Inter Mediolan (zbiorczy)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Które miejsce zajmie Inter w sezonie 2017/2018 w Serie A?

Pierwsze
4
10%
Drugie
8
20%
Trzecie
13
32%
Czwarte
7
17%
Piąte
6
15%
Szóste
1
2%
Inne
2
5%

Liczba głosów: 41

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 898

Postautor: Salas11 » wt 03.07.2018 17:06

Diamen23 pisze:Source of the post Karamoh to talent czystej wody

Inaczej chyba rozumiemy pojęcie talentu czystej wody :wink: Dla mnie takim jest np Under w Romie, Karamoh póki co nie pokazał absolutnie nic co wskazywałoby że będzie z niego coś więcej niż solidny wiatronogi skrzydłowy. Obinna też kiedyś nieźle rokował a jak się skończyło? Ja wiem że w ostatnich latach sporo się szrotu w Interze przewinęło przez co wymagania nieco zmalały, ale określanie Karamoha mianem talentem czystej wody to jak nazywanie Rafinhii klasowym rozgrywającym (też się z takimi opiniami spotykałem)
Obrazek

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1112

Postautor: Diamen23 » wt 03.07.2018 17:41

Karamoh jest rok młodszy od Undera. Turka oglądałem w wielu meczach, miał moment na wiosnę, gdzie grał bardzo dobrze, ale też w wielu spotkaniach grał słabo. Jego najlepszy mecz to był mecz z Benevento, które nie umiało bronić. Oczywiście, też jest utalentowanym zawodnikiem, ale nie widzę jakiejś przepaści pomiędzy obydwoma.
Ausilio, święć się kolacje Twoje, przyjdź transfery Twoje, bądź wola Twoja w Calcio jak i poza nim. Ligę Mistrzów daj nam i poniż przeciwników jako i my ich poniżamy na boisku. I nie przyprowadzaj więcej Barabaszów i uchowaj nas od Żao Mariów, Amen.

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Salas11 » wt 03.07.2018 18:09

Diamen23 pisze:Source of the post Karamoh jest rok młodszy od Undera

O jeny... No to Mbappe z tego samego rocznika. Skoro Karamoh to talent czystej wody, to kim jest Kylian? Kosmitą? Bo gołym okiem widać że jest kilka klas lepszy od naszego Francuza. Ja tam mu życzę jak najlepiej, naprawdę nie mam interesu w tym by mu w czymkolwiek umniejszać. Po prostu na podstawie tego co do tej po widziałem nie spodziewam się po nim niczego wielkiego w przyszłości. Ma zwyczajnie zbyt wiele widocznych braków których tak łatwo raczej nie nadrobi. A 20 lat to nie wiek juniorski, tu już trzeba umieć się sprzedać, pokazać coś więcej niż kilka dryblingów i jeden ładny strzał z dystansu. Przypomnij sobie co w wieku 18 lat wyprawiał Balotelli.
Obrazek

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Diamen23 » wt 03.07.2018 18:11

przed chwilą dla Ciebie talentem czystej wody był Under, a teraz Kylian? Co tu porównywać.
Ausilio, święć się kolacje Twoje, przyjdź transfery Twoje, bądź wola Twoja w Calcio jak i poza nim. Ligę Mistrzów daj nam i poniż przeciwników jako i my ich poniżamy na boisku. I nie przyprowadzaj więcej Barabaszów i uchowaj nas od Żao Mariów, Amen.

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Salas11 » wt 03.07.2018 18:14

No nie pasowało Ci bo Under rok starszy to dałem ten sam rocznik. Zdecyduj się :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
orzeu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 58

Postautor: orzeu » wt 03.07.2018 19:18

Salas11 pisze:Source of the post Przypomnij sobie co w wieku 18 lat wyprawiał Balotelli.

no i właśnie techniką, spokojem i lekkością dryblingu przypomina mi Karamoh młodego Balotellego. Bardzo dobry warunki fizyczne, świetny drybling - póki co to cechuje Karamoha, ale czy stanie się klasowym piłkarzem to się okaże.

Awatar użytkownika
dukat4
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 4

Postautor: dukat4 » wt 03.07.2018 19:37

Karamoh ma spory talent, nie taki jak Mbappe, ale nadal może być solidnym grajkiem. Tylko co z tego skoro u nas będzie miał za mało minut na rozwój. Niby będziemy grać na kilku frontach, ale wtedy minuty będzie musial zbierać Malcom. W takim razie najlepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie, bo raczej Janek nie ma być głębią składu.

Mam nadzieje, że Spal ma pomysł na tego całego Malcoma, żeby nie było, że mu go wciskają. :pray:

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Salas11 » wt 03.07.2018 19:40

orzeu pisze:Source of the post no i właśnie techniką, spokojem i lekkością dryblingu przypomina mi Karamoh młodego Balotellego.

