Plebiscyt forumowy 2019 - Strona 2

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.
Awatar użytkownika
fillion
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 838
Kibicuję: FC Barcelona Holandia

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: fillion » 30 gru 2019, 14:09

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP) -
- @matt. - za wiedzę o sporcie
- @futbolowa - za całokształt twórczośći
- @czubatka - za ogrom pracy jaki wykonał dla forum

2. Debiut roku (Rookie Challenge ) -
-@19B10 - za udzielanie się w dużej ilośći tematów.
-@Frank van Gullit - duży plus za zamiłowanie do Oranje ;-)

3. Najsłabsze ogniwo forum
- bez głosu

4. Największy piłkarski znawca
-@Cement - szacunek za oglądanie wielu niszowych spotkań.
-@matt - duża wiedza w tematach piłkarskich (plus za kobiecy futbol)

5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać
- @Cement
- @Diamen23
- @futbolowa

6. Największy dowcipniś
- @sickstick
- @Chlopaczek

7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?
- @fieldy

8. Największy dziwak
- @h1893230

9. Najlepszy mod

- @matt
- @piotrcies

10. Najlepszy avatar
- @ryba_82
- @WKB ( poprzedni z Messim)
- @szmagel ( obecny avek)

11. Wydarzenie roku na forum
- @Dr.Football1 i Familicao
- @czubatka rozwój forum, dzięki jego pracy.

12. Kto poczynił największy postęp
- ciężko mi ocenić więc nie ma głosu

13. Najbardziej pomocny użytkownik
-@czubatka

14. Najfajniejszy użytkownik
- @Ilka
- @MK92
- @sci

Awatar użytkownika
Ilka
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1079
Kibicuję: Widzew Barca MU Juve
Kontakt:

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Ilka » 30 gru 2019, 20:58

Przyszła pora na mnie by oddać głosy w corocznym Plebiscycie. Co prawda długo myślałam nad tym czy zagłosować, bo czeka mnie taka sama porażka w Plebiscycie jak Ronaldo w Złotej Piłce (oboje zanotowaliśmy zjazd formy) :cry: , ale żeby nie wyjść na bufona to zagłosuję ;) Późno, ale lepiej późno niż wcale, podobno ;)
Przez postępującą sklerozę z racji wieku mogę kogoś pominąć za co z góry przepraszam ;)

@Cement - swoimi streszczeniami meczów pozwala mi uzupełnić moją bardzo znikomą wiedzę o piłce i dzięki temu mogę później imponować facetom, że znam sie na piłce.
@czubatka - za swoje działania na forum od strony technicznej. Oczywiście najpierw psuje, żeby potem wybawić forum i wszystko naprawić. I za działanie w soszial midiach ;)
@futbolowa - bo jest kobietą, a dobrze mieć w tym zacnym gronie osobę tej samej płci. I w razie co razem ruszymy do ataku :love:

@19B10 - bo jest za Widzewem, no i się znamy ;)
@losiu03 - bo za Diabłami i za fajny nick ;)
@Bakan - za odwagę wrzucania filmików :)

3. Najsłabsze ogniwo forum -
Jest takie jedno, ale powstrzymam się od wskazywania.

4. Największy piłkarski znawca -
@Cement - chyba nie trzeba nic tłumaczyć
@matt_ - nie wiem czy piłkarski ale sportowy na pewno :)
@Diamen23 - fajnie się czyta jego Interowe posty :)

5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać -
@sickstick bo mnie lubi co oczywiście mi schlebia no i z chęcią bym zrobiła z nim taką jedną rzecz, której jeszcze nigdy nie robiłam (powiedzmy) ;)
@szmagel bo również mnie lubi i wisi mi kolację gdzieś tam nad morzem, a darmowe jedzenie trzeba wykorzystać ;)
@ryba_82 - fajnie byłoby obejrzeć z nim Derby Manchesteru: MU- MC :)

6. Największy dowcipniś -
@sickstick
@Diamen23
@Chlopaczek

7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?-
@kaczy - hmm no nadal liczę, że kiedyś obejrzę z nim el Clasico ;)
Czerwonego Diabła @Morrow i tego z Arsenalu hmm @fieldy

8. Największy dziwak -
@piotrcies i @DelPiero w duecie i ten ich działający tandem ;)

9. Najlepszy mod -
@@matt_ - działa niewidoczny bez zbędnej spiny.

10. Najlepszy avatar -
@wloski za Paulo :love:
@Tomusmc za Alexa
I biała krowa w czarne kropki gryzła trawę kręcąc mordą - @Kluchman trzyma się chyba tej krowy co by Plebiscyt wygrywać ;)

11. Wydarzenie roku na forum -
Kariera @Dr.Football1 w prawdziwej piłce
Działania @czubatka na forum
Gala według @HMK - nie oglądałam niestety, ale widzę, że poruszyła forum więc musiała być mocna ;)

12. Kto poczynił największy postęp -
Ja - bo zaczęłam mniej gadać ;)

13. Najbardziej pomocny użytkownik -
@czubatka

14. Najfajniejszy użytkownik -
@@DDK - jakoś zawsze miałam sceptyczne nastawienie do kolegi. W tym roku się to zmieniło. DDK wydaje się być spoko gościem :) Myślę, że w realu też mielibyśmy o czym gadać.
@fillion - nie mogę go rozgryźć, czy mnie lubi czy nie ;), ale mimo wszystko dam mu szansę bo fajny z niego forumowicz no i za Barcą :) :love:
@HMK - młody, ale rozważny. Czy romantyczny nie wiem. ;) I dla kontrastu - Real (wróg) :mrgreen:

Ufff dobrnęłam do końca. :mrgreen: Trochę mi zeszło, pewnie część osób pominęłam (taki wiek) :mrgreen: Za parę minut już bym pewnie zmodyfikowała dużo, no cóż niektóre cechy typowo babskie mam - kobieta zmienną jest. Ale poszło ... nie ma odwrotu :)

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1063
Kontakt:

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kluchman » 31 gru 2019, 1:02

Mogę być nieobiektywny i mogę nie mieć kompetencji do oddawania głosów, bo w sumie zaglądam na forum regularnie, ale trochę na skutek wyrobionego przez lata nawyku. Udzielam się mniej regularnie i czytam raczej wyrywkowo. To jest jednak demokracja. Choć głosowanie tym razem jest jawne, więc i niekompetencja widoczna będzie dla wszystkich, istotą demokracji jest to, że głosują ludzie, którzy się nie znają i nie wiedzą na kogo i dlaczego głosują. Dlatego nie będę się powstrzymywać, a nawet trochę poudaję, że moje wybory są uzasadnione i nieprzypadkowe.

