Liga Mistrzów: Bayern -Barcelona

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
fan_R10
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 34

Re: Liga Mistrzów: Bayern -Barcelona

Postautor: fan_R10 » wt 12.05.2015 23:28

MazurXIII pisze:Z Riberym i Robbenem Bayern by ten dwumecz wygrał.

Powiedział co wiedział :boruta:
Wygramy, przegramy, albo będzie remis.

Awatar użytkownika
MazurXIII
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 233

Postautor: MazurXIII » wt 12.05.2015 23:32

Ale z was nupy. Przeciwnik traci dwóch absolutnie kluczowych graczy, z pierwszej piątki skrzydłowych na świecie wokół których właściwie kręci się gra ofensywna całego Bayernu i nie, nie miało to żadnego wpływu. Ciekawe jakby wyglądała Barca gdyby wypadł Messi i Suarez + 2/3 innych graczy podstawowego składu, w tym obrońcy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 259

Postautor: Bienias » wt 12.05.2015 23:35

cruel pisze:Pierwsza okazja na GD w finale LM i nie chcecie? ;>

Juve w tej formie i skladzie spokojnie pojedziemy. GD to nigdy nic penwego, tym bardziej z Carlo na lawce. Tak wiec jak swego czasu Rivaldo jutro zakladamy bialo-czarne barwy;)

Awatar użytkownika
fan_R10
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: fan_R10 » wt 12.05.2015 23:37

MazurXIII pisze:Ale z was nupy. Przeciwnik traci dwóch absolutnie kluczowych graczy, z pierwszej piątki skrzydłowych na świecie wokół których właściwie kręci się gra ofensywna całego Bayernu i nie, nie miało to żadnego wpływu. Ciekawe jakby wyglądała Barca gdyby wypadł Messi i Suarez + 2/3 innych graczy podstawowego składu, w tym obrońcy.

Wróżbita jesteś normlnie :D

STWIERDZIŁEŚ że Bayern by wygrał. skąd do chooja wafla możesz to wiedzieć ? ??

Wypadł Robben, ale Messi jest tylko JEDEN. I skąd wiesz że jakby było trzeba to by nie pyknął trzech albo czterech kozackich goli ?

ps. Lewy dziś zawodowo ograł Marszczerano :mrgreen:

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 40
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » wt 12.05.2015 23:41

Taa...Na pewno Ribery był wielkim osłabieniem -facet,który przez prawie pół sezonu grzał ławę i gdzieś nawet czytałem o konflikcie z Pepem z tego powodu...Nie no jedynym osłabieniem Bayernu był brak Alaby i Robbena tylko i wyłącznie...Każdy inny gracz siedział przez dłuższą część sezonu na ławie,bądź się leczyli(Martinez)...
Na ile brak Alaby i Robbena był tak widoczny ostatecznie się nie dowiemy...Barca miała też swoje problemy w 2013 roku i musiałem pogodzić się z bolesną porażką i zdzierżyć przez 2 lata napinkę kumpla w robocie...Z 1/2 LM byłem zadowolony, jest finał,zemsta nie do końca się udała,ale piłka nożna to nie jazda figurowa,gdzie liczy się styl...Cieszy awans do finału i jutro jestem w kropce komu kibicować - na kuponie awans Realu postawiony przed 1 meczem czy za Juve....Chciałbym mistrza Włoch dawno z nimi nie graliśmy,Gran Derbi rządzi się swoimi prawami,niesamowite emocje,finał no i Real broni trofeum - porażka bolałaby nie mniej niż ta 0:7 z Bayernem,po której liczyłem na dyże zmiany,które z każdym miesiącem są uczynione lub bliżej(wybory prezydenta)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
fan_R10
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: fan_R10 » wt 12.05.2015 23:47

ddemon pisze: 1/2 LM byłem zadowolony, jest finał,zemsta nie do końca się udała,)

Jak się nie udała. PIerwszy mecz gładkie 3-0, w drugim po 27 minutach dwumecz się skończył, potem dali im pograć na własnym stadionie i tyle z dwumeczu. Ani przez chwilę nie było zagrożenia ze strony wielkiego Bayernu.

