POLSKA - UKRAINA (21.06.2016 - 18.00)

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 444

Postautor: j1mmy » wt 21.06.2016 20:24

Pazdanowi jak Pazdanowi graliśmy z Wawrzyniakiem i straciliśmy ile goli w tych 3 meczach ?
Jeśli nie możesz złapać na forum napisz PM

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 748

Postautor: Kluchman » wt 21.06.2016 20:24

Jacek znalazł sposób na szybsze nabijanie w pościgu za fieldym. Dolicza sobie posty Magnuma.

Widać było dzisiaj po raz kolejny, że mamy duże problemy w grze piłką. Z Niemcami to nie był jeszcze wyznacznik, bo tam było oczywiste, że nas od piłki odetną, a mecz z Irlandnią Północną pod tym względem wyglądał lepiej też tylko ze względu na styl gry Irlandczyków (głębokie 5-4-1 bez pressingu i laga do przodu).

Wiadomo więc mniej więcej jak będzie wyglądać mecz ze Szwajcarami. Oni będą mieć piłkę przez 60% czasu gry a może nawet dłużej, bo to wychodzi im naprawdę nieźle, my będziemy się bronić w tym swoim 4-4-2 i grać w ofensywie to co zawsze. Niestety 4-4-2 to jedyny schemat, który znamy i potrafimy grać. W sparingach nie ćwiczyliśmy niczego innego. Dziś spróbowaliśmy w pierwszej połowie i poza pierwszymi pięcioma minutami było słabiutko.

Na szczęście grając w pełnym składzie powinniśmy być dość szczelni a Szwajcarzy również jak dotąd nie wyróżniają się skutecznością w dogodnych sytuacjach. Jeśli boki obrony będące naszym najsłabszym punktem nie tylko dzisiaj, ale od początku turnieju, wytrzymają, to mamy szanse poważnie powalczyć o ćwierćfinał.
Ostatnio zmieniony wt 21.06.2016 20:26 przez Kluchman, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1217

Postautor: League » wt 21.06.2016 20:25

j1mmy pisze:Source of the post Pazdanowi jak Pazdanowi graliśmy z Wawrzyniakiem i straciliśmy ile goli w tych 3 meczach ?

Wawrzyniak nie grał.

Pazdinho ma nieziemski turniej. W fazie grupowej jeden z najlepszych obrońców . Kto by pomyślał
Obrazek

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 444

Postautor: j1mmy » wt 21.06.2016 20:26

Eh myślałem że przemycę :P ale wszyscy czujni
Jeśli nie możesz złapać na forum napisz PM

blackmore
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 163

Postautor: blackmore » wt 21.06.2016 20:26

Ukraina - Polska 0:1

słabiutki występ. Ukraińcy jeszcze gorsi pod względem skuteczności, ale nie byłoby problemu, gdybyśmy wykorzystali to, co mieliśmy w pierwszych kilkunastu minutach spotkania. Milik to jeszcze, ale Lewandowski przegina. Może więcej reklam mu pomoże, bo zabawne jest, że gość stawiany w jednym rzędzie z Suárezem, czy Agüero, marnuje takie sytuacje. Dla mnie napastnik Bayernu to jedno z największych rozczarowań tego turnieju. Walczyć walczy, wspomaga w obronie, lecz ewidentnie brakuje mu koncentracji i precyzji w sytuacjach strzeleckich. Dotychczas wyręczyli go Milik z Błaszczykowskim, ale ze Szwajcarami przesądzenia o losach spotkania może już trzeba będzie oczekiwać od kapitana Biało-czerwonych i czołowego strzelca Bundesligi. Ponadto, fatalni Zieliński oraz Jodłowiec. Obrona też miała swoje słabsze momenty. Krychowiak nieco schowany, mniej walczący, rzadko podchodził pod pole karne przeciwnika, ale być może takie było założenie taktyczne. Kapustka mniej aktywny niż z Irlandią Północną, niemniej jednak tej jednej doskonałej okazji na gola się doczekał. Okazało się, że kąt zbyt ostry, lecz i tak niewiele mu zabrakło do szczęścia. Dobra zmiana Błaszczykowskiego, aczkolwiek poza golem to za wiele go nie widzieliśmy. Grosicki zdążył wywalczyć jeden rzut wolny, nic więcej. Generalnie jestem rozczarowany naszą grą, to Konoplianka i spółka prezentowali się lepiej, ale wspólnym dla obydwu drużyn mianownikiem była fatalna skuteczność. No, poza pięknym strzałem Kuby.

