Anglia - Transfery (zbiorczy)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Najlepszym transferem letniego okienka sezonu 2017/2018 w Premier League jest:

Alvaro Morata (Real->Chelsea)
1
4%
Kyle Walker (Tottenham->M.City)
1
4%
Ederson (Benfica->M.City)
0
Brak głosów
Mohamed Salah (Roma->Liverpool)
19
79%
Alex Oxlade-Chamberlain (Arsenal->Liverpool)
0
Brak głosów
Alexandre Lacazette (Lyon->Arsenal)
0
Brak głosów
Sead Kolasinac (Schalke->Arsenal)
1
4%
Romelu Lukaku (Everton->M.United)
0
Brak głosów
Nemanja Matic (Chelsea->M.United)
1
4%
Richarlison (Fluminese->Watford)
1
4%

Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1475

Postautor: fieldy » czw 11.01.2018 23:13

David przemówił. Tak będzie.

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 898

Postautor: Salas11 » czw 11.01.2018 23:28

City już kiedyś w podobny sposób przepłaciło za De Jonga bo im się nie chciało do lata czekać. Może teraz też dadzą zarobić Arsenalowi :P
Obrazek

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 280

Postautor: ryba_82 » pt 12.01.2018 11:03

Keita idzie na całość :) Szczerze powiedziawszy to nie rozumiem takiego zachowania. Dogadali się w lecie, że przejdzie za rok, transfer klepnięty a teraz odstawia takie szopki bo Liverpool obudził się że może się ostać w czarnej dupie po sprzedaży Coutinho.

Co do Alexisa to on zostanie w Londynie do końca sezonu jeśli Wenger nie znajdzie zastępstwa i różnicy nie robi tu 5 baniek w tą czy w tą. Patrząc na aktywność Francuza na rynku transferowym w ostatnich latach to skłaniam się ku wersji że Sanchez przyjdzie w lato za darmo.
Obrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1083

Postautor: League » pt 12.01.2018 13:42

murzyn rozumem nie grzeszy. RBL powinni wyciągnąć ładny hajs albo puścić go dopiero w lecie. dodatkowo ograniczyć występy Keicie za durne zachowanie i tyle.
Obrazek

Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1143
Kontaktowanie:

Postautor: Carbon » pt 12.01.2018 17:06

Nie no, wszyscy dziennikarze po prostu wzięli sobie mnie za cel i chcą mi sprawić jak największą przykrość, gdy Sanchez ostatecznie podpisze kontrakt z City.
i hate being bi-polar
it's awesome

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive
Reputacja: 1372

Postautor: janop » pt 12.01.2018 17:13

Zaskoczył mnie transfer Bauera do Stoke. Nie wiem na co tam liczą. W Rosji gość grał dość przeciętnie.

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger

Postautor: fieldy » pt 12.01.2018 17:49

do rzeźnickiego Stoke jeszcze Jacka Bauere biorą? Nikt im nie podskoczy :boje się:

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive
Reputacja: 1372

Postautor: janop » pt 12.01.2018 17:54

"Najlepszy" ich transfer zimowy to Saido zero goli Berahino ;)

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 616

Postautor: masacra » pt 12.01.2018 19:43

Pure hypocrisy. Liverpool used dirty tactics with vvd and now they're doing it with Naby, but when Barça did it with Coutinho, the whole fanbase cried.

Prosze cie. To nie ma co porownywac. W Liverpoolu nikt z dziennikarzy nie wymysla na predce niestworzonych historii nt piłkarzy, którymi sie klub interesuje. Nie spotkałem sie tez aby piłakrze na wyprzodki opowiadali w mediach o tym jak bardzo chcieliby aby ten lub tamten do klubu dołączył. Dwa światy.

A co do samego zdjecia. Bild i Sky Sports Germany ( w sumie mozna podejrzewac ze któres było pierwsze, a drudzy po prostu skopiowali tresc) juz w zesżłym tygodniu informowały, ze Keita jest w Lipsku skrajnie niezadowolony, że reszta składu go nie akceptuje, ze w lubie maja mu za złe, ze nie przykłada sie w 100% do swoich obowiazkow i takie tam rózne historie. Moze cos w tym jest. Ale wyciąganie jakichs absurdalnych wnioskow na podstawie jednego zdjecia to juz jednak jest troche abstrakcja. Nikt nie wie czemu Keita usiadł po za samym Keitą i ludzmi z jego obecnego klubu. Co wiecej nikt nie wie czy Keita tak siedział cały trening czy jego częśc, czy moze usiadł jedynie na 5 min by uzupełnic płyny (widac, że cos pije). Mówie wyciąganie na podstawie tego zdjecia jakichs daleko idących wniosków jest troche absurdalne. A juz tym bardziej jak sugeruje sie, ze to Liverpool stoi za tym rzekomym bojkotem treningow przez Gwinejczyka. Jakos mnie nie dziwi, ze koles, który to sugeruje ma w avku Messiego. Gdybym na co dzien obcował z katalonskimi mediami to byc moze tez bym myslał, ze cały swiat funkcjonuje tak jak oni :wink:
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger

