Gwałty piłkarzy (temat zbiorczy)

Wszystko o piłce w pozostałych rejonach nie tylko Europy ale i Świata. Ciekawostki, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia powiązane z piłką nożną.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1329

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: seba82 » pt 05.10.2018 15:22

NIe zrozumiałeś kontekstu prześmiewczego Sawyer

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: seba82 » pt 05.10.2018 15:27

Bernabeu pisze:Source of the post Pytanie brzmi czy te maile są możliwe do weryfikacji, albo czy FootballLeaks to rzetelne źródło - tego nie wiem, intuicyjnie na oba pytania odpowiedziałbym twierdząco. Jeżeli są prawdziwe (jeszcze raz, tego nie wiemy), to właściwie ciężko znaleźć cokolwiek na obronę Ronaldo - nagrania, gdzie widziano ich razem, zgłoszenie się na policję przez tą kobietę, obdukcja potwierdzająca obrażenia ciała w wyniku gwałtu, ugoda, zapłacenie dużych pieniędzy - i w końcu te maile, gdzie w kwestionariuszach udzielonych prawnikom Ronaldo potwierdza, że zrobił to wbrew jej woli. Przykre, bo bardzo źle to wygląda z perspektywy Portugalczyka. Już nie wspominając, że śledztwo toczy się w USA, gdzie już kilkukrotnie uwalono największe gwiazdy tamtego sportu (Lance, Tyson, Marion Jones). Zresztą nawet bez tych mailów wygląda to dla CR wyjątkowo źle.

No przecież.
Wszystko zostało publicznie udostępnione, ale zamiast przeczytać i się dowiedzieć to niektórzy wolą elaboraty w obronie pisać wymyslając teorie i robiąc z jakiejśc kobiety etatową prostytutkę.
Jeszcze zabrakło teorii, że to prawnicy Messiego ją opłacili, by lata później oskarżyła go o gwałt. wszystko po to, by raz na zawsze rozstrzygnąć kto jest najlepszym piłkarzem na Świecie.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1145

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » pt 05.10.2018 15:29

obdukcja potwierdzająca obrażenia ciała w wyniku gwałtu

Czyli co dokladnie? Nie wiem kto jakie ma doswiadczenie, ale na wlasnym przykladzi wiem, ze kobiety maja rozne upodobania w lozku.
Ostatnio zmieniony pt 05.10.2018 15:33 przez ozob, łącznie zmieniany 2 razy.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Ilka
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 505
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Ilka » pt 05.10.2018 15:31

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i jest to najprawdziwsze prawda. Sama się o tym przekonałam jak dwóch ludzi, których w futbolu najbardziej nie lubiłam zasiliło szeregi moich klubów. Nie to, że ich teraz lubię, ale po prostu toleruje.

Co do Ronaldo. Sprawa jak dla mnie bardzo trudna, a prawda leży zapewne gdzieś po środku. Ani nie będę oskarzala laski i twierdziła, że kłamie, ani nie będę oskarżać Ronaldo. Za mało w tej sprawie wiem, bo tylko to co tutaj przeczytałam. Ale jest coś na rzeczy ... jak się sprawa wyjaśni to zobaczymy ...

Mam nadzieję że Juve nie weźmie przykładu z Barcy i sprawy z Messim - oszustem i nie napiszę że " Wszyscy jesteśmy Ronaldo" i że mamy być po jego stronie bez względu na to czy zgwałcił czy nie!
Obrazek

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2239

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Rojiblanco » pt 05.10.2018 15:32

ozob pisze:Source of the post
Np. szantaz ze strony laski. I tak moze byc, czy nie?

Dla mnie to nielogiczne. Gdybym miał tyle hajsu co on, to taką laskę, która chciałaby mnie szantażować (zakładając, że nic nie zrobiłem) wolałbym dojechać dla świętego spokoju, bez ugody. Później takie brudy są wyciągane po latach, nawet jak człowiek nie zawinił.

ozob pisze:Source of the post Wyroki na forumku juz jednak zapadly.

