Liga Mistrzów: Bayern-Juventus

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 167
Kontaktowanie:

Re: Liga Mistrzów: Bayern-Juventus

Postautor: red85 » czw 17.03.2016 1:14

arek_ahig pisze:Kurde red85, dlaczego nie widzę podobnych postów jak United przekręca sędzia?
Pamiętam Twój ból dupska, po meczu z Realem, gdzie arbiter wyrzucił z boiska gracza United. A nijak nie da się tego porównać do walków jakich doświadczyło Juve w dwumeczu z Bayernem.
To jest dosyć smutne, że czytam komentarze kibiców MU, jak to Bayern awansował zasłużenie, jak to cieszą się z ich awansu, a pamiętam zarazem jak część z nich rzucała epitetami w stronę innych użytkowników, którzy pisali, że kartka za faul na Pepe była zasłużona. Pamiętam, te posty o braku szacunku do Realu, o moralnym zwycięstwie United, etc. Dosyć zabawni jesteście. :D

Nie jestem i nie czuję się reprezentantem kibiców United, więc zwracaj się do mnie bezpośrednio. Dla mnie te sytuacje nie są analogiczne i długo mógłbym o tym rozprawiać, ale szczerze - nie chce mi się wracać do sytuacji, które były już wałkowane. Za dużo w ostatnim czasie musiałem się wracać do swoich postów z przeszłości i udawdniać, że białe jest białe ;)

Jeszcze raz powtórzę. Jestem bardzo mile zaskoczony postawą Juve, bo zagrali niesamowite zawody, ale Bayern pokazał charakter. Nie szło im wybitnie, otrząsnęli się i jeszcze dobili rywala. Szacun. Po prostu szacun.

Awatar użytkownika
arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 118

Postautor: arek_ahig » czw 17.03.2016 1:17

Red85 ale jak nie są analogiczne? Uważasz, że United sędziowie skrzywdzili bardziej? Nie uznali im prawidłowej bramki? Nie podyktowali ewidentnego karnego w pierwszym meczu przy 0-0? Uznano bramkę po faulu? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: arek_ahig » czw 17.03.2016 1:20

Wrzucam dwie foty, tylko dlatego, bo wcześniej cenzura na forum usunęła mój post, co jest skandalem, bo nie było w nim nic obraźliwego, czy tez wulgarnego.
Plakat tego zajebistego i wspaniałego Bayernu przed rewanżem z Juve, który nawiązuje do obozu w Auschwitz. Straszne skurwy...!

ObrazekObrazek

i przy okazji nie jest prawdą, że usunięty został post z plakatem ;]//piotrcies
Obrazek

Efenz
Skład B
Skład B
Reputacja: 0

Postautor: Efenz » czw 17.03.2016 1:28

To nie jest żadne nawiązanie do Auschwitz, to po prostu zwykły kozioł oporowy stawiany na stacjach końcowych, tu symbolizujący koniec drogi Juve do finału, mający nastąpic na stadionie Bayernu. Zwykła nadinterpretacja Włoskich mediów i próba rozkręcenia niepotrzebnej afery. Nie ma w tym żadnego nawiązania do Oświecimia.

Awatar użytkownika
arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: arek_ahig » czw 17.03.2016 1:37

Nie interesują mnie intencje. Mając na uwadze, że Bayern jest niemieckim klubem, plakat jest skandaliczną wpadką.
Obrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1083

Postautor: League » czw 17.03.2016 7:41

arek_ahig pisze:Kurde red85, dlaczego nie widzę podobnych postów jak United przekręca sędzia?
Pamiętam Twój ból dupska, po meczu z Realem, gdzie arbiter wyrzucił z boiska gracza United. A nijak nie da się tego porównać do walków jakich doświadczyło Juve w dwumeczu z Bayernem.
To jest dosyć smutne, że czytam komentarze kibiców MU, jak to Bayern awansował zasłużenie, jak to cieszą się z ich awansu, a pamiętam zarazem jak część z nich rzucała epitetami w stronę innych użytkowników, którzy pisali, że kartka za faul na Pepe była zasłużona. Pamiętam, te posty o braku szacunku do Realu, o moralnym zwycięstwie United, etc. Dosyć zabawni jesteście. :D

