Finał LM 2013 Borussia Dortmund - Bayern Monachium

Tym razem wszystko o Europejskich Pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, wyniki oraz inne pucharowe ciekawostki.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Marq
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 0

Re: Finał LM 2013 Borussia Dortmund - Bayern Monachium

Postautor: Marq » sob 25.05.2013 22:45

Dante i Ribery powinni obaj wylecieć. Borussia została wydymana, ale mnie to nie dziwi, bo jest zwyczajnie biedniejsza od Bayernu i ktoś wywarł presję.

Już chyba bym wolał Inter albo Milan oglądać z LM niż ten Bayern którego szczerze nie trawie za całokształt. Jak widzę mordy Riberego albo Szwajnasztajgegerara to wymiociny mi do gardła podchodzą.

Wiloch
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Wiloch » sob 25.05.2013 22:46

Lewy powinien dostać czerwoną kartkę więc o co chodzi? Nikt nie został wydymany, wygrali lepsi.

Awatar użytkownika
Luminos
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Luminos » sob 25.05.2013 22:47

Wiadomo, że poprzednie mecze nie grają roli w finale każdych rozgrywek, ale to Bayern bardziej zasługiwał na to wyróżnienie. W końcu udało się za 3 razem. Bardzo dobry mecz, Borussia słabiej zagrała w 2 połowie, ma pecha (a Bayern szczęście), że Rizzoli oszczędził Dantego.

Nazywanie Robbena parodią piłkarza pozostawię bez komentarza. Może najpierw należy ochłonąć z emocji niż pisać takie pierdoły.

ps. Lewy w sytuacji z Boatengiem zachował się chamsko, tyle na ten temat.

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 51

Postautor: Marcinhp » sob 25.05.2013 22:48

Nie wiadomo jaki byłby wynik po wyjebaniu z Dante z boiska, więc nie ma pewności co do zachowania Lewego.

Nani za podobne zagranie wyleciał z boiska, tutaj facet centralnie wbija swoją nogę w Reusa.

Lewandowski zachował się jak debil, ot co.
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Awatar użytkownika
Bassu
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 52

Postautor: Bassu » sob 25.05.2013 22:50

Marq pisze:Dante i Ribery powinni obaj wylecieć. Borussia została wydymana, ale mnie to nie dziwi, bo jest zwyczajnie biedniejsza od Bayernu i ktoś wywarł presję.

Już chyba bym wolał Inter albo Milan oglądać z LM niż ten Bayern którego szczerze nie trawie za całokształt. Jak widzę mordy Riberego albo Szwajnasztajgegerara to wymiociny mi do gardła podchodzą.

Jakbym czytał samego siebie. Nie wiem co oni mają w sobie, ale ich mecze są okropne w oglądaniu... Ribery i Robben są jednymi z najbardziej przereklamowanych zawodników. Prawda jest taka, że sędzia nie wygwizdał wielu ważnych spraw. Nigdy się nie czepiam takich rzeczy, ale na prawdę nie mogę zrozumieć niektórych decyzji. Od razu mam na myśli faul Naniego. Nie mogę się doczekać aż ktoś wyjebie, że Lewy czerwo powinien dostać :angry2:

Mam nadzieję, ze Lewandowski nie odejdzie do Monachium. Na prawdę jakoś jestem zdegustowanym tym meczem.
Obrazek
Take me home, United Road,
To the place, I belong
To Old Trafford, to see United
Take me home, United Road.

Awatar użytkownika
Marq
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Marq » sob 25.05.2013 22:51

Jak Lewandowski odejdzie do Bayernu to się zeszmaci i tyle na ten temat. Jest taka piosenka "Nigdy nie pójdę do Bayernu". Toksyczny klub.

Awatar użytkownika
guru
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 287

Postautor: guru » sob 25.05.2013 22:52

BaSSu pisze:Jakbym czytał samego siebie. Nie wiem co oni mają w sobie, ale ich mecze są okropne w oglądaniu... Ribery i Robben są jednymi z najbardziej przereklamowanych zawodników. Prawda jest taka, że sędzia nie wygwizdał wielu ważnych spraw.

Prawda jest taka, ze powinieneś się dobrze w łeb pierdolnąć.
Obrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 873

Postautor: League » sob 25.05.2013 22:53

BaSSu pisze:
Marq pisze:Dante i Ribery powinni obaj wylecieć. Borussia została wydymana, ale mnie to nie dziwi, bo jest zwyczajnie biedniejsza od Bayernu i ktoś wywarł presję.

