Ja pierdolę, cóż za wyzwanie, tydzień wyjęty z życiorysu normalnie.
Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 16 sty 2026, 18:39
Ja pierdolę, cóż za wyzwanie, tydzień wyjęty z życiorysu normalnie.
19B10

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Zygmunt-1 » 16 sty 2026, 18:42
Zygmunt-1
19B10

Post Wyświetl pojedynczy post autor: johny batonik » 17 sty 2026, 17:48
johny batonik
19B10
Post Wyświetl pojedynczy post autor: karollo89 » 16 kwie 2026, 10:46
karollo89
19B10
DDK
BadBoy
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Sh00t » 27 maja 2026, 1:08
Przeglądam sobie temat, no i jest perełkajohny batonik pisze: ↑16 sty 2026, 13:35Zwierzak to jest taki hamulcowy. Zawsze odpalam dupki ze zwierzakiem. Ani to nie przenocuje u Ciebie bo musi zabrać psa (a kota nie weźmie bo one nie lubią zmiany otoczenia), pojechanie gdzieś spontaniczne to też odpada bo pchlarza trzeba zabrać.
Sh00t

Post Wyświetl pojedynczy post autor: johny batonik » 28 maja 2026, 7:58
Kim Ty jestes?Sh00t pisze: ↑27 maja 2026, 1:08Przeglądam sobie temat, no i jest perełkajohny batonik pisze: ↑16 sty 2026, 13:35Zwierzak to jest taki hamulcowy. Zawsze odpalam dupki ze zwierzakiem. Ani to nie przenocuje u Ciebie bo musi zabrać psa (a kota nie weźmie bo one nie lubią zmiany otoczenia), pojechanie gdzieś spontaniczne to też odpada bo pchlarza trzeba zabrać.
Czytając twoje posty jestem więcej niż pewien, że jesteś największym stulejarzem na forum, a skrzydłowym to mógłbyś być w Pruchniku czy Goczałkowicach. Ja jeba, jaki ziomek xDDD
johny batonik
Samuraj
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Zasady ochrony danych osobowych | Regulamin
Administracja, zarządzanie i wsparcie graficzne forum: pawel.studio