Liga Mistrzów: Bayern-Juventus

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Szymon Fras
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 0

Re: Liga Mistrzów: Bayern-Juventus

Postautor: Szymon Fras » czw 17.03.2016 0:24

Uwielbiam te wielkie żale po przegranym meczu. Obudźcie się kibice Juve!! Wasz klubik stracił 4 bramki!!! Rozumiecie to??!!! MIA SAN MIA:))
Aha no i brawo dla Mandzukicia bo jak wszedł na boisko to odmienił losy meczu :lol2: :peace: :roftl3:
Piłka jest jedna a bramki są dwie... a na końcu i tak zawsze wygrywają-a... Polska :ozob:

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 79

Postautor: Marcinhp » czw 17.03.2016 0:26

Rumakuj dalej, ze Bayern srał w gacie u siebie przeciwko klubowi, który stracił trzon kadry. Żałosne.
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Awatar użytkownika
Szymon Fras
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Szymon Fras » czw 17.03.2016 0:31

Michał M pisze:Co za mecz! Co za emocje! Aż się celowo powstrzymałem od komentowania w trakcie, żeby mi nerwy nie puściły!

Pozdro Michał!! Gramy dalej!! :beer:
To co, może w piątek wylosujemy MC? Będzie ciekawie :smoke:
Piłka jest jedna a bramki są dwie... a na końcu i tak zawsze wygrywają-a... Polska :ozob:

Awatar użytkownika
arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 122

Postautor: arek_ahig » czw 17.03.2016 0:35

Kibice Bayernu równie żałośni, jak ich nazistowski plakat zapowiadający mecz...
Obrazek

Efenz
Skład B
Skład B

Postautor: Efenz » czw 17.03.2016 0:46

Marcinhp pisze:Rumakuj dalej, ze Bayern srał w gacie u siebie przeciwko klubowi, który stracił trzon kadry. Żałosne.

No tak, wszyscy zapomnieliśmy, że podstawowa para stoperów Bayernu to Benatia-Kimmich, a absencja Robbena była wyłącznie decyzją Guardioli. Bayern miał przed tym meczem równie wyraźne problemy zdrowotne co Juventus, tylko dysponując lepszym składem łatwiej było te braki ukryć.

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 175
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » czw 17.03.2016 0:49

Dokładnie. Przypomnijmy, że Juventus dostawał bęcki w Turynie przez 60 minut z drużyna, w której nie było ani jednego stopera. Czas porostu otrzeć łzy, pozbierać chusteczki i przestać się spinać. Wygrali lepsi.

Awatar użytkownika
arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: arek_ahig » czw 17.03.2016 1:02

Kurde red85, dlaczego nie widzę podobnych postów jak United przekręca sędzia?
Pamiętam Twój ból dupska, po meczu z Realem, gdzie arbiter wyrzucił z boiska gracza United. A nijak nie da się tego porównać do walków jakich doświadczyło Juve w dwumeczu z Bayernem.
To jest dosyć smutne, że czytam komentarze kibiców MU, jak to Bayern awansował zasłużenie, jak to cieszą się z ich awansu, a pamiętam zarazem jak część z nich rzucała epitetami w stronę innych użytkowników, którzy pisali, że kartka za faul na Pepe była zasłużona. Pamiętam, te posty o braku szacunku do Realu, o moralnym zwycięstwie United, etc. Dosyć zabawni jesteście. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
BadBoy
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 100

Postautor: BadBoy » czw 17.03.2016 1:05

Lepsi? A mecze widziałeś? Podkreślę DWA ewidentne wałki, także która drużyna lepsza? Klepanie piłki między sobą nie wyznacza siły drużyny ale tak doświadczonemu użytkownikowi chyba tego tłumaczyć nie trzeba...
"Być nie mieć to odwieczny dylemat"

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 79

Postautor: Marcinhp » czw 17.03.2016 1:05

By
Efenz pisze:
Marcinhp pisze:Rumakuj dalej, ze Bayern srał w gacie u siebie przeciwko klubowi, który stracił trzon kadry. Żałosne.

No tak, wszyscy zapomnieliśmy, że podstawowa para stoperów Bayernu to Benatia-Kimmich, a absencja Robbena była wyłącznie decyzją Guardioli. Bayern miał przed tym meczem równie wyraźne problemy zdrowotne co Juventus, tylko dysponując lepszym składem łatwiej było te braki ukryć.

