Manchester United (zbiorczy) (cz.2)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Najlepszym ruchem MU podczas letniego okienka było:

Transfer Lukaku
7
22%
Transfer Maticia
17
53%
Transfer Lindelofa
3
9%
Sprzedaż Rooneya
2
6%
Przedłużenie kontraktu z Ibrahimoviciem
3
9%

Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 356

Postautor: czarny samael » pt 23.02.2018 13:13

Wojtekb pisze:Source of the post Tak, zdecydowanie. Słabsza w obronie ale znacznie lepsza w pomocy i napadzie. Z tamtej kadry Interu poza obrońcami to do 11 United załapałby się ówczesny Eto'o.

No błagam :-D

Pomoc Interu z najlepszym zawodnikiem 2010 roku, to już masz Sneijder > Pogba, dalej Cambiasso > Matić i... kogo dalej wrzucisz z MU? :-) Felka, Herrerę, czy McTominay'a? I który z nich niby jest w ogóle porównywalny do Motty? :-) No chyba, że Stanković <<< McTominay, to spoko :-)

Może mamy podobny atak, ale reszta to jakiś żart w tym porównaniu. Nasz obrona nawet nie stoi blisko tej Interu, a przecież Jose gra defensywnym stylem. Przy czym stawianie MArtiala obok Eto'o lub Milito już dziś... No hej :-D
Obrazek

Wojtekb
Skład B
Skład B
Reputacja: 93

Postautor: Wojtekb » pt 23.02.2018 13:25

Eto'o na pewno lepszy od Lukaku, ale Milito? Przecież to był dostawiacz nogi, który w piłce na najwyższym poziomie zagrał dwa dobre sezony. Sneijder w 2010 roku owszem był znakomity, ale na skali potencjału gdzie mu do Pogby.

Zgodzę się, że Cambiasso jest dyskusyjny. Matić to fantastyczny piłkarz, ale Cambiasso był w swoim prime'ie topowym DM-em. Stanković i Motta to solidni piłkarze, ale nie róbmy z nich niewiadomo kogo, nie mają do zaoferowania więcej od Herrerów, Carricków, Blindów i Lingardów.

Narzekanie na to, że United ma słabą kadrę jest dla mnie niezrozumiałe. Na większości pozycji jest zawodnik przynajmniej bardzo dobry, w tym kilku wybitnych lub z papierami na bycie wybitnymi. Natomiast nawet jeśli założymy, że United ma kadrę faktycznie odstającą od czołówki (z czym się nie zgadzam - na pewno nie są najlepsi na świecie, ale nie brakuje im wiele do topu), to nie jest to argument na obronę Mourinho a przeciwko niemu. Gość miał cztery okienka transferowe, niewyczerpany budżet, wydał 300 baniek i ma za słabą kadrę żeby konkurować z najlepszymi? Jak tak to trochę wstyd.

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: czarny samael » pt 23.02.2018 13:42

Wojtekb pisze:Source of the post Sneijder w 2010 roku owszem był znakomity, ale na skali potencjału gdzie mu do Pogby.

Był lepszy od Ronaldo i Messiego. Także tego.

Cambiasso, Samuel i Maicon to był top na swoich pozycjach. A ławki kompletnie nieporównywalne.

Wojtekb pisze:Source of the post Narzekanie na to, że United ma słabą kadrę jest dla mnie niezrozumiałe. Na większości pozycji jest zawodnik przynajmniej bardzo dobry, w tym kilku wybitnych lub z papierami na bycie wybitnymi.

McTominay, Fellaini, Smalling, Jones i Young. 4 z tej 5 to dziś wyjściowy skład MU. Zależnie od tego kto z trójki McTominay-Herrera-Felek jest akurat zdrowy. Pozdrawiam serdecznie.

Wojtekb pisze:Source of the post to nie jest to argument na obronę Mourinho a przeciwko niemu.

Bzdura. Właśnie o to w tym chodzi, że transfery Jose grają. Pogba, Sanchez, Lukaku, Matić i Bailly to świetni piłkarze. Miki odszedł zaSancheza, a wcześniej był najlepszym zawodnikiem LE wg mnie. Ibra już de facto odszedł. Tylko Lindelof się nie sprawdził.