Postautor: fieldy » pt 12.01.2018 20:13

:lol2:

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 280

Postautor: ryba_82 » pt 12.01.2018 23:19

masacra pisze:Source of the post
Pure hypocrisy. Liverpool used dirty tactics with vvd and now they're doing it with Naby, but when Barça did it with Coutinho, the whole fanbase cried.

Prosze cie. To nie ma co porownywac. W Liverpoolu nikt z dziennikarzy nie wymysla na predce niestworzonych historii nt piłkarzy, którymi sie klub interesuje. Nie spotkałem sie tez aby piłakrze na wyprzodki opowiadali w mediach o tym jak bardzo chcieliby aby ten lub tamten do klubu dołączył. Dwa światy.

A co do samego zdjecia. Bild i Sky Sports Germany ( w sumie mozna podejrzewac ze któres było pierwsze, a drudzy po prostu skopiowali tresc) juz w zesżłym tygodniu informowały, ze Keita jest w Lipsku skrajnie niezadowolony, że reszta składu go nie akceptuje, ze w lubie maja mu za złe, ze nie przykłada sie w 100% do swoich obowiazkow i takie tam rózne historie. Moze cos w tym jest. Ale wyciąganie jakichs absurdalnych wnioskow na podstawie jednego zdjecia to juz jednak jest troche abstrakcja. Nikt nie wie czemu Keita usiadł po za samym Keitą i ludzmi z jego obecnego klubu. Co wiecej nikt nie wie czy Keita tak siedział cały trening czy jego częśc, czy moze usiadł jedynie na 5 min by uzupełnic płyny (widac, że cos pije). Mówie wyciąganie na podstawie tego zdjecia jakichs daleko idących wniosków jest troche absurdalne. A juz tym bardziej jak sugeruje sie, ze to Liverpool stoi za tym rzekomym bojkotem treningow przez Gwinejczyka. Jakos mnie nie dziwi, ze koles, który to sugeruje ma w avku Messiego. Gdybym na co dzien obcował z katalonskimi mediami to byc moze tez bym myslał, ze cały swiat funkcjonuje tak jak oni :wink:

Bild to bardzo dobre źródło jeśli chodzi o niemiecką piłkę i dlatego to wrzuciłem. Nie raz i nie dwa przekonywałem się, że mają rację więc i tutaj im ufam. Reszta posta to już osobiste przemyślenia "kolesia z avkiem Messiego" i pod tym się nie podpisuję. Być może złego twita wybrałem, ale wracając do sedna to jeśli Bild pisze iż Keita chce wymusić transfer do LFC już zimą to na moje coś w tym musi być i nie jest to jakaś fantastyka. Nie będę tutaj wnikał co Keita pił i ile siedział, ale źródło (tak, wiem powtarzam się :wink: ) jeśli chodzi o niemiecką piłkę jest dla mnie wiarygodne.
Obrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: League » sob 13.01.2018 9:32

czy bild to bardzo dobre źródło to bym polemizował ale nie oni jedni donosili o zachowaniu Keity i to wcale nie chodzi o jedno zdjecie jak kibice liverpoolu(ci wyzywający coutinho od najgorszych a nie widzących w keicie nic złego) próbują go bronić.
Obrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: League » sob 13.01.2018 9:42

City daje 45 mln Funta za Freda.

Tuanzebe z MU możliwe że odejdzie do Aston Villi na wypozyczenie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1229

Postautor: Morrow » sob 13.01.2018 10:54

League pisze:Source of the post City daje 45 mln Funta za Freda.

To ciekawe bo wcześniej media dość jednogłośnie podawały, że to MU chce go sprowadzić i jest faworytem do transferu Brazylijczyka.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: League » sob 13.01.2018 11:26

Morrow pisze:Source of the post
League pisze:Source of the post City daje 45 mln Funta za Freda.

To ciekawe bo wcześniej media dość jednogłośnie podawały, że to MU chce go sprowadzić i jest faworytem do transferu Brazylijczyka.

ja wiem tylko o zainteresowaniu City. nie słyszałem nic o MU;) Fred już wypowiadał się ze bardzo lubi Guardiolę itp takie tam.
Szukają następcę Fernandinho.
Obrazek

Wróć do „Anglia”