
Post Wyświetl pojedynczy post autor: FILIPPO828 » 20 maja 2026, 20:09
FILIPPO828
Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 20 maja 2026, 21:20
1234
Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » 20 maja 2026, 21:25
Każda odmiana piłki ma na Igrzyskach więcej sensu niż 11vs11, przynajmniej w przypadku mężczyzn.FILIPPO828 pisze: ↑20 maja 2026, 20:09Jest szansa że Socca będzie w przyszłości na igrzyskach olimpijskich. Oby jak najszybciej bo fajnie grają nasi i jak na razie są najlepsi na świecie.
matt_
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 20 maja 2026, 21:26
Boromir
Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 20 maja 2026, 21:29
1234
Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » 20 maja 2026, 21:47
No ale nie masz wrażenia, że to robienie z turnieju olimpijskiego poważnej imprezy to oszukiwanie wszystkich wokół, również samych siebie? Zanim powstały MŚ to grali tam tylko "amatorzy", potem jedynie demoludy się na niego spinały a teraz to U-23 z gościnnymi występami. Pomijając już to, że w czym czasie na Igrzyskach masz zupełnie inne, dużo ciekawsze i bardziej prestiżowe rywalizacje w drużynówkach. Chyba że rzeczywiście niektóre halowe sporty jak siatka czy ręczna trafią na zimowe IO, wtedy można się zastanowić co z piłką nożną 11-osobową.
matt_

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Ilka » 20 maja 2026, 21:51
Ilka
Boromir
Ilka

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Eyesmon » 20 maja 2026, 22:15
Eyesmon
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 20 maja 2026, 22:18
Boromir

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Zygmunt-1 » 21 maja 2026, 8:04
Seweryn Kiełpin: Na Instagramie odezwał się do mnie trener Przemek Mamczak. Zapytał, czy nie chciałbym pojawić się na ich zajęciach. Stwierdziłem, że dlaczego nie, bo jestem cały czas w treningu.
Zygmunt-1
cloner

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Ilka » 21 maja 2026, 14:58
Ilka
Wróć do „Piłka nożna na świecie”
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Zasady ochrony danych osobowych | Regulamin
Administracja, zarządzanie i wsparcie graficzne forum: pawel.studio