Więc rozumiem, że zarzutem wobec Jose jest brak większych środków?
Obrazek

SmokingPizza
Junior
Junior
Reputacja: 1

Postautor: SmokingPizza » pt 23.02.2018 13:56

Snejder w 2010 roku lepszy od Messiego i Ronaldo? Szanujmy się to, że wygrał LM i doszedł do finału MŚ nie znaczy, że był lepszym piłkarzem.

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: czarny samael » pt 23.02.2018 13:58

Szanujmy się, powinien dostać Złotą Piłkę. Najlepszy zawodnik LM i drugi po Forlanie na MŚ.
Obrazek

Wojtekb
Skład B
Skład B

Postautor: Wojtekb » pt 23.02.2018 14:06

czarny samael pisze:Source of the post
Wojtekb pisze:Source of the post Sneijder w 2010 roku owszem był znakomity, ale na skali potencjału gdzie mu do Pogby.

Był lepszy od Ronaldo i Messiego. Także tego.

Cambiasso, Samuel i Maicon to był top na swoich pozycjach. A ławki kompletnie nieporównywalne.

Był od nich lepszy przez kilka miesięcy i to był absolutny szczyt jego kariery. Nigdy wcześniej ani później nawet nie liznął tego poziomu. Sneijder to kaliber lżej niż Pogba. Cambiasso tak jak mówiłem, można się spierać. Powiedziałbym, że to ten sam poziom co Matić ale jeden i drugi to wybitni defensywni pomocnicy, więc nie będę się zabijał o to czy któryś jest minimalnie lepszy. Natomiast na pewno nie jest to jakiś brak kadrowy United, że ma na DM-ie Maticia.

Co do obrońców (Samuel, Maicon) to się zgadzam, w Interze 2010 byli lepsi niż w obecnym United.

Wojtekb pisze:Source of the post Narzekanie na to, że United ma słabą kadrę jest dla mnie niezrozumiałe. Na większości pozycji jest zawodnik przynajmniej bardzo dobry, w tym kilku wybitnych lub z papierami na bycie wybitnymi.

McTominay, Fellaini, Smalling, Jones i Young. 4 z tej 5 to dziś wyjściowy skład MU. Zależnie od tego kto z trójki McTominay-Herrera-Felek jest akurat zdrowy. Pozdrawiam serdecznie.

McTominay to taki wyjściowy skład że ma w lidze 200 minut. Herrera jeszcze niedawno był wybierany najlepszym piłkarzem przez kibiców. Nad Smallingiem też wcale niedawno były zachwyty. Obok Jonesa jest też Bailly a obok Younga Blind, Shaw i Rojo. Ale przecież o Youngu się tu mówiło, że przeżywa drugą młodość. Nawet nie licząc Darmiana i Lindelofa bo jeden to kasztan a drugi niewypał, to gdzie ta wąska kadra?

Wojtekb pisze:Source of the post to nie jest to argument na obronę Mourinho a przeciwko niemu.

Bzdura. Właśnie o to w tym chodzi, że transfery Jose grają. Pogba, Sanchez, Lukaku, Matić i Bailly to świetni piłkarze. Miki odszedł zaSancheza, a wcześniej był najlepszym zawodnikiem LE wg mnie. Ibra już de facto odszedł. Tylko Lindelof się nie sprawdził.

Więc rozumiem, że zarzutem wobec Jose jest brak większych środków?

Miał 4 okienka żeby sobie zrobić kadrę taką jaką chciał. Wydał furę hajsu, więc już nie mówmy o braku środków. A jak 300 baniek to mało, to nikt mu przez te 4 okienka nie bronił odpalić piłkarzy, żeby mieć więcej. To jest ewenement, że gość z bezdennym portfelem jest w klubie prawie 2 lata i bierze się go w obronę bo "jeszcze nie zbudował wystarczająco silnej kadry". No to chyba marnie mu to budowanie idzie.
Ostatnio zmieniony pt 23.02.2018 14:07 przez Wojtekb, łącznie zmieniany 1 raz.

Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1144
Kontaktowanie:

Postautor: Carbon » pt 23.02.2018 14:06

No właśnie nie, 2010 to był jeden z nielicznych roków, gdzie Złota Piłka należała się komuś z dwójki Robben-Sneijder i nikt by nie płakał, gdyby któremuś z tej dwójki ją dano. Sneijder wtedy był magiczny i taki sam miał Mundial w RPA. I to nie były tylko sukcesy klubowe czy reprezentacyjne, on naprawdę wtedy miewał magiczne zagrania.
i hate being bi-polar
it's awesome

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1192

Postautor: League » pt 23.02.2018 14:14

Wojtekb pisze:Source of the post Sneijder to kaliber lżej niż Pogba

Niech Pogba rozegra taki sezon w United jak Sneider w Interze to pogadamy.
Obrazek

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: czarny samael » pt 23.02.2018 14:59

Wojtekb pisze:Source of the post McTominay to taki wyjściowy skład że ma w lidze 200 minut. Herrera jeszcze niedawno był wybierany najlepszym piłkarzem przez kibiców. Nad Smallingiem też wcale niedawno były zachwyty. Obok Jonesa jest też Bailly a obok Younga Blind, Shaw i Rojo. Ale przecież o Youngu się tu mówiło, że przeżywa drugą młodość. Nawet nie licząc Darmiana i Lindelofa bo jeden to kasztan a drugi niewypał, to gdzie ta wąska kadra?

I który z nich to poziom Maicona, Zanettiego, Lucio lub Samuela? :-D

Poza tym nie zrozumiałeś: 4 z 5 to dziś pierwszy skład. McTominay dziś już praktycznie wskakuje do składu, bo kto ma grać jeśli zagramy 4-3-3? Matić, Pogba i...? Ergo, Jose grał 4-2-3-1 i Pogba gra na CM obok Maticia. I wygląda tak, że trzeba go zdejmować. TO jest właśnie przykład słabej kadry. W Interze z ławki wchodził w Stanković, w MU to jest McTominay (jeśli nie gra od początku) albo w ogóle trener musi zmieniać ustawienie.

Wojtekb pisze:Source of the post Miał 4 okienka żeby sobie zrobić kadrę taką jaką chciał. Wydał furę hajsu, więc już nie mówmy o braku środków. A jak 300 baniek to mało, to nikt mu przez te 4 okienka nie bronił odpalić piłkarzy, żeby mieć więcej. To jest ewenement, że gość z bezdennym portfelem jest w klubie prawie 2 lata i bierze się go w obronę bo "jeszcze nie zbudował wystarczająco silnej kadry". No to chyba marnie mu to budowanie idzie.

Co to za piramidalna bzdura? xD No mało, MAŁO. Jeśli chcesz mieć ze średniaka klub na poziomie City, Realu, PSG albo Cheslea, to 300 baniek dziś to piczka nie budżet. Z choinki się urwałeś?
I nadal nie pojmujesz, że do tych piłkarzy nie można mieć pretensji? Pretensje są głównie do obrony i do zajechania kilku zawodników (Matić, Lukaku), a nie o to "Hej, Pogba [ch**], bieremy Reusa. No i ten Lukaku pizda nie skoczek, czas na Lewego.".

Mamy kadrę gorszą od Chelsea i City. Mamy kadrę gorszą od Realu, klubu z Katalonii, Bayernu i PSG. Nie wiem jak dziś jest oceniana ta Juventusu, ale śmiem twierdzić, ze raczej nie mamy lepszej. 1/4 LM, FA Cup skoro nie ma tam City i podium to przy takim układzie sił realne cele. Wszystko w zasięgu ręki i taka suma wygląda dobrze jako podsumowanie sezonu. Trochę smutniej niż w zeszłym roku (LE i PL vs tylko potencjalny FA Cup), ale nie jest to powodem do pretensji do trenera.
Obrazek

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 175
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » pt 23.02.2018 15:19

czarny samael pisze:Source of the post Bzdura. Właśnie o to w tym chodzi, że transfery Jose grają. Pogba, Sanchez, Lukaku, Matić i Bailly to świetni piłkarze. Miki odszedł zaSancheza, a wcześniej był najlepszym zawodnikiem LE wg mnie. Ibra już de facto odszedł. Tylko Lindelof się nie sprawdził.

