pod znakiem atakow Realu i jestem wiecej niz pewien ze ten strzal Modrica wszedlby nawet jakbyscie grali w 11.

Pewnie, bo gdy dwie drużyny grały w 11stu, to Real miał przed polem karnym tyle miejsca.

Proponuję raz jeszcze obejrzeć mecz.

MGiggs
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 18

Postautor: MGiggs » śr 06.03.2013 10:42

Zajebiscie etusie- miałeś czarno na białym jak wyglądała gra 11 na 11.Więc nie wiem jakie podstawy miałeś by sądzić by było inaczej?

Jeślli jestes taki drobiazgowy to Varane powinien wylecieć w 1 meczu.
If I had to choose between dribbling past 5 players and scoring from 40 yards at Anfield or shagging Miss World,it’d be a hard choice. Thankfully, I’ve done both.

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1316

Postautor: Morrow » śr 06.03.2013 10:43

Tez o tym myslalem ale juz nie chcialem dolewac oliwy. Reka Ramosa, piastkowanie Lopeza w Vidicia, przewrocenie Evry w polu karnym, reka Rafaela. Idac ta logika z kazdego karniaka by sie Turek "wybronil" bo byly "podstawy". Jak ktos chce to znajdzie paragraf na wszystko tyle, ze chyba nie o to w tym chodzi. Tak jak napisal MGiggs, przy kazdym roznym znajda sie "podstawy" zeby gwizdnac wapno. Wczoraj jedna nieodpowiedzialna decyzja zniszczyla wysilek wielu ludzi i zniszczyla dwumecz dwoch wielkich, szanujacych sie rywali. Nawet hiszpanskie media sa zgodne, ze Cakir wyslal Real dalej. Mozecie pisac o podstawach, glupim zagraniu, itp., proponuje zobaczyc cala sytuacje od poczatku do konca z kilku ujec i moze wtedy zrozumiecie, ze czy byloby 3:0, 1:1 czy cokolwiek innego Nani i podejrzewam, ze wiekszosc innych pilkarzy zachowalaby sie identycznie bo to byla jedynie walka o pilke bez nawet ulamka premedytacji.

Cieszy mnie, ze wiekszosc kibicow Realu ma jaja i przyznaje, ze to byl walek. Widze jednak, ze podwojne standardy nie sa domena tylko katalonskiej braci i taki tyler czy Etus juz probuje zbudowac mit zwycieskiego Realu, ktory po czerwie, na ktore byly podstawy zagral 20 dobrych minut i to wystarczylo. Nie, wystarczyla tylko pomoc Cakira. Piszecie o Pepe a ja jestem pewny, ze gdyby w podobny sposob skrecono Real w GD to nie byloby z waszej strony mowy o dwuznacznej sytuacji, itp tylko o katalonskiej kradziezy. Poza tym jakos dominacja Barcy nad defensywnie grajaca Chelsea nie byla argumentem za dominacja tych pierwszych wrecz przeciwnie a tu nagle podstawa do zasluzonego awansu Realu bylo to, ze atakowal, nie, ze jakos szczegolnie zagrazal, po prostu atakowal mimo to MU w obu meczach stworzylo grozniejsze okazje. Strzal Modricia byl genialny, owszem ale juz widze jak Mou go wpuszcza za Arbeloe kolo 65 minuty kiedy Nani sobie gania po lewym skrzydle.

Zgadza sie, dwumecz byl wyrownany i ciekawy, jesli jednak ktoras z druzyn zrobila wiecej aby przejsc dalej to bylo to MU. Mozecie zaklamywac rzeczywistosc i pisac o zasluzonym awansie ale jestem niemal pewny, ze bez pomocy Turka dzis w Madrycie bylaby zaloba i tylko CdR do wygrania.
Ostatnio zmieniony śr 06.03.2013 10:53 przez Morrow, łącznie zmieniany 1 raz.

glowas12345
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 32

Postautor: glowas12345 » śr 06.03.2013 10:52

Real awansował.
99,9% ogladajacych cały mecz uważa że ManU bardziej zasłużył na awans, bo zneutralizował Real, umiejętniej się zastawiał nie dając RM możliwosci do strzelenia gola. Ci sami ludzie uważają że sędzia nie musiał dawać czerwonej kartki, żółta by wystarczyła. Koniec tematu, nie rozumiem dalszej dyskusji. Tymaczasem są tu osobniki, którzy mając to że to forum ogólnodostepne i każdy moze sie wypowiadać, negują wszystko. Litry kwasu, jakieś wspomnienia sracza, po co to ?