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP)

matt_ - Za zaangażowanie we wszystkie zabawy typu BPU, nawet przypomnienia na pw przesyła. Młody, wykształcony, entuzjastycznie nastawiony do forum. I kibicuje Liverpoolowi, który jest w sportowo najlepszym okresie od bardzo dawna. Niech ma jeszcze jedną chwilę chwały.

piotrcies - Taki fieldy 2.0, tylko lepszy, bo pisze równie dużo co Wiesław za swoich najlepszych lat, ma poprawione, ale podobne poczucie humoru, siedzi na forum zawsze, a nawet jak śpi, ma włączone powiadomienia na smartwatcha, żeby zareagować w ciągu 0,3 sekundy (na pewno czubatka jakoś mu to zrobił). Do tego chce mu się to wszystko moderować, choć jest prawie tak stary jak ja i co gorsza, publiczność dla poklasku jest niewielka i pewnie mu za to nie płacą. Gdyby była kategoria męczennika roku, też by zasłużył.

Diamen23 - Ogólnie pisze w jakichś dziwnych tematach jak ostatnio filmy, gdzie w ogóle nie zaglądam, a i te tasiemcowe dyskusje we włoskich tematach lubię sobie przewinąć kółkiem myszki, ale on tam ciągle jest, ciągle pisze i w sumie ciągle na temat, a te tematy należą do najaktywniejszych na forum. To dziwne, ale chyba jeszcze nigdy go nigdzie nie nominowałem. Niniejszym naprawiam to niedopatrzenie.

2. Debiut roku (Rookie Challenge)

losiu03 - Wiem, że w tym roku było kilku ciekawych debiutantów, ale wyróżnię tylko jednego, bo stawianie go na równi z innymi wydaje mi się troszkę krzywdzące. Pisałem, że mogę nie być obiektywny. Subiektywnie losiu03 to dla mnie odkrycie sezonu i kandydat na przyszłego MVP.

cloner - Wcale nie dlatego, że uważam go za najsłabsze ogniwo w jakimś negatywnym sensie, bo to niezwykle barwna, ciekawa postać i legenda świata piłki. Raczej za styl niektórych dyskusji, gdy wydaje się spięty i wyluzowany zarazem (taki forumowicz Schrödingera - tak, to już oklepany suchar), ale wiele osób nie bez powodu postrzega to jako wprowadzanie nerwowej atmosfery. W tym cloner jest najlepszy. Poza tym widzę, że chyba idzie na zwycięstwo w tej kategorii, a w przeszłości głosy na siebie w niej głośno komentował, więc dam mu tę satysfakcję, by sobie prawdopodobnie w końcu wygrał.

Bernabeu - W tym roku chyba trochę mniej aktywny, ale pod względem jakości postów i umiejętności trafnej argumentacji nic się nie zmieniło.

moody90 - Nie wiem, czy jest największym znawcą w typowym tego słowa znaczeniu. Być może nie, ale nie sposób nie docenić umiejętności prowadzenia rzeczowej dyskusji na tematy piłkarskie. Nawet jeśli w większości przypadków sprowadza się ona do obrony cnoty Messiego.

(L)oczkerson - Taki trochę stary i oklepany typ, ale też zawsze dobry i słuszny.

klopx - Skoro on chce poznać mnie, to ja jego też. Jestem ciekaw ludzi, którzy wpadają na tak dziwny pomysł.

Chlopaczek - Po prostu ciekawość ze względu na zbieżność wielu poglądów i zainteresowań, czy nawet dawną przeszłość haxballową, a na forum wyraźnie strzeże swojej prywatności.

futbolowa - Ze względu na to, że jest taka pozytywna, ale przede wszystkim na to, że na pewno miałbym z nią o czym rozmawiać.

6. Największy dowcipniś

Chlopaczek - Głosuję na niego co roku, to już nudne. Możecie sobie przeczytać uzasadnienie w którymś z poprzednich plebiscytów. Nic się nie zmieniło.

sickstick - Trudno to uzasadnić, ogólnie pisze luźno i specyficznie. Wyróżnia się całym sobą i nick do niego pasuje.

Morrow - Już wcześniej rzadko zaglądał, w końcu zniknął niemal całkowicie, a szkoda, bo to był najwyższy poziom forumowej aktywności.

fieldy - Był tutaj zawsze, więc jak kilka miesięcy temu przestał się udzielać, nie da się tego przegapić. Co prawda ostatnio napisał kilka krótkich postów, ale trudno uznać to za powrót.

Duch - Kolejna znana na całym forum postać, która zniknęła niedawno (5 postów w 2019 roku).

8. Największy dziwak

Cement - Chyba mniej w tym roku było dyskusji światopoglądowych, ale fenomenu opisywania przez niego meczów akcja po akcji też nie rozumiem.

HMK - Za upartą niechęć do Benzemy mimo wszystko utrzymywaną przynajmniej w podpisie pod avkiem i za nietypową jak na kibica Realu Madryt niechęć do Cristiano Ronaldo. Wady Ronaldo rozumiem, Benzemę też mocno krytykowałem. Ronaldo jednak mimo tych wad odszedł jako najlepszy strzelec w historii klubu i indywidualnie najwięcej znaczący piłkarz Realu przynajmniej za naszego życia. Benzema po prostu zaczął grać dobrze i trudno go obecnie postrzegać jako problem.

9. Najlepszy mod

Delpiero14 - Zdecydowanie najbardziej zaangażowany w ostatnim czasie wspólnik piotrciesa w zakresie porządku na forum, a przyznam, że dość sceptycznie podchodziłem do jego nominacji i cieszę się, że mogłem zmienić zdanie. Piotr trafił do MVP, więc tutaj wyróżnię Delpiero, który zasłużył w podobnym stopniu.

10. Najlepszy avatar

futbolowa - Lubię ten jej kibolski, agresywny wizerunek sprzed (dla własnego bezpieczeństwa nie będę strzelał ilu) lat.

moody90 - Jakościowo jest zrobiony dobrze i pasuje do niego idealnie. Nawet przymknę oko na te świętości, których nie uznaję.

