Domek nr 10 (temat luźny) - Strona 8419

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.

Zegarek klasyczny czy smartwatch?

klasyczny
14
50%
smartwatch
4
14%
bez różnicy
4
14%
nie noszę zegarków
6
21%

Liczba głosów: 28

Awatar użytkownika
DDK
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1400
Kibicuję: Tylko WISŁA

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: DDK » 06 sty 2020, 0:18

Kuźwa, ja to mam towarzystwo. Najpierw gość z osiedla gwiazdą matura to bzdura. Potem przewinęły się całe gama gwiazd z książki Jadczaka i superwizjera, a 3 dni temu gość z osiedla obok, z którym mam nie specjalnie dobre wspomnienia został gwiazdą sadistica :rotfl4:

Awatar użytkownika
Sergek
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 410

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Sergek » 06 sty 2020, 14:06

W scislym centrum moze pusto, ale tu wszystko jest dosc porozrzucane :P bylem out wtedy i akurat ludzi bylo duzo.

Awatar użytkownika
Magnum
Moderator
Moderator
Reputacja: 795
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Magnum » 06 sty 2020, 15:37

Warszawa jest pod tym względem podobna do nowoczesnych miast, podczas gdy Kraków tradycyjnie ma centrum. W takim Nowym Jorku czy Filadelfii też najwiecej sie dzieje na dzielnicach - specyficzne dzielnice od roznych klimatow itp. :)

Awatar użytkownika
Sergek
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 410

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Sergek » 06 sty 2020, 19:50

Slim91 pisze:
05 sty 2020, 21:40
Sergek pisze:
05 sty 2020, 11:39
Ja tez ostatnio czesto mysle, ze szkoda, ze nie mialem kogo kto by mnie naprowadzil na jakas lepsza droge.
+1
Sergek pisze:
05 sty 2020, 11:39
Ja sie wlasnie zastanawiam czy nie wrocic na jakies powazniejsze studia teraz, bo choc nie jest wczesnie, tak mam jeszcze troche czasu
Wracaj póki możesz/masz czas.
Najchetniej bym po prostu gdzies na dzienne poszedl. Zeby tak sie w pelni na tym skupic. Z tym jednak ciezko mogloby byc, bo ktos musi mnie utrzymac :D
Magnum pisze:
06 sty 2020, 15:37
Warszawa jest pod tym względem podobna do nowoczesnych miast, podczas gdy Kraków tradycyjnie ma centrum. W takim Nowym Jorku czy Filadelfii też najwiecej sie dzieje na dzielnicach - specyficzne dzielnice od roznych klimatow itp. :)
Tak to wyglada mniej wiecej. W Trojmiescie mi sie o wiele bardziej chcialo latac po wszystkich klubach/barach, bo z reguly wszystko bylo obok siebie. Zaczniesz w Sopocie i zaraz bedziesz pare wejsciowek do przodu i pare dych do tylu, bo wszystko jest obok siebie. W Gdansku masz albo Stare Miasto albo jakies miejsca we Wrzeszczu, czyli tez mniej wiecej skondensowane. Tu juz tak nie latam, bo trzeba wiekszy dystans pokonac :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 2543

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tomusmc » 07 sty 2020, 15:04

Niedawno pisaliśmy o największych wpadkach trójmiejskich przestępców w ubiegłym roku. Okazuje się, że i w tym roku nie zabraknie nam kandydatur do rankingu. Z pewnością znajdzie się wśród nich 37-latek, który stanął na światłach koło radiowozu i na oczach policjantów zapalił marihuanę.

Wszystko działo się w sobotę na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej i Okopowej. Jechali tamtędy akurat policjanci ze specjalnej grupy Speed zajmującej się wykroczeniami drogowymi. Ich oznakowany radiowóz stanął na czerwonym świetle obok samochodu marki Suzuki.

W pewnym momencie policjanci zauważyli, że kierowca stojącego obok nich auta podnosi do ust szklaną lufkę, podpala jej zawartość zapalniczką i wciąga dym w charakterystyczny sposób, bardzo głęboko zaciągając się i trzymając powietrze w płucach. W ten sposób raczej nikt tytoniu nie pali.
Dobrze, że seteczką nie popijał :]

Awatar użytkownika
losiu03
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 83
Kibicuję: Manchester United

Post Wyświetl pojedynczy post autor: losiu03 » 07 sty 2020, 15:07

Tomusmc pisze:
07 sty 2020, 15:04
Niedawno pisaliśmy o największych wpadkach trójmiejskich przestępców w ubiegłym roku. Okazuje się, że i w tym roku nie zabraknie nam kandydatur do rankingu. Z pewnością znajdzie się wśród nich 37-latek, który stanął na światłach koło radiowozu i na oczach policjantów zapalił marihuanę.

