Gwałty piłkarzy (temat zbiorczy)

Wszystko o piłce w pozostałych rejonach nie tylko Europy ale i Świata. Ciekawostki, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia powiązane z piłką nożną.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best
Reputacja: 1023

Postautor: piotrcies » sob 06.10.2018 23:00

Ja przeniosłem temat. Mnie jest daleko do Juve, znacznie bliżej do Ronaldo. Coś jeszcze?

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2090

Postautor: Rojiblanco » sob 06.10.2018 23:02

Rozwaliłeś temat o rebusach, a teraz rozwalasz temat o gwałcie. Nie uczestniczysz w dyskusji, to nie pisz, marny moderatorze.

Awatar użytkownika
Cement
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 402

Postautor: Cement » sob 06.10.2018 23:15

ozob pisze:Source of the post Ale do pokoju z nim poszla, prawda? Nikt Ronaldo po lapach nie dal.

Naprawde rozumiem traume kobiet zgwalconych. Rozumiem, ze sa ofiarami i pochwalam to, ze domagaja sie sprawiedliwosci. Jednakze z punktu widzenia mezczyzny, gdy dochodzi do oskarzenia o gwalt sprzed lat, nie ma on prakktycznie zadnej mozliwosci obrony. Jest slowo przeciw slowu, a prawo w USA ewidentnie trzyma za strona kobiety. Kto jest zatem tutaj prawdziwym poszkodowanym w przypadku gdy gwaltu nie bylo?

EDIT: Zastanawia mnie tez ta kwota $375 tys. Przeciez bedac na swiezo w posiadaniu materialu genetycznego moglaby zawolac wowczas $1m i Ronaldo gdyby ja zgwalcil to na pewno by zaplacil, aby sprawa nie wyszla na jaw. Laska natomiast bierze jakies "drobne", ktore po prostu sie skonczy po kilku latach.

Nie sądziłem, że kiedyś zgodzę się na tym forum z ozobem w 100%, ale tutaj zdecydowanie racja. W erze #MeToo praktycznie każda kobieta może oskarżyć mężczyznę o gwałt bez żadnych dowodów, po czym w mediach dokonuje się lincz, de facto odbierający mężczyźnie prawo do obrony, a zasada domniemania niewinności mało kogo obchodzi. To samo widzimy teraz w sprawie Kavanaugh'a - oskarża go kobieta, która nie potrafiła nawet powiedzieć kiedy i gdzie dokładnie miało miejsce rzekome napastowanie seksualne, i dziwnym trafem przypomniała sobie o tym tuż przed jego zaprzysiężeniem do SCOTUS. Nie wiem, czy Ronaldo zgwałcił tę kobietę, ale nawet jeśli tak było i sprawa trafi do sądu, to zasługuje na uczciwy proces, a nie medialny lincz.

Tego typu histeria szkodzi też faktycznym ofiarom gwałtów - obok nich pod #MeToo podpinają się kobiety które przez łóżko robiły karierę albo po stosunku uznały, że jednak tego nie chciały, i teraz sobie o tym przypominają, co obniża publiczną wiarygodność oskarżeń ze strony tych kobiet, które rzeczywiście zostały zgwałcone.

Bernabeu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 281

Postautor: Bernabeu » sob 06.10.2018 23:30

Cement pisze:...

Wydaje mi się, ba, jestem przekonany, że każdy (albo jakieś 90% osób tutaj) z powyższym się zgodzi. Tyle, że tutaj od początku wiadomo, że strona domniemanej ofiary twierdzi, że ma na potwierdzenie swojego pozwu dowody, więc zamiast stawiać tezy o niezadowolonej z seksu analnego spłukanej 34-latki tudzież żądnej pieniędzy kurewki tudzież biednego Cristiano który nie mógł jak człowiek zaspokoić potrzeb - warto jednak poczekać na to, jak ta sytuacja się rozwinie. Stąd się wziął ten cały tasiemiec. Przegłosowana właśnie sprawa Kavanagha to raczej krok w dobrym kierunku, tyle, że tych spraw (Ronaldo i tego sędziego) nie da się porównać. A jakbym miał typować, to bez względu na winę Ronaldo pewnie skończy się na dużej ugodzie i trochę większej zapłaconej kwocie tym razem.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1573

Postautor: Tomusmc » sob 06.10.2018 23:32

10 stron ma temat, który teoretycznie się dopiero urodził :mrgreen:
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
Ilka
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 347
Kontaktowanie:

Postautor: Ilka » sob 06.10.2018 23:33

Ma branie jak i Ronaldo ;)

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 465
Kontaktowanie:

