Zagłosuj w Plebiscycie forumowym 2019!Link do tematu z głosowaniem ;) (Głosujemy do końca roku)

Domek nr 10 (temat luźny) - Strona 8369

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.

Zegarek klasyczny czy smartwatch?

klasyczny
10
43%
smartwatch
4
17%
bez różnicy
4
17%
nie noszę zegarków
5
22%

Liczba głosów: 23

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1542

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: ozob » 03 gru 2019, 0:33

[k****]. Taki bol o kawalek plastiku? W tym towarzystwie wzajmnej adoracji trzeba tylko pisac zgodnie z linia?

Awatar użytkownika
DDK
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1342
Kibicuję: Tylko WISŁA

Post Wyświetl pojedynczy post autor: DDK » 03 gru 2019, 0:40

Kuźwa cloner, z tobą czasami jak z dzieckiem - nie, nie napisałeś tak, ale od tego zaczeła się cała dyskusją, którą kontynuowałes. A potem wytknałem Ci różnice między telefonem, a smartphonem, to spytałes po co o telefonie gadam?

Ozob - Twoje posty to przykład totalnego zidiocenia. Nie rozumiesz kompletnie dyskusji, nie umiesz dyskutować na poziomie. Zamiast zrozumieć argumenty, to Twoje posty "[k****]", "taki ból" i "towarzystwo wzajemnej adoracji".

Kiedyś już napisałem, że doceniam kulturę i umiejętność dyskutowania na poziomie. Raz na jakiś czas próbuje to zrobić, niestety widzę, że to w dalszym ciągu nie ma najmniejszego sensu.

wp//piotrcies

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 3116
Kibicuję: PB
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 03 gru 2019, 0:42

DDK pisze:
03 gru 2019, 0:40
Kuźwa cloner, z tobą czasami jak z dzieckiem - nie, nie napisałeś tak, ale od tego zaczeła się cała dyskusją, którą kontynuowałes. A potem wytknałem Ci różnice między telefonem, a smartphonem, to spytałes po co o telefonie gadam?
Nie, to z tobą jak z dzieckiem :lol2: dyskusja tutaj była o zegarkach. A ty cos pieprzysz o telefonach :lol2:
Dla mnie smartwatch to zbędny produkt, powtarzam to setny raz, bo może nadal nie zrozumiałeś tego. Od 25 lat noszę klasyczne zegarki i nie mam zamiaru do końca swojego życia zmieniać tego. A że 2 zegarki u jednego człowieka wyglądają źle, no to smartwatcha nigdy mieć nie będę.

Ode mnie tyle.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: ozob » 03 gru 2019, 0:46

DDK pisze:
03 gru 2019, 0:40
Ozob - Twoje posty to przykład totalnego zidiocenia. Nie rozumiesz kompletnie dyskusji, nie umiesz dyskutować na poziomie. Zamiast zrozumieć argumenty, to Twoje posty "[k****]", "taki ból" i "towarzystwo wzajemnej adoracji
O jakich argumentach mowisz? Co podales ze swojej strony? Notyfikacje? Litosci.

Napisalem kilkukrotnie, ze kilka 100 za sprawdzenie notyfikacji dla pospolitego zjadacza chleba to uleganie modzie i konsumpcjonizmowi. Marketing wmowil miedzy innymi Tobie jak to poyrzebujesz tego gadzetu, ktory de facto nie oferuje nic wiecej niz to co posiadasz w komlrce. No, ale nie przekonam osoby nadajacej przesadna wartosc powiadomieniom, bo 2 sekundy moga zatrzasc tej osoby swiatem.

Awatar użytkownika
piotrcies
piotrcies
piotrcies
Reputacja: 2541

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » 03 gru 2019, 2:04

ozob pisze:
03 gru 2019, 0:33
[k****]. Taki bol o kawalek plastiku? W tym towarzystwie wzajmnej adoracji trzeba tylko pisac zgodnie z linia?
i po co te nerwy, towarzyszu? Do tej pory była to normalna dyskusja na argumenty, a zaraz zaczną się wrzutki osobiste. Zresztą ty wszystkie argumenty, które tu padają, zbijasz kontrargumentami typu "nie warto", "a po co to", "tyle hałasu o dwie sekundy" itd., więc wiesz;d

Skoro jesteśmy coraz bogatsi jako społeczeństwo i stać nas na pewne rzeczy, to po prostu je kupujemy, zaspokajając za ich pomocą nie najważniejsze potrzeby, ale takie, które po zaspokojeniu innych pojawiają się w kolejce. Dla ciebie łatwiejsze płacenie czy szybsze sprawdzenie powiadomień to marny argument, ale widocznie są osoby, które na to zwracają uwagę i skoro stać ich na sprzęt, który spełni oczekiwania, to normalne, że go kupią. Ja akurat wyobrażam sobie, że smartwatch może ułatwić życie i być racjonalnym wydatkiem. Myślę, że na pewnym poziomie większość rzeczy staje się zbędnym luksusem, ale po to zarabiamy coraz więcej, by sobie zaspokajać te mniej palące potrzeby.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: ozob » 03 gru 2019, 2:09

I jeszcze jedno. Piszac DDK z pozycji osoby na poziomie, ze jestem totalnie ziodiocony i to w sytuacji, gdy to ja dyskutuje bez ad personam po prostu sie nie zgadzajac sie ze slaba argumentacja, to brzmisz koniec koncow malo wiarygodnie. Ja wiem, znajac twoja tworczosc na forumku, ze bedac chwalipieta narcyzem pragniesz atencji, akceptacji i pochwal, ale postaraj sie posrod oparow samouwielbienia dostrzec, iz ktos moze miec odmienne zdanie niz Ty. Wowczas latwiej bedzie Ci utrzymac poziom, na ktorym rzekomo chcesz dyskutowac.