PS. Chciałbym zobaczyć kiedyś mecz Real-ManU, ale nie jako dwumecz, tylko jako jedno spotkanie, gdzie nie bedzie kalkulacji z bramkami na wyjezdzie.Gdzie będzie tlyko walka przez 90 minut, taka wymiana ciosów, a brak chowania sie, czy neutralizowania gdy sie wygrywa. Może za rok w finale ;)

Etus2
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 0

Postautor: Etus2 » śr 06.03.2013 11:14

Jezeli Nani byl az tak wazny w waszej grze defensywnej to czemu w ciagu 10min (miedzy czerwona a pierwsza bramka) SAF ktory zjadl Mou jak nalesniki z bita smietana nie dokonal zadnej zmiany ? Mam rozumiec ze Real nie oddalby strzalu na wasza bramke bo tak wygladala pierwsza polowa gdy bylo 0;0 i z Nanim nie pozwolilibyscie na stworzenie zadnego zagrozenia BO TAK BYLO PRZEZ 45minut , troche popadacie w skrajnosc ? szkoda ze weszla ta czerwona bo dla mnie po tych zmianach i tak Real gralby inaczej i Modric zrobilby tutaj roznice nawet jakby na boisku byl Nani , nie wiem czy bramkowa roznice ale na pewno nie wygladaloby to tak bezproduktywnie bo RM musial strzelic.

Co do tego czy Mou zrobilby zmiane Arbeloa-Modric to mozemy sobie gdybac ale chyba nie sadzisz ze wprowadzilby Modrica za kogokolwiek ofensywnie nastawionego :wink: ? chyba nie musze pisac tutaj rzeczy oczywistych nie?

edit; zeby nie bylo to uwazam ze do czerwonej kartki to wy byliscie dalej , nie grajac jakos znacznie lepiej ale jednak wasz byl awans ale niestety pilka nozna to sport w ktorym ktos moze byc wykluczony i trzeba byc na to przygotowanym ,wy nie byliscie i gadanie ze kartka byla niesluszna czy podlamala morale to troche slabe wytlumaczenie , w ciagu 13min od kartki dostaliscie 2 bramki a dla przypomnienia Mou z Barca bronil sie kiedys znacznie dluzej i dowiozl wynik grajac z lepsza druzyna niz wczorajszy Real wiec pretensje powinniscie miec do siebie w glownej mierze(jezeli byliscie wg niektorych z was znacznie lepsi od nas wczoraj) no i do Naniego ktory zrobil cos co sprowokowalo sedziego do zrobienia tego co zrobil.
Ostatnio zmieniony śr 06.03.2013 11:26 przez Etus2, łącznie zmieniany 1 raz.

MGiggs
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: MGiggs » śr 06.03.2013 11:20

Nawet Jose powiedziął że wątpi w to że wygralibyście 11 na 11

MY popadamy w skrajność bo do czerwa Real nie miał sytuacji :?: Ty twierdzisz na podstawie fusów że z Nanim na boisku było by podobnie? Hipokryzja której nawet nie śmiał Jose uprawiać po meczu.
Napisz jeszcze że czerwona wam przeszkodziła.. jak fantazjowac to na całego.
If I had to choose between dribbling past 5 players and scoring from 40 yards at Anfield or shagging Miss World,it’d be a hard choice. Thankfully, I’ve done both.

cruel
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 109
Kontaktowanie:

Postautor: cruel » śr 06.03.2013 11:22

Real na pewno zagralby inaczej w ostatnich 30min, bo nie mialby innego wyjscia - roznica taka, ze musialby wciaz grac bez Alonso wylaczonego z gry przez Wellbecka, bijac glowa w mur. Mozliwe, ze ten strzal Modrica i tak by wszedl przy grze 11vs11, ale na pewno nie byloby tak swobodnego klepania, gra bylaby duzo ciezsza, a kontry MU grozniejsze.

