Derby Manchesteru

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, fieldy, piotrcies, maestro

Awatar użytkownika
moody90
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 315

Derby Manchesteru

Postautor: moody90 » sob 07.04.2018 20:26

bardziej niz mou zmotywowal swoich wydaje mi sie, ze to gracze city stwierdzili, ze mecz juz wygrany po 45 minutach i oszczedzamy sie przed wtorkiem. no i sie przejechali, choc mysle, ze gdyby nie sedzia, de gea lub slupek remis by wyciagneli

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive
Reputacja: 1344
Kontaktowanie:

Derby Manchesteru

Postautor: janop » sob 07.04.2018 20:27

mbcz pisze:Source of the post Ciekawe co Mourinho powiedział w przerwie do piłkarzy.

Podobno powiedział, że wkrótce zniknie im z oczu jeśli wygrają. Tak przynajmniej podaje twitter.

Awatar użytkownika
Ilka
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 177
Kontaktowanie:

Derby Manchesteru

Postautor: Ilka » sob 07.04.2018 20:28

mbcz pisze:Source of the post Wygrana United. Byli zabójczo skuteczni. Potrafili wykorzystać sytuacje, które sobie skonstruowali w drugiej połowie. City miało Sterlinga i jego 3-4 mega okazje. Do tego 100% karny po faulu Younga na Aguero i kluczowa interwencja De Gei po główce Kuna. Ciekawe co Mourinho powiedział w przerwie do piłkarzy. Od wielkiego dzwonu potrafi ich zmotywować.

Podobno: Jak wygracie to podam się do dymisji ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1071
Kontaktowanie:

Derby Manchesteru

Postautor: Carbon » sob 07.04.2018 20:29

janop pisze:Source of the post Liczę na jakiś mądry komentarz od Carbona, który był bardzo aktywny przy okazji gry City w LM ;)

Chlopaczek pisze:Source of the post Majstersztyk Jaro... sorry Gundogana.

fillion pisze:Source of the post Sterling pudluje nie milosiernie ,city klepie United jak chce :?

League pisze:Source of the post co za wybicie De Gei przy golu Gundogana :haha: :roftl3: kontuzjowany Neuer lepiej by grał nogami xd

Kluchman pisze:Source of the post Na razie niezłe lamobicie. Wielki Muł chyba spodziewał się porażki i stąd te wypowiedzi z konferencji o znaczeniu zdobycia dzisiaj tytułu przez City.

Morrow pisze:Source of the post City bez Walkera, De Bruyne i Aguero, oszczędzając się na wtorek, jedzie na lekko MU w najmocniejszym składzie. To samo City w najmocniejszym zestawieniu rozjechane kilka dni temu na Anfield. Czekam na komentarze Mourinho po meczu. Wina konkretnych graczy, za słabej kadry czy tego, że za mało wydajemy?

0 strzałów MU, jak myślicie, jakich nazwisk i ile wydanych baniek nam trzeba żeby można było jakikolwiek oddać?

Delpiero14 pisze:Source of the post
Kluchman pisze:Source of the post Wielki Muł chyba spodziewał się porażki i stąd te wypowiedzi z konferencji o znaczeniu zdobycia dzisiaj tytułu przez City.

Pozwolę sobie wyreczyc Carbona i napiszę, że ten komentarz Mourinho miał na celu zmotywować zawodników United i sprawić, żeby stanęli dzisiaj na głowie i udowodnili Portugalczykowi, że ten nie miał racji. Wybitny pomysł Mou, niestety nie wyszło.

Bassu pisze:Source of the post Ja się zastanawiam - czy to nie jest moment, by stwierdzić że Mou nie powinien być dalej trenerem tego klubu.