Sanchez jeszcze nic nie pokazał, więc wstrzymajmy się z zachwytami. Mikim też się wielu jarało chociażby na początku tego sezonu, czyw drugiej części poprzedniego. Nie muszę chyba mówić jak skończył.

Bailey gra? Chyba w gabinecie lekarskim w kości. No ok, wrócił w końcu, ale czy z perspektywy czasu można tutaj mówić o mega wzmocnieniu? No nie. To nie żaden mega transfer. Potencjał ma, ale na dłuższą metę jeszcze nic nie pokazał wielkiego. Maticowi natomiast jeszcze dalej do świetnego transferu. To solidny kopacz, nic więcej. Jak będziemy chcieli grać o wyższe cele to i tak trzeba go będzie zmienić. Pogba? Super, ale i tak sporo można zarzucić Mourinho w prowadzeniu tego zawodnika.

ogólnie na chwilę obecną biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości to...prócz Pogby są same znaki zapytania. Choć na upartego to i przy Francuzie, po ostatnich wydarzeniach, pojawiają się wątpliwości. Bailey, czy Lukaku pokazali póki co, że przy sprzyjających okolicznościach BYĆ MOŻE będą kluczowymi elementami zwycięskiej układanki.
czarny samael pisze:Source of the post TO jest właśnie przykład słabej kadry. W Interze z ławki wchodził w Stanković, w MU to jest McTominay (jeśli nie gra od początku) albo w ogóle trener musi zmieniać ustawienie.

To jest poważny błąd właśnie Mourinho, który pakował hajs w kolejnego stopera (a przecież młodych stoperów to mamy pod dostatkiem), a w zimie kolejnego lewo skrzydłowego, zamiast wzmocnić drużynę tam, gdzie realnie tego potrzebowała. I o tym też wielokrotnie wspominałem.

czarny samael pisze:Source of the post Trochę smutniej niż w zeszłym roku (LE i PL vs tylko potencjalny FA Cup), ale nie jest to powodem do pretensji do trenera.

Wyniki nie są powodem do pretensji. Haniebna gra w niektórych meczach, zupełny brak pomysłu na drużynę - już tak.

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: czarny samael » pt 23.02.2018 15:29

red85 pisze:Source of the post Wyniki nie są powodem do pretensji. Haniebna gra w niektórych meczach, zupełny brak pomysłu na drużynę - już tak.

Dyskusja się wzięła od cytatów masacry. Tam, kiedyś o LVG, była mowa właśnie o wynikach. Dlatego uważam, że te cytaty nijak się do siebie nie miały i tej pozycji tutaj bronię.
Podobnie jak tego, że transfery LVG zawodziły - poprzez wyniki - już u niego. Transfery Jose nie zawodzą. Lukaku swoje strzela, Pogba swoje dogrywa, Matić stoi przed taką a nie inną obroną i ten wyniki w liczbie straconych goli nie jest zły. Bez Mikiego o LE byłoby dużo trudniej, a Bailly grał świetnie w zeszłym sezonie. To nie jego piłkarze są problemem. Porblem to Smalling, Young i brak rezerwy. Ale tego po prostu się nie da naraz zrobić. Stąd też kamyczkiem do ogródka Portugalczyka jest Lindelof. Ale nie są to te same problemy co za Holendra, bo zwyczajnie wtedy wyniki były dużo gorsze, a klub notował regres tam, gdize dopiero miał zaczynać prawdziwy progres (liga i LM).

