Macie jakieś zwierzątka w domu? - Strona 43

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.
Awatar użytkownika
19B10
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5315
Rejestracja: 12 paź 2018, 12:40
Reputacja: 1732
Kibicuję: WRE

Macie jakieś zwierzątka w domu?

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 16 sty 2026, 18:39

johny batonik pisze:
16 sty 2026, 13:35
Trzeba było angażować znajomych albo zawozić do rodziców.
Ja pierdolę, cóż za wyzwanie, tydzień wyjęty z życiorysu normalnie.

Awatar użytkownika
Zygmunt-1
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4370
Rejestracja: 22 sty 2023, 10:32
Reputacja: 1303
Kibicuję: od czasu do czasu

Macie jakieś zwierzątka w domu?

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Zygmunt-1 » 16 sty 2026, 18:42

Wy to macie psy, koty. To jest pół biedy, bo wszędzie Ci wejdzie. Ja kiedyś miałem rybki. Weź człowieku po górach noś to akwarium na plecach...

Awatar użytkownika
19B10
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5315
Rejestracja: 12 paź 2018, 12:40
Reputacja: 1732
Kibicuję: WRE

Macie jakieś zwierzątka w domu?

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 16 sty 2026, 18:48

Zygmunt-1 pisze:
16 sty 2026, 18:42
Wy to macie psy, koty. To jest pół biedy, bo wszędzie Ci wejdzie. Ja kiedyś miałem rybki. Weź człowieku po górach noś to akwarium na plecach...
Za to nad morze lepiej z rybkami chyba :think:

Awatar użytkownika
johny batonik
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 1367
Rejestracja: 27 cze 2023, 20:45
Reputacja: 305

Macie jakieś zwierzątka w domu?

Post Wyświetl pojedynczy post autor: johny batonik » 17 sty 2026, 17:48

19B10 pisze:
16 sty 2026, 18:39
johny batonik pisze:
16 sty 2026, 13:35
Trzeba było angażować znajomych albo zawozić do rodziców.
Ja pierdolę, cóż za wyzwanie, tydzień wyjęty z życiorysu normalnie.
Nie każdy mieszka ze starymi na piętrze jak Ty

Awatar użytkownika
19B10
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5315
Rejestracja: 12 paź 2018, 12:40
Reputacja: 1732
Kibicuję: WRE

Macie jakieś zwierzątka w domu?

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 13 kwie 2026, 18:41

Dawno nie było tu mojej gwiazdy, a słońce też zrobiło robotę :smoke:

Obrazek

Awatar użytkownika
karollo89
Skład B
Skład B
Posty: 126
Rejestracja: 31 sty 2020, 16:27
Reputacja: 49

Macie jakieś zwierzątka w domu?

Post Wyświetl pojedynczy post autor: karollo89 » 16 kwie 2026, 10:46

Żadnego magnesu z nowym zgodowiczem? :(

Awatar użytkownika
19B10
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5315
Rejestracja: 12 paź 2018, 12:40
Reputacja: 1732
Kibicuję: WRE

Macie jakieś zwierzątka w domu?

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 16 kwie 2026, 10:57

karollo89 pisze:
16 kwie 2026, 10:46
Żadnego magnesu z nowym zgodowiczem? :(
Nie, samo W-R-E ;)

Ale może kiedyś sobie sprawię, z polskich miast, które chciałbym zobaczyć Szczecin znajduje się wysoko na liście.

Awatar użytkownika
DDK
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 16923
Rejestracja: 09 sty 2012, 0:01
Reputacja: 5252
Kibicuję: Tylko WISŁA

Macie jakieś zwierzątka w domu?

Post Wyświetl pojedynczy post autor: DDK » 26 maja 2026, 23:04

Obrazek

Awatar użytkownika
BadBoy
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7131
Rejestracja: 01 cze 2006, 19:47
Reputacja: 782

Macie jakieś zwierzątka w domu?

Post Wyświetl pojedynczy post autor: BadBoy » 26 maja 2026, 23:11

Obrazek

Awatar użytkownika
Sh00t
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 1615
Rejestracja: 07 wrz 2022, 11:04
Reputacja: 237
Kibicuję: Juventus

Macie jakieś zwierzątka w domu?

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Sh00t » 27 maja 2026, 1:08

johny batonik pisze:
16 sty 2026, 13:35
Zwierzak to jest taki hamulcowy. Zawsze odpalam dupki ze zwierzakiem. Ani to nie przenocuje u Ciebie bo musi zabrać psa (a kota nie weźmie bo one nie lubią zmiany otoczenia), pojechanie gdzieś spontaniczne to też odpada bo pchlarza trzeba zabrać.
Przeglądam sobie temat, no i jest perełka ❤️
Czytając twoje posty jestem więcej niż pewien, że jesteś największym stulejarzem na forum, a skrzydłowym to mógłbyś być w Pruchniku czy Goczałkowicach. Ja jeba, jaki ziomek xDDD

Awatar użytkownika
johny batonik
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 1367
Rejestracja: 27 cze 2023, 20:45
Reputacja: 305

Macie jakieś zwierzątka w domu?

Post Wyświetl pojedynczy post autor: johny batonik » 28 maja 2026, 7:58

Sh00t pisze:
27 maja 2026, 1:08
johny batonik pisze:
16 sty 2026, 13:35
Zwierzak to jest taki hamulcowy. Zawsze odpalam dupki ze zwierzakiem. Ani to nie przenocuje u Ciebie bo musi zabrać psa (a kota nie weźmie bo one nie lubią zmiany otoczenia), pojechanie gdzieś spontaniczne to też odpada bo pchlarza trzeba zabrać.
Przeglądam sobie temat, no i jest perełka ❤️
Czytając twoje posty jestem więcej niż pewien, że jesteś największym stulejarzem na forum, a skrzydłowym to mógłbyś być w Pruchniku czy Goczałkowicach. Ja jeba, jaki ziomek xDDD
Kim Ty jestes?

Awatar użytkownika
Samuraj
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 950
Rejestracja: 18 maja 2023, 10:18
Reputacja: 109

Macie jakieś zwierzątka w domu?

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Samuraj » 30 maja 2026, 13:42

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”