Jesli Mou chce cos z tym zespolem osiagnac w LM, musi cos zaradzic na Alonsodependencie, bo to jest cos niebywalego co sie dzieje z tym zespolem po wylaczeniu baska - material szkoleniowy dla innych druzyn pt. 'jak neutralizowac Real Madryt'.

Etus2
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Etus2 » śr 06.03.2013 11:35

a co mnie obchodzi co Mou powiedzial? :rotfl4: , Keane powiedzial ze czerwo zasluzone , to wasza legenda i znaczy dla was wiecej niz Mou dla Realu wiec chcesz dalej dyskutowac o tym co kto powiedzial? jakby nie bylo podstaw to bym to przyznal ale niestety byly i slusznie badz nie sedzia pokazal czerwo za karate kicka.
poza tym nie widze tam zadnych przejawow "hipokryzji" , nie napisalem nigdzie ze Real wygralby ten mecz 11n11 ,napisalem ze Real musial atakowac i narazasz sie na smiesznosc sadzac ze przez pozostale 35+min Real nie oddalby strzalu na wasza bramke,

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 175
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » śr 06.03.2013 11:38

Keane już wielokrotnie pokazał, że ma nas daleko w dupie i jego uwagi w naszą stronę są przeważnie podsycone frustracją.

A co do podstaw to jak już powiedziałem - były i takie, żeby wyrzucić Lopeza za uderzenie w Vidica (stosując tą samą logikę co w przypadku Naniego). Nie popadajmy w paranoje.

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1316

Postautor: Morrow » śr 06.03.2013 11:41

Etus piszesz o rzeczach oczywistych a czy naprawde nie widzisz jak istotna roznica przy naszej wczorajszej taktyce bylo granie w 11? Nie widzisz, ze po czerwie Naniego Welbeck zajal jego miejsce na boku i uwolnil Alonso, ktorego blokowanie bylo kluczowym aspektem naszej taktyki? Tu nie chodzi o samego Naniego tylko o to, ze gralismy w 10 i poszedl sie ..... plan ograniczania przestrzeni gry Realowi. Nic nie wskazywalo, ze Real sie przebije do kartki i to, ze Real by sie otworzyl wcale nie bylo gwarancja na to, ze cos wpadnie. Moze, nikt tego nie wyklucza ale nic tez na to nie wskazywalo. Dosc powiedziec, ze do czerwa De Gea ani razu nie byl zmuszony do powazniejszej interwencji.

Pewnie, ze Real by sie odkryl choc watpie zeby Mou przy 0:1 przeszedl na granie trzema obroncami w 65 minucie przeciwko swietnie czujacemu sie w kontrach MU, w dodatku grajacemu w 11. Modric pewnie by wszedl za Khedire jak juz. Co z tego, ze Real by zaatakowal i sie otworzyl? Przeciez nic nie wskazywalo na to, ze to od razu da im bramke. Wyciaganie teraz jakichs wnioskow z bramki Modricia jest IMO daremne bo podejrzewam, ze bez tej nieszczesnej kartki w ogole do tego strzalu by nie doszlo a Chorwata jeszcze nie bylo na boisku.

Keane przeciez ma na pienku z Fergusonem i MU i juz od dluzszego czasu kiedy tylko moze probuje stanac po drugiej stronie. Ciekawe jest za to to, ze masz w dupie slowa trenera Realu.
Ostatnio zmieniony śr 06.03.2013 11:43 przez Morrow, łącznie zmieniany 1 raz.

MGiggs
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: MGiggs » śr 06.03.2013 11:43

Keano to marny przykład jeśli ktokolwiek poza środowiska MU wiec o co chodzi....naprawde marny......facet jest legendą ale od lat mówi straszne rzeczy o swoim byłym klubie.

Obrazek

wytłumacz etusie czemu tutaj sędzia nie dał czewa a naniemu dał?

