Juventus cz.2 (zbiorczy)

Wszystko o piłce nożnej we Włoszech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Czy jesteś za powrotem Bonucciego do Juventusu?

Tak, jak najbardziej, to kawałek historii tego klubu
5
19%
Jeśli trener jak i szatnia byliby za to czemu nie
9
33%
Raczej nie, chciał odejść i to zrobił, nie powinien już wracać do Turynu
10
37%
Zdecydowanie nie, odszedł do największego rywala i furtka dla niego jest już zamknięta
3
11%

Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2307

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Delpiero14 » czw 02.08.2018 13:22

BadBoy pisze:Source of the post Mamy Pjanicia plus Matuidi i Can. W odwodzie Markiz i Bentancur i Khedira. Dla mnie optimum

Khedira mial w to lato odejść i na dobra sprawę nie wiem co on jeszcze robi w Juventusie. Marchisio to już wrak piłkarza i chyba jest już u schyłku swojej kariery. Ja bym jeszcze postarał się o jakiegoś pomocnika, ale nawet jeśli nikt nie przyjdzie to tragedi nie będzie i będę w stanie to zrozumieć.

Awatar użytkownika
BadBoy
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 106

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: BadBoy » czw 02.08.2018 13:25

wloski pisze:
BadBoy pisze:Source of the post Mamy Pjanicia plus Matuidi i Can. W odwodzie Markiz i Bentancur i Khedira. Dla mnie optimum

Kto oprócz Pjanicia jest graczem o którego pytają inne kluby i chcą zapłacić duży hajs? Może jest optymalnie, ale brak mocnej jednostki, Matuidi nie będzie grał jak na MŚ. Can jest po kontuzji i nowa liga, Marchisio i Khedira sportowy zjazd, Bentacur jeszcze się rozwija.

O Cana pytało pół Europy. Matuidi by miał pierwszy płac w większości klubów ale nikt się po niego nie zgłasza ze względu na wiek. Markiza bym nie skreślał bo jak go kontuzje ominą to swój poziom trzyma. Bentancur jedno z odkryć mundialu. Źle? Nie dla mnie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
"Być nie mieć to odwieczny dylemat"

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 478
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: sci » czw 02.08.2018 13:29

Źle nie...ale jednak w porównaniu do innych formacji czegoś brak

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 235

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: wloski » czw 02.08.2018 13:45

BadBoy pisze:
wloski pisze:

Kto oprócz Pjanicia jest graczem o którego pytają inne kluby i chcą zapłacić duży hajs? Może jest optymalnie, ale brak mocnej jednostki, Matuidi nie będzie grał jak na MŚ. Can jest po kontuzji i nowa liga, Marchisio i Khedira sportowy zjazd, Bentacur jeszcze się rozwija.

O Cana pytało pół Europy. Matuidi by miał pierwszy płac w większości klubów ale nikt się po niego nie zgłasza ze względu na wiek. Markiza bym nie skreślał bo jak go kontuzje ominą to swój poziom trzyma. Bentancur jedno z odkryć mundialu. Źle? Nie dla mnie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przesadzasz, Matuidi ma gracje rodzącego się bociana, on w poprzednim sezonie wraz z Khedira potrafili przejść obok spotkania zapominając, że są na boisku. Bardzo słaby sezon, formę zamazuje jego gra na MŚ. Can był darmowy nie dziwi mnie to że byli chętni ale nie tak wcale wiele my, Bayern i MC. Jego wartość mogła pokazać zima gdyby ktoś mega go chciał to bym został kupiony.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
BadBoy
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 106

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: BadBoy » czw 02.08.2018 13:49

Matuidi zawsze tak biegał. Taki jego styl. Jakby nie patrzeć podstawowy zawodnik zwycięzców MŚ. Zreszta sezon pokaże. Ja jestem zadowolony. Nie mowie ze taki SMS czy Veratti by się nie przydali, ale licząc na to ze Rodrigo odpali (w co wierze) to jest bardzo dobrze
"Być nie mieć to odwieczny dylemat"

Awatar użytkownika
gilardino11
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 239
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: gilardino11 » czw 02.08.2018 17:49

Tak jest juventini. Bez litości wobec takiego zachowania piłkarza. Chyba tylko na światpilki ludzie są zadowoleni z tej transakcji. Chociaż w italii nie ma hipokryzji

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: wloski » czw 02.08.2018 17:59

Jeszcze do pełni szczęścia brakuje jak Bonnuci weźmie 9.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
Melaviock797
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 57

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Melaviock797 » czw 02.08.2018 18:33

Szczerze to najbardziej w tym wszystkim szkoda mi Caldary, że został tak mocno w ch*** zrobiony. Widać, że facetowi zależało na graniu w Juve, a tu Marotta wykręca taki numer. Częściowo rozumiem, bo priorytetem było jednak pozbycie się Igły, ale myślę, że z tą Chelsea trzeba było bardziej ponegocjować i może by wypaliło. Caldara to jednak zupełnie inny przypadek niż Schick. I tak jak czecha żal mi nie było tak odejście Włocha mnie osobiście boli, bo ma potencjał na rozwój, jeszcze przy takich mistrzach jak Kielon czy Barza, aajjjj. Ale to co bardziej irytuje to przyjście Bonuca aka Buca. Serio ja rozumiem to był top5 cb w 2017 roku może nawet top 3, ale nie rozumiem sensu powrotu człowieka, który srał do własnego gniazda i prawdopodobnie przez swoje idiotyczne zachowanie pozbawił Juve szansy na zdobycie LM. Nie mówię, że znam szczegóły, ale w tych plotkach musiało być ziarno prawdy. Poza tym, tak szczerze to dla mnie Bonuc nawet czysto piłkarsko dawał powody ażeby go sprzedać. Ktoś powie że Bonuc ma świetne podania i jako jeden z niewielu obrońców potrafi świetnie rozgrywać piłkę od tyłu. A ja powiem tak, przede wszystkim obrońca ma świetnie bronić, a niestety czy to finał w Cardiff czy inne ważne mecze mnie osobiście utwierdziły w kilku sprawach:
1.Bonuc nie nadaje się do grania 4 w obronie
2. Bonuc jest za wolny na etapie finału LM, szybcy napastnicy odjeżdżają mu jak chcą
3. Bonuc w samym finale LM zawalił ze 2 gole do spółki z Kielonem, ale większa wina po stronie Bonuca.

