Plebiscyt forumowy 2019

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.
Awatar użytkownika
piotrcies
Just piotrcies
Just piotrcies
Reputacja: 2744

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » 07 gru 2019, 12:50

Cześć wszystkim,
za nami kolejny rok na forum, który podsumujemy forumowym plebiscytem - zgodnie z tradycją. Kilka osób odeszło, kilka nowych doszło, debiutantów również zachęcam do głosowania:)

Kategorie takie same jak przed rokiem i głosujemy tak samo jak przed rokiem - do trzech typów w kategoriach 1-8 i 10-14 (liczy się kolejność, więc czwarta osoba nie będzie uwzględniona, jeśli ktoś poda więcej głosów) i jeden typ w kategorii na najlepszego moderatora. Możliwe jest oczywiście pomijanie niektórych kategorii, do czego nie zachęcam (chyba że najsłabsze ogniwo, którego fanem nie jestem;p).

Głosujemy tradycyjnie w tym temacie, ale jeśli ktoś nie chce tu wpisywać typów - głosy można wysłać w prywatnej wiadomości, zgodnie z wolą niektórych. Pomijamy tworzenie formularzy Google itp., ostatnio zagłosowało chyba ze 20 osób, w tym roku większość była za tradycyjną formą, więc dla 2-3 osób nie ma co komplikować.

Uwaga techniczna - od jakiegoś czasu ograniczyliśmy czas edycji wiadomości - jeśli ktoś zagłosuje, a potem będzie chciał zmienić typ, proszę o informację via PW, to naniosę stosowne zmiany w typach. Naturalne, że czasem o kimś zapominamy i chcemy potem to poprawić.

Nie głosujemy na siebie - to wiadome. Uzasadnienia nie są wymagane, aczkolwiek do tego zachęcam - zawsze przyjemniej się to czyta.

Zapraszam do głosowania :)

Przypominam kategorie:
1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP) -
2. Debiut roku (Rookie Challenge ) -
3. Najsłabsze ogniwo forum -
4. Największy piłkarski znawca -
5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać -
6. Największy dowcipniś -
7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?-
8. Największy dziwak -
9. Najlepszy mod -
10. Najlepszy avatar -
11. Wydarzenie roku na forum -
12. Kto poczynił największy postęp -
13. Najbardziej pomocny użytkownik -
14. Najfajniejszy użytkownik -

Obrazek

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Reputacja: 1435

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 12 gru 2019, 14:15

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP) - matt_ - za mnogość zainteresowań, za niedyskryminowanie jedynej prawdziwej piłki nożnej czyli tej reprezentacyjnej.
2. Debiut roku (Rookie Challenge ) - 19B10 - chociaż mam wątpliwości co do daty rejestracji - to każdy fan polskiej piłki zasługuje na wyróżnienie
4. Największy piłkarski znawca - boticelli - wszechstronna wiedza, nawet filmiki z bananowych republik wrzuca.
5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać - czasami mam Was dość w internecie, a tu jeszcze w życiu się męczyć?
6. Największy dowcipniś - Diamen23, z wszystkich śmieszków tego forum on jest najmniej na siłę.
7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?- kaczy
8. Największy dziwak - Salas11, już pal licho te jego dyrdymały o Juventusie, bo sam Inter hejtuje równie mocno, ale już za nostalgię do lat 80-90 przewijającą się w jego postach to czasami nie mogę zdzierżyć takiego biadolenia jak to kiedyś wszystko było jedyne i prawilne chociaż tak naprawdę było takie samo.
9. Najlepszy mod - maciek, ale w tym roku głównie za 88 w nicku.
10. Najlepszy avatar - fajny był typ od Pogby, ale od jakiegoś czasu znikł. Z tych aktualnych to przyznam szczerze nie skupiam się w ogóle na avkach. Może łysy Messi WBK.
11. Wydarzenie roku na forum - BOOM! kmwtw :smoke:
12. Kto poczynił największy postęp - League przerzucił się z pisma obrazkowego na proste zdania.
13. Najbardziej pomocny użytkownik - czubatka, tu nawet nie wymaga komentarza.
14. Najfajniejszy użytkownik - Magnum , bo nie dyskryminuje Ukraińców.

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Bianconero
Reputacja: 3337

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Delpiero14 » 12 gru 2019, 17:45

Dobra, oficjalnie chyba mój najdłuższy post w całej forumowej karierze. Czy jesteście gotowi?

Okej, z racji tego, że nie głosowałem w zeszłym roku a plebiscyt jest świetną okazją żeby wejść w dupę reszcie użytkowników również zdecydowałem się oddać w tym roku swoje typy. Wszak to zawsze fajna zabawa i możliwość wymienienia tych mocnych (oraz w przypadku niektórych kategorii również i słabych) stron użytkowników to również i ja postanowiłem dorzucić swoją cegiełkę do tej budowli zwanej forum swiatpilki.com.

1. Najbardziej wartościowy forumowicz

Seba82 - Seba w zasadzie chodził mi po głowie w kontekście głosowania już od jakiegoś czasu a skoro wreszcie nadarzyła się ku temu okazja postanowiłem upchnąć go właśnie w tej najmocniejszej kategorii. Ta jego zawziętość i regularność z jaką udziela się w temacie Milanu jest naprawdę godna podziwu. Z reguły to właśnie on zarzuca jakiś temat który następnie rozkręca całą dyskusje, gdy go nie ma jego brak jest mocno odczuwalny.

matt_ - Wchodził na forum razem ze mną (no w sumie ja mam konto nieco starsze, zależy jak kto patrzy :mrgreen: ) i nie zwolnił tempa. Wypowiada się na wiele tematów, nie tylko piłka nożna ale również i koszykówka, siatkówka, ręczna, skoki, widać, że sport to jego pasja. Poza tym organizowanie różnego rodzaju gier i zabaw forumowych. Sam osobiście nie biorę udziału, ale widać, że ma to swoją liczną grupę zwolenników bawiących się przy tym bez wątpienia świetnie, więc głos na niego był raczej oczywisty.

czubatka - Najniższy stopień podium dla czubatki o którym można powiedzieć, że ze wszystkich innych userów na forum on zrobił w minionym roku najwięcej. Powiedzieć, że to był jego rok to jak nic nie powiedzieć. Zmiana wyglądu forum, stworzenie Boticellego zarzucającego bramki do stworzonego przez niego specjalnego tematu do tego przeznaczonego, mocne zaangażowanie w promocje forum itd.