Jakbym czytał samego siebie. Nie wiem co oni mają w sobie, ale ich mecze są okropne w oglądaniu... Ribery i Robben są jednymi z najbardziej przereklamowanych zawodników. Prawda jest taka, że sędzia nie wygwizdał wielu ważnych spraw. Nigdy się nie czepiam takich rzeczy, ale na prawdę nie mogę zrozumieć niektórych decyzji. Od razu mam na myśli faul Naniego. Nie mogę się doczekać aż ktoś wyjebie, że Lewy czerwo powinien dostać :angry2:

Mam nadzieję, ze Lewandowski nie odejdzie do Monachium. Na prawdę jakoś jestem zdegustowanym tym meczem.

A może nie powinien?
Robben i Ribery przereklamowani? To pokazuje twą wiedzę o piłce. ładny autodiss.

Brak Gotze bardzo odczuwalny. Z ofensywnej 4 Reus był bardzo osamotniony, koledzy nie dostosowali się poziomem niestety.
Obrazek

Awatar użytkownika
lukas_k
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: lukas_k » sob 25.05.2013 22:53

Kurcze, ogromnie mi szkoda Borussi, bo mieli fenomenalny sezon i na zwycięstwo zasłużyli... No cóż, nie mieli szczęścia, Dante mógł wylecieć, ale takiej decyzji sędziego nikt się nie będzie czepiał. Lewandowski wykazał się głupotą, a tym bardziej, jeżeli idzie do Bayernu.

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 51

Postautor: Marcinhp » sob 25.05.2013 22:54

Okropna to mogła być Barcelona ze swoimi podaniami. Bayern potrafił grać ładnie bez zbędnego pierdolamento. Też ich wyjątkowo nie lubię, ale bez przesady.
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Slim91
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 112

Postautor: Slim91 » sob 25.05.2013 22:54

IMO Borussia z Goetzem zamiast z Grosskeutzem wygrałaby. Brakowało im naprawdę niewiele. Myślę, że zaraz po strzeleniu na 1:1 tą kontrę(co Hummels strzelił w trybuny) mogli wyprowadzić lepiej. W akcji na 2:1 też powinni się lepiej zachować.

Dalej nie wiem jak Muller tego nie strzelił :lol:

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1035

Postautor: fieldy » sob 25.05.2013 22:54

Mourinho vs Pep w Superpucharze Europy :)

Awatar użytkownika
szefu91
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 58

Postautor: szefu91 » sob 25.05.2013 22:55

Robben graczem meczu, asysta i bramka; w pierwszej połowie wykazał się skutecznością na poziomie środkowego obrońcy i koledzy z forum zaczęli z niego szydzić, ale w drugiej połowie znalazł się tam gdzie powinien i zrobił to co należało. Dobry grajek.
Piękny sen Borussi skończony. Ciekawe jak ich droga się potoczy, czy zostanie rozsprzedana, czy w ogóle będzie jakimkolwiek przeciwnikiem w lidze dla Bayernu. Lewy, Gundogan, Hummels, Reus oni wszyscy mogą szybciutko odejść i wtedy znów BVB leci w dół w tabeli.
Dobry mecz, szkoda, że Polacy przegrali, wiadomo. Od urodzenia mam jakąś niechęć do Bayernu, rok temu nawet się cieszyłem ze zwycięstwa Chelsea. Podobnie jak Marq nie lubię tych "mordeczek" Mullera czy Riberiego, ale cóż. Ważne że potrafią piłkę kopać :x
Nastawiałem się już na dogrywkę i taka dupa. Zdaję się, że w finale tak widoczną przewagę spośród tych ostatnich finałów miała tylko Barca dwa lata temu, reszta to finały dość wyrównane. Kto pokona Barcelonę wygrywa finał. Hell yeah.

Arwin
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 66

Postautor: Arwin » sob 25.05.2013 22:56

Gratulacje dla Bayernu, nie koniecznie zasłużenie ale jednak wygrali. Mecz bardziej na remis i o ile pierwsza połowa dla BVB to druga zdecydowanie pod dyktando Bayernu. W głównej roli bramkarze, fantastyczny Weidenfeller i równie fantastyczny Neuer. Trochę szkoda mi Kuby i Piszcza, bo dla nich to prawdopodobnie ostatnia szansa na zdobycie Ligi Mistrzów, bo jestem święcie przekonany, że Lewy jeszcze zagra w finale w swoim nowym klubie.

I chciałbym tylko zwrócić uwagę na wyrachowanie (?) piłkarzy Bayernu, które w pewnym momencie aż kuło w oczy, gdy przerwali kontrataki Borussii przez zwijanie się na boisku. Trochę to nie w duchu zasad fairplay. Zarówno Lewandowski jak i Ribery powinni obejrzeć czerwoną kartkę.

Awatar użytkownika
Marq
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Marq » sob 25.05.2013 22:58

Robben graczem meczu? Przecież tyle co on w tym meczu zepsuł to masakra. :lol: O własne nogi się potykał. Karykatura piłkarza.

Wróć do „Puchary Europejskie”