Dr.Football1 stał się chwilowym celebrytą znanym na całą Polskę i w pełni sobie na to zasłużył tym, że portugalski klub nawiązał z nim współpracę. Wyróżniam go tym razem tylko tutaj, bo oczywiście nadal zna się na piłce jak nikt inny tutaj, przynajmniej w zakresie tej swojej wąskiej specjalizacji podglądania nastolatków w celu odkrycia każdej, choćby najmniejszej oznaki talentu, ale już zupełnie skupił się na rozwijaniu swojej marki i na forum też jest z sentymentu. Trudno mieć mu to za złe, ale 165 (w większości krótkich) postów napisanych przez rok to bardzo mało.

ryba_82 - Jak już zauważono, chyba faktycznie zmienił mu się styl wypowiedzi na bardziej ugodowy.

ozob - Czyż fakt, że ludzie przestali go nominować do najsłabszego ogniwa nie jest najlepszym dowodem postępów? Nadal potrafi prowokować w zupełnie niemerytoryczny sposób, ale poza tym szczegółem jakość jego forumowej działalności zdecydowanie się zwiększyła.

czarny_samael - Nic do niego nie mam, bo choć nie zawsze się zgadzam i czasami ma długie trochę napięte dyskusje, ogólnie nadal trzyma swój merytoryczny styl, a liczba jego ostrzeżeń na pewno spadła. Może to efekt braku Kamila, ale nawet jeśli, to na popularnego czarnego miało to pozytywny wpływ.

czubatka - W tym roku był poza konkurencją w tej kwestii. Poza tym nie sposób nie docenić jego ogólnego zaangażowania w rozwój techniczny forum.

Ilka - Jest kobietą ciałem i charakterem, nie do podrobienia. Plusik za pasję do biegania.

DDK - Pewnie mógłbym go potraktować też jako dziwaka ze względu na jego opowieści i patriotyczne tatuaże, ale dodaje na forum sporo kolorytu. Poza tym jest aktywny, na pewno lubiany i nie da się nie podziwiać jego podejścia do obowiązków.

Boromir - Ciekawe poczucie humoru i udane połączenie luźnych wypowiedzi z bardziej rzeczowymi uwagami.

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1674

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Morrow » 31 gru 2019, 2:03

Na początku, krótkie wyjaśnienie. W tym roku, zgodnie z moimi wcześniejszymi przewidywaniami, dopadło mnie w końcu życie. Nie przesadzę, jak napiszę, że 2019 rok był najcięższym w moim dotychczasowym żywocie. Sam zresztą tak go sobie zaplanowałem. Na szczęście, choć wszystko się pozmieniało, póki co wychodzę z tego starcia obronną ręką. Jak wiadomo jednak, w życiu nie ma nigdy nic za darmo, a sukcesy kosztują - w moim przypadku niestety odbyło się to kosztem przyjemności czyli m.in aktywności na forum czy oglądania meczów. W końcu i ja przekonałem się czym jest permanentny niedobór czasu to raz, dwa, że wychodząc z założenia, że jak coś robisz to rób to dobrze oraz że warto mieć pojęcie na tematy, o których się dyskutuje, rzadziej niż częściej mnie tu spotkacie. Nie zmienia to jednak tego, że zerkam na rozwój forum, co się tu wyprawia i w miarę możliwości poczytuje niektóre tematy. Moja wiedza na temat różnych aktywności jest tu ograniczona ale mimo wszystko nie odmówię sobie przyjemności udziału w tej corocznej zabawie. Tak jak zwykle, przepraszam wszystkich, których nie wymieniłem, a na to zasłużyli. Wszystkich uwzględnić się nie da.

Tradycyjnie też, choć się nie znamy, dziękuję wam wszystkim bez wyjątku, że jesteście, uzewnętrzniacie się, dyskutujecie i sprawiacie, że to miejsce żyje. Jestem tu tak długo, że już dawno przestało to być dla mnie jedynie forum internetowe i niezależnie od dalszych losów moich oraz tej strony jestem pewny, że tak zostanie.

@czubatka - chylę czoła jak odmienił nie tylko wizualnie ale i funkcjonalnie to miejsce. Do tego autentycznie się stara żeby swiatpilki stał się rozpoznawalny w necie i robi to w megaprofesjonalny sposób. Przy tym odnoszę wrażenie, że wsiąkł w to miejsce jak wszyscy z nas i nie jest już tylko architektem ale realnym członkiem naszej małej społeczności. Dla mnie zdecydowanie MVP tego roku i pozostaje zapytać gdzie byłeś chłopie wcześniej :)

@piotrcies - ja wiem, że nie wszyscy go kochają ale to w tym momencie osoba, bez której ciężko mi sobie wyobrazić to miejsce. Piotrcies w mojej opinii to osoba, która ma to forum i jego użytkowników mocno ulokowanych w swoim serduszku i jest to z mojej strony komplement. Choć tutejsi userzy to dość hermetyczna grupa, to jednak jak widać, choćby na moim przykładzie, przetasowania w tym gronie są spore, od kilku lat takim mocnym fundamentem tego miejsca IMO jest tu piotrcies czy to się komuś podoba czy nie.

Z trzecim głosem jak zwykle mam problem, bo tych nicków nasuwa się automatycznie kilka. W zeszłym roku miałem spore wyrzuty sumienia, że nie zmieściłem tu @seba82 więc zrobię to teraz. Zdecydowanie jeden z katalizatorów włoskich tematów. Kolega przejął pałeczkę od mete i od kilku lat próbuje utrzymać na topie temat Milanu, a wszyscy wiemy jak to w ostatnim czasie musi być trudne.

@19B10 - za dużą aktywność, forumowy wizerunek oraz to że choć niedawno dołączył, to porozpychał się łokciami i sprawia wrażenie jakby był tu od wielu lat.

@losiu03 - za wzmocnienie tematu Diabłów oraz próby konstruowania dłuższych i merytorycznych wypowiedzi prowokujących do dalszych dyskusji.

@Vol'jin - za aktywność, bycie charakterystycznym, zainteresowania i zaangażowanie także w innych tematach.