Odsłonięty Real a MU 11 na 11 na kontry?Marzenie SAFA

Ja bym Naniemu czerwa nie dał tak samo jak Lopezowi.Jesli jednak ktoś na siłe wciska czerwo naniemu powieien to samo zrobić Lopezowi

Etus2
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Etus2 » śr 06.03.2013 11:59

Modric pewnie by wszedl za Khedire jak juz.

nigdy w zyciu , serio myslicie ze Mou bal sie kontr? po pierwsze to Mou przyznal w strefie mieszanej ze Benzema wchodzil i nie byla to zmiana za Higuaina , czyli rzucal wszystkie sily na ofensywe wiec Modric wszedlby za Arbeloe i tak i tak i tego jestem pewien bo nikogo innego do zmiany nie bylo a pisanie ze Nani nie wiadomo co robil na tej lewej tez jest na wyrost bo jezeli Nani juz mial pilke to Arbeloa nawet za nim nie nadarzal i przewaznie to Varane scigal sie z portugalczykiem. Moglbym napisal "wez obejrzyj mecz jeszcze raz" ale daleko mi do takich tekstow.

Co do kartki to nie wiem czemu nie dal czerwonej Lopezowi , mial do tego takie samo prawo.

Marzenie SAFA to granie z Realem na kontry ? dobrze zrozumialem?

Po drugie: Real gra dalej i brawa dla nich. Nic tego nie zmieni. Już o tym pisałem: piłkarze i kibice United pokazali klasę, więc internetowi sympatycy też powinni.

word up , bylem pod wrazeniem atmosfery i wzajemnego szacunku w tym meczu.
Ostatnio zmieniony śr 06.03.2013 12:01 przez Etus2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rekinho
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 958

Postautor: rekinho » śr 06.03.2013 12:00

Keane powiedzial ze czerwo zasluzone , to wasza legenda i znaczy dla was wiecej niz Mou dla Realu wiec chcesz dalej dyskutowac o tym co kto powiedzial?
przecież keane ma beef z fergusonem, nie pierwszy raz pieprzy jakieś głupoty. to żeś sobie wybrał osobę do cytowania :lol:

cru i realfan całkiem elegancko sie wypowiadają (propsy, nie spodziewałem się) ale tuledurden (czy jakoś tak) i etus ostro dają do pieca :lol:

cruel
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 109
Kontaktowanie:

Postautor: cruel » śr 06.03.2013 12:04

Pomijajac juz aspekt sedziowski, o ktorym juz sporo zostalo powiedziane - tak patrzac na wczorajszy wystep Wellbecka i ogolnie jego rozwoj, dokladajac do tego transfer RVP, czy jestem jedyna osoba ktora uwaza, ze Rooney powoli staje sie Manchesterowi... niepotrzebny?

Awatar użytkownika
Bassu
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 80

Postautor: Bassu » śr 06.03.2013 12:07

Osobiście to nawet jakoś mnie to nie wkurzyło. Przewidywalne było, że jak się gra z zespołem pokroju Realu to zawsze coś się poza meczowego zdarzyć musi. Nie winie Hiszpanów za to, że wykorzystali swoją szansę. Wczoraj mieliśmy klasyczny przypadek tego, jak futbol cierpi przez sędziów i nie wyobrażam sobie, że decyzję względem wczorajszego arbitra i jego sędziowania będą jednoznaczne. Piłka jest jedna, bramki są dwie. Manchester Untied w tym sezonie mógł wygrać Ligę Mistrzów, bo wielu lat nie widziałem tak mocnej kadry. Pokazuje to Premiership i inne rozgrywki. Wczoraj z palcem w dupie klepaliśmy Real i wygrana była na wyciągnięcie ręki. Stało się inaczej, ale płakać nie będę bo tak jak mówiłem, najbardziej cieszy mnie progres tego zespołu, a takie błędy w piłce nożnej jeszcze nie raz się pojawią. Jedyne co mi teraz zaprząta głowę to to, żeby chłopaki teraz się nie podłamali i grali do końca o mistrza.
Obrazek
Take me home, United Road,
To the place, I belong
To Old Trafford, to see United
Take me home, United Road.

Wróć do „Puchary Europejskie”