Liga Mistrzów: Bayern-Juventus

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Reputacja: 613

Re: Liga Mistrzów: Bayern-Juventus

Postautor: Chlopaczek » śr 16.03.2016 23:27

Wpadlem tylko pogratulowac SD postawy i pisze to bez ironii. Staram sie nie ogladac ich meczow w Serie A i bylem zaskoczony poziomem jaki reprezentuja. Dominacja w lidze wloskiej nie wziela sie z niczego bo to kawal druzyny na europejskim a nie tylko ligowym poziomie. Nie wiem ile w tym zaslugi Conte a ile Maxa ale szacun.

I oczywiscie gratulacje dla Bayernu ktoremu w tym spotkaniu kibicowalem. Po pierwszej polowie bylem przekonany ze z tego wyniku nie wyjda pomny tego co zrobili niedawno z Mainz. Wtedy tez bili glowa w mur. Tutaj natomiast udalo sie przelamac SD i wielkie brawa za to.

Gratulacje takze dla Arka ktory najwyrazniej nie robi doktoratu z matmy tylko z hipokryzji. Nieladnie panie magistrze.
Gdyby nazisci czytali powiesci -
Tak utrzymuje Iks
- a konkretnie powiesc Iksa o nazistach
Nie byloby zadnych nazistow.

Awatar użytkownika
Eyesmon
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 152

Postautor: Eyesmon » śr 16.03.2016 23:28

Przy 1:0. I ja rozumiem Waszą złość, kibice Juve. Ale to nie zmienia faktu, że robicie niepotrzebną napinkę. Szkoda, że sędzia nie był taki jak wczoraj w Madrycie ale taka czasem jest piłka. I nie mieszajmy w to przeszłości - po prostu dziś wieczorem mieliście pecha.

Inna rzecz, że prowadząc 2:0 Allegri spierniczył mecz zmianami.....
Czerwono czarni ;)

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1145

Postautor: ozob » śr 16.03.2016 23:28

blackmore pisze:
MGiggs pisze:Szkoda Juve bo Neuer faktycznie zakonczył mecz tymi babolami

Niby tak, ale to, co obronił po strzałach Cuadrado i Lichtsteinera, moim zdaniem zmazuje plamę. Zwłaszcza uderzenie Kolumbijczyka powinno skończyć się golem.

ozob pisze:Przeszla druzyna wcale nie lepsza, ktora dzieki bledowi bocznego utrzymala sie w grze.

To prawda, że sędzia popełnił błąd, ale później prowadziliście 2:0, zatem patrząc pod kątem psychologicznym, to Bayern w obliczu takiego wyniku był w stanie sam się utrzymać w grze. Dlatego błąd błędem, ale postawie samych Bawarczyków to nie umniejsza.

O [k****]. 3-0 po pierwszej polowie niszczy Bayern i pokazuje, ze w drugiej polowie Bayern nie jest w stanie strzelic wiecej bramek niz 2. Wiec skoncz pierdolic.

I odezwala sie ostatnia [k****] na forum.

Wrócisz, jak ochłoniesz//piotrcies
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Zico_FCI
Io Sono Interista
Reputacja: 43

Postautor: Zico_FCI » śr 16.03.2016 23:28

ozob pisze:Zalosne [ch**] widze sie odzywaja po 4 bramce. :rotfl:

Sedzia opierdolil Juve. I tyle w temacie.

Tym bardziej cieszy :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
...

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1145

Postautor: ozob » śr 16.03.2016 23:30

Wasza pozycja w lidze i jesienna druzyna na mistrza tez. :rotfl:
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
guru
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 306

Postautor: guru » śr 16.03.2016 23:31

Kamil232 pisze:Arku czy nie czujesz żadnego niesmaku, że kibicujesz temu samemu klubowi co Ozdob. Zastanowiłbym się czy to dobry wybór dla Ciebie. Zapraszamy na OT.

Czy tobie nie jest wstyd poruszać tematu politycznego w temacie piłkarskim? W temacie meczu 1/8 LM, który nie jest zwykła kopaniną? Weź się ogarnij, gówno masz z tej polityki i na każdym kroku się napinasz.
Obrazek

Awatar użytkownika
arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 133

Postautor: arek_ahig » śr 16.03.2016 23:32

Kamilu a zdajesz sobie sprawę, że wśród kibiców United jest masa lewaków, a Juve to prawacki klub? :P

Kurcze, jest wiele klubów, których nie darzę sympatią, ale nigdy nie przyszło mi nawet na myśl odczuwać satysfakcji z ich porażek, gdzie były one wynikiem błędów sędziowskich.
Można prowadzić dysputy, można mieć rożne spojrzenie na poszczególne sytuacje, inne interpretacje, ale trudno mi zrozumieć taką euforię, w sytuacji, gdzie błędy sędziowskie są trudne do zrozumienia i ciężko je racjonalnie wytłumaczyć. :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Eyesmon
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 152

Postautor: Eyesmon » śr 16.03.2016 23:32

I potem się dziwić, że w tym kraju nic się nie udaje jak Polak Polakowi skacze do oczu nawet tutaj.......... ech Panowie, mniej spiny, więcej luzu i po snickersie dla każdego :)
Czerwono czarni ;)

Awatar użytkownika
Michał M
Bawarski Krzyżak
Reputacja: 0

Postautor: Michał M » śr 16.03.2016 23:33

Widzę, że temat schodzi zupełnie na bok...

