Pytania Techniczne

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
RoyKeane
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 109

Pytania Techniczne

Postautor: RoyKeane » ndz 01.07.2018 10:14

cloner pisze:Source of the post
RoyKeane pisze:Source of the post To sprecyzowal w kolejnych postach. Ja odpowiadałem na post gdzie pytał o komputer.

W pierwszym to napisał.
Jeśli tak umiejętnie wyciągasz wnioski to nie dziwie się, że piszesz takie bzdury w postach o piłce.

Niby gdzie to napisał bo ja widzę tylko pytanie o komputer. Co prawda dywgowal o składaniu z części ale to nie przesądza o tym że laptop nie wchodził w grę
Wygramy, przegramy albo będzie remis.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1655
Kontaktowanie:

Pytania Techniczne

Postautor: cloner » ndz 01.07.2018 10:16

Przecież napisał wyraźnie że ma monitor i obudowę. To po co mu laptop do monitora :haha:
zaglądanie ludziom do portfela, największą oznaką życiowego niepowodzenia

Awatar użytkownika
RoyKeane
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Pytania Techniczne

Postautor: RoyKeane » ndz 01.07.2018 10:24

cloner pisze:Source of the post Przecież napisał wyraźnie że ma monitor i obudowę. To po co mu laptop do monitora :haha:

Tak, tylko że to dodał w późniejszym poście. W poście do którego ja dałem odpowiedź narzekał że wszystko się sypie a monitor ma już 10 czy 15 lat

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

Pytania Techniczne

Postautor: cloner » ndz 01.07.2018 10:25

RoyKeane pisze:Source of the post
cloner pisze:Source of the post Przecież napisał wyraźnie że ma monitor i obudowę. To po co mu laptop do monitora :haha:

Tak, tylko że to dodał w późniejszym poście. W poście do którego ja dałem odpowiedź narzekał że wszystko się sypie a monitor ma już 10 czy 15 lat

W 1. poście:
viewtopic.php?p=1231705#p1231705
skończ się kompromitowac.

Awatar użytkownika
RoyKeane
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Pytania Techniczne

Postautor: RoyKeane » ndz 01.07.2018 10:31

cloner pisze:Source of the post
RoyKeane pisze:Source of the post

W 1. poście:
viewtopic.php?p=1231705#p1231705
skończ się kompromitowac.

Skończ wmawiać cos czego nie ma. Post który zalinkowales mówi o tym że ktoś szuka komputera bo ma już cały sprzęt zdezelowany. Łącznie z monitorem.

Można się spierać czy komputer to też laptop, można też się spierać czy jak ktoś miał stacjonarkę to koniecznie musi mieć znów stacjonarny.
Ale jak już zarzucasz mi brak logiki i powołujesz się na ten post i wyciagasz wniosek że chce do tego 15 letniego monitora dokupywac kolejne graty....

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

Pytania Techniczne

Postautor: cloner » ndz 01.07.2018 10:32

Tak, wyciągam właściwe wnioski. A ty tego nie potrafisz.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1191

Pytania Techniczne

Postautor: Tomusmc » ndz 01.07.2018 10:35

Kuźwa czasami mam wrażenie, że dzień bez sprzeczki na forum to dzień stracony dla niektórych. Skończcie Panowie i cieszcie się niedzielą zamiast wymieniać te uprzejmości. Kłótnia/sprzeczka/wymiana zdań o nic. Pomóżcie Dudkowi przede wszystkim
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
RoyKeane
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Pytania Techniczne

Postautor: RoyKeane » ndz 01.07.2018 10:35

:?:
cloner pisze:Source of the post Tak, wyciągam właściwe wnioski. A ty tego nie potrafisz.

