Domek nr 10 (temat luźny) - Strona 10641

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.
×

Kiedy robimy zlot forum?

17-19 kwietnia
2
18%
24-26 kwietnia
0
Brak głosów
8-10 maja
1
9%
15-17 maja
3
27%
22-24 maja
5
45%
Awatar użytkownika
johny batonik
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 1367
Rejestracja: 27 cze 2023, 20:45
Reputacja: 305

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: johny batonik » 02 cze 2026, 13:29

Bardzo jesteś sfrustrowany. Odpocznij, wyjdź do ludzi, lepiej się ubierz, może zamiast halówek nike tiempo i jeansów, lniane spodnie i mokasyny? Zamów lampkę wina Riesling 0%, poopalaj się na leżaku.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64431
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8497
Kontakt:

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 02 cze 2026, 13:32

Widzę, że zabolało :mrgreen: Na leżaku to ja się opalam regularnie :smoke: a taniego gówna 0% nie kupuję.

jaidee
Skład C
Skład C
Posty: 72
Rejestracja: 30 maja 2026, 21:30
Reputacja: 6

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: jaidee » 02 cze 2026, 15:32

cloner pisze:
02 cze 2026, 13:32
Na leżaku to ja się opalam regularnie :smoke:
Papierosem chyba.
cloner pisze:
02 cze 2026, 13:32
a taniego gówna 0% nie kupuję.
Przepłacasz :lol2:

Hannibal
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2357
Rejestracja: 13 lut 2019, 23:47
Reputacja: 1020

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Hannibal » 02 cze 2026, 16:48

Trzeba przyznać, że rynek piw 0% pięknie się rozwinął i wybór jest potężny. Za to tradycyjne piwo schodzi coraz mniej, branża ma problemy. Czy to źle? Otóż nie.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64431
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8497
Kontakt:

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 02 cze 2026, 16:54

To poleć jakieś dobre piwo 0%, piłem kilka różnych, każde oceniam 2/10 max.

Awatar użytkownika
Zygmunt-1
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4370
Rejestracja: 22 sty 2023, 10:32
Reputacja: 1303
Kibicuję: od czasu do czasu

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Zygmunt-1 » 02 cze 2026, 17:00

Są dwie kategorie ludzi, którzy kupują piwo 0%:

- kierowcy, którzy muszą niedługo wsiąść do auta,
- ludzie, którzy wlewają do środka małpkę

Awatar użytkownika
1234
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4685
Rejestracja: 13 maja 2022, 8:50
Reputacja: 1731

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 02 cze 2026, 17:03

Miłosław bezalkoholowa IPA jest spoko. A z koncernowych Zatecky.

Raz myślałem, że oszukam system i kupiłem sobie czteropak Zateckiego 0% do jakiegoś meczu. No spoko, ale po tych czterech ochota na normalne piwo była tak duża, że poleciałem do Żabki po normalne piwo :mrgreen:

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64431
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8497
Kontakt:

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 02 cze 2026, 17:06

1234 pisze:
02 cze 2026, 17:03
Raz myślałem, że oszukam system i kupiłem sobie czteropak Zateckiego 0% do jakiegoś meczu. No spoko, ale po tych czterech ochota na normalne piwo była tak duża, że poleciałem do Żabki po normalne piwo
No i właśnie, tez kiedys piłem Zateckiego, jedno i wystarczyło, smakowało mi jak zwykłe piwo ale po terminie. Ohyda.

Awatar użytkownika
Bassu
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7134
Rejestracja: 20 lis 2005, 9:04
Reputacja: 672
Kibicuję: Manchester United
Lokalizacja: Mexico

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Bassu » 02 cze 2026, 17:13

Corona zero jest spoko.

Dałem kiedyś koledze i nie zauważał że jest zero.

A teraz nie mam kolegi.

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Posty: 5715
Rejestracja: 29 paź 2005, 16:54
Reputacja: 737

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: j1mmy » 02 cze 2026, 17:35

Eyesmon pisze:
02 cze 2026, 8:59
Ani nie mów. Wesele chcemy robić w pt na pomoście:)
Jaka Garda takie wesele.

Hannibal
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2357
Rejestracja: 13 lut 2019, 23:47
Reputacja: 1020

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Hannibal » 02 cze 2026, 17:42

Zygmunt-1 pisze:
02 cze 2026, 17:00
Są dwie kategorie ludzi, którzy kupują piwo 0%:

- kierowcy, którzy muszą niedługo wsiąść do auta,
- ludzie, którzy wlewają do środka małpkę
Jest trzecia - ludzie lubiący smak piwa, ale szanujący swoje zdrowie (:

@clonerAmber IPA 0, Bystre Mango-Marakuja,
Trzech Kumpli BezalkØ Bezalkoholowe IPA, Trzech Kumpli, Unpluggd Nitro Stout,Browar Profesja Rowerzysta, Miłosław, Bezalkoholowe Pszeniczne, Earl Grey IPA Lemon Zero ex od Revolta
Jeszcze jest Miłosław Yuzu&Matcha, chociaż tutaj bardziej traktowalbym go jako napój, bo piwa w nim praktycznie nie czuć 😁

Awatar użytkownika
Enjo
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 18469
Rejestracja: 26 lip 2007, 19:03
Reputacja: 2211
Kibicuję: AC Milan

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Enjo » 02 cze 2026, 17:44

Brałem w ostatnią sobotę zerówki i to jakieś różne smaki, ale żeby to było piwo to bym nie powiedział. Taki gazowany sok, szkoda kasy bo to też tanie nie jest.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64431
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8497
Kontakt:

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 02 cze 2026, 17:47

Hannibal pisze:
02 cze 2026, 17:42
Trzech Kumpli BezalkØ Bezalkoholowe IPA, Trzech Kumpli, Unpluggd Nitro Stout,Browar Profesja Rowerzysta, Miłosław, Bezalkoholowe Pszeniczne, Earl Grey IPA Lemon Zero ex od Revolta
Jeszcze jest Miłosław Yuzu&Matcha
OK, czyli żeby wypić takie coś to trzeba jechać do jakiegoś profesjonalnego sklepu. W knajpie raczej nie widziałem takich opcji w Bytomiu.
Jak napisał Enjo, gazowany sok.
Hannibal pisze:
02 cze 2026, 17:42
Jest trzecia - ludzie lubiący smak piwa
Ale przecież to zupełnie inaczej smakuje. Żywiec 0 i normalny Żywiec to dwa różne smaki. Żateckie 0 i Żatecky pils to dwa różne smaki. Tak samo będzie tutaj pewnie, Miłosław jest w porządku, a ten bezalkoholowy to pewnie siki.

Hannibal
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2357
Rejestracja: 13 lut 2019, 23:47
Reputacja: 1020

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Hannibal » 02 cze 2026, 17:49

Żywiec niezależnie od opcji jest obrzydliwy :rotfl:

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64431
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8497
Kontakt:

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 02 cze 2026, 17:50

Hannibal pisze:
02 cze 2026, 17:49
Żywiec niezależnie od opcji jest obrzydliwy :rotfl:
Tu sie zgadzam w 100%, najgorsze piwo imho. Już wyżej cenię żubra :rotfl:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”