Chętnie oddałbym głos na @Frank van Gullit, bo ma wszystko żeby pozamiatać to forum nie tylko w tej kategorii, każdy jego post to perełka, którą świetnie się czyta i która dodatkowo rozszerza wiedzę na temat holenderskiej piłki ale choć poziom merytoryczny doskonały i bardzo cenię sobie ludzi, którzy wypowiadają się tylko jak mają coś ciekawego do powiedzenia, to było go stanowczo za mało żeby oddając mu głos, skrzywdzić powyższych userów, którzy udzielali się częściej.

Tradycyjnie bez głosu. Wszyscy są potrzebni.

@Bernabeu - bardzo lubię czytać jego posty, za każdym razem robię to z dużą przyjemnością i ciekawością. Głos na wyrost, bo aktywność jednak trochę za mała ale kim jestem żeby komuś to zarzucać.

@(L)oczkerson - wróciłem do klasyki ;) Loczek zawsze imponował mi swoimi taktycznymi analizami, na samym forum bywam rzadziej, co dopiero w tematach włoskich ale mam jakieś szczęście, że go tam dość często spotykam i to kolejna postać, której posty czytam z przyjemnością.

@matt - ciekawe zainteresowania poza mainstreamem, zawsze kulturalny, po zeszłorocznym wygraniu plebiscytu jakby trochę się wtopił w tłum (tak jak @MK92 po wygraniu debiutanta) ale nadal trzyma fason.

Tak naprawdę ciężko tu kogoś wyróżnić, bo z jednej strony zgadzam się z sickstickiem, że spotkanie w rzeczywistości mogłoby ograbić te forumowe byty z magii ale z drugiej strony czuję się tutaj jakbym was wszystkich już dość dobrze znał i przy alko pewnie byśmy się dogadali. Jak głosy mają jednak polecieć to:

@Chlopaczek - zdecydowanie. Ma świetny typ poczucia humoru, do tego oczytany więc byłoby i o czym pogadać i z czego pożartować, poza tym chyba nieźle zarabia więc mógłby płacić. Każdy medal ma jednak dwie strony - chyba tolerancyjny i ma lewicowe zapędy, do tego lubi sobie pociupać więc wieczór może byłby i przyjemny ale istnieje ryzyko, że jakby się okazało, że ma twardszy łeb do wódy ode mnie, to nie dość, że na koniec by mnie wyruchał, to jeszcze rykoszetem bym zebrał wpierdol od Dudka.

@Kluchman - kolejna ciekawa postać, która chyba przewijała się w moich głosowaniach już we wszystkich pozytywnych kategoriach. Kolega również błyskotliwy, z umysłem jak brzytwa, oczytany, do tego lubi książki popularnonaukowe więc byłoby o czym pogadać, a i sam Kluchman choć jest oryginałem, to niesamowicie sympatyczna postać i jeden z aktywnych pomników tego forum. Tu jednak też są zgrzyty, bo lubi książki popularnonaukowe i ileż można gadać o pracy, poza tym, sprawia wrażenie ekonazisty więc istnieje ryzyko, że zbudziłbym się przywiązany do jakiegoś drzewa albo nasza szalona impreza sprowadziłaby się do sprzątania świata. Zawsze też jest ryzyko, że nagle zacznie się zachowywać jakby nie był robotem i trochę nie wiadomo co wtedy robić.

@MK92 - bardzo dużo kultura osobista, interesujące zainteresowania i ogólnie wydaje się być fajnym gościem. Taki włoski blackmore. Coś Ci Milaniści mają w sobie. Obstawiam, że odezwała się moja silnie wykształcona empatia wobec krzywdzonych stworzeń. Z drugiej strony to może być też prawo przyciągania się nawzajem istot dręczonych.

Wyróżnienie dla @sickstick ale on nie lubi się widywać z forumowiczami - tu sprawa akurat jest prosta. Byłoby śmiesznie, dziwnie i skończyłoby się na odwyku.

6. Największy dowcipniś

@Chlopaczek - jak wyżej

@sickstick - jak wyżej

@Delpiero14 - czasem trafi :wink:

@fieldy miał być w dowcipnisiu, bo chciał być śmieszny i bawić się w chowanego ale chyba z racji wieku zapomniał gdzie się odklepuje.

@blackmore - ogromna strata, że nas opuścił.

@kaczy - każdy post to było złoto.

8. Największy dziwak

Chyba @cloner - ogólnie go naprawdę lubię, bo to kolejna legenda tego miejsca, bez którego trudno wyobrazić sobie to forum. To zarazem człowiek skrajności - podczas tych spinek z dziewczynami wyobrażam go sobie jako gościa, który czytając "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" jednocześnie puszcza sobie w tle "Brunetki, blondynki ja wszystkie was dziewczynki...". Z drugiej strony trzeba mu oddać, że jest charakterystyczny i z pewnością nie wtapia się w tłum.

9. Najlepszy mod

@piotrcies

@Delpiero14

@matt

Cała trójka to tak naprawdę jedyne osoby, które ostatnio pilnują tu porządku więc to im bądźcie wdzięczni, że to miejsce jeszcze stoi i się nie pozabijaliśmy.

10. Najlepszy avatar

Świetny był avek clonera z Rodziny Soprano, w tym roku więc głos dla

@HMK - który regularnie ma piękne graficznie avki. Obecny również jest świetny.

@futbolowa i @Ilka - za to, że jako jedyne osoby tutaj nie wstydziły się i umieściły siebie na swoich avatarach.

Oczywiście wyczekiwany rozwój kariery @Dr.Football1 - piękna sprawa i oby miała ciąg dalszy z hucznym happy endem.

Rewolucja na forum (i nie tylko) za sprawą działalności @czubatka

Ostatnia Gala. To nie tyle ukłon w stronę samego wydarzenia, które było bardzo fajnie zrobione (ponownie czubatka i świetna oprawa) co dla @HMK za zaangażowanie i inicjatywę. Chyba mało komu innemu by się chciało, a Chemik kolejny rok pokazuje nam swój zmysł organizacyjny i dokłada kolejną atrakcję dla forum. Nie da się przejść wobec tego obojętnie.

Wymienianie tu co roku Chemika jest bez sensu, bo on już nie ma się z czego poprawiać.

Z pozytywnych postaci to @Eyesmon, bo jego działalności nie można było nic zarzucić ale teraz zdecydowanie bardziej rzuca się w oczy i awansował do grona stałych bywalców. Dodatkowy plusik za próbę organizacji forumowego zlotu/spotkania.