Także to wszystko jest w odniesieniu do manipulacji masacry. Nie dziwi mnie ona zresztą.
Obrazek

Wojtekb
Skład B
Skład B

Postautor: Wojtekb » pt 23.02.2018 17:21

ogólnie na chwilę obecną biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości to...prócz Pogby są same znaki zapytania. Choć na upartego to i przy Francuzie, po ostatnich wydarzeniach, pojawiają się wątpliwości. Bailey, czy Lukaku pokazali póki co, że przy sprzyjających okolicznościach BYĆ MOŻE będą kluczowymi elementami zwycięskiej układanki.

To opowiadanie o za słabej kadrze United i o tym, że 300 baniek to mało brzmi jak próba zasłaniania Mourinho przed odpowiedzialnością. Jest coś w Portugalczyku co sprawia, że niektórzy kibice będą zanim stali murem niezależnie od wszystkiego.

Czy United ma najsilniejszą kadrę na świecie? Nie. Czy ma kadrę konkurencyjną wobec najsilniejszych na świecie? Jak najbardziej. To, że kluby z topu mają samych wybitnych piłkarzy a najlepiej to po dwóch na każdą pozycję to jest mit tworzony przez apologetów Mourinho. City rozstawia wszystkich po kątach w PRM grając Stonesem, Delphem i Fernandinho. A śmigający na skrzydłach Sane i Sterling nie są na papierze mocniejsi niż Martial i Sanchez. Chelsea to z Marcosami Alonso, Mosesami i Moratami faktycznie niedościgniona kadra. W Realu po czole kopie się Benzema, Barcelona wystawia w 1 składzie Paulinho i Sergiego Roberto. Nie ma klubu, w którym występowałyby na każdej pozycji same gwiazdy, ale tylko w United jest to powodem do usprawiedliwień.

I powtarzam, jeśli po czwartym okienku u steru Mourinho dalej nie ma zadowalającej kadry, a może szastać pieniędzmi na lewo i prawo, to źle prowadzi politykę transferową.

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 637

Postautor: masacra » pt 23.02.2018 17:39

czarny samael pisze:Source of the post Także to wszystko jest w odniesieniu do manipulacji masacry

O jakiej manipulacji mówisz? Wklejając dwa Twoje posty, w których nie mzieniłem nawet przecinka to jest ta manipulacja? :rotfl4:
Chłopie otrząsnij sie.

Wkleiłem dwa Twoje posty, bo wg mnie tezy w nich zawarte trszke sie ze sobą kłóciły. W schyłkowym okresie van Gala pisałes, ze kadra United ma ogromny potencjał i jest zdolna rywalizowac z kazdym, a po dwóch latach Mourinho piszesz, ze Portugalczyk musi wygrzebywac kadre Manchesteru z chaosu. Co tu niby zmanipulowałem?

I ok przyjmuje do wiadomosci Twoje tłumaczenie, ze mogłes sie mylic, bo choc tego nie napisałes wprost (
czarny samael pisze:Source of the post Nie dziwi mnie to zresztą
:wink:

To pisząc
czarny samael pisze:Source of the post Na stan wiedzy jaki wtedy mieliśmy o tamtej kadrze

W pewien sposob przyznałes, ze jednak sie myliłes z tym wielkim potencjałem kadry, którą zostawił Luj, bo nastepny trener ją zweryfkował. I tu przechodze sobie do sedna tego co chce napisac.
Niesłusznie wg mnie.
Ja nie wiem co wy macie z tym Mourinho ale smieszne mi sie wydaje zakładanie, ze skoro u niego jakis piłkarz gra piach to na bank znaczy ze sie nie nadaje, ze jest zwyczajnie słaby. Nie dopuszczacie do siebie mysli, która bardzo chętnie atakowaliscie Luja, ze to trener, nie piłkarze jest problemem.
Wg mnie macie mega mocarną kadre, z którą Ferguson z palcem wiadomo gdzie biłby sie o majstra co sezon. CO wiecej wydaje mi sie, ze gdyby takich kotów jak Martial, Rashford, teraz Sanchez, Lukaku, Pogba dac Kloppowi to robiliby oni takie efekty, ze zadnych dyskusji o przyszłosci Manchesteru pod wodza tego trenera by tu nie było.
Mourinho robi niezły wynik w lidze, to trzeba mu oddac, ale przy okazj zabija potencjał tego zespołu, co dosonale widac w meczach na szczycie, a co przekłada sie na takie własnie dyskusje. Bo nawet kibic Liverpoolu przyzna, ze takiemu zespołowi jak United nie przystoi az tak kompromitowac sie w najwazniejszych spotkaniach. Nie zebym nie miał satysfakcji za kazdym razem gdy ogladam taka konine jak ostato w Sevilli, pisze tylko, ze na waszym miejscu byłbym cokolwiek rozczarowany. Taka kopanina moze byc usprawiedliwiona tylko i wyłacznie wowczas gdy portugalczyk zdobedzie najwazniejsze trofea (liga i LM). Jesli nie, to bedzie to zwyczajnie wstyd. Bo o drugim miejscu nikt za chwile nie bedzie pamietał, a wrazenia nudnego Manchesteru jeszcze długo sie beda za wami ciągnąc. Tak jak ciegnłey sie za Liverpoolem z czasów Beniteza.
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 453
Kontaktowanie:

