Cracovia Kraków

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
NoName1989
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 312

Re: Cracovia Kraków

Postautor: NoName1989 » czw 01.03.2012 19:11

Obserwator pisze:Już nie chcę wracać do międzywojnia i słynnych hajlujących Wiślaków

http://pl.wikipedia.org/wiki/Salut_rzymski
Ot normalne pozdrowienie.
Obrazek

Awatar użytkownika
bartbuks
Administrator
Administrator
Reputacja: 11
Kontaktowanie:

Postautor: bartbuks » czw 01.03.2012 19:19

Obserwator pisze:Więc utzrymanie w lidze zawsze zawdzięczamy postawie na boisku a nie jakimkolwiek machinacją przy zielonym stoliku.

Obrazek

Czyli sugerujesz mi, że to iż spadliście, a potem PZPN zdegradował ŁKS dając miejsce Wam, a nie np 3 drużynie z 1 ligi, to zawdzięczasz postawie na boisku? :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1047

Postautor: DDK » pt 02.03.2012 0:41

Wiadomo, ze skoro jesteś kibicem takiego a nie innego klubu to bardziej Ci się bedzie podobał stadion swojego klubu niż najwiekszego wroga. Dla mnie, i wielu innych wasz stadion wygląda jak galeria. Stadion Wisły to stadion. W środku jest ok, ma swoje wady, ale przynajmniej wygląda jak stadion. Nie wiem jak działają stewardzi bo na moim sektorze praktycznie ich nie ma. Toalety są normalnie oznaczone, jak dla Ciebie to jest wielki problem to Twoja sprawa. Jedyny minus na Wiśle to pleksi które dzielą młyn i sektor naprzeciwko.

Bez wątpienia jest to najpiękniejszy polski stadion-bo w końcu gra na nim najlepsza polska drużyna.

:roftl3:

Z tego co pamiętam to nie napisałem, że kibic jednego klubu jest gorszy od drugiego.

Ale śmieszy mnie jedno-Wisła była klubem komunistycznym-milicyjnym, uwikłanym w krzewienie właszy ludowej.
Wchodzę ostatnio na stronę Wisły i czytam relację, że kibice Wisły krzyczą ,,precz z komuną"....Hehe, to już szczyt obłudy.
Przecież całe lata było to Gwardyjskie Towarzystwo Sportowe, zaplecze ORMO, ZOMO, Milicji obywatelskiej a tu nagle taka wolta? No dziwne to bardzo.

Jak już wspomniałem-każdy kibicuje komu chce i ma do tego pełne prawo, tym niemniej warto znać trochę historii klubu ktoremu się kibicuje a Wisła ma haniebną historię. Nie chę mi się rozpisywać dłuższej i wklejać zdjęć pokazujących WIślacką historię.Obrazek

Więc tak, po kolei: Wisła byla GTSem i to nie podlega żadnemu sprzeciwowi. Ale jeśli dla Ciebie krzyczenie "precz z komuną" jest szczytem obłudy to ok. Jeśli masz zamiar wypowiadać się o historii to najpierw pasuje się z nią zaznajomić. Kibice Wisły byli przeciwko GTSowi. Na wielu meczach to pokazywali, jednak w czasach cenzury różnie się to kończyło. Nie wierzysz w to? Przeczytaj o barwach Wisły. Jakie barwy ma Wisła? Czerwono-biało-niebieskie czy niebiesko-biało-czerwone? Te pierwszy uznawał GTS, te drugie kibice i do teraz takie uznają (kiedyś byla nawet przyśpiewka: "niebiesko-biało-czerwoni...") Odwrócili oni swoje święte barwy na znak protestu przeciwko rządzącym. Zawsze potępiali komune i ludzi którzy wtedy rządzili klubem. Dalej nie wierzysz? Koszulki z tego sezonu:
http://tinypic.pl/s5hlcfw7j97x
Do tego oprawa: http://www.kibice.net/images/ostatnie_w ... andard.jpg
Ale nie, Ty miej dalej swoje zdanie, że Cracovia jest najlepsza, ma najładniejszy stadion, a Wisła to komunistyczny klub z wiesniackim stadionem i taką samą liczbą kibiców. I powiesz jeszcze że czytasz Wybiórczą :)

Owszem Wisła byla klubem milicyjnym ale kibice zawsze byli temu przeciwni. A Wisła to nie działacze, piłkarze czy koszykarki. Wisła to przedewszystkim kibice.

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!
Reputacja: 0

Postautor: emdżej » pt 02.03.2012 11:08

Dudek - widać, że nowy jesteś i nie znasz jeszcze Obserwatora skoro w ogóle ciągniesz z nim dyskusję. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 351

Postautor: Bienias » pt 02.03.2012 11:19

A Wisła to nie działacze, piłkarze czy koszykarki. Wisła to przedewszystkim kibice

:shock: :lol:
Ja jestem chłopak z Woli
a Wola fest dzielnica!
Tradycja klawa co tu kryć
gdy masz koleś gest
prosze do nas przyjdź.