@Delpiero14 - inteligencji i błyskotliwości nie można było mu nigdy odmówić ale po awansie mam wrażenie, że trochę okrzepł i dojrzał w swojej forumowej twórczości. Nie udzielam się za często ale widzę więcej prób dłuższych, merytorycznych wypowiedzi w jego wykonaniu, zdecydowanie na plus.

@fillion - też trudno mu było coś zarzucić ale widzę tu progres.

@czubatka - po raz kolejny.

@Kluchman - tradycyjnie też próbuje pomóc w kwestiach technicznych

@Tomusmc - nasz forumowy Atmosferović. Fajny gość, z którym chyba każdy byłby w stanie usiąść i wypić piwo. Przynajmniej takie jest wrażenie.

@futbolowa - tradycyjnie. Odkąd wróciła mocno napędza tematy okołofutbolowe, które są wciąż lokomotywą tego forum. Do tego szeroki wachlarz zainteresowań i znajomość popkultury, zawsze przyjemnie poczytać i coś dla siebie wyłapać.

@sickstick - wszędzie go pełno, bo i próbuje dźwigać temat Arsenalu, i podyskutuje we włoskich tematach i rzuci zabawną historią w Domku albo pogada o NBA. Tak naprawdę człowiek orkiestra, który regularnie jest wśród moich kandydatów na MVP ale z racji tego, że już na niego głosowałem w tamtej kategorii, lubi Arsenal i Westbrooka, to musi się zadowolić tym co tu dla niego zostało.

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1482
Kontakt:

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Dr.Football1 » 31 gru 2019, 9:41

Nie znam sie, ale sie wypowiem.

piotracies - niech ma gnojek

HMK - niech ma gnojek

DDK - po tylu latach wytrwalosci nalezy mu sie to wyroznienie

Frank van Gullit - bo jako jedyny tutaj wie kto to Sontje Hansen

ja, bo malo sie wypowiadam

Cement

Maciek

cloner

sickstick

6. Największy dowcipniś

diadem

mnie, Morrowa i ekipy IFQ :(

8. Największy dziwak

---

9. Najlepszy mod

piotracies i Maciek

10. Najlepszy avatar

ja

gala Hamaka

nie wiem

czubatka

sickstick

diadem

futbolowa

Awatar użytkownika
League
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1749

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: League » 31 gru 2019, 10:25

- Boticelli.
- futbolowa -
- czubatka -

-łosiu09 -
-Frank van Gullit -
- Vol 'jin
- cloner - standardowo - duża ignorancja, duże ego.
- ozob - ego i poczucie własnej wartości prezentowane odwrotnie proporcjonalnie to posiadanej wiedzy i kultury osobistej.
- tommusc - wiele razy pokazywał w tym roku zachowanie niskich lotów do tych co mają inne zdanie.

-Cement
-fekalia
- Doktor

- futbolowa
-Diamen23
- magnum

6. Największy dowcipniś
- sickstick
- Chlopaczek

morrow
- fieldy

8. Największy dziwak
- h1893230
- ozob

9. Najlepszy mod

- matt

10. Najlepszy avatar
- morrow
-Ilka
- futbolowa . Dziewczyny za to że mają odwagę robić avataty prawdziwe a nie jak my;)

- Dr .Football1 i Familicao
- czubatka rozwój forum,
- Boticelli
DDK -
-Noname1989

-@czubatka

Futbolowa.

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1346
Kibicuję: Internazionale Serie A

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Salas11 » 31 gru 2019, 12:27

1. Najbardziej wartościowy forumowicz:

- tu wyróżnień w tym roku nie będzie bo nikt w moim odczuciu nie wybił się na tyle by oddać na niego głos a jak już wspomniałem, nie będzie u mnie nominacji na zasadzie z braku laku. Jak już ktoś postanowił się wyróżnić to nie do końca we właściwy sposób.

2. Debiut roku:

- @Frank van Gullit - nie ma go zbyt wiele, zgaduję że to gość 30+ więc brak czasu lub/i chęci na forumową aktywność jak najbardziej jestem w stanie zrozumieć. Uchylił na forum rąbka swojej wydaje się naprawdę dużej wiedzy z zakresu piłki holenderskiej, ale i potrafił szczegółowo opisać charakterystykę danego zawodnika, jego mocne i słabe strony. W dobie coraz częściej widywanych "przemyśleń" sprowadzających się do krótkiego zawyrokowania - piłkarz x/y jest zajebisty lub słaby takie opisy należy cenić podwójnie. Doctore pewnie już ma numer do niego :P

3. Najsłabsze ogniwo:

- @cloner - odkąd sięgam pamięcią zawsze raził niedojrzałością. Chwalenie się że kręci z dwoma na raz tylko mnie utwierdziło że nic się w tym temacie nie zmieniło. Ego sięgające dalej niż ziemska magnetosfera, legendarne już "czytanie ze zrozumieniem" czy nowa broń w arsenale pt "więcej luzu" i "bez odbioru" gdy już jest pod ścianą. No musiało paść na niego.

- osobna nominacja również dla... systemu lajkowania postów przez co często wchodząc na forum mam wrażenie że przekierowało mnie na jakąś sekcję komentarzy pod filmem na YT. Sporo aktywności zorientowanej na lajki, pisania dla samego pisania, wymuszonego humoru. Do pełni brakuje już chyba jedynie wpisów typu "Kto w 2020 to lub tamto?".

4. Największy piłkarski znawca:

- @(L)oczkerson - ostatnio chyba mniej mu się chce, ale wciąż wnikliwie analizuje, konstruktywnie skrytykuje, celnie opisze. Szkoda że nie mamy kogoś takiego w obozie Interu.

- @fekalia - podobnie jak ja jest wielkim fanem włoskiej piłki jako ogółu nie ograniczając się jedynie do sympatyzowania z daną ekipą. Wciąż nie rozgryzłem (albo nie pamiętam) komu kibicuje. Bo komuś przecież musi :P (Juventus? Roma?) Wiele razy udowadniał że Serie A zna od podszewki, doceniam.