2. Debiut roku (Rookie Challenge)

łosiu03 - Kolejny fan MU do kolekcji (niestety). Fajne posty, ciekawy punkt widzenia na różne sprawy, niezła jak na początek forumowej kariery regularność i co najważniejsze szacunek do użytkowników mających odmienne zdanie od niego (co nie jest niestety tak powszechne). Mocny kandydat do MVP w niedalekiej przyszłości.

19B10 - Fan polskiej piłki klubowej i Widzewa Łódź. Stały bywalec w domku czyli najczęściej odwiedzanego przeze mnie tematu w ostatnim czasie :D również aktywny jak kolego wyżej, podłącza się do dyskusji, nie spina się niepotrzebnie itp. Oby tak dalej

Vol'jin - Da się go dostrzec raczej głównie w temacie Milanu, więc sporo osób może go nie kojarzyć, ale swoim forumingiem i prezentowanym poziomem również zasłużył na wyróżnienie w tej kategorii. Podobnie jak koledzy powyżej dobrze, że pojawił się na forum.

3. Najsłabsze ogniwo forum

Nikt - Tradycyjnie bez głosów. Pomimo tego, że są użytkownicy którzy potrafią podkurwić człowieka to wychodzę z założenia, że każdy na swój sposób daje od siebie coś dobrego i każdy utrzymuje forum przy życiu.

4. Największy piłkarski znawca

No i tutaj mam szczerze mówiąc problem bo osób mogących uchodzić tutaj na znawców (a za takich uważam osoby znające się na piłce bardziej ode mnie, czyli więcej niż trochę) jest wśród nas dosyć dużo i ciężko jest zmieścić jedną konkretną trójkę. No, ale moje typy są następujące:

(L)oczkerson - Taki trochę Morrow biało-czarnej części Turynu. Długie i rzeczowe posty to u niego norma. Swoją drogą zawsze się zastanawiam, czy userzy tacy jak on skrobią to wszystko na poczekaniu w kilka minut z głowy czy siedzą nad tym dłużej, żeby wyszło jak najbardziej rzeczowo i sensownie :think: w każdym razie poziom postów wysoki, więc głos dla niego

fekalia - Za zainteresowanie całą włoską piłką i za dużą wiedzę na cały jej zakres. Również to widać po nim, że więcej niż hobby.

Cement - Szacuneczek, że chce mu się oglądać te wszystkie niszowe ligi, które niekiedy mam wrażenie, że poza nim samym nikogo innego dookoła nie interesują :mrgreen: On jednak czerpie z tego radość całymi garściami, godne podziwu.

W zasadzie każdego z osobna, bo każdy na swój sposób (ten negatywny jak i pozytywny) wzbudza moją ciekawość. Znów jednak trzy głosy, wiec stawiam na was kochani:

piotrcies - Ogarnąłby mi zniżki w Pleyu :D

Sickstick - Nigdy nie paliłem trawy a Sickstick zna temat od podszewki. Upalilibyśmy się a on musiałby mnie ogarniać xD Z czasem pewnie zostałby moim dilerem.

Magnum - Oprowadził by mnie po Stanach i opowiadał ciekawości o wszystkich atrakcjach dookoła (oczywiście za darmo, wynajmowanie przewodnika byłoby niepotrzebne :P ) do tego wydaje się naprawdę spoko gościem a ja lubię ludzi podobnych do siebie.

6. Największy Dowcipniś -

Diamen23 - Śmieszny typ nie powiem, no ale to pewnie u nich rodzinne.

Sickstick - Czasem jak zarzuci nie ma co zbierać. Przekraczanie granic, jak to kiedyś o nim przeczytałem. Myślę, że bardzo trafne.

Boromir - Również zdarza mu się trafnie coś skomentować, przy czym nie raz miałem okazję się uśmiechnąć, więc głos również i dla niego.

7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?

fieldy - Zdecydowanie Wiesław. To był prawdziwy człowiek orkiestra, bo i żartem rzucił, i długiego mądrego posta naskrobał i wp porozdzielał jak trzeba było. Taka hybryda Morrowa/piotrciesa i J1mieggo. Najgorzej, że on praktycznie co dzień jest online tylko nie chce mu się nic pisać xD

Carbon - Lubiłem ten jego nieco prowokacyjny foruming. Do tego ta przedziwna fascynacja USA i wszystkim co amerykańskie była na swój sposób urocza. No cóż, może jak MU zdobędą tytuł to wróci.

Sawyer - Czasem bywa na forum, ale niestety bardzo rzadko. A szkoda, bo to jeden z tych userów których pamiętam jeszcze z czasów jak dopiero co wchodziłem na forum i zapamiętałem go raczej dosyć pozytywnie.

8. Największy dziwak -

Osobiście nie odbieram tej kategorii jakoś specjalnie negatywnie. Poprzez dziwność rozumiem bycie swego rodzaju oryginalnym, także jeśli ktoś odbiera to negatywnie to błędnie.

Bassu - Dla mnie dziwne jest to, że użytkownik, który najpierw domaga się od wszystkich innych osób dookoła rzeczowych oraz treściwych postów i ma pretensje o typowe lanie wody tworzy potem jakieś jednozdaniowce z których nie wynika kompletnie nic konkretnego ani interesującego. Owszem, masz prawo wymagać, ale daj ku temu jakiś przykład, bo jak do tej pory szczerze mówiąc żadnego takiego z twojej strony nie zaobserwowałem.

Salas11 - No i tu w zasadzie mógłbym równie dobrze jako opis Salasa wrzucić cytat z Boromira z jego posta kilka scrollów wyżej. Rozumiem, że nostalgia do dawnych czasów, ale w niektórych kwestiach, nie zrozum mnie źle Salas ale mam wrażenie, że w kwestii tych dawniejszych czasów patrzysz nieco przez pryzmat różowych okularów, jak to się mówi.

Kojiro - Fajna postać, ale niektóre jego posty takie jakieś dziwne mam wrażenie. Nawet trudno mi konkretnie powiedzieć co, ale o ile można by pozamieniać posty zdecydowanej większości z nas i pewnie mało kto zauważyłby róznicę, tak w przypadku jego postów od razu każdy by się pokapował kto był rzeczywistym autorem.

9. Najlepszy mod -

piotrcies - Zdecydowanie. Tylko osoba mająca na co dzień do wglądu panel moderacji i mogąca zobaczyć ostatnią aktywność z zakresu modów może dostrzec jak wielką pracę robi każdego dnia. Usuwanie botów, przenoszenie postów, gaszenie gorących głów itd. IMHO kazdy kto nazywa piotrciesa słabym modem zwyczajnie nie ma zielonego pojęcia o czym mówi.