Ja zadnych wyroków nie wydałem, gdzieś tam chyba pisałem, ze trzeba czekać na rozwój sytuacji. Nie twierdze, że na pewno zgwałcił, ale też nie pisze, że laska na pewno była kurwą i że sama sie prosiła, bo nikt tutaj tego nie wie. Kwestia paru miesięcy i na pewno wszystko sie wyjasni.

Awatar użytkownika
moody90
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 466

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: moody90 » pt 05.10.2018 15:36

Ilka pisze:Source of the post Mam nadzieję że Juve nie weźmie przykładu z Barcy i sprawy z Messim - oszustem i nie napiszę że " Wszyscy jesteśmy Ronaldo" i że mamy być po jego stronie bez względu na to czy zgwałcił czy nie!

to fakt, hashtag #wszyscyjestesmymessim zaproponowany przez barcelone w odpoweidzi na jego problemy podatkowe byl prawie tak glupi, jak wczorajsze oswiadczenie juve :D

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: seba82 » pt 05.10.2018 15:39

Czyli co dokladnie? Nie wiem kto jakie ma doswiadczenie, ale na wlasnym przykladzi wiem, ze kobiety maja rozne upodobania w lozku.

I [ch**] sprawa rozwiązana :haha:

Zgłoście się do Cristiano, żeby pozwolił Wam reprezentować się w sądzie, obalicie każde roszczenie i kasa wpadnie nie mała :D

Bernabeu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 309

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Bernabeu » pt 05.10.2018 15:47

ozob pisze:Source of the post Czyli co dokladnie?
Nie wiem "co dokładnie" - wg prawników tej kobiety, przeszła ona następnego dnia/niedługo po badania w szpitalu potwierdzające jej zeznania. Jest to jedną z podstaw stanowiska jej prawników. Dlatego ta sprawa to dużo wyższy ciężar gatunkowy niż typowe zeznania 55-latki po 30 latach bez jakichkolwiek dowodów w ramach #metoo. Tutaj mamy nagranie z klubu które potwierdza że wtedy byli razem, domniemany gwałt, dzień potem badania potwierdzające stosunek analny, ugodę, duże (w skali przeciętnej osoby) pieniądze za milczenie - i jeszcze maile, gdzie Ronaldo potwierdzać ma swoim prawnikom, że zrobił to wbrew jej woli. Do tego jeszcze podobno dochodzą opinie psychiatryczne na temat tej kobiety po domniemanym zdarzeniu. Albo zeznania na policji, gdzie początkowo mówiła, że padła ofiarą gwałtu ze strony sportowca, ale nie chciała podać jego nazwiska.

Wciąż możliwe jest, że laska chcąca wyłudzić pieniądze kręci cyrk - tylko to się nie składa w logiczną całość w świetle tych informacji które mamy. Dlatego te zarzuty są bardzo poważne. Jak maile są prawdziwe to właściwie nie ma żadnych wątpliwości. A to wszystko jest relatywnie łatwo zweryfikować.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » pt 05.10.2018 15:54

seba82 pisze:Source of the post

I [ch**] sprawa rozwiązana :haha:

Zgłoście się do Cristiano, żeby pozwolił Wam reprezentować się w sądzie, obalicie każde roszczenie i kasa wpadnie nie mała :D

Gdybys nie zauwazyl ja go nie bronie. Nie widzisz tego przez swe klubowe klapki na oczach, ale sprawa nie jest tak oczywista jak z gory zakladasz.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2239

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Rojiblanco » pt 05.10.2018 15:57

[ch**] jeden wie, jak było.

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: seba82 » pt 05.10.2018 16:12

ozob pisze:Source of the post Nie widzisz tego przez swe klubowe klapki na oczach

Moja nienawiść do Juve nie ma nic wspólnego z gwałtem Ronaldo.

ozob pisze:Source of the post ale sprawa nie jest tak oczywista jak z gory zakladasz.