- @Morrow - taki Loczek tyle że od angielskiej piłki. Coraz mniej go ostatnio, ale takie życie. Młodsi nie będziemy, życie wzywa :wink:

5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać:

- @cloner - jestem ciekaw kto kryje się pod tym cienkim płaszczykiem mitomanii :)

- @Chlopaczek - lubię jego styl forumingu. Ciekawy mix szyderstwa, ironii i dystansu do wielu spraw. Myślę że mielibyśmy o czym pogadać.

- @matt_ - młody wiek a już tak szerokie horyzonty. Możliwe że w przyszłym roku będę w jego rodzinnym mieście, więc kto wie, może się spotkamy. Tematów do rozmów byłoby dużo, choć piłkę japońską znałem najlepiej gdy grałem Tsubasę na Pegasusie :P

6. Największy dowcipniś:

- @Chlopaczek - jak już wspomniałem, lubię jego styl. Potrafi wbić szpileczkę a przy tym robi w bardzo wyważony sposób.

7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum:

- Wielu, naprawdę wielu. Od @emdżej który dziś miałby sobie z kim pogadać o holenderskiej piłce, @czeher i nasze bukmacherskie rozkminy, Marco Van Basten (on ma jeszcze konto na forum?), @fieldy, @bartbuks, @Sammyy, @Zico_FCI, @Enjo, @Rojiblanco vel Ubek (po uj zmieniał? :badziewie: ) @Akarin, @Corinthians i wielu innych których nicków sobie teraz nie przypomnę a którzy za najlepszych lat forum robili tu atmosferę. Słowem, starej ekipy.

- strony głównej z pilka.pl - pamiętacie jeszcze? :mrgreen: Człowiek przewinął na komentarze pod jakimś gorącym tematem i od razu humor się poprawiał. @ozob by dziś miał gdzie poużywać.

8. Największy dziwak: (miałoby więcej sensu gdyby kategoria nazywała się - kogo nie lubię)

- @cloner - ctrl+c, ctrl+v tego co pisałem wyżej
- @ozob - chłopak ogólnie nie jest głupi i ma sporą wiedzę na różne tematy, również pozasportowe, tylko ta jego chroniczna żądza prześmiewania czy to Milanu czy Interu. Raz, drugi, piąty, dziesiąty, ciągle mało. Zawsze z czymś musi wyskoczyć, co gorsza często posiłkuje się jakimiś zmanipulowanymi tweetami.

9. Najlepszy mod:

- praca moderacji przestała być transparentna, ciężko ocenić kto co robi i z jakim skutkiem więc tu bez głosu.

10. Najlepszy avatar:

- kiedyś pamiętam że był osobny konkurs który organizował bodaj @Corinthians, tu ta kategoria trochę nie pasuje więc nie będę nominował na siłę.

11. Wydarzenie roku na forum:

- mało się tu dzieje od jakiegoś czasu. Mógłbym napisać o Doktorze, ale to przecież jego osobisty sukces na który ciężko i uczciwie zapracował i którego ze szczerego serca mu gratuluję. Kiedyś będę się chwalił wnukom że piłem browary z skautem Famalicao który gdzieś w Bańskiej Bystrzycy za x lat znajdzie przyszłego zdobywcę 10 Złotych Piłek. Życie forum nie ma jednak nic do tego, głosu zatem brak.

12. Kto poczynił największy postęp:

- nie zauważyłem by ktoś szczególnie wybił się ponad swój dotychczasowy poziom. Może @League, chłopak się stara i to widać ale forumowa szlachta orzekła że trzeba go wyśmiewać, więc często zupełnie bez powodu jest wyśmiewany bo ma zdanie inne niż większość a takich trzeba przecież tępić.

13. Najbardziej pomocny użytkownik:

- @czubatka - wiele trudu włożył w techniczne aspekty funkcjonowania forum za co dawno powinien dostać od administracji butelkę czegoś naprawdę dobrego (może dostał, nie wiem) Tylko ta opcja mention raz działa raz nie.

14. Najfajniejszy użytkownik:

- @matt_ - nie wiem co będzie z forum za kilka lat, ale jeśli dalej będzie funkcjonowało, Mateusz będzie topową postacią.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 3231
Kibicuję: PB
Kontakt:

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 31 gru 2019, 13:07

1. Najbardziej wartościowy forumowicz (MVP) - @matt_ , @Boticelli , @arek_ahig
2. Debiut roku (Rookie Challenge ) - @losiu03 , @Boticelli
3. Najsłabsze ogniwo forum - @wloski , @sickstick , @League
4. Największy piłkarski znawca - @Cement , @Dr.Football1 , @Diamen23
5. Forumowicz, którego chciałbyś poznać - nie mam czasu ;)
6. Największy dowcipniś - @piotrcies
7. Kogo najbardziej Ci brakuje na forum?- nikogo
8. Największy dziwak - @Chlopaczek , @h1893230 , @sickstick
9. Najlepszy mod - nikt, rzadko się podpisują
10. Najlepszy avatar - krowa mi się znudziła, tym razem głos na @Delpiero14
11. Wydarzenie roku na forum - sukces @Dr.Football1
12. Kto poczynił największy postęp - @HMK
13. Najbardziej pomocny użytkownik - brak głosu
14. Najfajniejszy użytkownik - @sci , @19B10 , @matt_

sorki za brak uzasadnień, czasu mi brakuje

Awatar użytkownika
WKB
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 643
Kibicuję: Barça

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: WKB » 31 gru 2019, 13:38

@matt_
@Kluchman
@HMK

2. Debiut roku (Rookie Challenge )

@losiu03

@cloner
@h1893230

@matt_
@Cement
@Morrow

Nie wiem, może @HMK i @matt_.

6. Największy dowcipniś

-

@fieldy
@Morrow
@Rojiblanco

8. Największy dziwak

@cloner
@h1893230

9. Najlepszy mod

@matt_

10. Najlepszy avatar

Niezmiennie @Kluchman. Bez tej krowy byłoby nudno :jupi:

Może @Boticelli i jego aktywność + rozwój forum @czubatka pod kątem technicznym.

@League - kiedy tu zaczynałem, miałem go za naczelnego trolla i prowokatora. Teraz wydaje się normalną, spoko osobą, więc plus za zmianę.

@czubatka - tutaj nie ma się co rozpisywać.

