Kto zostanie mistrzem świata ?

Mistrzostwa Świata. Brazylia 2014

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

a mistrzem świata zostanie

Brazylia
8
15%
Argentyna
4
7%
Niemcy
13
24%
Hiszpania
5
9%
Belgia
2
4%
Francja
3
5%
Kolumbia
1
2%
Włochy
11
20%
Holandia
2
4%
ktoś inny
6
11%

Liczba głosów: 55

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 820

Re: Kto zostanie mistrzem świata ?

Postautor: Kluchman » ndz 25.05.2014 19:05

Wszystko idzie jak w 1966. Atletico zdobyło mistrzostwo, Real wygrał Ligę Mistrzów, Austria Eurowizję, Betis zajął ostatnie miejsce w tabeli i spadł do Segunda, awans do La Liga wywalczyło Deportivo. Mundial w 1966 wygrała... Anglia. Choć z drugiej strony może na Anglików nie działa, bo w 1966 mistrzostwo zdobył Liverpool, a tym razem przegrał na ostatniej prostej. No ale jak już się bawić w obstawianie w formie zabawy, to niech będzie, że stawiam na Anglię. A kibicować będę Portugalii. :wink:

Awatar użytkownika
Sammyy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 58

Postautor: Sammyy » ndz 25.05.2014 19:14

Kluchman pisze:A kibicować będę Portugalii.

:o

Jak będziesz kiedyś biedny, to możesz liczyć na ciepły posiłek!
Obrazek

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 955

Postautor: Salas11 » ndz 25.05.2014 19:24

lukas_k pisze:Liczę na Niemców, ale czarnym koniem mogą być Belgowie albo Francuzi. Wygrają zapewne jak zwykle Hiszpanie...

Hiszpanie wystrzelali się już z tytułów, wystarczy im na jakieś 50 lat. Pora wrócić do starych dobrych trendów - grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze. Chyba nikt poza fanami hiszpańskiej kopanej nie chciałby ich kolejnego tytułu, to byłaby już gruuuba przesada. Osobiście nie mam faworyta do zwycięstwa, bo żadna z reprezentacji nie wybija się w znaczący sposób poza inne. Ściskać kciuki będę tradcyjnie za Italię i Urugwaj. Belgom też dobrze życzę, ale boję się że mogą się okazać wielkim rozczarowaniem i nie udźwigną presji oczekiwań.
Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1142

Postautor: ozob » ndz 25.05.2014 19:51

Zadna europejska druzyna narodowa nie wygrala mistrza na mundialu w Ameryce Poludniowej. Chcialbym jakas niepodzianke w postaci Urugwaju czy Chile.

Z drugiej strony bede trzymal kciuki za Italie i Niemcow.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Bassu
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 90

Postautor: Bassu » ndz 25.05.2014 20:01

Ja powiem krótko, czarnym koniem MŚ będzie Belgia, w której grają same wschodzące gwiazdy. Mam nadzieję, że zajdą wysoko bo od początku biorę się z kibicowanie tej drużynie.
Obrazek
Take me home, United Road,
To the place, I belong
To Old Trafford, to see United
Take me home, United Road.

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 405

Postautor: kaczy » ndz 25.05.2014 20:19

Bassu pisze:Mam nadzieję, że zajdą wysoko bo od początku biorę się za kibicowanie tej drużynie.

Bośnia, Rosja i Chorwacja. Ja się biorę za nich, moje trzy pupilki które będę wspierać przez cały turniej.

Awatar użytkownika
Gall
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 3
Kontaktowanie:

Postautor: Gall » śr 04.06.2014 14:26

Cos mi sie wydaje ze bedzie to Mundial Argentyny, juz od dawna nie mieli sukcesu na mundialu, wreszcie ich kontynent, mniejsza presja niz na Brazylijczykach, duzo reprezentacji mocno oslabionych. A kadrowo prezentuja sie zankomicie. Brazylia nie ma takiej zlotej generacji pilkarzy jak niegdys, a ich atak prezentuje sie marnie w porownaniu do historii napastnikow z Brazylii. Niemcy mocno oslabieni, Hiszpania troche podstarzala moze juz nieco wypalona? Stawiam na Argentynczykow.
Obrazek

Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1144
Kontaktowanie:

No to znowu Hiszpania...