Awatar użytkownika
Zico_FCI
Io Sono Interista
Reputacja: 42

Postautor: Zico_FCI » wt 21.06.2016 20:28

W tym polsacie już ich całkowicie pyebało, do studia zapraszają bokserów którzy nie mają nic do powiedzenia :badziewie:
To chyba tylko w ramach promocji walki.
...

Awatar użytkownika
gilardino11
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 225
Kontaktowanie:

Postautor: gilardino11 » wt 21.06.2016 20:30

Dziwnie sie czuje. Wyszlismy z grupy a Ja na luzie. To moj 5 turniej w zyciu ktory ogladam z udzialem Polski a podpalki nie ma.

krzysiu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 70
Kontaktowanie:

Postautor: krzysiu » wt 21.06.2016 20:32

Zieliński musi ciągle ćwiczyć z psychologiem , Jodłowiec - 15 mln euro wg. Czerczesowa ( nie widzę tego chłopaka, nawet jako przecinak nie daje rady) , Lewy- znów seta zjebana .. Kapustka dał się łatwo podejść z tą kartką

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2081

Postautor: Rojiblanco » wt 21.06.2016 21:11

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2081

Postautor: Rojiblanco » wt 21.06.2016 21:52

Przez tweeee oczy zieloneeeeee oszalałem!!

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1557

Postautor: Tomusmc » wt 21.06.2016 22:16

blackmore pisze:Ukraina - Polska 0:1

słabiutki występ. Ukraińcy jeszcze gorsi pod względem skuteczności, ale nie byłoby problemu, gdybyśmy wykorzystali to, co mieliśmy w pierwszych kilkunastu minutach spotkania. Milik to jeszcze, ale Lewandowski przegina. Może więcej reklam mu pomoże, bo zabawne jest, że gość stawiany w jednym rzędzie z Suárezem, czy Agüero, marnuje takie sytuacje. Dla mnie napastnik Bayernu to jedno z największych rozczarowań tego turnieju. Walczyć walczy, wspomaga w obronie, lecz ewidentnie brakuje mu koncentracji i precyzji w sytuacjach strzeleckich. Dotychczas wyręczyli go Milik z Błaszczykowskim, ale ze Szwajcarami przesądzenia o losach spotkania może już trzeba będzie oczekiwać od kapitana Biało-czerwonych i czołowego strzelca Bundesligi. Ponadto, fatalni Zieliński oraz Jodłowiec. Obrona też miała swoje słabsze momenty. Krychowiak nieco schowany, mniej walczący, rzadko podchodził pod pole karne przeciwnika, ale być może takie było założenie taktyczne. Kapustka mniej aktywny niż z Irlandią Północną, niemniej jednak tej jednej doskonałej okazji na gola się doczekał. Okazało się, że kąt zbyt ostry, lecz i tak niewiele mu zabrakło do szczęścia. Dobra zmiana Błaszczykowskiego, aczkolwiek poza golem to za wiele go nie widzieliśmy. Grosicki zdążył wywalczyć jeden rzut wolny, nic więcej. Generalnie jestem rozczarowany naszą grą, to Konoplianka i spółka prezentowali się lepiej, ale wspólnym dla obydwu drużyn mianownikiem była fatalna skuteczność. No, poza pięknym strzałem Kuby.

Wystarczyło zobaczyć jak Kuba zapierdzielał w porównaniu do Zielińskiego, który chyba był obrażony, że musi zagrać. Dużo chłopak stracił w moich oczach bo dostał życiówkę i ją po prostu olał. Ciekawe co na to te kluby, które o niego walczą. Co do Lewego zgadzam się w 100 procentach, ale tylko w tym meczu. Miał patelnię, której nie wykorzystał, poza tym niewidoczny. Krychowiak za to mi się jak zawsze podobał, po prostu mistrz środka pola i odbiorów. To jak zawinął piłkę w polu karnym powinno wejść w każdą kompilację o tej tematyce :mrgreen: Kapustka być może nie radzi sobie z presją, którą nałożyło na niego nasze kochane społeczeństwo z mediami na czele. Potrafimy jadać się jednym meczem i wymagać niewiadomo czego, a po słabszym występie zniszczyć doszczętnie. Pazdan znowu pokazał się z kozackiej strony. Jak na takim poziomie dogra turniej to życzę mu pierwszej 11stki Euro
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Pawel875
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 29

