Manchester United (zbiorczy) (cz.2)

Awatar użytkownika
Loczek
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 2

Post autor: Loczek » pn 26.06.2006 13:34

ATI pisze:Rooney RVN Torres

Giggs Carrick C.Ronaldo

No ale pożyjemy zobaczymy....

Nie wiem, jak Ty sobie wyobrażasz kolejny sezon z Holendrem w ataku. Owszem, sam piłkarz ostatnio na łamach prasy wypowiadał się, iż chciałby pozostać w Manchesterze, ale znając Fergusona, tak sie nie stanie.
Giggs w pierwszej jedenastce ? Chyba przez 1/4 sezonu i to co najwyżej. Nie wytrzyma, jest za stary.,

ATI pisze:można powiedzieć, ze dobrze zrobił bo na grę na Manchesterze miałby małe szansę ale jak by się to potoczyło nie wiemy

Małe szanse? A kto według Ciebie zamiast niego miałby grać na tej pozycji? To, że się kupuje Klebersona i Djembe kiedy linia pomocy jest już obsadzona to jedno, ale kiedy nie ma defensora, a środek pomocy wygląda jak wygląda właśnie po to ściągnięto by Zokorę. Wyobraź to sobie sobie ... :lol:
ATI pisze:Ty jesteś taki głupiutki czy tylko udajesz. Nie wiesz, że to prasa spekuluje i to większość celów transferowych wymyślają dziennikarze.
A skąd wiesz, że większość celów transferowych wymyśla prasa? W oparciu o słowa włodarzy Manchesteru, Fergusona i innych piłkarzy nie prasa wymyśla wszystko, a jedynie podpiera się tymi cytatami.
Ferguson gada dużo, mało robi. Zobaczymy, co będzie po Mistrzostwach.

ATI pisze:P.S. Boże czego tacy ludzie żyją na tym świecie jak manumef.

Pewnie z tego samego powodu, dla którego żyje ATI :lol: Amen.
Wosek07 pisze:Nie wiadomo czy sam Torres będzie chciał przejść. Niech on jeden nie poleci na kase.
Czy tylko ja to widze czy ktoś jeszcze, że Chelsea chce zawodników tych którymi interesuje się ManU? Ballack, Robben, Duff, Essien, Mikel, J.Cole, a teraz Torres? Czy to nie dziwne Confused Mnie to już irytuje
Nie wiem, czy to jest trafne spostrzeżenie. Przecież zawsze jest tak, że kiedy jakiś piłkarz znajdzie się w ogniu fleszy i płonących guzików klawiatury wszyscy łączą go z Manu, Realem, Chelsea itd itp. I to chyba nie jest raczej tak, że działacze z Mourinho na czele starają się za wszelką cenę pozyskać zawodników, mających szansę na kontrakt w United. Poprostu, w Chelsea kiedy się o kimś mówi, to na poważnie. A w Manchesterze wszystko jest na poważnie tylko w wypowiedziach, bo w czynach ... echo.
Adi_LFC pisze:A jak jest to nie wiem.

No to po co piszesz, skoro nie wiesz? :lol:

Wróć do „Anglia”