Juventus cz.2 (zbiorczy)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Czy jesteś za powrotem Bonucciego do Juventusu?

Tak, jak najbardziej, to kawałek historii tego klubu
6
21%
Jeśli trener jak i szatnia byliby za to czemu nie
9
32%
Raczej nie, chciał odejść i to zrobił, nie powinien już wracać do Turynu
10
36%
Zdecydowanie nie, odszedł do największego rywala i furtka dla niego jest już zamknięta
3
11%

Liczba głosów: 28

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 955

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Salas11 » śr 13.09.2017 18:29

Delpiero14 pisze:Source of the post Benatia, Khedira, Mandzukic, Marchisio, Lichsteiner, Higuain, Cuadrado. Nieźle to uderzy w klub, Kiedy przyjdzie czas na zmianę pokoleniową.

Jeszcze Matuidi no i Chiellini.
Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1137

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » śr 13.09.2017 18:50

Oczywiscie z tym, ze za rok ta srednia poleci w dol. Wowczas w klubie nie bedzie Buffona, Barzy, Stefana, a za to dolaczy Caldara, Spina i Lirola. Tymsamym jedynymi graczami z 30 na karku badz po beda Chiellini (34), Benatia (31) w przypadku gdy go nie sprzedamy, Howedes (30) jesli go wykupimy, Marchisio (32), Khedira (31) o ile zostanie, Matuidi (31), Cuadrado (30), Mandzur (32) oraz Igla (30). I beda to gracze w wiekszosci rezerwowi poza Chiellinim, Matuidim i Igla.

Zmiana pokoleniowa nad ktora juz placze DP14 wlasnie sie dokonuje, bo za rok najstarsza formacja bedzie pomoc tak jak dzis obrona i w zasadzie przejdziemy ja dosc bezbolesnie poniewaz ci ktorzy maja stanowic o sile w przyszlosci (Dybala, Berna, Pjaca, Costa, Pjanic, Sandro, Rugani, Caldara, Spina, Lirola, Szczesny i gdzies tam Orsolini z Keanem) nie przekraczaja obecnie 27 lat.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 235

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: wloski » śr 13.09.2017 21:29

ozob pisze:Oczywiscie z tym, ze za rok ta srednia poleci w dol. Wowczas w klubie nie bedzie Buffona, Barzy, Stefana, a za to dolaczy Caldara, Spina i Lirola. Tymsamym jedynymi graczami z 30 na karku badz po beda Chiellini (34), Benatia (31) w przypadku gdy go nie sprzedamy, Howedes (30) jesli go wykupimy, Marchisio (32), Khedira (31) o ile zostanie, Matuidi (31), Cuadrado (30), Mandzur (32) oraz Igla (30). I beda to gracze w wiekszosci rezerwowi poza Chiellinim, Matuidim i Igla.

Zmiana pokoleniowa nad ktora juz placze DP14 wlasnie sie dokonuje, bo za rok najstarsza formacja bedzie pomoc tak jak dzis obrona i w zasadzie przejdziemy ja dosc bezbolesnie poniewaz ci ktorzy maja stanowic o sile w przyszlosci (Dybala, Berna, Pjaca, Costa, Pjanic, Sandro, Rugani, Caldara, Spina, Lirola, Szczesny i gdzies tam Orsolini z Keanem) nie przekraczaja obecnie 27 lat.

Co sezon dochodzi do rewolucji, w styczniu zobaczymy, czy przyjdzie Can, jak tak to automatycznie moim zdaniem żegnamy się z Khedirą. Cuadrado raczej również pożegnamy w przyszłe lato, a najbardziej liczę na zmiany chyba na ławce trenerskiej. Pewna koncepcja prowadzenia tej drużyny przez Maxa powoli się kończy. Czas przejść na kolejny etap, najlepsze drużyny grają 4-3-3, żadne łamane i inne gówna jak to my robimy, gdzie środkowy gra PO, a w ataku stawiamy na jednego "defensywnego" atakującego w postaci Mario po drugie stronie stawiając na kogoś ofensywnego. Do przodu trzeba napierdalać, a nie się ograniczać. Stawiać na proste środki, drużyny, które grają najlepszą piłkę od lat grają tym ustawieniem, nie pieprzą się tam trenerzy w jakieś srako bronienie, max w pewnym momencie nawet to zrozumiał, gdzie najlepsze mecze zagraliśmy z prawej stronie z Alvesem i Cuadrado, a po lewej z Alexem Sandro i Mario.