Takiego blamażu się nie spodziewałem. Nawet mi się nie chce pisać

masacra pisze:Source of the post Jose sie póki co osmiesza. Przegrywac z City do przerwy to w sumie zaden wstyd. Ale przegrywac w takim stylu, to jest po prostu kompromitacja. To juz wygląda na ten moment w którym po meczu Jose powie, ze zawodnicy go zdradzili. Niepojete. Zero pomysłu na atak, niby nie nowosc ale zero zaangazowania w grze obronnej, gdzie City wchodzi momentami jak w masło to juz jest niewytłumaczalne u druzyn Portugalczyka.
Tak naprawde tylko zwichrowanemu celownikowi Sterlinga United zawdziecza to, ze wynik jest poki co skromny. Bo z przebiegu gry mogło, a nawet powinno byc z 4:0. Kompromitacja.
Az mi sie troche żal Mourinho zrobiło, bo wygląda tak jakby nie bardzo wiedział co tu sie wogóle dzieje. Dlaego od dzisiaj z szacuneczkiem Jose, zamiast Zozusia.

A City.... no jak tak zagraja przeciwko Liverpoolowi, z taka pasja, zaangazowaniem, na takiej kurwie... a zagraja na jeszcze wiekszej pewnie.... no to jest sie czego bac. :roll:

moody90 pisze:Source of the post szkoda skutecznosci sterlinga, bo byloby juz blisko powtorki z 2010, jesli chodzi o pojedynki pep vs mou

Przepraszam, nie było mnie tu podczas meczu, co tu się stało?

Spoiler:
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 137

Derby Manchesteru

Postautor: BeBaD » sob 07.04.2018 20:29

na etihad niech zaczną płacić za doping bo straszna bida z tym

Awatar użytkownika
Delpiero14
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1659

Derby Manchesteru

Postautor: Delpiero14 » sob 07.04.2018 20:31

BeBaD pisze:Source of the post na etihad niech zaczną płacić za doping bo straszna bida z tym

Podobno wszystko poszło na obronę i na publikę już niestety nie starczyło.

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive
Kontaktowanie:

Derby Manchesteru

Postautor: janop » sob 07.04.2018 20:35

Carbon pisze:Source of the post
janop pisze:Source of the post Liczę na jakiś mądry komentarz od Carbona, który był bardzo aktywny przy okazji gry City w LM ;)

Chlopaczek pisze:Source of the post Majstersztyk Jaro... sorry Gundogana.

fillion pisze:Source of the post Sterling pudluje nie milosiernie ,city klepie United jak chce :?

League pisze:Source of the post co za wybicie De Gei przy golu Gundogana :haha: :roftl3: kontuzjowany Neuer lepiej by grał nogami xd

Kluchman pisze:Source of the post Na razie niezłe lamobicie. Wielki Muł chyba spodziewał się porażki i stąd te wypowiedzi z konferencji o znaczeniu zdobycia dzisiaj tytułu przez City.

Morrow pisze:Source of the post City bez Walkera, De Bruyne i Aguero, oszczędzając się na wtorek, jedzie na lekko MU w najmocniejszym składzie. To samo City w najmocniejszym zestawieniu rozjechane kilka dni temu na Anfield. Czekam na komentarze Mourinho po meczu. Wina konkretnych graczy, za słabej kadry czy tego, że za mało wydajemy?

0 strzałów MU, jak myślicie, jakich nazwisk i ile wydanych baniek nam trzeba żeby można było jakikolwiek oddać?

Delpiero14 pisze:Source of the post
Kluchman pisze:Source of the post Wielki Muł chyba spodziewał się porażki i stąd te wypowiedzi z konferencji o znaczeniu zdobycia dzisiaj tytułu przez City.

Pozwolę sobie wyreczyc Carbona i napiszę, że ten komentarz Mourinho miał na celu zmotywować zawodników United i sprawić, żeby stanęli dzisiaj na głowie i udowodnili Portugalczykowi, że ten nie miał racji. Wybitny pomysł Mou, niestety nie wyszło.

Bassu pisze:Source of the post Ja się zastanawiam - czy to nie jest moment, by stwierdzić że Mou nie powinien być dalej trenerem tego klubu.

