Juventus cz.2 (zbiorczy)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, fieldy, piotrcies, maestro

Czego bardziej pragnie Salas11?

Scudetto dla Napoli
22
85%
Udział w LM w przyszłym sezonie dla Interu
4
15%

Liczba głosów: 26

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1113

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » śr 11.04.2018 22:38

Ilka pisze:Source of the post Co Buffon zrobil?

Rzucił się do sędziego i pewnie mu powiedział co myśli
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 828

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: seba82 » śr 11.04.2018 22:44

[h**] wie co tu teraz napisać

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 387
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: sci » śr 11.04.2018 22:47

Dla Juve by tego nie gwizdneli

Awatar użytkownika
maciek_88
Moderator
Moderator
Reputacja: 386

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: maciek_88 » śr 11.04.2018 22:48

Ale za to jaki materiał na Netflix będzie.

W dniu dzisiejszym odechciało mi się oglądać klubową piłkę nożną. Następny mecz, jaki obejrzę, będzie na Mundialu.
Morrow pisze:Source of the post Tak jak i Doktorek nie zostanie skautem nie składając CV gdziekolwiek choć ma pewnie większe pojęcie o tych dzieciakach niż większość gogusiów chodzących w garniturach Armaniego w czołowych klubach.

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 55

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Marcinhp » śr 11.04.2018 22:56

Ja już nie wiem czy nie lepiej by było gdyby nas powieźli do przerwy niż odpadać po czymś takim :suicide:
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Bernabeu
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 155

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Bernabeu » śr 11.04.2018 22:58

Żeby odrobić 0-3 na wyjeździe, trzeba zagrać idealne spotkanie, a Juventus popełnił banalny błąd w obronie w tej ostatniej akcji. Bardziej niż dziwne pretensje do sędziego warto je mieć do Dybali, bo w dużej mierze przez jego głupotę w tym dwumeczu odpadliście.

Allegri to jest jednak kozak, dopóki macie go na ławce to będziecie straszyć.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1113

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » śr 11.04.2018 23:00

Jestem w [ch**] dumny z tego co dzisiaj zagrali. Być może by nas powieźli w dogrywce, ale tego się nie dowiemy. Juve znokautowało Real, nie mieli praktycznie nic do powiedzenia i tylko pierwszy mecz u siebie nam zaszkodził. Dla mnie karny z dupy, kibice Realu będą twierdzić, że ewidentny i ja to rozumiem. Był więc ja się kłócić nie mam zamiaru. Szkoda, że tego nie rozstrzygnęła dogrywka bo na pewno Real nie zasłużył na awans. Wielkie brawa dla chłopaków, niesamowite spotkanie na SB!
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 943

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » śr 11.04.2018 23:00

Wez spierdalaj. Balanalny blad. W srodku boiska Vaskez by sie nie wylozyl, a sedzia nawet nie odgwizdalby faulu. Normalna gra cialem.

Chiellini moze sobie pluc w brode razem z Dybala. Ich bledy zawazyly o awansie. Do jebniecia byl Real.

WP//piotrcies
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
PietroBosman
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 2

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: PietroBosman » śr 11.04.2018 23:07

Czekałem aż wejdzie Cuadrado. Żeby trochę poholował piłkę, może wywalczył jakiś rzut wolny/rożny. No i się nie doczekałem.
Max na drugą zmianę szykował ...Sturaro. Sturaro!?
W lidze ostatni raz zagrał z Udiese 11 marca. Wcześniej Torino- 18 lutego. Max czekał na dogrywkę?
Kiedy Juve opadło totalnie z sił około 70 minuty? Bronić się kiedy każdy ma już żółtą kartkę ?Trzeba było zespołowi pomóc! Dać Cuadrado za Higuaina a za Pjanicia(drugi człapak) Marchisio. Dać spryt i doświadczenie jeżeli chce się tej dogrywki.
I co mamy ostatecznie? Podniesione głowy i zwycięstwo w Madrycie. Gorzkie zwycięstwo.
"Tolerować nie znaczy zapomnieć, że to, co tolerujemy, na nic więcej nie zasługuje."
-Nicolás Gómez Dávila

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1049

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: League » śr 11.04.2018 23:11

PietroBosman pisze:Source of the post Max na drugą zmianę szykował ...Sturaro. Sturaro!?

