Domek nr 10 (temat luźny) - Strona 10616

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.
×

Kiedy robimy zlot forum?

17-19 kwietnia
2
18%
24-26 kwietnia
0
Brak głosów
8-10 maja
1
9%
15-17 maja
3
27%
22-24 maja
5
45%
Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 18464
Rejestracja: 30 kwie 2006, 19:06
Reputacja: 2382
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kluchman » 15 maja 2026, 16:11

Ile wpłaciłeś, żeby zniknął? :P

Awatar użytkownika
NoName1989
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8315
Rejestracja: 28 lis 2006, 18:54
Reputacja: 1447
Kibicuję: WIDZEW
Lokalizacja: Łódź

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: NoName1989 » 15 maja 2026, 16:50

To już wiem kto nasłał policję na tą asystentkę prezesa TV Republika :roftl3:

Awatar użytkownika
Rezus
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 16139
Rejestracja: 11 wrz 2007, 13:52
Reputacja: 2834
Lokalizacja: Piekło

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Rezus » 15 maja 2026, 22:18

1234 pisze:
15 maja 2026, 6:36
O 5 rano miałem 3 stopnie i skrobanie szyb a outfit na dziś to puchowa kurtka. Uważam, że należy zdelegalizować szamanów którzy głoszą pierdolety o ocieplającym się klimacie
To przez te pieprzone nakrętki..

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7289
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 889

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 15 maja 2026, 22:37

Rezus pisze:
15 maja 2026, 22:18
1234 pisze:
15 maja 2026, 6:36
O 5 rano miałem 3 stopnie i skrobanie szyb a outfit na dziś to puchowa kurtka. Uważam, że należy zdelegalizować szamanów którzy głoszą pierdolety o ocieplającym się klimacie
To przez te pieprzone nakrętki..
Nie zapominajmy o przyklejaniu się do asfaltu przez grupę aktywistów.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64420
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8496
Kontakt:

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 15 maja 2026, 23:18

johny batonik pisze:
15 maja 2026, 9:12
może cloner w lombardzie ma jakieś telewizory po taniości
Już nie mam, kupiłeś ostatniego.

Awatar użytkownika
19B10
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5312
Rejestracja: 12 paź 2018, 12:40
Reputacja: 1732
Kibicuję: WRE

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 16 maja 2026, 9:08

cloner pisze:
15 maja 2026, 23:18
johny batonik pisze:
15 maja 2026, 9:12
może cloner w lombardzie ma jakieś telewizory po taniości
Już nie mam, kupiłeś ostatniego.
Ostatni chyba.

Awatar użytkownika
Zygmunt-1
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4359
Rejestracja: 22 sty 2023, 10:32
Reputacja: 1294
Kibicuję: od czasu do czasu

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Zygmunt-1 » 16 maja 2026, 9:27

Obrazek

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64420
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8496
Kontakt:

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 16 maja 2026, 20:57

19B10 pisze:
16 maja 2026, 9:08
cloner pisze:
15 maja 2026, 23:18
johny batonik pisze:
15 maja 2026, 9:12
może cloner w lombardzie ma jakieś telewizory po taniości
Już nie mam, kupiłeś ostatniego.
Ostatni chyba.
Chyba, telefon wiedział lepiej, zwłaszcza o tak późnej porze w piątek :mrgreen: Nie ma przecież ludzi nieomylnych ;)

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Posty: 14382
Rejestracja: 10 kwie 2005, 11:26
Reputacja: 2148
Kibicuję: RKS Raków + ManUTD
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Kontakt:

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: futbolowa » 17 maja 2026, 9:45

Ej, mieliście kiedyś po jakichś lekach objawy, jak przy chorobie lokomocyjnej? Bo ja pamiętam, że po znieczuleniu w kręgosłup przy ACL-u przez dwa tygodnie zbierało mnie na rzyganie w trakcie jazdy samochodem. To samo miałam po znieczuleniu w dziąsło, tyle że krócej. I teraz od ponad tygodnia biorę coś na nadczynność tarczycy + antydepresant – i nie jestem w stanie podróżować. Najpierw jechaliśmy do Gliwic i do Chorzowa na mecze, więc uznałam, że to wina dystansu, słabego śniadania itd., ale jak wczoraj na dystansie 10 km byłam już cała zielona – zaczynam to wiązać z lekami. Tak samo takie dziwne momenty, jak zbyt szybki obrót głowy w prawo czy w lewo – też mam wrażenie, że zaraz rzygnę. Czytam właśnie, że przez 2-4 tygodnie mózg się przyzwyczaja do leków wpływających na jego działanie i teraz nie wiem – czy to powszechne, czy ja jestem jakaś na tym mózgu szczególnie zryta, że tak reaguję :suicide:

Awatar użytkownika
Rezus
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 16139
Rejestracja: 11 wrz 2007, 13:52
Reputacja: 2834
Lokalizacja: Piekło

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Rezus » 17 maja 2026, 9:55

Nie.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64420
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8496
Kontakt:

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 17 maja 2026, 9:59

Jak wyżej, nie biorę leków.

Awatar użytkownika
Rezus
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 16139
Rejestracja: 11 wrz 2007, 13:52
Reputacja: 2834
Lokalizacja: Piekło

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Rezus » 17 maja 2026, 10:05

Skoro nie bierzesz to skąd wiesz? Przecież to dotyczyło jak coś bierzesz, po zabiegu np.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64420
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8496
Kontakt:

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 17 maja 2026, 10:08

Jestem wszechwiedzący.

Awatar użytkownika
Rezus
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 16139
Rejestracja: 11 wrz 2007, 13:52
Reputacja: 2834
Lokalizacja: Piekło

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Rezus » 17 maja 2026, 10:15

Mam też takiego kumpla. Strejlau, czyli taki typowy teoretyk, co uczy np. nt wychowania dzieci nie posiadając swoich.

Awatar użytkownika
Mr.Chris
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8109
Rejestracja: 18 sty 2022, 23:14
Reputacja: 1931
Kibicuję: Manchester United

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Mr.Chris » 17 maja 2026, 10:21

Ja nie miałem takiej sytuacji i nawet nigdy o czymś takim nie słyszałem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”