I z racji tego, że w tej kategorii można oddać tylko jeden głoś specjalne wyróżnienie dla:

matt_ - Jak trzeba, przyzna jakieś wp, czy usunie ruskie konto. Ogólnie jego praca w tym zakresie również na duży plus i udowadnia, że jego wybór na moda był dobrą decyzją.

10. Najlpeszy avatar

moody90 - Ten Messi jest bez pudła. Szczerze mówiąc gdybym był jakimś rodzajem psychofana Messiego to nie odpuszczałbym sobie ani chwili sama na sam z tym obrazkiem Messiego przedstawionego jako Boga z aureolą na głowie ze złotą piłką w ręku (If you know what i mean)

Kluchman - Poza mną chyba jedyny użytkownik posiadający gifa w avatarze. Ta krowa na wypasie jest bardzo charakterystyczna i każdemu kojarzy się z Kluchym, a przecież o to chyba chodzi, nie?

fieldy - Kolejny przykład z tych bardzo charakterystycznych avatarów. ostatnio zobaczyłem gdzieś w necie plakat Lśnienia z Nicholsonem zaglądającym przez wybitą siekierą szparę w drzwiach i moją myślą nie było "o, Lśnienie, tylko "wtf, Wiesiek, co ty tam robisz??

Nowa robota Doktora - To chyba oczywiste. Typowy American Dream w polskich dekoracjach, czyli człowiek z pasją mający szansę robić zarobkowo coś co kocha i coś w czym jest dobry. Niech ci się uda ten cały zawodowy scouting :ok:

Heca z Momblano - Było śmiesznie.

Czy Illona zrobiła To po raz pierwszy z młodszym o dziesięć lat facetem, czy nie zrobiła - No właśnie, @Ilka? :glass:

BeBad (aka. Szmagel) - Kiedyś zdarzało mu się niekiedy (nawet częściej niż czasem) zagrzać i stracić nad sobą kontrolę. Ostatnio jednak mam wrażenie, że mocno się ogarnął.

Ryba_82 - Kiedyś pomimo tego, że pisał na bardzo fajnym poziomie to wydawał się taki nieco sztywny i odnoszę wrażenie, że za bardzo brał do siebie niektóre żarty w kierunku City bądź jego. W tym roku nie widzę tego dystansu plus zaczął nawet śmieszkować :D To jest coś czego brakowało mi w jego posrtaci.

Bassu - Od kilku dni nikogo nie obraził. Jest progres, oby tak dalej.

czubatka - W kwestiach technicznych jeśli chodzi o pomoc nie ma sobie równych, jeśli masz jakiś problem czubatka zapewne ci go rozwiąże.

cruel - Pytaj o Soulsy lub gry tego pokroju a cruel prawdę ci powie. W kwestii gier chyba najbardziej pomocny użytkownik na forum.

Seba82 - Kojarzę, że w kwestii siłowni Seba zawsze służył tam jakąś dobrą radę i rozwiewał wszelkie wątpliwości, wiec najniższy stopień podium dla niego.

14. Najfajniejszy Użytkownik -

MK92 - Sprawia wrażenie człowieka, którego nie da się nie lubić. Bardzo wysoki poziom kultury osobistej i spora wiedza z zakresu tego co dzieje się w czerwono-czarnej części Mediolanu. Mocne ogniwo forum, którego strata była by pewnie mocno odczuwalna.

Diamen23 - Bardzo lubię jego foruming. Diamen to jest taki mix. Duża wiedza o piłce, poczucie humoru oraz z reguły fajny, nieagresywny poziom dyskusji.

piotrcies - W zasadzie mógłbym napisać to samo co o kolegach powyżej. piotrcies dobrze łączy śmieszkowanie, wysoki poziom kultury osobistej, oraz ponadprzeciętny poziom wiedzy piłkarskiej.

Specjalnie wyróżnienie dla naszych forumowych pań Ilki oraz Futbolowej - Nie ukrywam, że dobrze czasem się troszkę odchamić o podyskutować z miłymi i ładnie pachnącymi (tak sobie was przynajmniej wyobrażam) forumowymi koleżankami.

Jeśli chodzi o moje typy to starałem się je rozłożyć jak najbardziej po równo, żeby zmieścić jak najwięcej wartościowych użytkowników. Oczywiście jest spora liczba osób, która się w tym roku w moim zestawieniu nie znalazła. No cóż, może w przyszłym roku :beer:

Awatar użytkownika
piotrcies
Just piotrcies
Just piotrcies
Reputacja: 2744

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » 14 gru 2019, 20:01

Za nami kolejny forumowy rok, tym razem chyba najdziwniejszy z tych 11, które tu spędziłem, bo pełen spin i kłótni, zwykle totalnie bezsensownych, niestety czasem również z moim udziałem, co akurat odbieram jako duży minus, bo poprzednie 11 lat przeżyłem tu raczej jako osoba spokojna i niewdająca się w przepychanki. Cóż, jest więc nad czym pracować w 2020 :)
W takiej sytuacji dobrze mieć ten plebiscyt, bo jest to okazja, by podsumować to, co w 2019 roku było dobre i docenić tych forumowiczów, którzy moim zdaniem najbardziej na to zasługują, nie będzie więc z mojej strony nominacji negatywnych. Nie ukrywam, że pomieszczenie wszystkich, którzy na to zasługują, jest niemożliwe, więc na pewno kilka osób, mimo wnoszą pod wieloma względami dużo w nasze forumowe środowisko, będę musiał pominąć – takie są zasady, niemniej postaram się docenić jak najwięcej osób, które na to zasługują:)

Zaczynajmy więc:

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP)
Chyba najtrudniejsza kategoria, bo uznawana za tę najważniejszą. Pewnie jakbym miał wrzucić i dziesięć kandydatur, to miałbym dylemat, bo MVP to nie tylko te osoby które piszą najmądrzej lub budzą największy szacunek, ale też ludzie, bez których to forum byłoby inne i ich brak dałoby się odczuć bez żadnej wątpliwości. Tak że moje typy:
- Diamen23 – od kilkunastu lat jedna z najważniejszych i najmocniejszych postaci na forum. Spośród kibiców Interu jego lubię czytać najbardziej, bo ma nie tylko wielką wiedzę, ale też wydaje się po prostu bystrym gościem, który naprawdę świetnie pisze. Wielki plus.
- seba82 – generalnie rok 2019 to rok kibiców Calcio. Seba stanowi lokomotywę tematu Milanu, jednego z najbardziej żywych na całym forum, co rusz wrzucając przeróżne newsy, ciekawe plotki itd., udowadniając, że na temat swojego klubu wie chyba wszystko.
- cloner – być może ten głos jest zaskakujący, ale myślę, że cloner to już jest taki element naszego forum, bez którego sobie naszej grupki nie wyobrażam. Bardzo często nadajemy na zupełnie różnych falach, wielokrotnie dochodziło między nami do różnych zgrzytów (kto mnie nazywał najgorszym modem w historii, jak nie cloner?;p), ale mimo wszystko cieszę się, że jest z nami, bo jednak dodaje dużo kolorytu.