Awatar użytkownika
Michał M
Bawarski Krzyżak
Reputacja: 0

Postautor: Michał M » wt 12.05.2015 23:49

Ribery siedział na ławce pół sezonu :shock: nie no ciekawych rzeczy się dowiaduję, oglądając praktycznie wszystkie mecze Bayernu...

Jak tylko Ribery był w pełni sił i zdrowy, to grał. Były nawet mecze, gdzie Pep wystawiał piątkę swoich napastników (Arjen, Franck, Lewy, Goetze i Mueller). A co może zrobić Ribery w pełni sił, szczególnie z Alabą u boku, pokazał mecz rewanżowy z Donieckiem chociażby. Nie miałby takiego łatwego życia Dani Alves, gdyby Franck zagrał w dwumeczu.

Co do Waszych legendarnych osłabień z 2013 r. to dajcie już sobie siana, bo udowodniłem z dwie strony wcześniej, że w pierwszym meczu te osłabienia były nieznaczne, a z pewnością mniejsze niż nasze teraz.
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 40
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » wt 12.05.2015 23:58

Michał M - nie śledze Bayernu,ale tak jak mówiłem,że gdzieś przeczytałem o jakimś konflikcie z Pepem,że za mało gra i to mi utkwiło...
Generalnie naprawdę ta dyskusja do niczego nas nie zaprowadzi,bo jedna strona będzie przekonywać bardziej drugą czyje osłabienia były bardziej dotkliwe...
Tak jak wy porównujesz Alabę z Riberym o Doniecku równie dobrze mogę powiedzieć,jak można porównywać obrońców z Doniecka do Barcelony - Alves jaki był taki był ale w tym sezonie to żeby nie przesadzić absolutnie 5 TOP prawych obrónców na świecie - wtej piątce na pewno nie ma Srny :P
Brak Messiego czy w pełni sił pokazał mecz na CN,gdzie był wiodącym zawodnikiem,przez którego każda akcja szła - 2 bramki,asysta,a mogły być kolejne - zresztą na Monachium w I połowie było podobnie to on zagrywał kluczowe podania do Suareza,a ten z kolei do Neymara...Jak wspomniałem wcześniej ta dyskusja nie ma najmniejszego sensu każdy będzie ciągnął w swoją stronę...
Pozwólcie cieszyć się z awansu i do zobaczenia za rok czy tam dwa ----> ale już w finale ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ubek
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1425

Postautor: ubek » śr 13.05.2015 0:01

ddemon pisze:ie śledze Bayernu,ale tak jak mówiłem,że gdzieś przeczytałem o jakimś konflikcie z Pepem,że za mało gra i to mi utkwiło...

to po co takie bzdury wypisywać, że siedzi pół sezonu, skoro nie oglądasz?

blackmore
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 163

Postautor: blackmore » śr 13.05.2015 0:07

fan_R10 pisze:
ddemon pisze: 1/2 LM byłem zadowolony, jest finał,zemsta nie do końca się udała,)

Jak się nie udała. PIerwszy mecz gładkie 3-0, w drugim po 27 minutach dwumecz się skończył, potem dali im pograć na własnym stadionie i tyle z dwumeczu. Ani przez chwilę nie było zagrożenia ze strony wielkiego Bayernu.

Widzisz, różnica jest taka, że dwa lata temu Bayern nie dał pograć. Ot dlatego zgadzam się z ddemonem, że raczej się nie zemściliście.

Trochę mnie zastanawia... przed meczem było tyle gadania, że z takim Bayernem to wstyd nie wygrać, że Bayern osłabiony, bo brak Robbena, Alaby i Ribéry'ego, ale jak już wygrane, to nagle wszystko, że wielka Barcelona.

Katalończycy rozegrali znakomite zawody, zasłużenie są w finale, ale proszę nie zapominać o przedmeczowych nastrojach i czym były one spowodowane, wszak nie tylko wysoką formą Barcy.