no dokładnie, też mnie to denerwowało. Ja chciałem Cuadrado za Mandzu bo ten miał już kartkę a Carvalaj przy każdym kontakcie osaczał sędziego by wymóc drugie czerwo na nim.
Obrazek

Awatar użytkownika
Melaviock797
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Melaviock797 » śr 11.04.2018 23:15

Przychylam się do zdania kolegów po szalu, że generalnie możemy Dybali podziękować zjebanie tego dwumeczu. Jest jednak rzecz, która zawsze irytuje nieważne przeciwko komu graliby hiszpańscy giganci, a mianowicie stosowanie podwójnych standardów w kwestii kartek. Tak jak rok temu Bayern był niepodważalnie przekręcony przez sędziego na tym etapie LM, tak teraz to nie było to, aczkolwiek słabe ze strony sędziów dawanie kartki za nurka Dybali po jednej takiej akcji, podczas gdy taki Ronaldo robi dzisiaj takich akcji 5 albo 6, ale nie dostaje nawet jednej żółtej. Wiadomo, Ronaldo to wyższa półka aktorzenia, jego chytrości i cwaności ciężko dorównać, ale przydałoby się więcej konsekwencji sędziom. Osobiście też uważam, że karny miękki, ale ok niech będzie. Napewno nie był to karny taki jak na Suarezie przeciwko PSG, gdzie był to druk ewidentny. Jedno wiem napewno wszystkie kciuki za Liverpool i Bayern. Romie dobrze życzę, ale czuję, że ich sędzia też przekręci jeszcze w razie meczu przeciwko Realowi. Także lepiej by było, aby to niemiecka szkoła trenerska odprawiła Real w półfinale.

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 387
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: sci » śr 11.04.2018 23:45

Ta drużyna pokazała że może być najlepsza, tylko musi im się chcieć

Awatar użytkownika
Melaviock797
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Melaviock797 » czw 12.04.2018 0:00

A tak swoją drogą coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że Allegri musi zostać. To będzie najważniejszy dla nas transfer w tym okienku. A odnośnie składu to mimo, iż jestem fanem Dybali to nie wiem czy nie lepiej, aby go sprzedać i jednocześnie, jeśli to możliwe kupić Martiala z ManU. Dać więcej szans Bernie na 10-tce i może będzie tylko lepiej.

Awatar użytkownika
MK92
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 102

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: MK92 » czw 12.04.2018 0:40

Jestem pod wrażeniem charakteru, jaki Juventus Allegriego posiada. Szkoda tylko, że gracze Starej Damy po zdobyciu trzeciej bramki oddali inicjatywę Królewskim... Tak czy siak, przynieśliście tym występem na Bernabeu dumę calcio, podobnie jak Roma. Co do Buffona, to żegna się z futbolem na najwyższym poziomie (poza Serie A) czerwoną kartką, tak jak Zidane 12 lat temu. W 2006 roku triumfował Buffon, a w 2018 roku triumfuje Zidane. Jakie to wszystko na tym świecie jest przewrotne...

Awatar użytkownika
arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 104

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: arek_ahig » czw 12.04.2018 1:34

Cholernie szkoda. Dawno już się tak nie czulem:? Było tak blisko, żeby zapisać się w historii LM. Nikt wcześniej nie odrobił strat, przegrywając w pierwszym meczu 0-3.
Allegri miał plan na ten mecz. Bardzo dobry plan. Po 3-0 się cofnęliśmy, Allegri czekał na dogrywkę. Miał do dyspozycji 2 zmiany. Wbrew pozorom czekanie na dogrywkę było bardzo dobrą decyzją, bo mielibyśmy 30 minut na strzelenie 4 bramki. Real już by się nie podniósł, bo do awansu potrzebowaliby 2 goli.
Mielibyśmy w dogrywce dwóch świeżych zawodników, a na skrzydłach Cuadrado i Costę, którzy graliby na podmęczonych, słabych w tym meczu i dodatkowo mających żółte karki na koncie Marcelo i Carvajala. :|
Allegri to jest wielki trener. Z taką kadrą robi niewiarygodne rzeczy. Mam nadzieję, że odpadnięcie z LM w takich okolicznościach, słowa piłkarzy, sztabu szkoleniowego i samego prezydenta po meczu, złość która w nich jest, będzie asumptem do wzmocnienia składu i obrania jednego celu, wygranej w przyszłym sezonie w LM.

Forza!
Obrazek

Wróć do „Włochy”