Postautor: Carbon » śr 04.06.2014 14:57

Tak mi to wyszło:
Obrazek
Obrazek
i hate being bi-polar
it's awesome

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » śr 04.06.2014 16:16

Nie wiem jak Wy, ale ja mam jakieś dziwne wrażenie, że brakuje spektakularnych ekip. I generalnie, że trudno wskazać faworyta. Bezapelacyjnie nazwiskami biją wszystkich Hiszpanie (trzeci skład walczyłby o medal), ale wytworzyło się jakieś dziwne przekonanie, że oni już nawygrywali co trzeba i wielu życzy sobie szybkiego odpadnięcia aktualnych misiów. Włosi nazwiskowo w porównaniu do poprzednich dekad biedują a najważniejsze ogniwa to dziadziusie pokroju Pirlo czy Buffona. Niemcy? Jeden wielki szpital plus brak napastnika i taka se pomoc. Brazylia? Litości. Z obecnej kadry wstęp do tej z 2002 czy 2006 roku miałoby z 5 piłkarzy. Gdzie te Rivaldy, Ronaldy, Carlosy? Argentyna? Od kilku imprez to drużyna bez obrony, która nawet wystawiając najsilniejszy i miażdżący skład na Copa America u siebie nie potrafiła wejść nawet na czwórki. Francja to ekipa po przejściach, Anglicy - wiadoma sprawa. Nikt mnie nie ekscytuje, nikt jakoś wielce się nie wybija. Doprawdy nie umiem wskazać faworyta. Dziwi mnie, że forum wskazuje na Niemców, oni swoje apogeum mieli dwa lata temu.
ObrazekObrazek

Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1144
Kontaktowanie:

Kto zostanie mistrzem świata ?

Postautor: Carbon » śr 04.06.2014 17:36

Ja też po cichu liczę na szybką porażkę Hiszpanii. Ta ekipa już nudzi, wygrali co mieli i powinni zejść z tronu. Tylko kto za nich? Oby też nie Niemcy. Po prostu poza Podolskim i Reusem ciężko mi tam kogoś lubić mimo, iż jestem fanem Bundesligi.
Kibicuję ekipom z Ameryki Południowej, głównie Argentynie i Brazylii. Cudem byłby taki finał, ale za to jaki widowiskowy! W dodatku zadufana Europa mogłaby dostać pstryczka w nos i ludzie przypomnieliby sobie o sambie. :)
i hate being bi-polar
it's awesome

cruel
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 114
Kontaktowanie:

Postautor: cruel » śr 04.06.2014 17:51

A mnie wcale nie zdziwi jak Hiszpanie dokonaja czegos niemozliwego i obronia MŚ. Sklad maja najmocniejsy, wzmocnione sa dwie do tej pory najslabsze pozycje (Costa & Juanfran), lawka miazdzy - wyniki ankiety dosc zabawne

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » śr 04.06.2014 17:58

cruel pisze:A mnie wcale nie zdziwi jak Hiszpanie dokonaja czegos niemozliwego i obronia MŚ. Sklad maja najmocniejsy, wzmocnione sa dwie do tej pory najslabsze pozycje (Costa & Juanfran), lawka miazdzy - wyniki ankiety dosc zabawne

Bo to nie są chłodne, rzeczowe typy tylko życzenia. Hiszpania dostała 3 głosy, bo się nawygrywała. Dla mnie, tak jak pisałem bezapelacyjny faworyt, zbudowany jeszcze teogorocznymi sukcesami w europejskich pucharach.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
MazurXIII
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 362

Postautor: MazurXIII » śr 04.06.2014 18:10

Hiszpania jest wypalona - kluczowi gracze - Xavi i Iniesta w tym sezonie nic nie grają, atak jest śmiechowy, a jedyny sensowny gracz w tej formacji (Costa) będzie nie wpełni sił i podatny na urazy. Bramkarz jest niepewny i poza rytmem meczowym - popełnia błędy na przedpolu. Upatrywanie w Hiszpanii faworyta jest zdecydowanie na wyrost.
Ktoś z Ameryki Płd. - IMHO Brazylia lub Argentyna ze wskazaniem na kanarkowych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 955

Postautor: Salas11 » śr 04.06.2014 18:41

cruel pisze:A mnie wcale nie zdziwi jak Hiszpanie dokonaja czegos niemozliwego i obronia MŚ. Sklad maja najmocniejsy, wzmocnione sa dwie do tej pory najslabsze pozycje (Costa & Juanfran), lawka miazdzy - wyniki ankiety dosc zabawne

Widziałeś Costę pod koniec sezonu? Jest wyczerpany i nie sądzę by stanowił o sile ataku Hiszpanii. Poza tym (pomijając fakt że jesteś fanem hiszpańskiej piłki) tak po ludzku - nie czujesz przesytu ich dominacją na arenie międzynarodowej?
Obrazek

Awatar użytkownika
fan_R10
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 34

Postautor: fan_R10 » śr 04.06.2014 18:49

może jakiś czarny kuń w końcu wygra MŚ ?

może CR7 poprowadzi swoich do pucharu ...Bosz...to byłby widok ... :wink:

może jak kiedyś Grecja wygrała ME tak teraz odpali np. Rosja, USA, Belgia ? A może w końcu Anglia?

Ja kibicuję Hiszpanii i Argentynie, ze wskazaniem na Argentyne

Jestem wielce ciekawy co pokażą dwaj najwięksi geniusze środka pola czyli czapi i iniesta. Oj bedzie się działo !
Wygramy, przegramy, albo będzie remis.

Wróć do „Mundial 2014 Brazylia”