Awatar użytkownika
Michał M
Bawarski Krzyżak

Postautor: Michał M » śr 13.05.2015 0:13

ddemon pisze:Pozwólcie cieszyć się z awansu i do zobaczenia za rok czy tam dwa ----> ale już w finale ;)

Ależ oczywiście - awans Barcelony jest zasłużony i nie ma dwóch zdań, ba, będę Wam kibicował w finale niezależnie od rywala. To jest po prostu mój kibicowski niedosyt, że nie dane nam było zagrać tego dwumeczu w pełnym składzie. Ale kto wie, może właśnie za rok...;) Jakby nie patrzeć, taki finał mógły naprawdę być porywającym widowiskiem ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Emerald
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Emerald » śr 13.05.2015 0:15

Michał - my graliśmy bez trenera! Może być większe osłabienie? :)

Blackmore - ja się odniosę, bo to głównie ja pisałem o wstydzie. I zostało to trochę źle zinterpretowane.
Otóż pisałem o wstydzie, bo jednak my uważamy (i chcemy, żeby uważali tak inni), że Barca jest najlepszą na świecie. Obok stawiamy tylko Real i Bayern (są inne bardzo silne drużyny, ale ja mówię o "dłuższym okresie niż sezon" ).
Gdybyśmy przegrali z tak osłabionym Bayernem to by znaczyło, że Niemcy są półkę wyżej. To byłaby bolesna świadomość.

Natomiast teraz możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że Barca jest wielka i to potwierdziła spokojnie wygrywając z również wielkim, acz osłabionym Bayernem. :)

Edit: poprawiłem komórkowe byki, bo się patrzeć nie dało :D (blackmore był tak miły, że poniżej je wypisał w razie gdyby ktoś chciał zobaczyć do czego może prowadzić pisanie na Google Nexusie :P )
Ostatnio zmieniony śr 13.05.2015 0:28 przez Emerald, łącznie zmieniany 1 raz.
Pojawiam sie i znikam
taka rola magika

Visca el BARCA!
Obrazek

blackmore
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 163

Postautor: blackmore » śr 13.05.2015 0:21

Emerald pisze:odnuosę, bi (...) onwstydzie. (...) vłędnir (...) wuażali tak inni),

Mogłeś odpisać po świętowaniu, nie śpieszy się : D

Spoko, spoko. Rozumiem. Zwyczajnie zachowałbym świadomość sytuacji kadrowej u rywala. Nie twierdzę tak odważnie, że Bayern by to wygrał, wszak to jest piłka nożna i wszystko jest możliwe, nie ma absolutnej pewności, co by się mogło wydarzyć, ale jednak tacy zawodnicy jak Robben potrafią zrobić różnicę. Zresztą pamiętamy ile dla Urugwaju znaczył Suárez, czy dla Liverpoolu.

Z Ribéry'm to w ogóle się nie zgadzam. To taki zawodnik, co nawet po dłuższej pauzie potrafi z miejsca stać się ważnym ogniwem.

Jednak mniejsza już o to wszystko. Barcelona w finale, Bayern odpadł. Takie są fakty. Nawet już nie wracam już do sytuacji z sędzią i Neymarem z CN : P

Awatar użytkownika
Emerald
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Emerald » śr 13.05.2015 0:24

blackmore pisze:Mogłeś odpisać po świętowaniu, nie śpieszy się : D

Spoko - pisałem z komórki bo na kompie oglądam film... a na komórce te cholerne klawisze są malutkie :P

blackmore pisze:Spoko, spoko. Rozumiem. Zwyczajnie zachowałbym świadomość sytuacji kadrowej u rywala. Nie twierdzę tak odważnie, że Bayern by to wygrał, wszak to jest piłka nożna i wszystko jest możliwe, nie ma absolutnej pewności, co by się mogło wydarzyć, ale jednak tacy zawodnicy jak Robben potrafią zrobić różnicę. Zresztą pamiętamy ile dla Urugwaju znaczył Suárez, czy dla Liverpoolu.
blackmore pisze:Z Ribéry'm to w ogóle się nie zgadzam. To taki zawodnik, co nawet po dłuższej pauzie potrafi z miejsca stać się ważnym ogniwem.

Zgadzam się w 100%.
Pojawiam sie i znikam
taka rola magika

Visca el BARCA!
Obrazek

Awatar użytkownika
FRYDERYK SZOPEN
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 117

Postautor: FRYDERYK SZOPEN » śr 13.05.2015 5:27

Swietny mecz swietny Bayern swietny sedzia(po prostu kocham ogladac mecze sedziowane przez mistera C). Sensacje XX wieku zostana rozegrane w Berlinie.

Wróć do „Puchary Europejskie”