Trochę nowych postaci się u nas pojawiło, co mnie bardzo cieszy, bo od kilku lat bywało biednie. A tu stworzona przez matta_ lista jest całkiem okazała. Jeśli mam się ograniczyć do trzech osób, to:
- losiu03 – kolega po szalu, co mnie cieszy. Do tego z tym, co pisze w temacie United, w większości się zgadzam, wbrew opinii niektórych naprawdę fajnie wprowadził się na forum i z tygodnia na tydzień radzi sobie coraz lepiej.
- Vol’jin – aktywny w różnych tematach, jego nick nieustannie miga mi przed oczami. Bardzo często wrzuca słuchane przez siebie utwory, i choć nie to nie moja bajka, doceniam, że jest zapalonym fanem muzyki.
- Frank van Gullit – może nie pisze dużo, ale pisze bardzo rzeczowo i widać, że interesuje się piłką i ma bardzo dużą wiedzę, zwłaszcza na tematy piłki holenderskiej. Pisz częściej, a będzie w ogóle bardzo dobrze!

Konsekwentnie brak głosu – z wieloma osobami się nie zgadzam, kilka osób to zupełnie nie moja bajka, ale nie uważam, by dobrym pomysłem było piętnować kogoś publicznie.

Bardzo się cieszę, że w tej grupie mam nie lada ból głowy, bo jednak jesteśmy forum piłkarskim. Nie jest łatwo wskazać tylko trzy osoby, ale w tym roku postawię na:
- Cementa – podziwiam zainteresowanie rozgrywkami, na których pewnie nigdy nie zawiesiłbym oka na dłużej niż kilka minut. Zresztą historia jego nick oddaje jego pozytywne zakręcenie na punkcie futbolu. Jeśli ktoś nie oglądał jakiegoś niszowego meczu, a nie ma dostępu do skrótów – warto wejść na forum – Cement na pewno widział to spotkanie i raczył coś o nim napisać. Naprawdę doceniam wiedzę i pasję.
- matta_ - podobna sytuacja jak u Cementa – bardzo doceniam zainteresowanie tymi wszystkimi rozgrywkami, o których nikt inny nie ma pojęcia – od rozgrywek kobiet zaczynając, przez amp futbol, na rozgrywkach Dalekiego Wschodu kończąc.
- oczywiście nie może zabraknąć kogoś z ligi włoskiej – tu nie będę oryginalny i postawię po raz kolejny na (L)oczkersona – w zasadzie można przekopiować głosy sprzed lat, które wciąż są aktualne. Niesamowita wiedza, zwłaszcza na temat taktyki, do tego bardzo fajnie się go czyta. Chciałoby się jedynie, żeby częściej się udzielał.

5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać
Kilka już poznałem, kilka osób chętnie bym spotkał na żywo. Z tych najważniejszych:
- Delpiero14 – ogarnąłby mi listy do domu ;]
- Diamen23 – myślę, że byłby ciekawym rozmówcą przy jakimś piwku.
- Sickstick – byłoby z kim ponarzekać na nasze kluby;)

6. Największy dowcipniś
Jest kilka osób, które potrafią rozbawić, niektórzy bardziej, niektórzy mniej, ale jeśli jeśli mam się ograniczyć, to finałową trójkę stanowić będą:
- Diamen23 – bardzo inteligentny, często cięty humor, naprawdę fajnie się czyta jego riposty, zwykle można się głośno zaśmiać.
- Delpiero14 – trafia w mój gust, lubię niewymuszony humor, a u Delpiera tak to właśnie wygląda.
- Boromir – potrafi rozbawić, zwłaszcza ostatnio jest w formie.

- Morrow, Arwin, fieldy – każdy z nich należał do moich ulubionych userów, szkoda, że nie mają czasu na foruming, zwłaszcza Wiesłwa, który to nicpoń czasem zarzuci jakimś tweetem, na forum się loguje, ale nie napisze nic przez długie miesiące. Nieładnie, Wiesiu, bardzo nieładnie.

8. Największy dziwak
W sumie każdy jest w jakiś sposób dziwny, więc nie wskażę nikogo.

9. Najlepszy mod
Trudna kategoria, bo jest (prócz mnie) dwóch aktywnych modów, obaj naprawdę dużo robią, a trzeba wybrać jednego, no ale kogoś wybrać trzeba, tak że...
- Delpiero14 – miał trudny początek i musiał sobie radzić z dużą falą krytyki, w znakomitej mierze niesprawiedliwej, a mimo to nie stracił zapału i naprawdę dużo robi, nawet jeśli nie zawsze to widać. Moderacja to nie tylko wp i bany, ale też m.in. usuwanie spamerskich kont, które ciągle atakują nasze forum i w każdej z form aktywności moderatora jest naprawdę dobry. Tak tryzmaj 👌

10. Najlepszy avatar
- Delpiero14 – chyba mój ulubiony avek, długo były jakieś dziwactwa w postaci Higuainów, ale na szczęście wygrałem zakład i kazałem przywrócić ten obecny.
- HMK – bardzo fajne wykonanie jego avka.
- Wukabe – niech ma, bardzo mu zależy ;)

11. Wydarzenie roku na forum
- hype na Doktora.
- burze we włoskich tematach – można to potraktować ogólnie, ale ten rok był naprawdę burzliwy wśród kibiców Serie A – zaczynając od Pepa w Juve, na ostatnich kontrowersjach i kłótniach kończąc

12. Kto poczynił największy postęp
Bardzo lubię tę kategorię, bo można docenić tych, którzy wcześniej np. się głównie napinali, a teraz wnoszą znacznie więcej lub osoby, które udzielały się niewiele, a zwiększyły swoją aktywność, jednocześnie utrzymując poziom. Tak że moje głosy:
- szmagel – pamiętam, że swego czasu miał dość agresywne wjazdy, które skończyły się odpoczynkiem od forum, po powrocie czyta się go znacznie lepiej.
- HMK – w zasadzie nagroda za całokształt, bo Chemik od lat pisze coraz lepiej, w tym roku jest aktywniejszy niż w 2018, więc kolejna zmiana in plus.
- ryba82 – mam wrażenie, że nabrał dużo luzu w ostatnim roku.