Takiego blamażu się nie spodziewałem. Nawet mi się nie chce pisać

masacra pisze:Source of the post Jose sie póki co osmiesza. Przegrywac z City do przerwy to w sumie zaden wstyd. Ale przegrywac w takim stylu, to jest po prostu kompromitacja. To juz wygląda na ten moment w którym po meczu Jose powie, ze zawodnicy go zdradzili. Niepojete. Zero pomysłu na atak, niby nie nowosc ale zero zaangazowania w grze obronnej, gdzie City wchodzi momentami jak w masło to juz jest niewytłumaczalne u druzyn Portugalczyka.
Tak naprawde tylko zwichrowanemu celownikowi Sterlinga United zawdziecza to, ze wynik jest poki co skromny. Bo z przebiegu gry mogło, a nawet powinno byc z 4:0. Kompromitacja.
Az mi sie troche żal Mourinho zrobiło, bo wygląda tak jakby nie bardzo wiedział co tu sie wogóle dzieje. Dlaego od dzisiaj z szacuneczkiem Jose, zamiast Zozusia.

A City.... no jak tak zagraja przeciwko Liverpoolowi, z taka pasja, zaangazowaniem, na takiej kurwie... a zagraja na jeszcze wiekszej pewnie.... no to jest sie czego bac. :roll:

moody90 pisze:Source of the post szkoda skutecznosci sterlinga, bo byloby juz blisko powtorki z 2010, jesli chodzi o pojedynki pep vs mou

Przepraszam, nie było mnie tu podczas meczu, co tu się stało?

Spoiler:

Oglądałeś pierwszą połowę czy moody miał rację? )

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Kontaktowanie:

Derby Manchesteru

Postautor: Carbon » sob 07.04.2018 20:37

moody90 pisze:Source of the post bardziej niz mou zmotywowal swoich wydaje mi sie, ze to gracze city stwierdzili, ze mecz juz wygrany po 45 minutach i oszczedzamy sie przed wtorkiem. no i sie przejechali, choc mysle, ze gdyby nie sedzia, de gea lub slupek remis by wyciagneli

Słupek, De Gea, dziki, jelenie, sarny i fart Ronaldo. Jaki Ty jesteś nieobiektywny, to jest po prostu żenada czasami. :D Ronaldo strzeli gola dziesięciolecia - źle, fart. Mourinho zrobi suszarę w szatni i zgniecie pewnego siebie Guardiolę w II połowie - ee, to w sumie nie zasługa Jose, to błędy City. Masakra. :D
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Kontaktowanie:

Derby Manchesteru

Postautor: Carbon » sob 07.04.2018 20:38

janop pisze:Source of the post Oglądałeś pierwszą połowę czy moody miał rację? )

Oglądałem. A widziałeś wynik końcowy może? ;)
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive
Kontaktowanie:

Derby Manchesteru

Postautor: janop » sob 07.04.2018 20:39

janop pisze:Source of the post Oglądałeś pierwszą połowę czy moody miał rację? )

Tak. Tak samo jak dwumecz z Sevillą i tabelę ;)

Awatar użytkownika
piotrcies
Moderator
Moderator
Reputacja: 597

Derby Manchesteru

Postautor: piotrcies » sob 07.04.2018 20:40

Też nie ogarniam, druga połowa w wykonaniu United była przecież doskonała. Ja rozumiem, że City sami sobie winni, ale umniejszać grze United po przerwie, to trochę przesada.