PRzestań, Red85 nigdy do obiektywnych nie należał :D najpierw jarał się LvG jak dziecko chciał jego bardziej niz Mou , Herrera był lepszy od Fabregasa teraz wiesza na nich psy a Herrerę przyrównuje do Cleva :D
swoją drogą wystarczy że wychowanek prosto kopnie piłkę to już okrzykuje graczem meczu :D śmieszny kibic

arek_ahig pisze:Red85 ale jak nie są analogiczne? Uważasz, że United sędziowie skrzywdzili bardziej? Nie uznali im prawidłowej bramki? Nie podyktowali ewidentnego karnego w pierwszym meczu przy 0-0? Uznano bramkę po faulu? :D

analogicznie w ostatnim pojedynku MU- Real szacun dla Madrytu że dobili rywala :D to że nani wyleciał? trudno.

Efenz pisze:To nie jest żadne nawiązanie do Auschwitz, to po prostu zwykły kozioł oporowy stawiany na stacjach końcowych, tu symbolizujący koniec drogi Juve do finału, mający nastąpic na stadionie Bayernu. Zwykła nadinterpretacja Włoskich mediów i próba rozkręcenia niepotrzebnej afery. Nie ma w tym żadnego nawiązania do Oświecimia.

nie nie jest. tory wzięte z wiadomego obrazka i nie jest nawiązanie :D
Obrazek

red85
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » czw 17.03.2016 7:48

Stek bzdur i kłamstw, które nie zasługują nawet na komentarz. Mogę jedynie kolejny raz wyrazić podziw, że wciąż taki marny prowokator jak League nie zaliczył jeszcze bananem po głowie.

Ta spinka z plakatem tylko pokazuje, jak zacietrzewieni są poniektórzy dlatego jakakolwiek wymiana zdań ma taki sam sens jak próba polemiki z Leagem.
Ostatnio zmieniony czw 17.03.2016 7:51 przez red85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: League » czw 17.03.2016 7:50

red85 pisze:Stek bzdur i kłamstw, które nie zasługują nawet na komentarz. Mogę jedynie kolejny raz wyrazić podziw, że wciąż taki marny prowokator jak League nie zaliczył jeszcze bananem po głowie.

pokaż gdzie kłamałem, sam w temacie mu przyrównywałeś herrerę do cleva, LVG już zmarniał w twoich oczach a kiedyś jak twierdziłeś to miałbyć zbawca, trener idealny dla United. Twoje słowa. kibice MU potwierdzą MGiggs czy Kamil :D

No ale standard jak ktoś wypomni twoje bzdury to zasłaniasz się moderacją i straszysz bananami :D cały red

nie dziwię się że Plakat wg ciebie jest świetny, pasuje do twoich poglądów;)
prawda jest taka że poważna ekipa nie powinna robić takiego plakatu
Obrazek

red85
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » czw 17.03.2016 7:55

Pokaż więc całego League - gdzie pisałem, że Herrera jest lepszy od Fabregasa? Prosze również o szereg tych postów,w których przyznawałem miano gracza meczu wychowankowi United.

Co do Luiego to pisałem owszem, że jest idealny w tamtym momencie (zresztą podobnie jak wielu innych. To powód do wstydu, czy co? :mrgreen: ), ale od początku nie podobało mi się jego wiele decyzji na rynku transferowym o czym głośno pisałem. Także nie wiesz na słowo pewnemu hejterowi, który wszem i wobec głosi jak to moja wizja budowania United została zrealizowana. Mało w tym prawdy.

Jeez, gdzie ja napisałem, że plakat jest świetny? Kolejny przykłąd pokazujący jaki masz problem ze zrozumieniem słowa pisanwego. Dzięki, szkoda mi czasu na użeranie się z kimś takim.
Ostatnio zmieniony czw 17.03.2016 8:34 przez red85, łącznie zmieniany 1 raz.

Enjo
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 405

Postautor: Enjo » czw 17.03.2016 7:57

Sprawdzilem.

Z kombinacji liter z nazwisk pilkarzy Bayernu idzie ulozyc nazwisko Hitler.Co za marna prowokacja niemieckiego klubu...wstyd.