13. Najbardziej pomocny użytkownik
- czubatka – to mógł być głos na MVP, więc i tak musi gdzieś się znaleźć – w tematach komputerowych jest nieoceniony, a jak coś się dzieje z forum, też pomaga szybko rozwiązywać problemy.
- KajoFC – jak szukałem słuchawek, służył radą. Pamiętam i doceniam :)
- Kluchman– w sumie zasługuje na głos, a często doradza w sprawach technicznych;)

14. Najfajniejszy użytkownik
Ostatnia kategoria, warto docenić kilka osób, których jeszcze nie wskazywałem, tak że moje głosy to:
- Magnum – przesympatyczny user zza oceanu – czasem trochę dziwny, ale i tak jeden z najbardziej porządnych użytkowników na forum.
- petru – może nie udziela się już tak jak kiedyś, ale pozostaje jednym z najbardziej szanowanych przeze mnie ludzi na forum – zawsze pełna kultura i mnóstwo klasy.
- MK92 – w zasadzie poprzednik wszystko wyjaśnił – trudno go nie lubić – zero napinek, merytoryczne, dobrej jakości posty, do tego zamiłowanie do kultury wyższej. Zdecydowanie user na plus:)

Uff, łatwo nie było, a i tak podejrzewam, że o kimś zapomniałem. Niemniej w pierwszej kolejności do głowy przychodziły mi te osoby. Trzymajcie się i do zobaczenia za rok w tym temacie!:)

Awatar użytkownika
szmagel
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 124

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: szmagel » 14 gru 2019, 22:51

rzypominam kategorie:
1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP) -- Pixctorses
2. Debiut roku (Rookie Challenge ) -Łosiu
3. Najsłabsze ogniwo forum - Cloner, robi laskom foty z ukrytcia, zaczyna jakiej chore akce
4. Największy piłkarski znawca - morrow (tytlk temat MU ale wiadomo:)
5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać - Ilka :* kolacje Tobie wisze :)
6. Największy dowcipniś -chyba Cloner choć tych żartó czasem nie trawie
7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?- Moriiw....nic więcej nie dodaje
8. Największy dziwak - Red i Bassu,
9. Najlepszy mod - DeLpiero
10. Najlepszy avatar - ja
11. Wydarzenie roku na forum - Ilka dała młodszemu
12. Kto poczynił największy postęp - Czarny... zajebiście chłop odwrócił to co o nim myślałem, szanuje
14. Najfajniejszy użytkownik - Ilka :*

Awatar użytkownika
NoName1989
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 475
Kibicuję: WIDZEW

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: NoName1989 » 15 gru 2019, 11:58

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP) - cloner, futbolowa, piotrcies
2. Debiut roku (Rookie Challenge ) - 19B10
4. Największy piłkarski znawca - Cement
5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać - Boromir, Bienias, DDK
6. Największy dowcipniś - Diamen, sickstick, Boromir
7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?- kaczy, fieldy
8. Największy dziwak -
9. Najlepszy mod -
10. Najlepszy avatar - DDK
11. Wydarzenie roku na forum - Doktorek się rozwija
12. Kto poczynił największy postęp - matt
13. Najbardziej pomocny użytkownik -czubatka
14. Najfajniejszy użytkownik - Ilka, 19B10, DDK

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 2543

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tomusmc » 15 gru 2019, 13:34

piotrcies - forum stało się ważną częścią jego życia, wydaje się, że spędza tu 24/7 ;)

futbolowa - długi staż, już nie jest rodzynkiem w naszej grupie, ale poziom od lat na bardzo wysokim poziomie

matt - po prostu fajny, inteligentny gość, który fajnie ogarnia forum

19B10 - wypowiada się w wielu tematach, nie spina się także debiut jak najbardziej na plus

Losiu03 - podobnie jak wyżej

Cement - u mnie to już chyba standard w tej kategorii ;)

Dr.Football1 - tutaj nie potrzeba komentarza

seba82 - może ciężko powiedzieć, że to piłkarski znawca bo nie wychyla nosa z tematu Milanu, ale właśnie za to co tam pisze daję go w tej kategorii. Wie wszystko o tym klubie i ja to szanuję

futbolowa - mało brakowało, mam nadzieję, że jeszcze się uda

sickstick - wydaje się, że z tym gościem nie da się nudzić

Juventini - długie rozmowy na wiadomy temat

sickstick - bezkonkurencyjny w tej kategorii

7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?-

Duch - jak nakazuje jego nick po prostu zniknął

Dr.Football1 - parę postów to zdecydowanie za mało

kaczy - brakuje tych opowieści z mórz i oceanów

8. Największy dziwak -

cloner - za całokształt, ale to nadal ważna postać na tym forum

League - wybuchowy temperament, myśli, że wszyscy są przeciwko niemu, a jak coś mu się nie podoba to wysyła obraźliwe privy :]

Salas11 - fochuje się jak dziewczynka kiedy temat nie idzie po jego myśli, brakuje mu luzu

9. Najlepszy mod -

piotrcies - uzasadnienie w punkcie pierwszym ;)

10. Najlepszy avatar -

Na telefonie są tak małe avatary, że przestałem na nie zwracać uwagę

Jacek przebił wszystko. Czyli początek kariery Dr.Football1

Nie zauważyłem specjalnych zmian nw tematach w których siedzę. Raczej wszyscy trzymają swój poziom

Czubatka - ogarnia technicznie całe forum i w razie czego zawsze można się do niego zwrócić. Nigdy nie pozostaje obojętny

Kluchman - tematy sprzętowe

sickstick - lubię to luźne podejście do życia

Ilka - wszędzie są max trzy miejsca więc chociaż tutaj uda mi się Ilonę wcisnąć :)

MK92 - sytuacja podobna jak z Iloną, gość po prostu zasługuje. Skromny, inteligentny gość, którego chyba nie da się wyprowadzić z równowagi. Nawet jak Milan go wkurzy to pisze z rozwagą, bardzo mocna strona czerwono-czarnej strony

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2708
Kibicuję: 4rsenal

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: sickstick » 15 gru 2019, 15:38

@ozob - Nie pałam do niego sympatią, ale doceniam jego wkład. Jego ofensywny styl wpasowuje się i często definiuje styl forum, a tematy w których się napina to tematy które żyją. Kontrowersyjnie i niepopularnie uważam że to MVP minionego roku na forum.
@seba82 - Ambitnie i mimo przeciwności ciągnie wózek Milanu niczym Piątek zeszłej wiosny. Jeden ze znaków firmowych forum. Gdyby więcej klubów miało w składzie takiego sebe, te forum byłoby popularniejsze od weszlo.
@czarny samael - Czasem się z nim zgadzam, czasem nie, ale zawsze podoba mi się jego wykładniczy i nieemocjonalny sposób forumingu. Czarny nie napina się, nie obraża i nie wyzywa, zawsze pozostaje merytoryczny i przejrzysty w wypowiedziach, a rozmówców wyprowadza z równowagi nieustępliwością.