No właśnie. Dlatego przed meczem mówiono, że Bayern i Barca a potem długo nic...

Redzie, mój post nie był żadna spiną, tylko reakcją na tandetną prowokację kibica Bayernu.
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Awatar użytkownika
arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: arek_ahig » czw 17.03.2016 1:11

Nie ma co prowadzić polemiki Panowie. Pamiętacie jaka była wielka dyskusja i afera jak Tagliavento nie uznał prawidłowej bramki przy 1-0 dla Milanu? Jak to pisali użytkownicy tegoż forum, co to za skandal, złodziejstwo, etc.? Jednocześnie w tym samym meczu nie uznano też prawidłowej bramki Matriego. Spójrzcie jaka reakcja jest teraz, gdzie jedynym pokrzywdzonym zespołem w obu meczach (!) jest Juve.
Obrazek

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 175
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » czw 17.03.2016 1:14

arek_ahig pisze:Kurde red85, dlaczego nie widzę podobnych postów jak United przekręca sędzia?
Pamiętam Twój ból dupska, po meczu z Realem, gdzie arbiter wyrzucił z boiska gracza United. A nijak nie da się tego porównać do walków jakich doświadczyło Juve w dwumeczu z Bayernem.
To jest dosyć smutne, że czytam komentarze kibiców MU, jak to Bayern awansował zasłużenie, jak to cieszą się z ich awansu, a pamiętam zarazem jak część z nich rzucała epitetami w stronę innych użytkowników, którzy pisali, że kartka za faul na Pepe była zasłużona. Pamiętam, te posty o braku szacunku do Realu, o moralnym zwycięstwie United, etc. Dosyć zabawni jesteście. :D

Nie jestem i nie czuję się reprezentantem kibiców United, więc zwracaj się do mnie bezpośrednio. Dla mnie te sytuacje nie są analogiczne i długo mógłbym o tym rozprawiać, ale szczerze - nie chce mi się wracać do sytuacji, które były już wałkowane. Za dużo w ostatnim czasie musiałem się wracać do swoich postów z przeszłości i udawdniać, że białe jest białe ;)

Jeszcze raz powtórzę. Jestem bardzo mile zaskoczony postawą Juve, bo zagrali niesamowite zawody, ale Bayern pokazał charakter. Nie szło im wybitnie, otrząsnęli się i jeszcze dobili rywala. Szacun. Po prostu szacun.

Awatar użytkownika
arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: arek_ahig » czw 17.03.2016 1:17

Red85 ale jak nie są analogiczne? Uważasz, że United sędziowie skrzywdzili bardziej? Nie uznali im prawidłowej bramki? Nie podyktowali ewidentnego karnego w pierwszym meczu przy 0-0? Uznano bramkę po faulu? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: arek_ahig » czw 17.03.2016 1:20

Wrzucam dwie foty, tylko dlatego, bo wcześniej cenzura na forum usunęła mój post, co jest skandalem, bo nie było w nim nic obraźliwego, czy tez wulgarnego.
Plakat tego zajebistego i wspaniałego Bayernu przed rewanżem z Juve, który nawiązuje do obozu w Auschwitz. Straszne skurwy...!

ObrazekObrazek

i przy okazji nie jest prawdą, że usunięty został post z plakatem ;]//piotrcies
Obrazek

Efenz
Skład B
Skład B

Postautor: Efenz » czw 17.03.2016 1:28

To nie jest żadne nawiązanie do Auschwitz, to po prostu zwykły kozioł oporowy stawiany na stacjach końcowych, tu symbolizujący koniec drogi Juve do finału, mający nastąpic na stadionie Bayernu. Zwykła nadinterpretacja Włoskich mediów i próba rozkręcenia niepotrzebnej afery. Nie ma w tym żadnego nawiązania do Oświecimia.

Awatar użytkownika
arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: arek_ahig » czw 17.03.2016 1:37

Nie interesują mnie intencje. Mając na uwadze, że Bayern jest niemieckim klubem, plakat jest skandaliczną wpadką.
Obrazek

Wróć do „Puchary Europejskie”