O futbolu na luzie... - Strona 6052

Wszystko o piłce w pozostałych rejonach nie tylko Europy ale i Świata. Ciekawostki, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia powiązane z piłką nożną.
Awatar użytkownika
gilardino11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 849

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: gilardino11 » 22 cze 2022, 20:15

Pytałem o czarnoskórego skrzydłowego. To bardzo istotne. Ja w wieku 16 lat w juniorach grając z murzynem odbijałem się od niego a wydawało mi się ze twardo stoje na nogach. Oni duzo szybciej dojrzewają i jeszcze szybciej się starzeją i tracą na dynamice. Takie geny

Awatar użytkownika
sickstick
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 4322
Kibicuję: 4rsenal

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: sickstick » 22 cze 2022, 21:02

Jak miałem 15 lat to w drużynie rówieśników z sąsiedniego miasta grał murzyn z brodą :D Oczywiście żarty o tym że on nie ma 15 tylko 25 lat leciały cały czas :P

Awatar użytkownika
Hersk
Ćwierkator
Ćwierkator
Reputacja: 1142
Kibicuję: Tylko Polsce i Polakom
Kontakt:

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Hersk » 22 cze 2022, 22:03

XDD nie wierzę. 720. 50 klatek. 2022 rok. A mądry Filipek zakupił viaplay, żeby móc oglądać Premier League, Bundeslige i KSW. Coś czuję masę przygód i szukania który piksel to piłka

Obrazek

Awatar użytkownika
Pszczola
Skład B
Skład B
Reputacja: 40

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Pszczola » 22 cze 2022, 22:06

Hersk pisze:
22 cze 2022, 22:03
XDD nie wierzę. 720. 50 klatek. 2022 rok. A mądry Filipek zakupił viaplay, żeby móc oglądać Premier League, Bundeslige i KSW. Coś czuję masę przygód i szukania który piksel to piłka

Obrazek
I tak nic nie przebije czarnego tła w meczach NHL. Na szczęście jest czasami wtedy komentarz, więc można cieszyć się jak podczas audycji radiowej.

Awatar użytkownika
roque
Skład B
Skład B
Reputacja: 93

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: roque » 22 cze 2022, 22:35

Ja jestem bardzo konserwatywny w kwestiach oglądania piłki i w ogóle sportu. Otóż mogę przepłacić, ale ma być to normalna stacja, nie żadne viaplaye przez wi fi czy co gorsza odpalane z laptopa i wrzucane na telewizor przez kabel. Oczywiście znam i wiem jak to działa, ale omijam i wypieram jak mogę, że coś takiego istnieje xd Później jakieś kwiatki w stylu tragicznej jakości, zacinania, szybciej dźwięk od obrazu czy w ogóle brak obrazu. W normalnych stacjach to nie pamiętam kiedy coś złego się stało podczas oglądania, oczywiście mówię tu o normalnym "tradycyjnym" odbiorze z dekodera a nie przez aplikacje. A takie Viaplay to ludzie co tydzień jebią. No ale portale streamingowe mają coraz więcej do powiedzenia, Premier League u nich, pewnie powalczą o Ekstraklase to trzeba się będzie przekonać, albo...
CANAL+ Sport już od 1 sierpnia w Czechach i na Słowacji. To nowy na tamtejszym rynku kanał premium, na którym będą transmitowane mecze piłkarskiej Premier League. W Polsce CANAL+ stracił prawa do ligi angielskiej na rzecz serwisu Viaplay i nie będzie dostępny w telewizji od sezonu 2022/2023.

Źródło: https://hdtvpolska.com/canal-plus-progr ... e-ogladac/

Awatar użytkownika
piotrcies
Paul Scholes
Paul Scholes
Reputacja: 5646

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » 23 cze 2022, 9:11

Już bez przesady z tymi pikselami. Nie jest to wybitna jakość, ale oglądać się da. Zresztą Super HD Polsatu tez jest w 720, jak oglądacie LM, tylko trochę podrasowane. Generalnie ja tam jakiejś fatalnej jakości obrazu w ViaPlay nie widziałem, nie jest idealnie, jest po prostu dostatecznie.

