Inter Mediolan (zbiorczy)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Które miejsce zajmie Inter w sezonie 2017/2018 w Serie A?

Pierwsze
4
9%
Drugie
10
22%
Trzecie
13
28%
Czwarte
8
17%
Piąte
6
13%
Szóste
2
4%
Inne
3
7%

Liczba głosów: 46

Awatar użytkownika
orzeu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 72

Postautor: orzeu » śr 04.07.2018 9:51

Bilans: wyszedłem na zero, a zamieniłem skodę na mercedesa!!

No i właśnie o tym ten myk, żeby to ładnie wyglądało w bilansie, a w rzeczywistości zapłaciłeś 50k i oddałeś Skodę, a w następnym okresie rozliczeniowym będziesz musiał zapłacić jeszcze ratę 50k za Mercedesa.

Awatar użytkownika
venomiq
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 283
Kontaktowanie:

Postautor: venomiq » śr 04.07.2018 11:47

orzeu pisze:No i właśnie o tym ten myk, żeby to ładnie wyglądało w bilansie, a w rzeczywistości zapłaciłeś 50k i oddałeś Skodę, a w następnym okresie rozliczeniowym będziesz musiał zapłacić jeszcze ratę 50k za Mercedesa.
Ale przecież to nie ma nic do rzeczy.
Matko kochana, dziennikarz się rąbnął licząc sobie ile Inter wydał i otrzymał w mercato, nie robił przeciez żadnego bilansu w różnych okresach rozlcizeniowych i ujak te przepływy były księgowane. Pyknął sobie tylko kwoty transferów podawane przez media i zsumował.
Ostatnio zmieniony śr 04.07.2018 12:08 przez venomiq, łącznie zmieniany 1 raz.
Dirty mind

Awatar użytkownika
orzeu
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: orzeu » śr 04.07.2018 12:06

venomiq pisze:Source of the post
orzeu pisze:No i właśnie o tym ten myk, żeby to ładnie wyglądało w bilansie, a w rzeczywistości zapłaciłeś 50k i oddałeś Skodę, a w następnym okresie rozliczeniowym będziesz musiał zapłacić jeszcze ratę 50k za Mercedesa.
Ale przecież to nie ma nic do rzeczy.
Matko kochana, dziennikarz się rąbnął licząc sobie ile Inter wydał i otrzymał w mercato, nie robił przeciez żadnego bilansu w różnych okresach rozlcizeniowych i ujak te przepływy były księgowane. Pyknął sobie tylko kwoty transferów podawane przez media i zsumował.

Ehh...

zmyliło mnie to, że nie ma nagłówka i myślałem że to do końca czerwca zestawienie. Faktycznie jest tam np. Lautaro Martinez, który przecież będzie w nowym okresie rozliczeniowym. Tak więc faktycznie w tym zestawieniu powinna być kwota przy Nainggolanie powinno być 24+9,5+4,5

Awatar użytkownika
orzeu
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: orzeu » śr 04.07.2018 13:12

Witamy oficjalnie Lautaro Martineza

Obrazek

Awatar użytkownika
Zico_FCI
Io Sono Interista
Reputacja: 42

Postautor: Zico_FCI » śr 04.07.2018 15:31

...

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 954

Postautor: Salas11 » śr 04.07.2018 15:50

Babel pisze:Source of the post Żebyś znów nie poczuł że się wywyższam, nie masz dużego pojęcia jak 95% społeczeństwa internetowego, ze mną włącznie.

Mnie zarzucasz skrajne opinie, a sam chcesz odpowiadać za 95% społeczeństwa internetowego?