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: DDK » pt 02.03.2012 12:24

emdżej pisze:Dudek - widać, że nowy jesteś i nie znasz jeszcze Obserwatora skoro w ogóle ciągniesz z nim dyskusję. :wink:

Możliwe, nikt mnie wcześniej nie uprzedził :)

Awatar użytkownika
Obserwator
Niereformowalny :/

Postautor: Obserwator » pt 02.03.2012 14:51

Absurdalne i nielogiczne wnioski wysnuwasz.
Byli przeciwni komunie ale kibicowali gwardyjskiemu klubowi.
Strażnicy w Oświęcimiu byli przeciwni Holocaustowi ale takie były czasy, że musieli to robić.
Absurd.
Wisła była zawsze antypolska, Prezesi GTS Wisły:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nie chcę mi się wklejać wszytskich towarzyszy, stalinowców, ludzi którzy jeszcze za czasów MBP mordowali w katowniach żolnierzy AK-wczoraj był dzień żołnierzy wyklętych.
Więc o Wiśle zamilczmy w te dni.
Ostatni prezes Obrazek
Do 1990 roku Wisła była najbardziej prokomunistycznym i antypolksim klubem.
A teraz nagle wolta i precz z komuną na stadionie...
To jest szczyt obłudy...

Rozumiem St PAuli Hamburg-zawsze konunistyczny i anarchistyczny klub, Che Geveara na sztandarach i to szanuje, szczerość, wierność własnym poglądom-a nie prześladowania Polaków, katownie UB i nagle przefarbowali się na antykomunistów.
Tu nie ma o czym dyskutować-kibice Wisły nie popierali tego, że kibicują konuistycznym zbrodniarzom? To czemu kibicowali?
Ja nie popieram wojny w Syrii ale jutro jadę pozabijać trochę powstańców antyrządowych...Każdy kto ma choć trochę rozumu potrafił zdać sobie sprawę czym była Wisła i ludzie z nią związani-walczący z niepodległościowym podziemiem i naturalnym odruchem każdego patrioty było odwrócenie się od gwardzistów a nie gadanie, ze my jesteśmy przeciwni Ub ale na mecze chodzimy i wspieramy reżimowy klub.
Sprawa jest oczywista i nie ma o czym dyskutować.
Pozdrawiam.
Bragiel.

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: DDK » pt 02.03.2012 15:28

przepraszam, ale musze to napisać: ale pierdolisz.

Jak krzyczymy: "Basałaj Spie***laj" to też jest dla Ciebie szczytem hipokryzji? Nie podoba nam się to co robi z klubem, jaki ma stosunek do kibiców itd. Wtedy kibicom się nie podobało kto zarządza klubem, że klub jest milicyjny. Na znak tego m.in. odwrócili święte barwy!

A Ty mi tutaj pokazujesz jako przykłady kogo? Prezesów GTSu. Jak Ci już 3 razy pisałem że caly zarząd tworzyli komuniści. ale kibice zawsze byli temu przeciwni i nigdy nie popierali komunistów. Kibic nigdy nie opuści klubu, niezależnie co się z nim dzieje. Jesłi jest zły trener dąży do jego zwolnienia. Jeśli właściciel źle nim zarządza dąży do tego żeby był inny właściciel. Jeśli prezes olewa kibiców to kibice będą olewać prezesa. Z Twoich słów natomiast wynika, ze kibice powinni się kategorycznie odciąć od klubu wtedy. NIE! własnie wtedy trzeba pokazać, że to kibice tworzą ten klub, a nie piłkarze czy zarząd.

I to, że Wisła jest klubem milicyjnym wmawia mi kibic z drugiej strony błoń. Kibic klubu, na którego stadionie doping prowadzi syn komendanta policji.

Prowadzącym doping na Cracovii jest Pan Radosław Rokita, członek zarządu stowarzyszenia TC. Jest on synem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. W Małopolsce powstała specjalna komórka policjantów do walki z bandytyzmem stadionowym. Najniebezpieczniejszych pseudokibiców będą rozpracowywać dawni "kryminalni" i specjaliści od przestępczości zorganizowanej. O utworzeniu wydziału do walki z bandytyzmem stadionowym zdecydował małopolski komendant Andrzej Rokita. Na forum pasów temat o tym wykasowany, posty zamiecione pod dywan. Dla wielu kibiców Cracovii był to szok...

Ciekawe co masz na ten temat ciekawego do powiedzenia.