@matt_
@Delpiero14
@DDK

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Reputacja: 1054
Kibicuję: RKS Raków + ManUTD
Kontakt:

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: futbolowa » 31 gru 2019, 13:55

futbolowa pisze:
22 gru 2019, 13:13
Rozwój forum w mediach społecznościowych.
Doktorek ruszający do przodu ze swoją karierą.
Pragnę dorzucić jeszcze Galę HMK, która odbyła się już po oddaniu głosów przeze mnie :)

Awatar użytkownika
Cement
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 894
Kibicuję: Cementarnica 55 Skopje

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Cement » 31 gru 2019, 14:36

1. matt_ - jeden z userów, którzy wnoszą do naszego forum dużą wartość pod wieloma względami
2. czubatka - kapitalna praca na rzecz forum, czapki z głów
3. piotrcies - od wielu lat jeden z filarów forum dzięki którym miejsce to pozostaje żywe

1. Frank van Gullit - pisze rzadko, ale bardzo merytorycznie i na poziomie

bez głosów

1. Doktor - wiadomo
2. Curt - duża wiedza na temat piłki nożnej kobiet, znawca tematu
3. HMK - nie tylko zna się na piłce hiszpańskiej, ale i pisze o niej na coraz to wyższym poziomie

1. matt_
2. Doktor
3. Boromir

6. Największy dowcipniś
szczerze mówiąc nie wiem

1. masacra - zawsze celnie punktujący forumowych lewaków, przez ostatnie kilka miesięcy zniknął z forum
2. janop - pasjonat piłki szkockiej i afrykańskiej, szkoda, że zdecydował się odejść

8. Największy dziwak

9. Najlepszy mod

10. Najlepszy avatar
1. DDK - tradycyjnie, za Zdzisia Kręcinę

1. Zmiany techniczne
2. Doktor i Famalicao
3. Gala HMK

1. czubatka - jak w przypadku MVP, za ogromną pracę na rzecz forum, ponadto za cenne porady techniczne
2. fillion - za programy transmisji piłkarskich, przygotowuje je konsekwentnie od dłuższego czasu i są bardzo przydatne

1. matt_
2. Ilka
3. cloner

Awatar użytkownika
matt_
Moderator
Moderator
Reputacja: 1069

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » 31 gru 2019, 16:00

Bernabeu - każdy z jego postów ma ogromną wartość merytoryczną. Posiada dużą wiedzę, zwraca uwagę na rzeczy niezauważane przez resztę forumowiczów, pisze z klasą i elegancją, w różnych częściach forum. Wielki umysł.
Morrow - postuje rzadziej "niż kiedyś", aczkolwiek na takie wypowiedzi warto czekać. Wyczerpujące, bogate w argumenty i estetyczne.

losiu03 - regularne, merytoryczne posty i to nie tylko o United :)
Frank van Gullit - gdy tylko pojawia się na forum, błyszczy wiedzą o piłce juniorskiej.
Bakan - mógłby walić jednozdaniowce, wklejać linki z innych stron, które byłyby dodatkiem do wrzucanych przez niego vlogów z YT a zamiast do tego podejmuje polemikę.

Bernabeu
Cement

MK92 - nie tylko inteligentny, ale też bardzo serdeczny człowiek, również ceniący nostalgię w racjonalnych dawkach. Abstynent, więc jestem mu winien dobry posiłek. Nie tylko za tysięcznego lajka, za całokszałt jego osoby :)
fillion - nie znam za dobrze mojego imiennika, ale sprawia wrażenie osoby, która dużo wie i jest bardzo inteligentna, jednak nie zależy mu na uwadze, więc rzadko się tym dzieli. Taka "cicha woda" :P
Salas11 - szkoda, że już nie mieszka w Glasgow, bo miałbym bardzo pretekst, by się tam w końcu wybrać, ale Łódź też fajne miasto. Na pewno byśmy pogadali o europejskich pucharach, retro klimatach :pijemy:

6. Największy dowcipniś
Diamen23 - nie żartuje, żeby zwrócić na siebie uwagę a dla czystej zabawy.

janop - wnosił sporo kolorytu na forum, przede wszystkim swoją piłkarską hipsterką.
Wojtekb - błyszczał rok temu a teraz mimo że wchodzi, nic nie pisze.

8. Największy dziwak
BeBad/szmagel - dostał 2 WP za wyraźnie ostentacyjne zachowanie i zaczął prosić o bana. Otrzymał go, tylko po to, żeby za chwilę wrócić z zachomikowanego kilkanaście lat wcześniej multikonta :roftl3:
Bassu - w pewnym momencie za bardzo zafiksował się na punkcie "kiedyśtobyłoizmu".

9. Najlepszy mod
Doceniam pracę każdego z nas, ale najlepszy sędzia to taki, który jest niewidoczny przez cały mecz i dlatego chciałbym być taki jak maciek_88.

10. Najlepszy avatar
Tradycyjnie emski. Schludny, czuć pęd. Na nominacje zasłużył również piotrcies za powrót do klasycznego, sprawdzonego avka.

Oczywiście, że zatrudnienie Doctore'a przez Famalicão. Wspaniały przykład na to, gdzie może zaprowadzić człowieka pasja. Oby przerodziło się to w coś więcej i by nie był to ostatni wielki życiowy sukces kogoś od nas.

MK92 - spełnił pokładane w nim nadzieje, rok temu dobry debiut a teraz przyzwoity, wartościowy foruming.

czubatka - mimo że fora dyskusyjne odchodzą do lamusa, wkłada on ogromną ilość zaangażowania w życie Świata Piłki, zarówno od strony technicznej, jak i poprzez promocję w mediach społeczniościowych, rozkręcanie tematów. Jest to o tyle ciekawe, że czubatka chyba nie bardzo interesuje się piłką (a przynajmniej jego poprzednie lata forumowej kariery na to nie wskazują). Tym większy szacun.
futbolowa - KMWTW :)

Pozwolę sobie potraktować tę kategorię jako "najrozsądniejszy użytkownik" a jeśli nie mogę to w sumie i tak na jedno wyjdzie :P

Kluchman
Boromir
MK92

Awatar użytkownika
losiu03
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 83
Kibicuję: Manchester United

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: losiu03 » 31 gru 2019, 16:52

Z góry przepraszam za brak uzasadnień i luki w niektórych kategoriach, ale wynika to z braku czasu i faktu, że nie znam Was jeszcze zbyt dobrze.