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 337

Postautor: czarny samael » czw 17.03.2016 8:47

Dziwny mecz. Byłoby to jedne z najlepszych spotkań o podobną stawkę od dłuższego czasu, ale jednak ten brak uznania bramki powoduje wielki absmak. Powtórki to konieczność.

Prawda jest taka, że akurat 3. bramka załatwiłaby Bayern psychicznie - dostawać 3:0 przed końcem połowy wiedząc że potrzebne są 4 gole do awansu? Prędzej wierzę w pisanie w takim meczu historii przez Juventus, niż powrót Bayernu.

Poza tym uważam, że bardziej Allegri to przegrał, niż Pep wygrał. Autobus przy Mandżukiciu na szpicy? To bez sensu, tu trzeba szybkości do kontr itd. Pep wiedział, że może iść na wymianę przy takiej taktyce z takim napastnikiem Juve.
Obrazek

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 431

Postautor: j1mmy » czw 17.03.2016 8:52

Plakat jest niesmaczny , prawie jak reklama żytniej
Jeśli nie możesz złapać na forum napisz PM

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: League » czw 17.03.2016 8:53

Poza tym uważam, że bardziej Allegri to przegrał, niż Pep wygrał. Autobus przy Mandżukiciu na szpicy? To bez sensu, tu trzeba szybkości do kontr itd. Pep wiedział, że może iść na wymianę przy takiej taktyce z takim napastnikiem Juve.

No niestety Allegri zaliczył rollecoster, w 1 meczu słabo ustawił zespół ,nie trafił z taktyką ale zmiany zrobił fantastyczne co dało powrót do gry.
Wczoraj fantastycznie ustawił zespół to zmianami zepsuł mecz. Mandzu po kontuzji za Moratę gdzie Zaza jest mobilniejszy i szybszy. Pereyra który po długiej kontuzji dopiero zaczął grać i jak grał to przeciętnie za Cuadrado który był najlepszym dryblerem w zespole.
mniej czepiałbym się Sturaro bo ta zmiana już jakiś sens miała, w 1 meczu był świetny ale własnie nie wiem czy Khedira był już tak zmęczony? Bo w 1 meczu był slaby ale wczoraj jestem pewien że z nim na boisku bramki pierwszej byśmy nie stracili.

a co do reda85 jak chcesz to poszukaj, twoje słowa były dokładnie takie że Ander był dla was bardziej kluczowy niż ADM jak była dyskuska w temacie Barcy kto lepszym następcą Xaviego, Rakitić czy Herrera.

Możesz sobie pisać że wygrali lepsi, szkoda że lepsi potrzebowali sędziego.
Obrazek

maxskr
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 35

Postautor: maxskr » czw 17.03.2016 9:04

Nie rozumiem dlaczego niektórzy zakładają, że zaliczenie gola Moraty równałoby się z 3:0 do przerwy dla Juve. Ten gol padł jeszcze przed bramką Cuadrado, więc nie ma sposobu, żeby przewidzieć co by się działo gdyby sędzia nie gwizdnął spalonego. Juve mogłoby strzelić 3, nawet 4 bramkę, ale Bayern równie dobrze mógłby nawet wyrównać na 2:2 do przerwy. Oczywiście, sędzia złą decyzją wpłynął na przebieg meczu, ale nikt z nas nie jest w stanie udowodnić co by było gdyby.

Szkoda Juventusu, liczyłem, że uda im się zajść daleko, może nawet przy dobrych wiatrach powalczyć w finale.

red85
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » czw 17.03.2016 9:09

a co do reda85 jak chcesz to poszukaj, twoje słowa były dokładnie takie że Ander był dla was bardziej kluczowy niż ADM jak była dyskuska w temacie Barcy kto lepszym następcą Xaviego, Rakitić czy Herrera.

Beka roku. League spina się i prawi jak to rzekomo twierdziłem, że Herrera jest lepszy niż Fabregas, a jak powiedziałem sprawdzam, to on na to...sprawdź sobie, bo pisałeś, że Ander był bardziej kluczowy niż AdM.

O tym samym chciałem pisać maxskr, ale wątpię, żeby takie tłumaczenie tutaj coś zmieniło.

Wróć do „Puchary Europejskie”