Awatar użytkownika
petru
Administrator
Administrator
Reputacja: 342

Postautor: petru » pt 02.03.2012 15:36

Wy macie w ogóle swój klub? Nota bene prezesi zostali narzuceni Wiśle, a kto narzucił czczenie Cyrankiewicza antykomunistycznej Cracovii? Ilu kibiców Cracovii brało udział w walkach z komuną w Nowej Hucie? Kto brał udział w tych walkach? Jak antypolska była Wisła kiedy wraz z innymi klubami zbojkotowała grę w lidze zaborców, a Cracovia złamała strajk? Zaczynacie dzień od modlitwy do pocztu prezesów Wisły, a potem nieudane produkty propagandy chodzą i mówią, że Wisłę założyła policja. Każdy kibic Cracovii jest historykiem, bo wymusza to na nim teraźniejszość. Co ciekawe jednak na trybunach nie promuje się postaw patriotycznych. Najbardziej znanymi ludźmi na Cracovii są Janusz Filipiak i Jerzy Gruba. Może to wynika stąd, że neofici są zawsze bardziej gorliwi.
Ten temat w końcu spełnia odpowiednią rolę jako ściek :).
Obrazek Obrazek
Józef Stalin - Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej

Awatar użytkownika
Emerald
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Emerald » pt 02.03.2012 15:39

Piwusie... czy ty mieszkasz na Biezanowie? Tak mi sie skojarzylo po przeczytaniu tego postu :D
Pojawiam sie i znikam
taka rola magika

Visca el BARCA!
Obrazek

Awatar użytkownika
bartbuks
Administrator
Administrator
Reputacja: 11
Kontaktowanie:

Postautor: bartbuks » pt 02.03.2012 16:57

Obserwator widzę, że unikasz odpowiedzi na moje pytanie, najwidoczniej jest tak jak mówię. Zielony stoliczek, też posiadasz go w domu?
Obrazek

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: DDK » pt 02.03.2012 20:32

Obserwator unika odpowiedzi na wiele pytań. A ja dalej apeluje żeby ktoś zmienił nazwę tematu.

Temat ma 8 lat, a dopiero kibic Wisły zauważył, ze nie ma w Polsce takiego klubu jak Cracovia Kraków?

Ps. przemogłem sie i z dużej napisałem :)

edit/ ok, emdżej zwracam honor :)
Ostatnio zmieniony sob 03.03.2012 13:46 przez DDK, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Arwin
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 78

Postautor: Arwin » pt 02.03.2012 20:37

Ja tam bym wolał, żeby Obserwator mi powiedział jak żyć :lol:

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!

Postautor: emdżej » sob 03.03.2012 9:06

Dudek, zwracałem już kiedyś uwagę na błąd w nazwie tematu. Jak widać bezskutecznie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Obserwator
Niereformowalny :/

Postautor: Obserwator » sob 03.03.2012 13:56

Po pierwsze Gruba nie żyje od 21 lat-zresztą widać to na zdjeciu...Więc trochę zaspałeś. Grubba też już nie żyje-szkoda, właśnie się dowiedziałem dopiero teraz-szkoda, był świetny ping-pongista. Coś ostatnio trzy pogrzeby na mieście no ale cóż-każdego to czeka.
Ale to tak abstrahując od tematu.

Wisły nie założyła policja czy milicja-kto tak twierdzi? Przecież to oczywiste, że nie.
Jakbyś się zorientował w historii to byś dowiedział się, ze Polska zaistniała na mapie świata, po rozbiorach, dopiero w 1918 roku.
Na początku był to normalny klub, a potem zgodnie z nazwą Wisła-coraz bardziej nabierał brudów, woda stawała się coraz bardziej mętna, pełna szlamu i mułu, a w roku1989, po wpłynięciu do Bałtyku, był to już ściek. Ściek, w którym płynęły nie tylko brudy komunistycznej historii ale i ludzka krew, przelana w katowniach Ub, MBP, Sb, w stanie wojennym. A tym zajmowali się prezesi i ludzie związani z Wisłą.

Oczywiście mamy 2012 rok-ja już mało pamiętam komunizm, wy to macie po 13 lat to w ogóle nie pamiętacie-musicie się wujka zapytać.

Natomiast co do Radosława Rokity-jego ojcem mógłby być sam szatan, co to ma za znaczenie?
Jeżeli masz ojca, a podejrzewam, że masz-raczej klonowanie nie jest zanadto rozpowszechnione, to jeżeli np. twój ojciec dokona masakry w Żabce w Kurzeszynie i zabije 5 osób i kasjerkę-to czy za to w jakiś sposób odpowiadasz?
Oczywiście, ze nie. Każdy jest osobnym bytem.
Jeżeli mój kuzyn gwałci koty (przykładowo mówię) to co ja mam z tym wspólnego? Brat,siostra, ciocia-bierzemy odpowiedzialność za siebie.

Obecnie Wisła jest klubem jak każdy inny-oczywiście, ze kazdy moze sobie jej kibicować-tym niemniej wybierając akurat ten klub, trzeba wiedzieć czym była Wisła i jak skażone sa wody jej historii.

Poza tym każdy moze dokonać konwersji i przejść na biało-czerwoną stronę mocy a nie okrywać się w mroku, ciemnej, skażonej ponurą i zbrodniczą historią, Gwiazdy.
Serdecznie pozdrawiam.
Bragiel.

Wróć do „Polska”