Gwałty piłkarzy (temat zbiorczy)

Wszystko o piłce w pozostałych rejonach nie tylko Europy ale i Świata. Ciekawostki, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia powiązane z piłką nożną.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2239

Postautor: Rojiblanco » wt 09.10.2018 11:18

tylko nie Flipper ;/

Awatar użytkownika
Kojiro
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 59

Postautor: Kojiro » wt 09.10.2018 13:07

Nie wypada żartować z tego tematu, bo słoma zaczyna wyłazić z forum .... a gdybyś to ty był teraz na jego miejscu?

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2239

Postautor: Rojiblanco » wt 09.10.2018 13:12

Kojiro pisze:Source of the post a gdybyś to ty był teraz na jego miejscu?

Ja? Chyba w innym wcieleniu.

Awatar użytkownika
Kojiro
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Postautor: Kojiro » wt 09.10.2018 13:54

Rojiblanco pisze:Source of the post
Kojiro pisze:Source of the post a gdybyś to ty był teraz na jego miejscu?

Ja? Chyba w innym wcieleniu.

Ogólnie napisałem do wszystkich.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1145

Postautor: ozob » wt 09.10.2018 15:09

seba82 pisze:Source of the post
sickstick pisze:Source of the post Wcale mnie nie zaskoczyłeś, poziom wiarygodności faktu jest podobny, co 99% sprawdzonych info które wrzucasz

Nie wiem czy śledzisz dokładnie co się dzieje w Milanie, ale póki co więcej % się sprawdza niż odwrotnie.

Piszesz tu o Li, Fassone i Mirabellim oraz o tym, ze Elliott nie przejmie Milanu? :rotfl:
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1329

Postautor: seba82 » wt 09.10.2018 16:32

posłuchałem "głosu rozsądku" i usunąłem posta. :wink:
Nie będę w to brnąć i dawał się prowokować.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1145

Postautor: ozob » wt 09.10.2018 19:56

:offtopic:

//maestro

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt 09.10.2018 20:33 przez ozob, łącznie zmieniany 1 raz.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Ilka
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 505
Kontaktowanie:

Postautor: Ilka » wt 09.10.2018 20:16

Widzę, że już kolejne kobiety zgłosiły się do prawnika Mayorgi. Z jednej strony nie chce mi się wierzyć, że Ronaldo mógłby być takim skur ... ale z drugiej patrząc na to jaki z niego narcyz to aż pewnie go oburzylo, że jakaś kobieta nie chciała mu dac i się z nim przespać ... no jak to takiemu przystojnemu i boskiemu chłopakowi?
Obrazek

Awatar użytkownika
Kojiro
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Postautor: Kojiro » śr 10.10.2018 7:46

Tylko jak one się znalazły w towarzystwie piłkarza, skąd się tam wzięły?, czy może były flamami/obciągarami jakich wiele na imprezach bogatych i sławnych, one tam lecą jak muchy do gówna. Sławny facet umawia się z kurwą, płaci jej, podpisuje klauzule o poufności, bo nie chce by laska kłapała gębą na lewo i prawo, że dymał ją gość z telewizji, jednak ta w przypływie pewnie namowy, stwierdza, że była zgwałcona, nie ma światków, dowodów nic, czysta teoria.

Przypomina mi się scena z serialu Ray Donovan.

wp//piotrcies

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 352

Postautor: Bienias » śr 10.10.2018 8:54

Kojiro pisze:Source of the post Każda kobieta, z którą się uprawiało seks może powiedzieć, że była zgwałcona. Kwestia czy będzie się jej to opłacało czy też nie. Jestem ciekawy bardzo jak sprawa z C.Ronaldo się skończy, bo niewątpliwie uderzyło to w jego wizerunek i traci na tym marketingowo. Przypuśćmy, że oskarżenia okażą się farsa i bzdurą, to kto wtedy zapłaci mu za zniesławienie i podejrzewam, że olbrzymią sumę za straty marketingowe. Kobiety, które ujawniają takie rewelacje? - nie sądzę, więc może założyciele #MeToo. Nie bronie tu Ronaldo, bo nie wiemy jaki finał będzie miała ta sprawa, ciekawy jestem końca i ewentualnych rozstrzygnięć, bo jakie by to nie było, zwykłe "przepraszam" to za mało.

Dokładnie. W przypadku, gdyby sąd uznałby go niewinnym to powinien wystąpić z wnioskiem o zadośćuczynienie. Dla dobra nas wszystkich :)

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best
Reputacja: 1144

Postautor: piotrcies » śr 10.10.2018 10:02

Bardzo proszę, żeby jednak wypowiadać się w sposób bardziej parlamentarny, biorąc bowiem pod uwagę to, jakie emocje budzi temat, nie chcemy werbalnego rozlewu krwi, hehe.

Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1736

Postautor: sickstick » śr 10.10.2018 10:30

A zauważyliście że większość tych którzy osądzili już Ronaldo jako gwałciciela kobiet, około 2 lata temu po tym jak do sieci wyciekło dość intymne zdjęcie Ronaldo trzymanego na rękach przez napakowanego łysego faceta, wtedy byli pierwsi do ogłaszania że Ronaldo jest gejem? :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kesz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 72

Postautor: Kesz » śr 10.10.2018 11:53

Cóż. Ronaldo ostatnio wyraźnie mówił i jego środowisko, że ktoś chce go zniszczyć, wypomina się tu brak dla niego nagród indywidualnych kosztem Modricia, czerwone kartki z czapy i kontrowersje medialne oraz skandale. Sponsorzy się od niego odwracają. Sam temat gwałtu jest poważny. Cristiano Ronaldo może mieć panienek na pęczki, masa z nich sama by zapłaciła by się z nim przespać a sam na pstryknięcie palców mógłby sobie codziennie robić orgie z modelkami. To nie jest ktoś, kto musi gwałcić by zaliczyć panienkę. Tym bardziej, że Ronaldo z charakteru nie wydaje się być taką osobą, chociaż akurat tu go nie znamy, może ma inne oblicze, przecież nie można założyć, że jego sława i pieniądze wyryły mu w bani, że może mieć wszystko i nie przyjmuje czegoś takiego jak odmowa, po prostu bierze co chce i już tak jak dawniej było z Tysonem.

Sam osobiście uważam, że to jest po prostu próba dojenia kasy z Portugalczyka a kto wie, może ktoś faktycznie chce go udupić. Ronaldo by musiał nagrywać swoje podboje miłosne aby za każdym razem nie obawiać się, że panienka z jaką się przespał poleci zaraz na policję i nie będzie wrzeszczeć, że została zgwałcona.

Awatar użytkownika
panmechiko
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 229

Postautor: panmechiko » śr 10.10.2018 11:57

sickstick pisze:Source of the post A zauważyliście że większość tych którzy osądzili już Ronaldo jako gwałciciela kobiet, około 2 lata temu po tym jak do sieci wyciekło dość intymne zdjęcie Ronaldo trzymanego na rękach przez napakowanego łysego faceta, wtedy byli pierwsi do ogłaszania że Ronaldo jest gejem? :mrgreen:

Czyli kto?

To nie można zgwałcić kobiety będąc gejem?

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 494
Kontaktowanie:

Postautor: sci » śr 10.10.2018 12:18

Badr Hari, k8ckboxer

Wróć do „Piłka nożna na świecie”