Dlatego dopiszę jeszcze tylko - naprawdę szkoda, ze te dwie drużyny spotkały się tak wcześnie. Bo prawdę mówiąc, dawno nie oglądałem tak emocjonującego i wyrównanego dwumeczu w LM (na pewno nie w 1/8!).

I małe pytanko - kiedy ostatnio Buffon wyciągał piłkę cztery razy z siatki?
Obrazek

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 240

Postautor: Kamil232 » śr 16.03.2016 23:36

guru pisze:
Kamil232 pisze:Arku czy nie czujesz żadnego niesmaku, że kibicujesz temu samemu klubowi co Ozdob. Zastanowiłbym się czy to dobry wybór dla Ciebie. Zapraszamy na OT.

Czy tobie nie jest wstyd poruszać tematu politycznego w temacie piłkarskim? W temacie meczu 1/8 LM, który nie jest zwykła kopaniną? Weź się ogarnij, gówno masz z tej polityki i na każdym kroku się napinasz.

To Ty Wyluzuj dupę, próbuję rozładować atmosferę nieprzyjemną dziś dla Arka.

Kamilu a zdajesz sobie sprawę, że wśród kibiców United jest masa lewaków, a Juve to prawacki klub?

Po wysłaniu tego posta sobie przypomniałem kto na forum z tematu United prócz mnie się udziela w polityce i stwierdziłem, że mógłbym Cie zaprowadzić z deszczu pod rynnę. Ale razem ze mną przechylimy szalę na swoją korzyść!

I małe pytanko - kiedy ostatnio Buffon wyciągał piłkę cztery razy z siatki?

Ja też mam. Kiedy Neuer pomógł Bayernowi jak go potrzebował w poważnym meczu?
Ostatnio zmieniony śr 16.03.2016 23:37 przez Kamil232, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

blackmore
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 163

Postautor: blackmore » śr 16.03.2016 23:36

ozob pisze:I odezwala sie ostatnia [k****] na forum.

Ty naprawdę ze względu na jakiś post na forum jesteś w stanie nazwać mnie k*rwą? Za kogo Ty się masz? Czy ja Cię obraziłem?

Człowieku, to jest tylko forum. Miejsce dyskusji osób, które poza wyjątkowymi przypadkami, się bezpośrednio nie znają. Nawet nie kwestionowałem postawy arbitra, a Ty od razu wyskakujesz z pisaniem o mnie jako k*rwie?

Miej trochę klasy i przestań rzucać obelgami na lewo i prawo jak gimnazjalista.

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 494
Kontaktowanie:

Postautor: sci » śr 16.03.2016 23:37

Brawo Bayern super mecz. Życzę Wam zwycięstwa w finale

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 240

Postautor: Kamil232 » śr 16.03.2016 23:38

blackmore pisze:ozob napisał(a):
I odezwala sie ostatnia [k****] na forum.

Ty naprawdę ze względu na jakiś post na forum jesteś w stanie nazwać mnie k*rwą? Za kogo Ty się masz? Czy ja Cię obraziłem?

To była chyba o mnie :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 133

Postautor: arek_ahig » śr 16.03.2016 23:38

Ludzie opamiętajcie się. Po wałku z Monako?
Czy Monako strzeliło jakąkolwiek prawidłową bramkę?
Zgodzę się, podyktowano mega miękkiego karnego dla Juve, którego w mojej opinii być nie powinno.
Miejcie trochę przyzwoitości.
Bayern strzelił w pierwszym meczu bramkę po faulu na Bonuccim. Przy stanie 0-0 sędzia nie podyktował ewidentnego karnego dla Juve za rękę Vidala. W rewanżu nie uznał bramki, gwiżdżąc spalonego, gdzie Morata stał metr przed ostatnim obrońcą! Metr!
Zaiste, najbardziej aktywni są kibice zespołów, które od wielu lat niczego nie wygrały...

Mam tylko nadzieję, że Bayern nie wygra LM. Mimo mojej olbrzymiej sympatii do Lewego, z moralnego punktu widzenia po prostu nie mają prawa tego wygrać. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best
Reputacja: 1151

Postautor: piotrcies » śr 16.03.2016 23:40

Dobra, ogłoszenie parafialne:

ozob odpocznie od forum. Resztę proszę o wstrzymanie emocji, bo mam worek prezentów do rozdania. I proszę też nie poruszać wątków politycznych, bo te zawsze się źle kończą, a nie będę potem ogarniał, kto żartował, a kto pisał serio. I żeby nie było, że ktoś się na kogoś uwziął.

Koniec ogłoszenia.

Wróć do „Puchary Europejskie”