
Post Wyświetl pojedynczy post autor: johny batonik » 02 cze 2026, 13:29
johny batonik
Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 02 cze 2026, 13:32
cloner
jaidee
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Hannibal » 02 cze 2026, 16:48
Hannibal
Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 02 cze 2026, 16:54
cloner

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Zygmunt-1 » 02 cze 2026, 17:00
Zygmunt-1
Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 02 cze 2026, 17:03
1234
Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 02 cze 2026, 17:06
No i właśnie, tez kiedys piłem Zateckiego, jedno i wystarczyło, smakowało mi jak zwykłe piwo ale po terminie. Ohyda.
cloner

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Bassu » 02 cze 2026, 17:13
Bassu
j1mmy
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Hannibal » 02 cze 2026, 17:42
Jest trzecia - ludzie lubiący smak piwa, ale szanujący swoje zdrowie (:
Hannibal

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Enjo » 02 cze 2026, 17:44
Enjo
Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 02 cze 2026, 17:47
OK, czyli żeby wypić takie coś to trzeba jechać do jakiegoś profesjonalnego sklepu. W knajpie raczej nie widziałem takich opcji w Bytomiu.
Ale przecież to zupełnie inaczej smakuje. Żywiec 0 i normalny Żywiec to dwa różne smaki. Żateckie 0 i Żatecky pils to dwa różne smaki. Tak samo będzie tutaj pewnie, Miłosław jest w porządku, a ten bezalkoholowy to pewnie siki.
cloner
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Hannibal » 02 cze 2026, 17:49
Hannibal
cloner
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Zasady ochrony danych osobowych | Regulamin
Administracja, zarządzanie i wsparcie graficzne forum: pawel.studio