Oczywiste to są, póki co, dowody przedstawione przez jej prawników. Ona ma na papierze umowę a hakerzy dotarli do maili, z drugiej strony jest tylko "zaprzeczam" napisane przez Ronaldo. Ja nie zakładam, nie ja z góry założyłem że jest prostytutką, poszła bo chciała itd... Zgłosiła się na policję i ma obdukcję potwierdzającą jej wersję, trudno to wszystko podważyć z marszu nie uważasz?

Sprawę ruszyła Policja a skoro to zrobili to muszą mieć chociaż wiarygodny punkt zaczepienia, resztę zweryfikują pewnie niedługo.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: ozob » pt 05.10.2018 16:49

Chcialbym zwrocic uwage na jeszcze jeden aspekt. Wyzej wspomnialem o Decapitated i ich wspomnianym gwalcie na jednej z gruppie. Sytuacja byla bardzo mocno komentowana na pewnym metalowym forum gdzie nie brakowalo czolobitnisci ala Seba jak i wypowiedzi odnoszacych sie z rezerwa. Koniec koncow wszystko poszlo po mysli chlopakow z zespolu poniewaz laska odwala zeznania choc podczas badan znaleziono u niej sperme dwojki z nich. W momencie omawiania sprawy w postach ktos wspomnial co moze zostac uznane za gwalt w swietle prawa w USA. Otoz przechodzac do Ronaldo to pewnie wyruchal te panne w kakao. Ona podczas stosunku analnego, na ktory pozwolila, mogła nie odczuwac przyjemnosci, ale pozwolila skonczyc swojemu towarzyszowi. Nastepnego dnia mogła jednak dojsc do wniosku, ze czuje sie z tym zle i idzie z tym na policje, ktora zgidnie z litera prawa uzna cale zajscie za gwalt.
Ostatnio zmieniony pt 05.10.2018 17:48 przez ozob, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: seba82 » pt 05.10.2018 16:59

ozob pisze:Source of the post czolobitnisci ala Seba

Dobre :D Pragnę jednak zauważyć:

ozob pisze:Source of the post Gdybys nie zauwazyl ja go nie bronie

ale go tłumaczysz posuwając się do absurdów takich jak powyżej. Nic o kobiecie nie wiesz, ale zrobiłeś już z niej etatową prostytutkę, chcącą zarobić na życie dziwkę, szantażystkę, taką która lubi na ostro(stąd ślady gwałtu w obdukcji),chciwą laskę której po latach skończyła się kasa i chce więcej, podważyłeś prawo w USA a na końcu posądzasz ją, że równie dobrze może nie być zadowolona z anala i na tej podstawie mogłaby się mścić :rotfl:

I to ja mam klapki na oczach.

Wincyj ozob. Jeszcze ingerencji Messiego tu brakuje.

Awatar użytkownika
Ilka
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 505
Kontaktowanie:

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Ilka » pt 05.10.2018 17:28

Real wiedział co robi sprzedając Ronaldo. :mrgreen: Dobry ruch. Pozbyli sie problemu :lol2: A Juve transfer życia ;)
Obrazek

Bernabeu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 309

Juventus cz.2 (zbiorczy)

Postautor: Bernabeu » pt 05.10.2018 17:34

Ilka pisze:Source of the post Real wiedział co robi sprzedając Ronaldo. :mrgreen: Dobry ruch. Pozbyli sie problemu :lol2: A Juve transfer życia ;)

Nieszczególnie pozbyli się problemu, bo to wciąż raczej największa legenda klubu. Kibice Realu popisują się w innych miejscach podobną logiką jak niektórzy fani z Turynu tutaj. Za to plusem na pewno jest, że Real nie musi kompromitować się tłitami jak te Juventusu.

Wróć do „Piłka nożna na świecie”