Poza tym, według mnie ten zjazd Bonuca w Milanie to nie był przypadek. Dochodzi kwestia tego jak kibice będą go teraz traktować, to będzie taka czarna owca tej drużyny. Dla mnie chłop jest spalony. Osobiście uważam, że to trochę taki przypadek Cannavaro jak wracał do nas, chodź wtedy sytuacja była zgoła inna. Wielka szkoda, że te plotki o Godinie się nie ziściły, bo to byłby majstersztyk, jakby Diego przyszedł do Juve.

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: sci » czw 02.08.2018 19:59

Też bym wolał Caldare jak Leo...Ale ważne że Gonzo poszedł

Awatar użytkownika
arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 124

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: arek_ahig » czw 02.08.2018 20:06

:lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1105

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » czw 02.08.2018 20:11

Szczerze to najbardziej w tym wszystkim szkoda mi Caldary, że został tak mocno w ch*** zrobiony. Widać, że facetowi zależało na graniu w Juve, a tu Marotta wykręca taki numer. Częściowo rozumiem, bo priorytetem było jednak pozbycie się Igły, ale myślę, że z tą Chelsea trzeba było bardziej ponegocjować i może by wypaliło.

Podzielam w wiekszosc. Jednakze nie mamy pewnosc jak dlugo Marotta mogl czekac na oferte Chelsea? Wszak oni, aby kupic Igle musieliby sprzedac Morate, a na Hiszpania chetnych nie ma. 65-70m skutecznie odstrasza jak za gracza, ktorego chce sie wypchnac.

Poza tym, tak szczerze to dla mnie Bonuc nawet czysto piłkarsko dawał powody ażeby go sprzedać. Ktoś powie że Bonuc ma świetne podania i jako jeden z niewielu obrońców potrafi świetnie rozgrywać piłkę od tyłu. A ja powiem tak, przede wszystkim obrońca ma świetnie bronić, a niestety czy to finał w Cardiff czy inne ważne mecze mnie osobiście utwierdziły w kilku sprawach:
1.Bonuc nie nadaje się do grania 4 w obronie

Bzdura. Dwa najlepsze sezony w karierze zagral w 4 obroncow i byly to sezony 14/15 oraz 16/17, w ktorych dotarlismy do finalu LM. Nie znalezlismy sie tam przez przypadek poniewaz to co gral Bonucci z Chiellinim/Barza to byl koncert. Abstrahujac od przerwy w Cardiff powiem, ze jezeli cala druzyna gra [ch**], a tak bylo II polowie, lub wyraznie odstaje od rywala jak w Berlinie, to trudno doszukiwac sie winy tylko w Bonuccim. Podkredlam slowo "abstrahujac", aby to nikt pochopnych wnioskow nie wyciagnal, bo oczywiscie moze byc tak jak podawalo CdT, a moze byc zupelnie inaczej. Mam nadzieje, ze w koncu sie kiedyś tego dowiemy.

Poza tym, według mnie ten zjazd Bonuca w Milanie to nie był przypadek.

Oczywiscie, ze nie byl. Cala nowa formacji + chaos taktyczny Montelli musialy dac efekt. W dodatku Bonucci to nie jest sprinter czy mistrz gry 1 na 1 gdy nie ma kolegow obok siebie. Kazdy zdawal sobie przeciez z tego sprawe na dlugo przed transferem do Milanu, a jednak nie przeszkodzilo to w nazwaniu go najlepszym wloskim obronca.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: wloski » czw 02.08.2018 22:43

Zajebisty komentarz przeczytałem pod zdjęciem Bonnuciego z dzisiejszych medicale "jak człowiek bez serca mógł przejść badania". :lol2:

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: sci » czw 02.08.2018 22:46

Nie ma co się pastwić. Poczekajmy na konferencję. Ja nie oceniam, jak będzie grał dobrze to ok.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1105

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » pt 03.08.2018 13:28

Nerozzi powolujac sie na zrodlo, ktore pusciko do niego cynk o Bonuccim twierdzi, ze Juve do 15 sierpnia sprzeda Pjanicia i kupi SMSa. Ciekawe poniewaz niedawano sugerowalem taki obrot spraw. Ponadto Nedved wczoraj powiedzial, ze mercato jeszcze nie jest skonczone.
Ostatnio zmieniony pt 03.08.2018 13:38 przez ozob, łącznie zmieniany 1 raz.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2307

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Delpiero14 » pt 03.08.2018 13:32

W sumie taka wymiana nawet by mi się podobała. Może Savic i miał słaby mundial, ale pamiętam go dość dobrze z poprzedniego sezonu i robił na mnie naprawdę piorunujące wrazenie. Idealne połączenie mięśni z techniką i wizją gry.

Wróć do „Włochy”