Babel pisze:Source of the post Tak więc Rafinha nie jest klasowym rozgrywającym bo cyferki

Rafinha nie jest klasowym rozgrywającym, bo w ogóle nie jest rozgrywającym. Odpal sobie transfermarkt i zobacz na jakich pozycjach grywał w Barcelonie. Prawe skrzydło bądź środek pomocy obok Xaviego i mam dziwne przeczucie że z tej dwójki to Hiszpan a nie Brazylijczyk bardziej nadawał się na kreatora gry. To że w Interze zaczął być wystawiany na 10-tce (pierwszy raz w karierze prawdopodobnie) było kierowane potrzebą chwili, bo w styczniu okazało się że nikt na tej pozycji nie radzi sobie choćby w stopniu przyzwoitym. Dopiero pod koniec sezonu okazało się że Brozovic całkiem nieźle radzi sobie jako regista, choć dopiero przyszły sezon pokaże czy faktycznie tak jest, czy to była jedynie zwykła anomalia bo Chorwat zbyt długo kopał się po czole bym po kilku miesiącach dobrej gry odzyskał do niego pełne zaufanie. Cyferki Rafinhii o których wspomniałeś to jedynie następstwo jego braków w umiejętności kreowania gry. To że został rzucony na 10-tkę nie sprawiło że się nią stał, tak jak to że Eder grywał na skrzydle nie sprawiło że stał się skrzydłowym. Łapiesz?

Babel pisze:Source of the post a Karamoh to piłkarz który na 100% nie wejdzie na poziom wyżej

Podeprzyj to konkretnym postem w którym stwierdzam że na 100% nie wejdzie na poziom wyżej. Czekam. A ponoć to ja rzucam skrajne tezy.

Babel pisze:Source of the post a co jakiś czas niechcący strzeli sobie w kolano pisząc np. o kibicowaniu Napoli bo 'wygrywajo', to doszukiwanie się u mnie braku spójności myśli zakrawa na hipokryzje.

Po pierwsze to z kim sympatyzuję poza Interem gówno Cię powinno obchodzić. Jeśli masz z tym problem to Twoja sprawa. Po drugie moja sympatia do tego klubu wiąże się bezpośrednio z sympatią do Maradony i tym jak poznawałem historię jego występów w stolicy Kampanii bo zrobił tam coś wielkiego. Cieszyłem się gdy wrócili do Serie A, cieszyłem gdy pierwszy raz awansowali do Ligi Mistrzów, cieszyłem też gdy jako jedyny włoski klub wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności i próbowali zdetronizować Juventus. A Ty masz czelność zarzucać mi że im kibicuję bo "wygrywajo"? Masz niesamowity tupet człowieku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Babel
onegdaj alkoholik
onegdaj alkoholik
Reputacja: 90

Postautor: Babel » śr 04.07.2018 16:17

Czyli że rozgrywający może grać tylko na dziesiątce? Jak skrzydłowy rozgrywa to nie jest rozgrywającym bo jest skrzydłowym? Jak ktoś rozgrywa obok Xaviego to nie jest rozgrywającym bo rozgrywającym Xavi. Nieee, nie przyjmujesz żadnych ram podczas oglądania meczów - 10 rozgrywa, 6 kasuje, 4 to kopie do najbliższego jak na środkowego obrońce przystało. Naprawdę oglądając piłkę nożną tylko w taki sposób odbierasz taktykę? Nie widziałeś innych systemów gry np. z fałszywymi bocznymi pomocnikami w rzeczywistości grającymi bliżej środka pola albo coś w tym stylu? Nic dziwnego, że się nie dogadujemy. Ok, Rafinha nie jest rozgrywającym. Jest klasycznym defensywnym pomocnikiem. Albo skrzydłowym whatever.

I urzekła mnie twoja historia o miłości do Maradony i Napoli. W zasadzie nie zgadza się jedynie twój avatar. Ale masz rację, nie mi to oceniać.

W zasadzie tyle mam do dodania. No może obczaj między gemami na Wimbledonie w słowniku słowo 'skrajny'.

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: Salas11 » śr 04.07.2018 16:32

Nie uciekaj jeszcze. Wciąż czekam na cytat w którym stwierdzam że Karamoh na 100% się nie rozwinie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Babel
onegdaj alkoholik
onegdaj alkoholik
Reputacja: 90

Postautor: Babel » śr 04.07.2018 16:40

5 minut wystarczyło.

