Real Madryt (zbiorczy) (cz.2)

Wszystko o piłce w Hiszpanii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Czy Cristiano Ronaldo powinien zostać w tym okienku sprzedany przez Real Madryt?

Tak, zdecydowanie.
6
20%
Nie.
7
23%
Tak ale tylko za cenę >100 milionów.
4
13%
Tak ale tylko jak za niego do Madrytu trafi ktoś z dwójki Neymar/Mbappe.
13
43%

Liczba głosów: 30

Awatar użytkownika
svnchez
Skład B
Skład B
Reputacja: 26

Postautor: svnchez » śr 11.07.2018 21:00

Prawda jest taka, że Ronaldo jest absolutnie nie do zastąpienia i po latach oglądania takiego monstrum te wszystkie nazwiska, które łączy się z Realem nie robią żadnego wrażenia, przynajmniej takie są moje odczucia. Żeby Real choć po części załatał dziurę po CR, będzie musiał jeszcze dołożyć i ściągnąć np. będącego co najmniej półkę niżej Hazarda, który prawdopodobnie ani razu nie zbliży się do rezultatu, który wykręcił 33-letni Cristiano (44/44). Trochę inny typ piłkarza, ale mam słabość do takich golleadorów. Potrajania tej sumy dla ściągania Neymara mam nadzieję, że nie doczekam. Teraz jeszcze średnio to dociera do mojej świadomości, bardziej dotrze gdy wrócą mecze i podświadomie będzie brakowało tego Cristiano. Nawet jeśli ktoś na niego narzekał to pod jego nieobecność pierwszą myślą było, że gdyby był Ronaldo to może by coś wymyślił, wcisnął.

Courtois niby jest najlepszą z dostępnych opcji na bramkę, ale martwią trochę plotki o jego zbyt dobrych relacjach z prasą i długim języku oraz tym, że pewnie wróciłby do Atletico w przypadku odejścia Oblaka. Chociaż nie wiem czy nie wolałbym Donnarummy, który z sezonu na sezon coraz bardziej luzowałby Keylora, choć transfer Lunina raczej jasno pokazuje, że na przyszłość już kogoś szykują, a teraz czas na kogoś z topu (choć z drugiej strony Donnarummę chyba też do niego można zaliczać).

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 1867

Postautor: Delpiero14 » śr 11.07.2018 21:05

Donnarumma jest piekielnie nierówny. Poprzedni sezon w jego wykonaniu tez nie należał do najlepszych. Jak dla mnie mając już w drużynie bardzo ciekawego młodego bramkarza w postaci Lunina nie ma sensu sprowadzać kogoś o zbliżonym wieku, kto na te chwilę moim zdaniem przegrywałby walkę o pierwszy skład z Navasem, który obecnie poziomem i co najważniejsze doświadczeniem przewyższa Gigio.

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 629

Postautor: Kluchman » śr 11.07.2018 21:07

Pojawiają się pierwsze doniesienia, że Neymar fichado (wszystko dogadane poza detalami) za... 330 milionów. :o Na razie tylko jedno nienajgorsze źródło (soymadridista), ale gdy Real dementował złożenie oferty po tym, jak taką informację podała hiszpańska telewizja publiczna, ta ostatnia twierdziła, że ma bardzo pewne źródło w temacie.

Albo to jakiś strzał w kosmos (choć podaje dużo szczegółów też o kontrakcie zawodnika) albo wkrótce będzie wysyp doniesień.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1196

Postautor: Tomusmc » śr 11.07.2018 21:17

Jak można za takiego półgłówka dawać tyle kasy. Dla mnie powinien ktoś go mocno naprostować żeby zszedł na ziemię,a kolejni tylko dokładają. Jedyna ciekawa opcja tego transferu jest taka, że za rok go opierdolą innym frajerom za 450 mln
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Bernabeu
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 178

Postautor: Bernabeu » śr 11.07.2018 21:36

Kluchman pisze:Source of the post Na razie tylko jedno nienajgorsze źródło (soymadridista)

Rok temu pisali, że Mbappe to pewniak, więc kompletnie nie ufam.

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: Kluchman » śr 11.07.2018 23:47

Być może. Dałem trochę jako ciekawostkę, bo zdarzało mu się podawać sprawdzające się informacje i jest to pierwsze, co przynajmniej udaje konkret. W tym roku szybko pisał o Rodrygo, kiedyś chyba pierwszy pisał o transferze Kroosa. Ogólnie na razie w mediach są domysły i spekulacje bez konkretów. Nie bardzo chce mi się wierzyć, że Real nagle wydałby 300 baniek czy nawet więcej na transfer jednego piłkarza, ale zobaczymy. To okienko przebiega tak, że może przyjść ktoś, o kim się w ogóle nie mówi.

Awatar użytkownika
emski
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 180

Postautor: emski » czw 12.07.2018 7:33

Kluchman pisze:Source of the post Pojawiają się pierwsze doniesienia, że Neymar fichado (wszystko dogadane poza detalami) za... 330 milionów. :o Na razie tylko jedno nienajgorsze źródło (soymadridista), ale gdy Real dementował złożenie oferty po tym, jak taką informację podała hiszpańska telewizja publiczna, ta ostatnia twierdziła, że ma bardzo pewne źródło w temacie.