Postautor: Pawel875 » wt 21.06.2016 23:52

Nie widziałem ani jednego meczu Zielińskiego w Empoli, ale ten mecz utwierdził w przekonaniu, że Zieliński nie jest gotowy na grę w Anglii - nie ma dynamiki, odbija się od rywali, do tego dochodzi brak pewności siebie. Jest jeszcze młody i być może odbicie się od Anglii by mu nie zaszkodziło, a może nawet zahartowało. Na ten moment liga włoska jest idealna dla niego. Ze swoimi dobrymi i słabymi stronami kompletnie nie pasuje i do Premier League, i do naszego polskiego Atletico Adama Nawałki. :)

Awatar użytkownika
Cement
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 397

Postautor: Cement » wt 21.06.2016 23:58

Dobry wynik, gra już nie. Ukraińcy dominowali długimi fragmentami meczu, co znalazło odzwierciedlenie w statystykach (posiadanie piłki 64-36 na korzyść Ukraińców, w strzałach 19-9). Kilkukrotnie poważnie zagrozili bramce Fabiańskiego, Jarmołenko w 1. połowie powinien zdobyć gola. Linia pomocy zagrała dziś nieco słabiej, Lewy też nic nie pokazał (poza zmarnowaną stuprocentową sytuacją). Tym niemniej dobrą drużynę poznaje się po tym, że w meczach w których nie idzie daje jednak rade wcisnąć tę jedną bramkę i wygrać.

Szwajcaria jest jak najbardziej w naszym zasięgu, okropnie męczyli się z grającą w dziesiątkę Albanią i z Rumunią. Ponadto, defensywa biało-czerwonych spisuje się bardzo dobrze, a Szwajcarzy mają ogromne problemy z napastnikami (seryjnie marnujący sytuacje Seferovic, mało doświadczony Embolo, i wreszcie Derdiyok, który zaliczył dobry sezon w Turcji, ale na którego Petković nie stawia).

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1316

Postautor: Morrow » śr 22.06.2016 0:18

Wesoła gra jakby nasi już myślami byli w 1/8. Momentami bardziej to przypominało sparingi z Litwą i Holandią niż wcześniejsze mecze na EURO. Jakby koncentracja i zaangażowanie gdzieś uciekły. To co najbardziej mi się rzucało w oczy to człapiący gracze, którzy pewnie już więcej na tym EURO murawy nie powąchają. Po takim Zielińskim spodziewałem się gryzienia trawy i błyskotliwej gry, dostałem gościa, który 45 minut spędził poza grą a jak już dostawał piłkę to notował idiotyczne straty.

Mimo występu Cionka, kolejny dobry występ defensywy, zawiedli Ci do byli przed nimi. Nie spodziewałem się, że kiedyś to napiszę ale środek pola Krycha-Mączyński przerasta w tej chwili o klasę ten z Jodłowcem czy Zielińskim. Dziś tylko szczęściu zawdzięczamy, że Ukraińcy nie wsadzili bramki. Mam też nadzieję, że Krycha już przyklepał transfer do PSG bo potrzebny go w formie z meczu z Niemcami a nie w dyspozycji z dzisiejszego dnia.

Błaszczykowski swoim błyskiem wygrał nam mecz. Obrona daje radę ale Milik i Lewy przeraźliwie nieskuteczni podczas tego turnieju. Szwajcaria może i jest w zasięgu, kolejne ekipy też, ale przede wszystkim nasi napadziorzy muszą zacząć wykorzystywać 100% okazje bo do tej pory w tym aspekcie kaleczą nieprzeciętnie.

Awatar użytkownika
PietroBosman
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 2

Postautor: PietroBosman » śr 22.06.2016 0:58

Zico_FCI pisze:Source of the post W tym polsacie już ich całkowicie pyebało, do studia zapraszają bokserów którzy nie mają nic do powiedzenia :badziewie:
To chyba tylko w ramach promocji walki.

Urok Polszmatu.

Ukraińcy cisnęli ,ale nasza bramka wciąż zaczarowana.Zaczarowana jak Lewandowski...dzisiaj miał 100% i w Bundeslidze to by z zamkniętymi oczami by strzelił.
Glik,Pazdan-mistrzostwo.Cionek średnio...ale i tak lepiej niż myślałem.
Najgorszy na boisku Zieliński.Dobrze,że selekcjoner też to widział i szybko zareagował.
"Tolerować nie znaczy zapomnieć, że to, co tolerujemy, na nic więcej nie zasługuje."
-Nicolás Gómez Dávila

Wróć do „GRUPA C: Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna (EURO 2016)”