Ale w wykończeniu to chyba nie co? :> Widzisz, różnica jest taka że Balo w wieku 18 lat strzelał bramki Romie czy Juve. Sadzał na ławce Cruza, Crespo czy Suazo. To był wielki talent, materiał na kompletnego napastnika i legendę klubu. Szkoda że jednocześnie był też chyba najgłupszym piłkarzem jakiego kiedykolwiek widziałem. Już sam fakt że 18-latek był w pewnym momencie podstawowym zawodnikiem Interu mówi sam za siebie. Jak przy tym wygląda bilans występów Karamoha, który nie potrafił posłać na ławkę nawet kopiącego się po czole Candrevy?

orzeu pisze:Source of the post Bardzo dobry warunki fizyczne,

Wysoki ale chudy.

orzeu pisze:Source of the post świetny drybling

Bardzo dobry, by był świetny musi być jeszcze użytkowy a Karamoh często na boisku podejmował złe decyzje.

orzeu pisze:Source of the post ale czy stanie się klasowym piłkarzem to się okaże.

Dokładnie, tzn na klasowego piłkarza szanse ma raczej marne ale wciąż może być z niego solidny ligowiec. No chyba że wróci do Francji, tam w jakimś średnim klubie faktycznie może być gwiazdą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1216
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » wt 03.07.2018 21:06

Normalnie zawsze hajpuje mlodych pilkarzy, ale w Karamohu rzeczywiscie na razie nie widac tego dotyku boga. Dobry mlody skrzydlowy i tyle. Jednym tchem wymienie 10-15 lepszych skrzydlowych U21. Skala jego potencjalu moze okazac sie za mala na ambicje Interu. Obym sie mylil.

Awatar użytkownika
orzeu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 58

Postautor: orzeu » wt 03.07.2018 22:08

Dr.Football1 pisze:Source of the post Dobry mlody skrzydlowy i tyle. Jednym tchem wymienie 10-15 lepszych skrzydlowych U21. Skala jego potencjalu moze okazac sie za mala na ambicje Interu.

no i dlatego wyjście dla niego widziałbym jedno: wypożyczenie do klubu pokroju Sassuolo, Atalanty, czy Genoi

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 1830

Postautor: Delpiero14 » wt 03.07.2018 22:12

Prawda jest taka, że jeśli doktor nie wypowiada się o jakimś młokosie w samych superlatywach to znaczy, że gość musi być naprawdę przeciętny.

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Diamen23 » wt 03.07.2018 22:25

Dobra Doktor dawaj tych 10 skrzydlowych u-21, ale nie jakieś nonamy z rezerw Barcelony, ale ktoś kto już coś gra w dorosłej piłce. Mi do głowy przychodzą Pulisic, Mbappe, Harvetz i może Kluivert, chociaż dopiero Roma go zweryfikuje.

Wysłane z mojego Lenovo K910 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Salas11 » wt 03.07.2018 22:26

Dr.Football1 pisze:Source of the post Normalnie zawsze hajpuje mlodych pilkarzy, ale w Karamohu rzeczywiscie na razie nie widac tego dotyku boga. Dobry mlody skrzydlowy i tyle. Jednym tchem wymienie 10-15 lepszych skrzydlowych U21. Skala jego potencjalu moze okazac sie za mala na ambicje Interu. Obym sie mylil.

Wpadaj częściej bo mnie nikt nie chce wierzyć :roll:

orzeu pisze:Source of the post no i dlatego wyjście dla niego widziałbym jedno: wypożyczenie do klubu pokroju Sassuolo, Atalanty, czy Genoi

To jest ten plan Spallettiego o którym pisałeś wcześniej? :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1216
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » wt 03.07.2018 22:40

Diamen23 pisze:Source of the post Dobra Doktor dawaj tych 10 skrzydlowych u-21, ale nie jakieś nonamy z rezerw Barcelony, ale ktoś kto już coś gra w dorosłej piłce. Mi do głowy przychodzą Pulisic, Mbappe, Harvetz i może Kluivert, chociaż dopiero Roma go zweryfikuje.

Pulisic
Under
Mbappe
Dembele
Malcom
Neres
Bailey
Oyarzabal
Vinicius Junior
Rodrygo
Kluivert
Sancho
Bergwijn
Olmo
Brekalo
Chiesa
Tsygankov
Richarlison
Sarr

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Diamen23 » wt 03.07.2018 22:45

spoko, myślę że połowę jestem w stanie uznać za bardziej obiecujących, ale większość jednak starsza od Janka o rok. Nadal uważam, że to duży talent, zobaczymy czy zrobi krok do przodu w nowym sezonie.

Wróć do „Włochy”