- @matt_
- @HMK
- @WKB
2. Debiut roku (Rookie Challenge )
- @19B10
- @Boticelli
Nikt nie zaszedł mi specjalnie za skórę, więc omijam :pijemy:
- @Dr.Football1
- @Bernabeu
Na pewno wszystkie forumowe kobiety, więc:
- @Ilka
- @futbolowa
6. Największy dowcipniś
- @sickstick
- @Chlopaczek
Nie mnie to oceniać.
8. Największy dziwak
Jak wyżej.
9. Najlepszy mod
- @piotrcies
- @Delpiero14
- @matt_
10. Najlepszy avatar
Bez głosu.
- sukces @Dr.Football1
- rozwój forum na Facebooku i Insta
Nie mnie to oceniać.
- @piotrcies
- @czubatka
- @matt_
- @czarny samael
- @szmagel

Korzystając z okazji chciałbym Wam bardzo podziękować za wszystkie oddane na mnie głosy. Mimo, że to tylko mało znaczący plebiscyt na forum, do którego dołączyłem zaledwie kilka miesięcy temu, fajnie jest poczytać pochlebne komentarze na swoj temat. Na pewno kogoś pominąłem w swoich głosach, wiec jeszcze raz z góry przepraszam.
Tymczasem, udanej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego Nowego Roku! :pijemy:

Awatar użytkownika
maciek_88
Moderator
Moderator
Reputacja: 519

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: maciek_88 » 31 gru 2019, 19:31

No nic. Dzięki za kolejny wspólny rok. Zagłosować oczywiście trzeba, choćby po to, by uszanować pracę Piotrka.

@czubatka - dużo bezinteresownej roboty włożonej, by wypromować forum. Wyróżnienie należy się jak nic.

@piotrcies - człowiek-orkiestra, który zdecydowanie częściej niż wcześniej wypowiada się na tematy inne niż MU oraz Domek (choćby Serie A)

@MK92 - kultura wypowiedzi i merytoryka pomimo trudnych czasów dla klubu

@19B10 i @losiu03 najbardziej zapadli mi w pamięć.

Brak.

@Cement i @matt_ - za różnorodność.

6. Największy dowcipniś

@Diamen23

Nikogo. Każdy w końcu wróci.

8. Największy dziwak

@ilka - za rozwijanie wątków i urywanie ich

@Tomusmc - za niezrozumiałe dla mnie napinki w tematach innych klubów po wielu latach prowadzenia normalnej dyskusji

9. Najlepszy mod

@piotrcies o włos przed @Delpiero14

10. Najlepszy avatar

Świąteczny @Boromir

injacekwetrust

@ryba_82

13. Najbardziej pomocny użytkownik[/b]

@piotrcies - za pomoc przy wyborze domowej sieci i osłony na telefon

@futbolowa - jedno z wielu serc tego forum

MK92
Milanista
Reputacja: 500
Kibicuję: AC Milan

Plebiscyt forumowy 2019

Post Wyświetl pojedynczy post autor: MK92 » 31 gru 2019, 19:55

@matt_ - Działa na wielu forumowych płaszczyznach i zawsze robi to z klasą. Duży poziom wiedzy na temat piłki i sportu w ogóle. Ogromny plus za zręczne prowadzenie typera skoków narciarskich. Bardzo wartościowy forumowicz.

@seba82 - Nie wyobrażam sobie wątku o Milanie bez niego. Kopalnia wiedzy o tym klubie, a przy okazji życzliwa i uczciwa osoba, która potrafi się przyznać do jakiejś błędnej oceny, co też jest niezwykle cenne. Chyba nikt nie dostał tyle lajków ode mnie, co on.

@piotrcies - Niezwykle aktywny forumowicz, posiadający swoje zdanie i dyskutujący na wysokim poziomie. Nakręca bardzo mocno tutejsze forum.

@19B10 - Co prawda debiutował w 2018 roku, ale to w mijającym 2019 roku stał się powszechnie zauważalny. Swój chłop.

@Vol'jin - Kolega Milanista, którego znam z internetu już troszkę dłużej niż na tutejszym forum. Cenię jego szeroką wiedzę na temat naszego klubu i piłki w ogóle. Ponadto reprezentuje zbliżone poglądy polityczne ;)

@losiu03 - Bardzo sympatyczna postać, która dość szybko się tu rozgościła i to nie tylko w wątku o Manchesterze United.

Każdy wnosi coś do dyskusji. Nawet pisząc największą głupotę czy prowokując spełnia się niejako pozytywną rolę, bo często stanowi to zarzewie gorętszej rozmowy. A jeśli ktoś zupełnie nie potrafi kulturalnie rozmawiać, to zajmuje się nim moderacja i tyle.

@Bernabeu - Potrafi wyłuskiwać ciekawe rzeczy z wielu tematów piłkarskich. Stawia interesujące tezy. Nie ślizga się po powierzchni. Może jedynie trochę za mało aktywny w ostatnich miesiącach.

@(L)oczkerson - Wspaniale umie przedstawiać założenia taktyczne i tłumaczyć grę zespołów, zwłaszcza jego Juventusu.

@venomiq - Bardzo duża wiedza na temat piłkarskich wydarzeń, zwłaszcza ze świata calcio. Również niejednokrotnie ciekawe pod kątem statystycznym spojrzenie na futbol.

@matt_

@Morrow

@Cement

@seba82

@futbolowa

6. Największy dowcipniś

@Diamen23

@Chlopaczek

@sickstick

@Morrow - Wiadomo, MVP z poprzednich lat, a zbyt rzadko można go było w tym roku poczytać, jednak udzielam mu rozgrzeszenia po przeczytaniu jego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji ;)

@Rojiblanco - Dużą dawkę humoru wprowadzał. Trochę brakuje jego aktywności.

@fieldy - Podobnie jak wyżej.

8. Największy dziwak

Prawie każdy forumowicz ma czasem jakieś dziwne odchyły :D

9. Najlepszy mod

@matt_

10. Najlepszy avatar

@19B10 - Taki groźny ten typ z Bałut ;)

@Dr.Football1 - Nie muszę nic więcej pisać.

Kolejny raz nikt do głowy mi nie przychodzi.

@czubatka - Tu też nie trzeba wyjaśnień ;)

@matt_

@Delpiero14

@fillion

@Ilka

@Tomusmc

@HMK

@Diamen23

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”