Co do wczorajszego występu DS, paradoskalnie, gdyby Max na niego stawiał konsekwentnie w lidze, to ten wczoraj byłby nie tylko ograny, ale również nie doznałby kontuzji, za to woli być sympatyczny dla krąbrnego Lichiego, którego mu szkoda i go wystawia w lidze. Albo patrzymy na dobro drużyny albo pojedyńczych jednostek.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » czw 14.09.2017 12:34

Na Sassuolo do skladu ma wrocic Rugani i byc moze szykuje sie debiut Howedesa najprawdopodobniej na PO. Ponadto na skrzydlach ma zagrac Cuadrado i Costa (wreszcie cos symeyrycznego!), a Dybala ma odpoczac. Szykuje sie wiec zatem 4-3-3 lub 4-2-3-1 z Berna.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2398

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Delpiero14 » czw 14.09.2017 14:08

I tak Dybala wejdzie pewnie w drugiej połowie, bo bez niego czuję będziemy mieli problem, żeby skonstruować jakąś sensowną akcję.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » pt 15.09.2017 13:09

Mam [k****] disc ogladania Mandzukicia na skrzydle.

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: wloski » pt 15.09.2017 19:06

Do tego Asa na lewej, nie wiem czy Juventus nie stawia na niego żeby przedłużył kontrakt dlatego go "masuje" tym wystawianiem Ghańczyka.

Sandro jest w kiepskiej formie przez te roatacje również, do dobrej formy potrzebne jest gra. Z Barcą był tragiczny wyglądał jak Evra...
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 487
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: sci » pt 15.09.2017 19:21

Jakby Asa przedłużył to ja bym się cieszył bo go bardzo lubię

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: wloski » pt 15.09.2017 21:00

Jest spoko, ale nie kosztem Sandro.

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: sci » pt 15.09.2017 21:13

Nie no tego nie napisałem. Na zmiany czy na słabsze kluby w Seeie A się nadaje. Brazylia i Argentyna podały sklady...tylko Dybala. Igłan, Sandro, Costa wolne...to cieszy.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1745

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » pt 15.09.2017 22:10

Sprzedać Sandro, mamy Sandro!

Na szczęście Brazylia ma tyle gwiazd, że dla naszych brak miejsca. Mnie to cieszy chociaż dziwi mnie brak powołania dla naszego Alessandro
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: wloski » pt 15.09.2017 22:13

sci pisze:Source of the post Nie no tego nie napisałem. Na zmiany czy na słabsze kluby w Seeie A się nadaje. Brazylia i Argentyna podały sklady...tylko Dybala. Igłan, Sandro, Costa wolne...to cieszy.

Good wypoczną, ja wiem że forma przyjdzie na wiosnę, a wtedy te kilka meczów mniej dla naszych gwiazd powinno wyjść nam na dobre.

Awatar użytkownika
venomiq
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 302
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: venomiq » pt 15.09.2017 23:38

Moment, co?!

wloski pisze:Source of the post Do tego Asa na lewej, nie wiem czy Juventus nie stawia na niego żeby przedłużył kontrakt dlatego go "masuje" tym wystawianiem Ghańczyka.

wloski pisze:Source of the post Jest spoko, ale nie kosztem Sandro.

Jakie 'kosztem Sandro'? Póki co Sandro zagrał we wszystkich meczach w jakich był dostępny. Raz nie został powołany ze względu na kłopoty ze zdrowiem i plotki nawet mówią, że i z Barcą nie był w pełni sił.
Dodatkowo nie widzę powodu 'masowania' Asamoaha, skoro oficjalnie staraliśmy się mocno o Spinazzolę pod koniec minionego okienka przy jednoczesnym pojawieniu się wielu doniesień o odejściu Asamoaha.
Naprawdę sporo musiałeś po drodze pominąc aby wysnuć nawet sugestię, że stawiamy na Sandro kosztem Asamoaha aby go zatrzymać w klubie.
Dirty mind

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: sci » sob 16.09.2017 21:00

Jakie prognozy na jutro? Wraca Mandzu i Giorgio. Stawiam na wymęczone 2-1 dla nas

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1011

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: HMK » sob 16.09.2017 21:11

Wygracie jutro z tym Sassuolo? Kurs ładny na Was, jakichś wielkich braków w składzie nie ma.
piotrcies pisze:Source of the post Ale debil ze mnie xd

Wróć do „Włochy”