Awatar użytkownika
masacra
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 570

Derby Manchesteru

Postautor: masacra » sob 07.04.2018 20:40

Ale za co niby przepraszac Mourinho? Czy United sie nie kompromitowało przez pierwsze 45 min meczu? Kompromitowało sie. Chcecie powiedziec, ze taki był plan Jose, by uspic, zdezorientowac piłkarzy City beznadziejna gra, by na druga połowe wyjsc na pełnej i zaskoczyc szybkimi bramkami? No mysle, ze wątpie. United to zwyciestwo zawdzieczają głównie Sterlingowi, który miał taki dzien dzisiaj, ze gdyby nawet stał sam na 5 metrze przed pustą bramką, to podejrzewam, ze i tak by w nia nie trafił. Plus, do tego pudła Gundogana i mamy pełen obraz. Przeciez gdyby do przerwy United przgerywało 0:4 to do nikog nie mogli by miec pretensji o niesprawiedliwy wynik.
Zreszta w drugiej połowie dobra gra piłkarzy Jose to moze w sumie z 15 minut, gdy przycisneli. Obywatele rzecywiscie wyglądali zaraz po przerwie tak jakby chcieli ten mecz wygrac jak najmniejszym nakładem sił. Potem sie nieco obudzili ale tu juz piłkarze United byli tak napompowani, ze wszystkie braki nadrabiali zaangazowaniem. Dodajmy do tego pudło Sterlinga z 3 metrow, skandaliczną decyzje sędziego i fenomenalny refleks De Gea'i i jest pełen obraz tej wielkiej wiktorii. To nie jest tak, ze umniejszam tu Mourinho , bo jednak zmotywował swoich piłakrzy do powrotu i chwała mu za to. Ale to powienien ucałowac po meczu Raheema, ze pozwolił mu na ten powrot, a potem Atkinsona, ze mu tego powrotu nie spierdolił.

Atkinson sie skompromitował i to nie nowosc. Nie bez powodu zaden z angielskich arbitrow nie jedzie na mundial. Jeszce poki byli Webb i Clatenburg, to reszte tych paziow udawało sie jakos przykryc tamtymi dwoma wybitnym sędziami. Ale teraz zostali juz sami. I niemal co kolejke sie w mniejszym lub wiekszym stopniu kompromitują. Dzisiaj Young, gdyby był normalny sedzia, za taki faul gdzies na srodku boiska, wyleciał by z czerwona kartką. Zrobic taki wslizg w polu karnym, gdy przeciwnik ma realna szanse na gola, to juz nie jest czerwona, to juz bordowa kartka. A on nawet faulu nie odgwizdał :rotfl:

City tez sie skompromitowało totalnie druga połową. Nie wiem czy to źle czy dobrze w kontekscie rewanzu, bo nie za bardzo kumam jak działa psychika sportowca ale jakbym miał strzelac to chyba dobrze. Wymeczyło ich to spotkanie, tak fizycznie jak i mentalnie, a do tego nie zrobili happy endu przez co to zmeczenie moze byc jeszcze bardziej widoczne. Chyba jednak dobrze dla Liverpoolu.

Jose znowu moze byc Żozus. Jego ego po tym meczu o jakies 10 km góre wystrzeli. A juz przed nim było w okolicach stratosfery :D
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Kontaktowanie:

Derby Manchesteru

Postautor: Carbon » sob 07.04.2018 20:40

janop pisze:Source of the post

Tak. Tak samo jak dwumecz z Sevillą i tabelę ;)

Hmm, to miło, że widziałeś tabelę. W takim razie możesz potwierdzić, że zajmujemy na koniec sezonu drugie miejsce, najlepsze od czasów odejścia Sir Alexa Fergusona, prawda?
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive
Kontaktowanie:

Derby Manchesteru

Postautor: janop » sob 07.04.2018 20:41

Tak i dalej na ławce będzie obrzydliwy typ przy którym za rok nadal nie będzie ani mistrzostwa, ani triumfu w LM.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1495
Kontaktowanie:

Derby Manchesteru

Postautor: cloner » sob 07.04.2018 20:43

janop pisze:Source of the post Tak i dalej na ławce będzie obrzydliwy typ przy którym za rok nadal nie będzie ani mistrzostwa, ani triumfu w LM.

Taki poziom ligi angielskiej.
jeb@ć farmazoniarzy

Wróć do „Anglia”