Postautor: sci » sob 06.10.2018 23:38

Ponawiam pytanie o byłych graczy Realu lubujacych się w gwaltach o czym napomknął ktoś wcześniej

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 910

Postautor: Boromir » sob 06.10.2018 23:43

sci pisze:Source of the post Ponawiam pytanie o byłych graczy Realu lubujacych się w gwaltach o czym napomknął ktoś wcześniej

Padło nazwisko pierwszego Ronaldo, ale nie pasował do tezy bo grał również w Barcelonie :ozob:
Cement pisze:Source of the post Tego typu histeria szkodzi też faktycznym ofiarom gwałtów - obok nich pod #MeToo podpinają się kobiety które przez łóżko robiły karierę albo po stosunku uznały, że jednak tego nie chciały, i teraz sobie o tym przypominają, co obniża publiczną wiarygodność oskarżeń ze strony tych kobiet, które rzeczywiście zostały zgwałcone.

:brawo:
Obrazek

Awatar użytkownika
Cement
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 402

Postautor: Cement » sob 06.10.2018 23:45

Bernabeu pisze:Wydaje mi się, ba, jestem przekonany, że każdy (albo jakieś 90% osób tutaj) z powyższym się zgodzi. Tyle, że tutaj od początku wiadomo, że strona domniemanej ofiary twierdzi, że ma na potwierdzenie swojego pozwu dowody, więc zamiast stawiać tezy o niezadowolonej z seksu analnego spłukanej 34-latki tudzież żądnej pieniędzy kurewki tudzież biednego Cristiano który nie mógł jak człowiek zaspokoić potrzeb - warto jednak poczekać na to, jak ta sytuacja się rozwinie. Stąd się wziął ten cały tasiemiec. Przegłosowana właśnie sprawa Kavanagha to raczej krok w dobrym kierunku, tyle, że tych spraw (Ronaldo i tego sędziego) nie da się porównać. A jakbym miał typować, to bez względu na winę Ronaldo pewnie skończy się na dużej ugodzie i trochę większej zapłaconej kwocie tym razem.

OK, ale ja nie odnoszę się stricte do sprawy Ronaldo, zwracam po prostu uwagę na szerszy problem jakim jest fakt, że kobieta (zwłaszcza w USA) może zniszczyć mężczyźnie życie fałszywym oskarżeniem, a media dokonując publicznego linczu praktycznie odbierają mu prawo do obrony. Co gorsza, definicje gwałtu/napastowania seksualnego są rozciągane i poszerzane do granic absurdu. W efekcie dochodzi do takiej paranoi - https://www.nationalreview.com/2018/06/ ... ring-rule/

Jeśli w sprawie Ronaldo są mocne dowody i trafi ona do sądu - w porządku, niech dowody te zostaną przedstawione, a wymiar sprawiedliwości wyda na ich podstawie wyrok po uczciwym procesie. W erze #MeToo takie sprawy rozstrzygają się jednak de facto nie na sali sądowej, lecz w mediach, które w zasadzie wydają wyrok.

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 465
Kontaktowanie:

Postautor: sci » sob 06.10.2018 23:45

Boromir pisze:Source of the post
sci pisze:Source of the post Ponawiam pytanie o byłych graczy Realu lubujacych się w gwaltach o czym napomknął ktoś wcześniej

Padło nazwisko pierwszego Ronaldo, ale nie pasował do tezy bo grał również w Barcelonie :ozob:

Ale na to wtedy sam sobie odpowiedziałem, Nazario lubił laski z kutasami. Ale ktoś jeszcze?

Awatar użytkownika
panmechiko
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 198

Postautor: panmechiko » ndz 07.10.2018 0:26

Robinho miał/ma oskarżenie o zbiorowy gwałt

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1222

Postautor: League » ndz 07.10.2018 0:41

Ten to ma udowodnione, do włoch nie wróci bo go zawiną.
Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1059

Postautor: ozob » ndz 07.10.2018 3:20

#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2249

Postautor: Delpiero14 » ndz 07.10.2018 8:17

Rojiblanco pisze:Source of the post Rozwaliłeś temat o rebusach, a teraz rozwalasz temat o gwałcie. Nie uczestniczysz w dyskusji, to nie pisz, marny moderatorze.

Niby gdzie rozwalił jakiś temat? Poprzenosił dyskusje o tym pseudo gwałcie do odpowiedniego tematu bo kibice Juve nie chcą o tym czytać w swoim.

h1893230
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 73

Postautor: h1893230 » ndz 07.10.2018 8:18

Robinho. Rok temu dostał z 10 lat.

ps. Ronaldo z Brazylii nie zgwałcil tylko ruchał transwestyte

Wróć do „Piłka nożna na świecie”