@losiu03 - Wszedł na forum z buta, że wprost nie widać że to debiutant. Więcej takich łosiów a forum nie zatonie.
@Vol'jin - Nie jestem jego fanem, ale prezentuje dużą aktywność co moim zdaniem jest w cenie. Dodatkowo plusik za nazwę, w dawnych czasach zawsze napieprzałem Vol'jinem w Dote.

@cloner - Moje wyróżnienie specjalne. Zawsze miałem tę kategorię w dupie i nawet nie wiem kto ją wygrywał, podobnie jak nie pamiętam czy kiedykolwiek w niej głosowałem. Ale w 2019 cloner zgłosił się do tablicy:
Spoiler:
W myśl zasady "jeśli często o czymś mówisz, to znaczy że tego pragniesz" pomyślałem że cloner po prostu zazdrości tego lauru i ma ból dupy że nikt go w tej kategorii nie docenia. W związku z tym, jako dobry forumowy kolega, postanowiłem dać mu prezent na mikołaja i spełnić jego marzenie, oddając na niego głos. Polecam wszystkim to samo, spełnijmy marzenie Kostka :mrgreen:

@matt - Niezależnie co bym tu napisał, matt na pewno uzupełniłby tę wypowiedź o kilka dodatkowych faktów. Ponadto zajął u mnie czwarte miejsce w klasyfikacji MVP, a kto jak kto ale ja czwarte miejsca potrafię doceniać bardziej niż ktokolwiek.
@Dr.Football1 - Chłop jest scautem w Famialicao u Mendesa. Trzeba dodawać coś jeszcze?

Tradycyjnie bez głosu. Anonimowość internetowego istnienia każdego z was dodaje wam kolorytu i pozwala lubić bardziej, niż zapewne zasługujecie :mrgreen: Nawet wrzucanie przez niektórych zdjęcia w odpowiednim temacie zabiją tę magię. Pozostańcie kumplami zza szklanego ekranu.

6. Największy dowcipniś
@Chlopaczek - Kiedy swego czasu masowo wygrywał tę kategorię to uważałem to za 'głosy z przyzwyczajenia' i nie potrafiłem w pełni zrozumieć, jednak z czasem w pełni rozumiałem jego podprogowy, pełen sarkazmu i ironii styl.
@Diamen23 - Nie na siłę, intelektualnie i błyskotliwie. Musi być królem przy rodzinnym stole.
@piotrcies - Jest trochę jak Ronaldo z rzutów wolnych. Na 100 prób 99 jest w mur albo trybuny, ale jak już sieknie to spektakularnie i w najważniejszym momencie sezonu.

@Morrow - Nie ukrywajmy, regularny MVP zagląda do nas bardzo rzadko. W prawdzie jego posty i tak były dla mnie za długie i musiałem do nich podchodzić na kilka razy, ale były to podejścia niczym do książek Sapkowskiego - za każdym razem wyciągam z nich coś nowego.
@Ubek - Fajny gość do zdupygadki o niczym. Swego czasu mój ulubieniec w domku. Zaskoczyłem się że nie da się go zmentionować, odchodząc zabrał ze sobą całą swoją historię niczym janop, czy to tylko jakiś bug na forum?
@fieldy - rebusy i gadki o Arsenalu to były moje ulubione działy i wraz z fieldym odeszły bezpowrotnie. Czuję się jakby ktoś mi wyciął nerkę

8. Największy dziwak
@moody90 - Niezwykle wartościowy użytkownik, ale jego chora nienawiść do Cristiano Ronaldo często przykrywa pozostałą twórczość.
@h1893230 - Gość widzi tylko to co chce widzieć, przez co często można złapać się za głowę czytając jego posty i pomyśleć 'Czy on na pewno oglądał ten sam mecz?'. W życiu bym nie pomyślał że do pewnych tematów można podchodzić aż tak nieobiektywnie.

9. Najlepszy mod
@piotrcies - Często krytykowany za szeryfowanie, ale moje zdanie jest zupełne odwrotne - robi to z wyczuciem, nienachalnie, świetnie łącząc rolę z rolą zwykłego aktywnego forumowicza. Nie jedno forum, jak i fanowskie strony w życiu przeleciałem i uważam że wielu mogłoby się od niego uczyć.

10. Najlepszy avatar
Wisi ma ta kategoria totalnie :mrgreen:

Doktor w stajni Mendesa - Spektakularna sprawa, przed którą nawet taki śmieszek jak jak składa ukłon z powagą i szacunkiem. Tylko tak dalej, może za 2-3 lata Doktor znowu wygra tę kategorię robiąc jeszcze poważniejszy awans?
Techniczne reformy czubatki - Nie było dotąd gościa który tak bardzo dbałby o forum od technicznej strony. Wielkie probsy.

@ryba_82 - Dotąd miałem go za zdecydowanie zbyt często spinającego poślady, ale od pewnego czasu wyluzował i stał się bardzo fajnym użytkownikiem. Duży wkład własny + klasa w dyskusjach. Wielu powinno wziąć z niego przykład.
@czubatka - Niby jest z nami już wiele lat, ale dopiero w tym roku zaczęto wyraźnie odczuwać jego obecność.

@czubatka - Jak powyżej. Rewolucjonizuje forum do środka i pomaga każdemu przejść z tymi reformami do porządku dziennego.

@Diamen23 - Lubię jego styl.
@piotrcies - Wydaje się być wyjątkowo spoko gościem.
@Ilka - Podoba mi się jej babskie podejście do tematów.

Awatar użytkownika
19B10
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 262
Kibicuję: WRE

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 15 gru 2019, 20:21

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP) - cloner- bo ze sporą częścią jego postów się zgadzam, piotrcies.
4. Największy piłkarski znawca - Nie wiem, nie znam się ;)
5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać - Zdecydowanie cloner, sądzę że przyjemnie by się nam gadało przy piwie. Oprócz niego NoName1989 i DDK.
7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?- Za krótko na nim jestem, żebym zdążył się już za kimś stęsknić :mrgreen:
8. Największy dziwak -
9. Najlepszy mod - Cały zespół wydaje się być w porządku.
10. Najlepszy avatar - WBK, no bo przecież nie blond Karolak.
11. Wydarzenie roku na forum - Co zrobiła Ilka? :rotfl4:
13. Najbardziej pomocny użytkownik - czubatka
14. Najfajniejszy użytkownik - MK92, bardzo sympatycznie się czyta jego posty.