Większy problem (tzn. realny problem) to taki, ze czasem im coś wysiada i nie można oglądać, obawiam się, ze przy większej liczbie transmisji i większej liczbie widzów te problemy będą częstsze. Obym się mylił i dało się normalnie oglądać.

Awatar użytkownika
Hersk
Ćwierkator
Ćwierkator
Kontakt:

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Hersk » 23 cze 2022, 10:19

Ty no spoko, ale dostatecznie w czasach 8K za 34 złotych miesięcznie to jakaś farsa mimo wszystko.

Full HD to jakieś absolutne minimum dla dzisiejszego przyzwyczajonego do 4K itd oka

Awatar użytkownika
piotrcies
Paul Scholes
Paul Scholes

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » 23 cze 2022, 10:23

Bez trudu można ogarnąć to na legalu za sporo mniej (;

Awatar użytkownika
Hersk
Ćwierkator
Ćwierkator
Kontakt:

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Hersk » 23 cze 2022, 10:23

Jak?

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Reputacja: 2765

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 23 cze 2022, 10:23

Jakieś trzy sezony temu na Ukrainie miałeś Futbol1/2/3 i tam leciało wszystko co kibic chciał: liga angielska, włoska, hiszpańska, niemiecka, francuska, puchary europejskie plus jakieś mniejsze typu Belgia (był okres gdzie ukraińscy piłkarze było tam popularni), Turcja, MLS. Oczywiście piłka reprezentacyjna też była. No nie było Ekstraklasy ale jakoś by to człowiek przebolał :D

Obecnie z tego ostały się jedynie wybrane krajowe puchary plus mniejsze ligi. Nie mam pojęcia gdzie to teraz Ukraińcy oglądają.

krzysiu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 102

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: krzysiu » 23 cze 2022, 10:25

Najwazniejsze by mieli stabilność transmisji a nawet tego nie mają ..

Awatar użytkownika
piotrcies
Paul Scholes
Paul Scholes

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » 23 cze 2022, 10:28

Hersk pisze:
23 cze 2022, 10:23
Jak?
operatorzy to zaczynaja wrzucać do swoich ofert telewizyjnych.

A jeśli twój tego nie ma, to np. w Play, jeśli jesteś abonentem, wykupujesz sobie podstawowy pakiet tv box za 25 zł z android boxem i kilkudziesięcioma kanałami tv oraz ViaPlay na 24 mce bądź bez urządzenia za 20 zł, jeśli nie potrzebujesz. I masz trochę ponad polowe ceny, co prawda umowa na 24 mce, ale tez masz te usługę w tej cenie przez ten czas.

Nie żebym robił reklamę, po prostu nietrudno ogarnąć to taniej xd

Podejrzewam, ze teraz większość kablówek może to wrzucic do oferty w cenie.

Awatar użytkownika
Enjo
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 988
Kibicuję: AC Milan

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Enjo » 23 cze 2022, 10:42

Piotr, ale jak to wtedy jest ? viaplay jest w multiplexie jako kanal 72 czy upc daje ci dostep i laczysz sie dalej przez aplikacje, internet, czyli tak samo jak majac wykupione to gowno standardowo ?

Awatar użytkownika
Pszczola
Skład B
Skład B
Reputacja: 40

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Pszczola » 23 cze 2022, 10:47

Enjo pisze:
23 cze 2022, 10:42
Piotr, ale jak to wtedy jest ? viaplay jest w multiplexie jako kanal 72 czy upc daje ci dostep i laczysz sie dalej przez aplikacje, internet, czyli tak samo jak majac wykupione to gowno standardowo ?
Ja się wtrącę, bo mam Viaplay z UPC. Dają oni dostęp do logowania się na platformie ViaPlay. Nie ma tego jako dedykowanego kanału w TV.

Awatar użytkownika
roque
Skład B
Skład B
Reputacja: 93

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: roque » 23 cze 2022, 10:57

A swoją drogą to gdzieś czytałem, że może być wymóg stworzenia normalnego kanału tv żeby stanąć do przetargu o Ekstraklasę, ktoś tam z Ekstraklasy się wypowiadał, że zastanawiają się nad tym oraz "obserwują" Viaplay

ODPOWIEDZ

Wróć do „Piłka nożna na świecie”