Liga Mistrzów: Bayern-Juventus

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
sickstick
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 749

Re: Liga Mistrzów: Bayern-Juventus

Postautor: sickstick » śr 16.03.2016 23:56

wloski pisze:Pisz priva, dołączę wtedy chętnie, bo też to zauważyłem.

Marcinhp pisze:Zgadzam się z Kamilem. Wielu już zaczęło mitologizowac Neuera, a ten już któryś raz robi proste błędy. Abstrahując od dzisiejszego meczu, to wcale się nie zdziwie, gdy pewnego dnia zostanie synonimem pustych przelotów.

Czytałem kiedyś obszerny artykuł porównujacy Khana i Nuera, no wiecie Panowie obaj niby wielcy, ale też nieźli babolanci.

Właśnie miałem pisać, że za młodu z pustymi przelotami to mi się kojarzył Kahn :mrgreen:

Tak na siłę Neuer wybronił setkę w dogrywce przy 4:2 po strzale z bliska
Ostatnio zmieniony śr 16.03.2016 23:56 przez sickstick, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 51

Postautor: Marcinhp » śr 16.03.2016 23:56

W kwestii Khana to dzisiaj z oczywistych względów wspominano gola Del Piero w Monachium...
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 72

Postautor: arek_ahig » śr 16.03.2016 23:57

Zapomniałbym o jeszcze jednym. Osobny akapit dla Evry. Mega szanuję tego zawodnika, ale jego rola powinna sprowadzać się jedynie do ławki rezerwowych, a jak nie to wypad. To co on zrobił w 91 minucie to kryminał...
Obrazek

Awatar użytkownika
sci
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 302
Kontaktowanie:

Postautor: sci » śr 16.03.2016 23:57

piotrcies pisze:Dobra, ogłoszenie parafialne:

I proszę też nie poruszać wątków politycznych, bo te zawsze się źle kończą,

Cały temat polityczny powinien zostać zamknięty wg mnie bo tylko dzieli ludzi, nawet kumpli po szalu

Nie wracajmy do tego, proszę//pc

arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: arek_ahig » czw 17.03.2016 0:19

Kurde, jak tak czytam te komentarze forumowiczów, jak to nie ma znaczenia, że sędzia nie uznał bramki Juve, to myślę sobie: szkoda, że nie anulował bramki Bayernu w 91 minucie. Muller stal tylko pół metra przed ostatnim obrońcą. :boruta:
Obrazek

Awatar użytkownika
Szymon Fras
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 0

Postautor: Szymon Fras » czw 17.03.2016 0:24

Uwielbiam te wielkie żale po przegranym meczu. Obudźcie się kibice Juve!! Wasz klubik stracił 4 bramki!!! Rozumiecie to??!!! MIA SAN MIA:))
Aha no i brawo dla Mandzukicia bo jak wszedł na boisko to odmienił losy meczu :lol2: :peace: :roftl3:
Piłka jest jedna a bramki są dwie... a na końcu i tak zawsze wygrywają-a... Polska :ozob:

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Marcinhp » czw 17.03.2016 0:26

Rumakuj dalej, ze Bayern srał w gacie u siebie przeciwko klubowi, który stracił trzon kadry. Żałosne.
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Awatar użytkownika
Szymon Fras
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Szymon Fras » czw 17.03.2016 0:31

Michał M pisze:Co za mecz! Co za emocje! Aż się celowo powstrzymałem od komentowania w trakcie, żeby mi nerwy nie puściły!

Pozdro Michał!! Gramy dalej!! :beer:
To co, może w piątek wylosujemy MC? Będzie ciekawie :smoke:
Piłka jest jedna a bramki są dwie... a na końcu i tak zawsze wygrywają-a... Polska :ozob:

arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: arek_ahig » czw 17.03.2016 0:35

Kibice Bayernu równie żałośni, jak ich nazistowski plakat zapowiadający mecz...
Obrazek

Efenz
Skład B
Skład B

Postautor: Efenz » czw 17.03.2016 0:46

Marcinhp pisze:Rumakuj dalej, ze Bayern srał w gacie u siebie przeciwko klubowi, który stracił trzon kadry. Żałosne.

No tak, wszyscy zapomnieliśmy, że podstawowa para stoperów Bayernu to Benatia-Kimmich, a absencja Robbena była wyłącznie decyzją Guardioli. Bayern miał przed tym meczem równie wyraźne problemy zdrowotne co Juventus, tylko dysponując lepszym składem łatwiej było te braki ukryć.

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 148
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » czw 17.03.2016 0:49

Dokładnie. Przypomnijmy, że Juventus dostawał bęcki w Turynie przez 60 minut z drużyna, w której nie było ani jednego stopera. Czas porostu otrzeć łzy, pozbierać chusteczki i przestać się spinać. Wygrali lepsi.

arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: arek_ahig » czw 17.03.2016 1:02

Kurde red85, dlaczego nie widzę podobnych postów jak United przekręca sędzia?
Pamiętam Twój ból dupska, po meczu z Realem, gdzie arbiter wyrzucił z boiska gracza United. A nijak nie da się tego porównać do walków jakich doświadczyło Juve w dwumeczu z Bayernem.
To jest dosyć smutne, że czytam komentarze kibiców MU, jak to Bayern awansował zasłużenie, jak to cieszą się z ich awansu, a pamiętam zarazem jak część z nich rzucała epitetami w stronę innych użytkowników, którzy pisali, że kartka za faul na Pepe była zasłużona. Pamiętam, te posty o braku szacunku do Realu, o moralnym zwycięstwie United, etc. Dosyć zabawni jesteście. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
BadBoy
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 67

Postautor: BadBoy » czw 17.03.2016 1:05

Lepsi? A mecze widziałeś? Podkreślę DWA ewidentne wałki, także która drużyna lepsza? Klepanie piłki między sobą nie wyznacza siły drużyny ale tak doświadczonemu użytkownikowi chyba tego tłumaczyć nie trzeba...
"Być nie mieć to odwieczny dylemat"

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Marcinhp » czw 17.03.2016 1:05

By
Efenz pisze:
Marcinhp pisze:Rumakuj dalej, ze Bayern srał w gacie u siebie przeciwko klubowi, który stracił trzon kadry. Żałosne.

No tak, wszyscy zapomnieliśmy, że podstawowa para stoperów Bayernu to Benatia-Kimmich, a absencja Robbena była wyłącznie decyzją Guardioli. Bayern miał przed tym meczem równie wyraźne problemy zdrowotne co Juventus, tylko dysponując lepszym składem łatwiej było te braki ukryć.

No właśnie. Dlatego przed meczem mówiono, że Bayern i Barca a potem długo nic...

Redzie, mój post nie był żadna spiną, tylko reakcją na tandetną prowokację kibica Bayernu.

arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: arek_ahig » czw 17.03.2016 1:11

Nie ma co prowadzić polemiki Panowie. Pamiętacie jaka była wielka dyskusja i afera jak Tagliavento nie uznał prawidłowej bramki przy 1-0 dla Milanu? Jak to pisali użytkownicy tegoż forum, co to za skandal, złodziejstwo, etc.? Jednocześnie w tym samym meczu nie uznano też prawidłowej bramki Matriego. Spójrzcie jaka reakcja jest teraz, gdzie jedynym pokrzywdzonym zespołem w obu meczach (!) jest Juve.
Obrazek

Wróć do „Puchary Europejskie”