Awatar użytkownika
klopx
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 48

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: klopx » 16 gru 2019, 8:52

Piszę mało ale siedzę tu już 1/3 życia więc chociaż kilka głosów oddam :)
1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP) -moody90 - tak za całokształt. Dobry gość. Lubie czytać jego wojenki z innymi użytkownikami. Leje po mordzie argumentami jak Bosak w TVP :P
2. Debiut roku (Rookie Challenge ) - nie mam pojęcia... bez głosu
3. Najsłabsze ogniwo forum - cloner - to akurat było łatwe :D
4. Największy piłkarski znawca - chyba jednak matt chociaż zastanawiałem się czy nie Cement
5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać - Kluchman :D - co ciekawe jako kibic Barcelony, w rzeczywistości jestem otoczony w większości przez kibiców Realu ale świetnie się wszyscy dogadujemy. Ciekawe jakby było w tym przypadku.
6. Największy dowcipniś - jak dowcipniś to tylko piotrcies
7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum? - fieldy, kaczy
8. Największy dziwak - h1893230 - nie ogarniam zupełnie ale przyznaje że ma to swój urok
9. Najlepszy mod - chyba Delpiero14 . pracowity człowiek
10. Najlepszy avatar - nie mam pojęcia. kiedyś podobała mi się krowa (wiadomo kogo) teraz już takich finezyjnych nie robią...
11. Wydarzenie roku na forum - Dr.Football1 i jego pierwsze kroki już takie na serio :D
12. Kto poczynił największy postęp - zdecydowanie ryba82 :)
13. Najbardziej pomocny użytkownik - nie jestem w stanie podać kogokolwiek
14. Najfajniejszy użytkownik - Morrow - chociaż ostatnio go chyba tutaj co raz mniej :(

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Reputacja: 1054
Kibicuję: RKS Raków + ManUTD
Kontakt:

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: futbolowa » 22 gru 2019, 13:13

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (mvp)
Czubatka, za wkład w rozwój forum. Kluchman, za całokształt. Matt, za dzielenie się wiedzą piłkarską oraz udział w luźnych wątkach jednocześnie.

2. Debiut roku (Rookie Challenge )
losiu03, 19B10 oraz Vol’jin, za regularną aktywność.

Szacun dla wszystkich :)

Cement, Matt, Doktor.

Tomusmc, Magnum, Cloner.

6. Największy dowcipniś
Sikstick, Chlopaczek, Diamen23 - tylko oni potrafią mnie totalnie zwalić z nóg.

Morrow i Fieldy - brakuje ich aktywności na forum. Rekon - ostatnio sobie przypominałam, ile potrafiliśmy gadać na temat gier na xboksa - i zdecydowanie przydałby mi się tutaj na forum, bo inni nie wiedzą, co dobre ;)

8. Największy dziwak
Chyba nie ma nikogo takiego.

9. Najlepszy mod
Delpiero14.

10. Najlepszy avatar
Ilka, sci, Delpiero14.

Rozwój forum w mediach społecznościowych.
Doktorek ruszający do przodu ze swoją karierą.
Gala zorganizowana przez HMK.

Filion, Ryba_82, HMK - najbardziej rzucili mi się w oczy.

Czubatka, Seba82, Maciek_88 - zawsze chętnie pomogą i doradzą.

J1mmy, Rezus, NoName1989 - wzbudzają we mnie najcieplejsze uczucia.

Awatar użytkownika
HMK
¡Benzema fuera del Madrid!
Reputacja: 1279
Kibicuję: Real Madryt i Urugwaj
Lokalizacja: Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: HMK » 22 gru 2019, 14:10

matt_ - tutaj powielam typ sprzed roku, do bardzo aktywnego forumingu dorzucam organizację typera skoków narciarskich, gdzie mogę docenić swojego ulubionego kanadyjskiego skoczka. Ponadto ciężko mattowi coś zarzucić, bezkonfliktowy, z kulturą wypowiedzi, piszący bardzo często. No idealny MVP.
Diamen - o mojej sympatii do Interu już nieraz pisałem, Diamena bardzo lubię czytać, warto go wyróżnić w końcu w tej najbardziej prestiżowej kategorii, gdzie rok temu się nie załapał.
Na ostatnim miejscu piotrcies, napiszę to samo co rok temu. Nie sposób nie doceniać jego aktywności w życie forum i ilości postów, które napisze w ciągu roku. Choć jak to śpiewała Urszula, rysą na szkle jest tu temat "Friendsów", który na szczęście ostatnio stoi niepodbijany. Rzuć ten serial Piotrze to za rok dam Cię na drugie miejsce!
2. Debiut roku (Rookie Challenge )
W debiucie roku czasami zdarzy się kogoś pominąć, tytuł MVP jest wręczyć IMO łatwiej. Nie czytam wszystkich tematów dokładnie i nieraz posty w niektórych niestety pomijam. Tak zagłosuję na tych, którzy najbardziej rzucili mi się w oczy.
Na pierwszym miejscu 19B10, jest go dużo na forum za co największy plus. Polska piłka to nie moja bajka, ale szanuję za pasję.
losiu03 - zawsze to więcej twarzy piszących w segmencie piłki interesującym mnie bardziej niż polski, a i do tematu MU czasami zajrzę to posty losia widzą bardzo często.
Frank van Gullit - tutaj z Frankiem jest ten problem, że pisze niewiele, ale to jeden z tych użytkowników dość wąskiej grupy, który wiedzę ma bardzo dużą i jak już tego posta napisze to aż przyjemnie się go czyta. Pisz częściej!
Dodatkowo Vol'jin za dużo postów w temacie o rapie.
W tym roku nie nominuję nikogo.
Doktor Jacek - nie wypada nie umieścić go na pierwszej pozycji, wyszedł poza twitterową społeczność i pozostaje w tej kwestii życzyć mu powodzenia by mógł żyć z tego co tak bardzo lubi. Powodzenia Jacku, może będziesz miał kiedyś okazję ściągnąć jakiegoś Ryśka Nowaka do rezerw Realu. :)
Cement - za Las Palmas, za ligę hiszpańską przede wszystkim. Za to największy plus, bo zawsze przyjemnością jest przeczytać opis meczu, którego nie mogłem oglądać. W czasach wszechobecnej premierligowej propagandy każdy sympatyk jedynej słusznej siły na piłkarskiej mapie Europy jest cenny.
moody - bo nikt inny tak celnie nie wypunktuje fanbojów Ronaldo jak on. Poza tym gdy moody pisze taki post jest to bardziej naturalne niż ode mnie. :mrgreen: Poza tym trzeba wyróżnić kogoś z obozu wroga. Niech chociaż na tym polu im się powiedzie w tym sezonie.
Napiszę tak, poznałbym chętnie kogokolwiek kto ma cokolwiek do powiedzenia na temat piłki. Może mam pecha, ale na placach jednej ręki policzę wśród znajomych osoby, które zamiast o samochodach wolą pogadać o piłce.
6. Największy dowcipniś
Chlopaczek - jak widzę jego posta to wiem czego się po nim spodziewać, potrafi wywołać banana na twarzy.
chory kij vel sickstick - opowieści z jego miejsca pracy to jest czyste złoto. "policjant po cywilu, stary wąsacz" - pamiętamy :lol2:
Na trzeciej pozycji wszyscy, którzy wrzucają coś do Zwały.
Tradycyjnie blackmore, bardzo brakuje jego postów. Fajnie mogliby się uzupełniać z mattem. filedy i Morrow dalej.
8. Największy dziwak
hcyferki, znany jako Fryderyk Szopen, Drewniany Sracz i x innych nicków
9. Najlepszy mod
Gdy modzi nie podpisują się pod ostrzeżeniami ciężko ocenić pracę. :] Bez głosu.
10. Najlepszy avatar
Lubię wiele tutejszych avatarów, ale jeden jest poza skalą. Karolak sicksticka bije wszystkich na głowę. Dalej Kluchman oraz Galliani Chlopaczka, aj brakuje mi czasów rządów tego pana w Milanie i narzekania czerwono-czarnej części Mediolanu na jego osobę.
Jacek robi karierę
Przygody ozoba, Momblano, Guardiola, odkrywanie nowych emotek
Czubatolution, rewolucja techniczna na forum.
League, o wiele przyjemniej się go czyta niż rok temu. Oby tak dalej.
Tandem Piotra i Delpiero, którzy przyczynili się do upadku tematu "Friendsów", dziękuje chłopaki. 🤭
czubatka, bez dwóch zdań. Pomoże, ogarnia forum. Wielki szacunek.
Na pierwszym miejscu NoName1989 za podzielanie fascynacji najlepszym składem w Polsce - PRO8L3Mem.
Dalej matt_, na trzeciej pozycji sickstick.