Postautor: sci » pt 23.02.2018 17:47

League pisze:Source of the post
Wojtekb pisze:Source of the post Sneijder to kaliber lżej niż Pogba

Niech Pogba rozegra taki sezon w United jak Sneider w Interze to pogadamy.

Nie rozegra bo to kupujemy za 60 baniek :ozob:

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: czarny samael » pt 23.02.2018 19:49

masacra pisze:Source of the post O jakiej manipulacji mówisz? Wklejając dwa Twoje posty, w których nie mzieniłem nawet przecinka to jest ta manipulacja?
Chłopie otrząsnij sie.

Tak, to jest manipulacja, ponieważ sugerowałeś, że jeden przeczy drugiemu, zapominając że pierwszy odnosi się do rozmowy o słabych wynikach MU. Teraz ich nie ma.
Ponad to zawodnicy sprowadzeni przez Holendra zawodzili także jego, a ci Jose jego nie zawodzą.

masacra pisze:Source of the post W pewien sposob przyznałes, ze jednak sie myliłes z tym wielkim potencjałem kadry, którą zostawił Luj, bo nastepny trener ją zweryfkował. I tu przechodze sobie do sedna tego co chce napisac.

Oczywiście, że zweryfikowałem. I pisałem o tym nie raz. Kadra LVG była znacznie słabsza niż można było sądzić. Ocena kadry bierze się z następującego rozumowania:
Sprowadzasz grupę piłkarzy -> większość nie gra dobrze -> wina trenera, który nie potrafi z nich wykrzesać odpowiednich efektów -> trener odchodzi
i
>zawodnicy grają lepiej - teza była prawdziwa, to była wina trenera
>zawodnicy nie grają lepiej - teza była fałszywa, to była wina kadry
Kto jest więc winny ? Ten kto odpowiadał za ich sprowadzenie.
Jest też druga ścieżka od początku, gdzie większość nowych gra dobrze, ale zespół jako całość nie. Wtedy wina jest zastanej kadry, chyba że zespół osiąga gorsze wyniki w podobnej sytuacji.

United osiągają lepsze wyniki, nowi zawodnicy są zdecydowanymi wzmocnieniami, zakupieni przez poprzedniego trenera nie grają lub grają w słabszych klubach.

masacra pisze:Source of the post Taka kopanina moze byc usprawiedliwiona tylko i wyłacznie wowczas gdy portugalczyk zdobedzie najwazniejsze trofea (liga i LM). Jesli nie, to bedzie to zwyczajnie wstyd. Bo o drugim miejscu nikt za chwile nie bedzie pamietał, a wrazenia nudnego Manchesteru jeszcze długo sie beda za wami ciągnąc. Tak jak ciegnłey sie za Liverpoolem z czasów Beniteza.

Miejsca 2-3 byłyby pierwszym podium od Fergusona. Awans z grupy LM + awans do kolejnej LM - pierwszy od Fergusona. To brzmi dziwnie? Może, ale z takiego poziomu startował Jose.
Obrazek

Wróć do „Anglia”