Dlatego robisz w komisie czy gdzie tam siedzisz, a ja mam twoja pensje w jeden dzień :pijemy:

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

Pytania Techniczne

Postautor: cloner » ndz 01.07.2018 10:39

Szybko zmiękłeś i przeszedłeś do tematu pracy. Żal mi takich malutkich zakompleksionych ludzi. Nie pieniadz w zyciu najwazniejszy, moze sie kiedyś tego nauczysz. Lecisz na ignore'a, za nisko fruwasz zeby ze mną móc porozmawiac.

Awatar użytkownika
RoyKeane
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Pytania Techniczne

Postautor: RoyKeane » ndz 01.07.2018 10:45

cloner pisze:Source of the post Szybko zmiękłeś i przeszedłeś do tematu pracy. Żal mi takich malutkich zakompleksionych ludzi. Nie pieniadz w zyciu najwazniejszy, moze sie kiedyś tego nauczysz. Lecisz na ignore'a, za nisko fruwasz zeby ze mną móc porozmawiac.

A ile można udowadniać że nie jest się wielbłądem?

Dalem odpowiedź koledze ddk , poradziłem dobrego laptopa a ty że mnie szydzisz w kolejnych 10 postach że skoro ddk pożalil się że ma 10 letni monitor, to powinienem się domyślić że chce kompletować sprzęt do tego monitora właśnie.

Awatar użytkownika
MazurXIII
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 309

Pytania Techniczne

Postautor: MazurXIII » ndz 01.07.2018 11:04

RoyKeane pisze:Poza tym to nie rozumiem ludzi co do zwykłych zdań wolą stcjonarki niż lapki... Nie widzę plusów...

Wydajność, trwałość, modularność/możliwość rozbudowy, wymiany podzespołów/ dużo łatwiejsza konserwacja (wymiana pasty, czyszczenie z kurzu), cisza (nie widziałem jeszcze lapka z custom loop). Nie rozumiem ludzi, którzy wybierają laptop nad stacjonarkę jeśli nie potrzebują mobilności. Tylko ja mam na to trochę inne spojrzenie - 1k to kosztuje u mnie tandem klawa + mysz ;)

PS. Nie ma żadnych przeciwwskazań by pod laptop podłączyć monitor i pracować na 2 ekranach.

Rozsądne pudło wygląda mniej więcej tak:

Obrazek

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 955

Pytania Techniczne

Postautor: DDK » ndz 01.07.2018 14:01

cloner pisze:Source of the post Ale jak kupisz nowe częsci to na tym starym kilkuletnim monitorze grafika moze Ci nie dzialać prawidłowo. ;)

Mam jeszcze drugi monitor, trochę nowszy - zmieniłem na starszy z rok temu, bo myślałem ze to tamten wysiadł, a się okazało, że to karta graficzna. W razie czego skombinuje sobie jakąś używkę.
Daj znać jaki model masz tej myszki, bo ja korzystałem do tej pory tez z logitecha, ale własnie padła mi jakiś czas temu i męczę się z jakimś gównem od tego czasu.

Co do reszty to ponawiam pytanie - złoży ktoś coś do 1500?

Awatar użytkownika
RoyKeane
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Pytania Techniczne

Postautor: RoyKeane » śr 11.07.2018 23:52

Trochę forum kuleje w sprawach technicznych.
Wieczne logowanie to raz. Do przeżycia. Ale gorzej z wrzucaniem zdjęć. Ze smartfona z chrome, nie możliwe intuicyjnie....

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1856

Pytania Techniczne

Postautor: Rojiblanco » czw 12.07.2018 8:19

Podbijam, dla mnie tez jest to uciążliwy temat.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1191

Pytania Techniczne

Postautor: Tomusmc » czw 12.07.2018 16:54

Panowie sprawę mam. Posiadam Smart TV Sony Bravia i zniknęły mi wszystkie aplikacje. YouTube na tv nie działało (pisało żebym sprawdził połączenie sieciowe) więc przywróciłem ustawienia fabryczne. Teraz nie ma nic, a sieć działa, miał ktoś podobny problem?
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Wróć do „Hyde Park”