Wszystko działo się w sobotę na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej i Okopowej. Jechali tamtędy akurat policjanci ze specjalnej grupy Speed zajmującej się wykroczeniami drogowymi. Ich oznakowany radiowóz stanął na czerwonym świetle obok samochodu marki Suzuki.

W pewnym momencie policjanci zauważyli, że kierowca stojącego obok nich auta podnosi do ust szklaną lufkę, podpala jej zawartość zapalniczką i wciąga dym w charakterystyczny sposób, bardzo głęboko zaciągając się i trzymając powietrze w płucach. W ten sposób raczej nikt tytoniu nie pali.
Dobrze, że seteczką nie popijał :]
I teraz pojawia sie pytanie czy zrobil to specjalnie, czy byl tak sknedlony, ze nie zwrocil uwagi na radiowoz :ozob:

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 2543

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tomusmc » 07 sty 2020, 15:14

Jakby to zrobił specjalnie to chciałbym poznać powód ;)

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2708
Kibicuję: 4rsenal

Post Wyświetl pojedynczy post autor: sickstick » 07 sty 2020, 15:22

Kiedyś na wiosce chodził taki dopalacz, który paliło się jak trawę, ale dawał amfetaminową stymulację (przez jakieś 15 minut, potem 3h zwały... chyba że zajarałeś znowu). Typy urządzali sobie drifty swoimi stuningowanymi Czink'łeczento na strefie przemysłowej, to przed każdym wyścigiem albo pokazową rundką jarali po lufie solo w swoich czinkusiowych kokpitach. Zgroza :?

Awatar użytkownika
NoName1989
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 475
Kibicuję: WIDZEW

Post Wyświetl pojedynczy post autor: NoName1989 » 07 sty 2020, 15:23

W zeszłym roku goście byli tak porobieni, że wciagali kreski z parapetu Straży Miejskiej w Bełchatowie. :rotfl4:

Dzisiaj wracam do pracy, po 19 dniach laby. Oj boli..

Już rozumiem tego typa. :lol2:

Awatar użytkownika
19B10
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 262
Kibicuję: WRE

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 07 sty 2020, 16:42

No, rozumiem Twój ból, niedawno z kołchozu wróciłem i bardzo tęsknię za czasem wolnym.

Awatar użytkownika
losiu03
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 83
Kibicuję: Manchester United

Post Wyświetl pojedynczy post autor: losiu03 » 07 sty 2020, 16:50

Wczoraj pierwszy dzien w pracy po 16 dniach laby. Przez ten okres objezdzilem Polske od Rzeszowa, przez Zakopane, Krakow, Warszawe, Bydgoszcz, az po Trojmiasto, przez co zlapalem pourlopowego dola, ale dzis jest juz git.

Awatar użytkownika
Magnum
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Magnum » 07 sty 2020, 21:33

Dostałem 3,5 miesięczne zastępstwo w liceum. To będzie moja pierwsza samodzielna praca nauczycielska. Co prawda nie jest to pozycja na stałe ani nawet na rok, ale zawsze coś. Czas zacząć karierę - albo w ogóle sprawdzić, czy faktycznie to jest to, co chce robić w życiu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Reputacja: 1054
Kibicuję: RKS Raków + ManUTD
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: futbolowa » 07 sty 2020, 21:33

Magnum pisze:
07 sty 2020, 21:33
Dostałem 3,5 miesięczne zastępstwo w liceum. To będzie moja pierwsza samodzielna praca nauczycielska. Co prawda nie jest to pozycja na stałe ani nawet na rok, ale zawsze coś. Czas zacząć karierę - albo w ogóle sprawdzić, czy faktycznie to jest to, co chce robić w życiu. :mrgreen:
O wow, gratulacje! Czego będziesz uczył?

Awatar użytkownika
Magnum
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Magnum » 07 sty 2020, 21:37

Dzięki.

Jeszcze dokładnie nie wiem, bo przedmiot którego głównie będę uczył nazywa się "Digital Literacy 4 Today" więc coś komputerowego. Ogólnie pani którą zastępuje ma stanowisko jako "business education teacher". Oprócz tego jedna sekcja web design i coś tam online. Więc trochę roboty będzie, ale powinno być spoko.

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1883

Post Wyświetl pojedynczy post autor: fieldy » 07 sty 2020, 21:38

odpalisz im swiatpilki i będą wejścia nabijać :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”