Awatar użytkownika
DDK
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1400
Kibicuję: Tylko WISŁA

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: DDK » 22 gru 2019, 15:17

W tym roku bardzo krótko, bo przyznaje szczerzę - nie miałem czas na forum. Masa zmian w życiu, masa przygód i problemów i nawał pracy.

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP) - czubatka (w sumie to głosuję głównie, żeby jego nagrodzić), piotrek, delpiero.
2. Debiut roku (Rookie Challenge ) - 19B10 zdecydowanie numer jeden. Oprócz tego kojarzę tylko Vol’jin.
3. Najsłabsze ogniwo forum - ozob, czarny. Reszta w tym roku jakoś się poprawiła.
4. Największy piłkarski znawca - Doktor, Cement.
5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać - futbolowa, Ilka i Sergek (jest Was jeszcze paru, ale wymienie w 14. kategorii)
6. Największy dowcipniś - Chłopaczek, piotrek - chociaż przyznam, że dowcipy Piotrka często mnie załamują :D
7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum? - kaczy, ubek, fieldy (+ teraz sobie nie przypomnę, ale jak się nazywał chłopak z Zagłębia Sosnowiec?)
8. Największy dziwak - cloner, sick, kaczy (ale wszyscy na mega plus)
9. Najlepszy mod - ??
10. Najlepszy avatar - 19B10, ale nie zwracam na to uwagi.
11. Wydarzenie roku na forum - sukces Doktorka, działania Czubatki.
12. Kto poczynił największy postęp - szczerze? Chyba League, ale sam jestem w szoku, że to piszę.
13. Najbardziej pomocny użytkownik - czubatka, Kluchman. Nad trzecią musze pomyśleć.
14. Najfajniejszy użytkownik - 19B10, NoName, Ilka. A macie trójko z Widzewa :)

Awatar użytkownika
Eyesmon
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 296
Kibicuję: AC Milan

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Eyesmon » 28 gru 2019, 19:13

To i ja w końcu wrzucę ale tylko częściowo :)

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP) - Czubatka oraz sickstick i morrow za NBA :)
2. Debiut roku (Rookie Challenge ) - boticelli
3. Najsłabsze ogniwo forum - bez głosu
4. Największy piłkarski znawca - Cement
5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać - Kojiro, czarnysamael, Cloner, sickstick
6. Największy dowcipniś - nie ma takiego :)
7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?- Wilmora w temacie Milanu
8. Największy dziwak - nie mam zdania
9. Najlepszy mod - piotrcies
10. Najlepszy avatar - mój własny oczywiście xd
11. Wydarzenie roku na forum - Doktor
12. Kto poczynił największy postęp - ciężko mi ocenić więc nie ma głosu
13. Najbardziej pomocny użytkownik - Czubatka
14. Najfajniejszy użytkownik - za dużo by było bo generalnie wszystkich szanuje :) więc umówmy się na głos na każdego 😍

Awatar użytkownika
czubatka
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 256
Kibicuję: ManU za Sheringhama xD

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czubatka » 30 gru 2019, 12:20

Głosowanie o tyle jest dla mnie trudne, że nie mam pamięci do imoion oraz z racji tego, że z reguły bardziej zwracam uwagę na to, co kto pisze, niż kto.

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP) -
(podszedłem statystycznie i wybrałem 3 osoby, którym dałem najwięcej lajków)
@Cement
@piotrcies
@futbolowa

2. Debiut roku (Rookie Challenge ) - (znów nieco statystycznie)
@Vol'jin - najwięcej postów i lajków
@Frank van Gullit - najprawdopodobniej jedna z niewielu osób na forum z większą liczbą lajków niż postów :D

Brak (gdybym musiał wskazać, wybierałabym z tych zbanowanych)

@Cement - nie tylko interesuje się ale i pisze o ligach i drużynach nie tylko z mainstreamu
@Dr.Football1 - nie wymaga komentarza
@matt_ - piłka kobiet!

@futbolowa

@sickstick
@Chlopaczek

Towarzysza do gry w haxa :D

8. Największy dziwak -
@cloner

9. Najlepszy mod -
@piotrcies
@Delpiero14

10. Najlepszy avatar -
@Kluchman - krowa twarzą forum!

Sukces @Dr.Football1
Gala #swiatpilki w wykonainu @HMK!