Salas11 pisze:Source of the post Karamoh to co najwyżej solidny zawodnik, nie ma papierów na wielką karierę i to zwyczajnie widać. Mały repertuar zagrań, brak wizji, wykończenie i technika użytkowa leży. I taki Candreva może przez to spać spokojnie.

Post z Salas11 » ndz 13.05.2018 0:00

My tu o rozwoju lub jego braku, ale poważnie wg ciebie u Karamoh leży technika użytkowa lub mały repertuar zagrań? Widzę że skupiłem się na czymś zupełni nieistotnym, a tu taka bomba. Federer był [ch**], tylko trafiał w kort w najważniejszych momentach :D

Teraz już lecę, spadam, lecę.

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: Salas11 » śr 04.07.2018 16:51

1. Czy stwierdzenie że nie ma papierów na wielką karierę jest równoważne ze stwierdzeniem że na 100% już się w żaden sposób nie rozwinie?

2. Czy stwierdzenie że to na ten moment co najwyżej solidny zawodnik w oparciu o fakt ile szans dostał w zeszłym sezonie od Spallettiego i jak je wykorzystał jest dalekie od prawdy?
Obrazek

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: Salas11 » sob 07.07.2018 8:50

Nainggolan ponoć rozbił się w swoim Ferrari na autostradzie ale nic mu się nie stało.
Obrazek

Awatar użytkownika
orzeu
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: orzeu » ndz 08.07.2018 12:17

Eddy Salcedo w najbliższych dniach podpisze kontrakt z Interem. 16-latek będzie kosztował 15 mln euro, co jest naprawdę niezłą sumą jak na tak młodego, nieokrzepniętego zawodnika. Co na pewno na pierwszy rzut oka widać, to to że chłopak ma dobre warunki fizyczne, bo mierzy prawie 190 cm wzrostu. Pamiętam też, że chcieliśmy go już rok temu w parze z jakimś innym chłopaczkiem (Pellegrim chyba tym co do Monaco poszedł).

Wywołam naszego specjalistę od młodych talentów - Dr.Football1 wiesz cokolwiek o tym Salcedo?
Dr.Football1 pisze:Source of the post .

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1361

Postautor: Diamen23 » ndz 08.07.2018 12:19

tak, z Pietro Pellegrim rok temu mieliśmy go kupić i mówiło się wtedy o sumie 60 mln euro za obu :shock: A tak po prawdzie to ciężko powiedzieć ile będzie kosztował, bo wcześniej żeby spełnić FFP Genoa też kupiła od nas juniorów w dużej cenie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1361

Postautor: Diamen23 » ndz 08.07.2018 13:13

Diamen23 pisze:Source of the post ciekawe:

Tym razem ciekawe informacje przedstawił portal sports.fr. Zgodnie z nimi, Inter Mediolan jest jedynym obok Bayernu Monachium klubem, który miał swojego reprezentanta w każdym finale Mistrzostw Świata począwszy od 1982 roku. Oto oni:

1982: Altobelli, Oriali, Bergomi, Muller,

1986: Rummenigge,

1990: Brehme, Klinsmann, Matthaeus,

1994: Berti, Pagliuca,

1998: Ronaldo, Djorkaeff,

2002: Ronaldo,

2006: Materazzi, Grosso,

2010: Sneijder,

2014: Palacio, Alvarez.

Jakaś szansa na podtrzymanie tej pięknej serii jest. Jest Joao Mario z Portugalii, Miranda z Brazylii czy Ansaldi w Argentynie, który nadal figuruje jako gracz Interu.

Bayern i Inter wciąż mogą podtrzymać tę serię. Wystarczy, że do finału awansują Francja (Tolisso) i Chorwacja (Perisić i Brozović) ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1260
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » ndz 08.07.2018 14:20

Tego Salcedo to tylko w hajlajtsach widzialem. Na pierwszy rzut oka wyglada na swietnie zbudowanego, ale przy tym szybkiego, mobilnego i dobrego technicznie gracza.

Wróć do „Włochy”