Albo to jakiś strzał w kosmos (choć podaje dużo szczegółów też o kontrakcie zawodnika) albo wkrótce będzie wysyp doniesień.

Oby [k****] nie

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: Kluchman » czw 12.07.2018 10:36

Ogólnie też nie przekonuje mnie to, ale o tym, że Real jest gotów wydać na Neymara nawet ponad 300 milionów, jeśli PSG się zgodzi, informuje już kilka źródeł. Ogólnie rozumiem chęć pozyskania zawodnika umiejącego robić różnicę i będącego pod grą w ważnych momentach, ale chyba nie powinniśmy być aż tak zdesperowani.

Z pewniejszych źródeł: Według Di Marzio Jorge Mendes rozmawia z Lazio, by zgodziło się sprzedać Milinkovicia-Savicia do Realu za kwotę około 100 milionów. Nie mam przekonania do tego, ale to chyba miałby być następcą Kavacicia, który jest powoli łączony z City (tam oczywiście z miejsca dostanie pierwszy skład, bo City wcale nie ma dziesięciu pomocników).

Awatar użytkownika
Conrado
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 92

Postautor: Conrado » czw 12.07.2018 10:43

SMS za 100 mln i tylko na ławkę ?

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1267

Postautor: sickstick » czw 12.07.2018 11:05

Jak faktycznie macie wydawać 300 mln to chyba lepiej na Donatello. Chyba że chodzi o wartość marketingową, tutaj Ney to jednak maszynka do chajsu.

Plutek
Junior
Junior
Reputacja: 1
Kontaktowanie:

Postautor: Plutek » czw 12.07.2018 11:45

Neymar jest piłkarzem genialnym ale przez to co odpierdala nie chcę go widzieć w białej koszulce. Moim marzeniem jest Mbappe ale jeśli przyjdzie Brazylijczyk to cóż, trzeba będzie dać mu szansę, życzyć wszystkiego dobrego i mieć (pewnie złudną) nadzieję że jednak ogarnie dupsko. Tak czy siam mam nadzieję że to nie się nie stanie i ściągniemy turtlesa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: Kluchman » czw 12.07.2018 21:40

Lopetegui wysoko ceni Jamesa, a Kolumbijczyk rozważa możliwość powrotu, bo od czasu jego odejścia sytuacja w Madrycie znacząco się zmieniła. Ma jednak jeszcze rok wypożyczenia w Bayernie, który zadeklarował wcześniej chęć wykupienia piłkarza na ustalonych wcześniej warunkach. W związku z tym aby odzyskać Jamesa, jeśli taka będzie wola zawodnika i Realu, trzeba byłoby dojść do porozumienia z mistrzem Niemiec. [MARCA]

Ciekawe, czy coś w tym jest. Jak dla mnie stosunkowo łatwy i tani "transfer" wartościowego gracza na wszystkie pozycje z przodu oprócz środkowego napastnika. Jeśli jednak byłaby opcja odzyskania Jamesa i klub się na to zdecyduje, to opcja z Hazardem raczej już by odpadła (zgaduję).

Plutek
Junior
Junior
Reputacja: 1
Kontaktowanie:

Postautor: Plutek » pt 13.07.2018 3:07

Oglądam El Chiringuito TV i tam mówili że Courtois nasz za 35 mln, oraz że priorytetem Lopeteguiego jest Mbappe. Mówili też coś o jakimś wysłanniku Nike w Madrycie, oraz o tym że Juni Calafat poleciał do Brazylii negocjować z ojcem Neymara.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kesz
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 32

Postautor: Kesz » pt 13.07.2018 6:14

Plutek pisze:Source of the post Neymar jest piłkarzem genialnym ale przez to co odpierdala nie chcę go widzieć w białej koszulce. Moim marzeniem jest Mbappe ale jeśli przyjdzie Brazylijczyk to cóż, trzeba będzie dać mu szansę, życzyć wszystkiego dobrego i mieć (pewnie złudną) nadzieję że jednak ogarnie dupsko. Tak czy siam mam nadzieję że to nie się nie stanie i ściągniemy turtlesa.

Problemem Neymara jest to, że ten facet jest niedojrzały. Można nim sterować, manipulować, wszelkie istotne decyzje są podejmowane przez innych m.in jego Ojca jaki miesza w karierze zawodnika. Sam Neymar to świetny piłkarz, jak trafi na dobrego trenera, to go można nieźle ułożyć, tak jak w Barcelonie ogarnięto Luisa Suareza. Jednak jeśli nadal dla Neymara będzie się liczyło zdanie tatusia, hajsy i bycie pępkiem Świata, to w Madrycie będzie niewypałem.
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1500

Postautor: fieldy » pt 13.07.2018 6:38

Kesz pisze:Source of the post tak jak w Barcelonie ogarnięto Luisa Suareza

co przez to rozumiesz? że przestał gryźć ludzi?

Wróć do „Hiszpania”