Spoko Pioter. Ja przeca nikomu nie zabrabiam kupna tego kawalka plastiku, prawda? Dla mojej przyjmenosci Ty, Dudus i DP mozecie miec po 10, ale to nie zmieni mojego spojrzenia na ten gadzet. Mowie, ze to lipa, bo z mojego punktu widzenia jest zupelnie nieprzydatna rzecz, ktora nie ma szans na udogodnienie mojego codziennego zycia.
Ostatnio zmieniony 03 gru 2019, 2:14 przez ozob, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
piotrcies
piotrcies
piotrcies
Reputacja: 2541

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » 03 gru 2019, 2:13

Ty za to spakowałeś wszystkich adwersarzy do jednego wora i nazwałeś kółkiem wzajemnej adoracji. Tak też nie da się rozmawiać.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: ozob » 03 gru 2019, 2:16

Zaprzeczaj, ale niestety tak to czasami tu wyglada. Rzadko pisze w tym temacie, ale czytam i to po prostu widac.

Awatar użytkownika
10
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 175
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 10 » 03 gru 2019, 7:36

Śmieszna dyskusja. Skoro komuś smartwatche się przydają i osoby te znajdują dla nich zastosowanie praktyczne, to po co udowadniać, że racja jest mojsza i że się im nie przydają?

Ja mam smartbanda (czyli namiastkę smartwatcha). Do piłki sobie kupiłem, żeby mierzyć dystans km. Średnio się sprawdza, bo liczy kroki na podstawie... wymachu ręki, więc liczy jakieś 2/3 kroków przy bieganiu. Ale plus taki, że jest lekki i nie przeszkadza na ręce.

Awatar użytkownika
Ilka
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1019
Kibicuję: Widzew Barca MU Juve
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Ilka » 03 gru 2019, 7:46

Dzień dobry :)

A tutaj dalej ta denna dyskusja ;)

Kurde od piątku nie mogę sie wyspać. Dziś już się pomotalam w pracy :lol2: co prawda zbyt późno chodzę spać ale jakoś nie mogę się wyrobić iść wcześniej. :(

Awatar użytkownika
League
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1697

Post Wyświetl pojedynczy post autor: League » 03 gru 2019, 7:51

piotrcies pisze:Ty za to spakowałeś wszystkich adwersarzy do jednego wora i nazwałeś kółkiem wzajemnej adoracji. Tak też nie da się rozmawiać.
Przecież tak wygląda dyskusja z ozobem, jak sobie coś założy to musi wyjść na jego i tyle w sensie moja prawda "najmojsza". Jak powie że Schwarzenegger wyreżyserował władcę pierścieni to jak wyślesz ma screena z filmu z właściwym reżyserem to i tak będzie trwać przy swoim. Bez sensu z nim rozmawiać a widzę jeszcze są osoby którym zależy przekonać gościa.

Awatar użytkownika
19B10
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 220
Kibicuję: WRE

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 03 gru 2019, 7:57

Czekamy na miesięcznicę dyskusji o smartwatchach :rotfl4:

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Reputacja: 936
Kibicuję: RKS Raków + ManUTD
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: futbolowa » 03 gru 2019, 9:01

Keres pisze:
02 gru 2019, 21:22
petru pisze: ↑02 gru 2019, 20:45
Na marginesie - bardzo dobra nowa nazwa profilu @Dr .Football1. W końcu jest branding . Widzę cię za 2 lata w studiu z Tomaszem Ćwiąkałą (zjesz go).
Za namową futbolowej.
Dokładnie tak :D Co ciekawe, podczas naszej rozmowy Jacek stwierdził, że nie, że to nie dla niego, że on woli być gdzieś obok tego wszystkiego, więc powiedziałam mu, że nie będzie mógł się za tym całe życie chować, jeśli chce coś zdziałać. No i okazało się, że zmienił zdanie, co jest moim zdaniem bardzo dużym krokiem naprzód :)
Ilka pisze:
03 gru 2019, 7:46
co prawda zbyt późno chodzę spać ale jakoś nie mogę się wyrobić iść wcześniej.
Grunt to dobra organizacja :D

Ja teraz zmuszam się, żeby chodzić spać razem z M., czyli o idiotycznej 23, ale dzięki temu od rana jestem w stanie funkcjonować zamiast zamulać.

Awatar użytkownika
19B10
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 220
Kibicuję: WRE

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 03 gru 2019, 9:15

Co jest idiotycznego w chodzeniu spać o 23?

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 3116
Kibicuję: PB
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 03 gru 2019, 9:59

19B10 pisze:
03 gru 2019, 9:15
Co jest idiotycznego w chodzeniu spać o 23?
Pewnie tak samo jak o smartwatchu tylko ich posiadacze mają prawo mieć rację, tak samo jak ktoś chodzi później spać niż 23 nie ma prawa mieć racji :lol2:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”