O futbolu na luzie... - Strona 5632

Wszystko o piłce w pozostałych rejonach nie tylko Europy ale i Świata. Ciekawostki, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia powiązane z piłką nożną.
Awatar użytkownika
League
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 2335

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: League » 17 sty 2021, 23:42

Z takim athleticiem to sfrustrować się nie trudno, ekipa z fair play nie ma nic wspólnego. Ale teraz hejterki Messiego mają używanie. W takiej sytuacji nic trudnego tak zareagować.

Awatar użytkownika
moody90
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 729

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: moody90 » 17 sty 2021, 23:49

cloner pisze:
17 sty 2021, 23:38
Typowy Leoś.
Ciągle frustru.
typowe niemal jak sensowne posty clonera na jego temat. pierwsze czerwo w 753 meczu w fcb. typowe rzeczywiscie :rotfl:

zachowanie messiego typowe dla pewnego portugalczyka co najwyzej. nie pochwalam absolutnie, ale tez sie nie dziwie, bo te 23 faule athletiku, brak reakcji sedziego na takie juz ostentacyjne lapanie obiema rekami czy wpieprzanie sie calym cialem jak wlasnie przy tym czerwie, moglo wyprowadzic z rownowagi

nie ma to jak zagrac 240 minut w srodku sezonu i wypieprzyc sie na ostatniej prostej. a mozna bylo dostac kulturalnie w leb przy pierwszej okazji jak real i miec troche wiecej odpoczynku. niby trofeum niezbyt prestizowe, ale innego w tym sezonie sie nie spodziewam. jesli przy pelnym dostepnym skladzie na dzisiaj niekorzystny wynik odwracac maja m.in. mingueza, trincao i braithwaite, to ciezko sobie ostrzyc zeby na cos wiecej.

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Reputacja: 1902

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 17 sty 2021, 23:56

Ale uściślijmy: TEGO Portugalczyka?

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 4092
Kontakt:

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 18 sty 2021, 7:04

moody90 pisze:
17 sty 2021, 23:49
typowe niemal jak sensowne posty clonera na jego temat. pierwsze czerwo w 753 meczu w fcb. typowe rzeczywiscie
Tak w ogóle, czy ja coś pisałem o czerwonych kartkach? Fanboy też mocna frustracja, nie dziwię się po takiej porażce :lol2:
Po prostu takie zachowanie jest częste u Leo (czyt. częstsze niż u innych gwiazd topu). Niejednokrotnie była tutaj dyskusja na ten temat, nikt umiejętności nie odmawia Leo, ale to mały człowieczek.

Ps Jak na fanboya i największego na świecie hejtera CR7 nawet nie dziwi mnie że musiałeś wspomnieć o Argentyńczyku :lol2: mimo że chłop nie ma nic wspólnego z czerwoną kartką i superpucharem Hiszpanii :rotfl: typowy moody.

Awatar użytkownika
League
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 2335

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: League » 18 sty 2021, 8:46

Mały człowieczek. Śmieszne.
Nie popieram faulu ale jeśli oceniamy piłkarzy w tych kategoriach to ten gracz z Iranu co wrzucałem też jest mały.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontakt:

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 18 sty 2021, 8:57

League pisze:
18 sty 2021, 8:46
Śmieszne
Ciesze się, że poprawiłem humor w poniedziałkowy poranek :peace:

Hannibal
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 80

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Hannibal » 18 sty 2021, 9:39

Mam całkowicie inne zdanie.Messi mimo tego,że jest bardzo często faulowany jakoś mocno nie pajacuje.Często nawet mógłby się wywrócić,a kontynuuje akcje. Czasem nerwy puszczą każdemu.Ostatnio @cloner broniłeś typa, który dostał czerwo i tłumaczyłeś emocjami w meczu. Hipokryzja? :D

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontakt:

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 18 sty 2021, 9:43

Hannibal pisze:
18 sty 2021, 9:39
Ostatnio @cloner broniłeś typa, który dostał czerwo i tłumaczyłeś emocjami w meczu. Hipokryzja?
Hahaha.
Faulu nie tłumaczyłem żadnymi emocjami :lol2: gdzieś Ty to wyczytał :lol2:

Tłumaczyłem jego zdziwienie po czerwonej kartce.

Hannibal
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 80

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Hannibal » 18 sty 2021, 9:48

Tłumaczyłeś czerwoną kartkę tym,że w meczu inaczej piłkarz może zareagować.Messi nie mógł? Każdemu się zdarzy.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontakt:

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 18 sty 2021, 9:50

Hannibal pisze:
18 sty 2021, 9:48
Tłumaczyłeś czerwoną kartkę tym,że w meczu inaczej piłkarz może zareagować.Messi nie mógł? Każdemu się zdarzy.
Oj chłopie, naucz się czytać ze zrozumieniem.
Faulu Irańczyka nie broniłem.

Poczytaj raz jeszcze:
No faul był ostry. Ale najwidoczniej się koleś nie spodziewał czerwonej. Cała filozofia.

Awatar użytkownika
moody90
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 729

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: moody90 » 18 sty 2021, 10:10

cloner pisze:
18 sty 2021, 7:04
moody90 pisze:
17 sty 2021, 23:49
typowe niemal jak sensowne posty clonera na jego temat. pierwsze czerwo w 753 meczu w fcb. typowe rzeczywiscie
Tak w ogóle, czy ja coś pisałem o czerwonych kartkach? Fanboy też mocna frustracja, nie dziwię się po takiej porażce :lol2:
Po prostu takie zachowanie jest częste u Leo (czyt. częstsze niż u innych gwiazd topu). Niejednokrotnie była tutaj dyskusja na ten temat, nikt umiejętności nie odmawia Leo, ale to mały człowieczek.

Ps Jak na fanboya i największego na świecie hejtera CR7 nawet nie dziwi mnie że musiałeś wspomnieć o Argentyńczyku :lol2: mimo że chłop nie ma nic wspólnego z czerwoną kartką i superpucharem Hiszpanii :rotfl: typowy moody.
Teksty o fanboju sobie daruj, bo sam wychodzisz z nory i piszesz cos o messim tylko raz na rok, jak cos przeskrobie i wyjezdzasz ciagle z tym malym czlowieczkiem, wiec frustracji zaczalbym od szukania u siebie.

Ale jak juz koniecznie chcesz dalej rznac glupa, to mozemy porozmawiac rzeczowo i tu czekam na uzasadnienie twojej teorii, ze messiemu puszczaja nerwy czesciej, niz innym pillarzom z topu. Przypomnijmy: pierwsze czerwo w 753 meczu w klubowej karierze. 11 lat mlodszy mbappe 3 czerwa. Neymar 7. Cristiano 11. Zlatan 13. Ramos 24. Jak rozumiem na nich po prostu uwzieli sie sedziowie, a wrednego sterydziarza oszczedzaja.

Awatar użytkownika
WKB
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 888

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: WKB » 18 sty 2021, 10:15

Po prostu takie zachowanie jest częste u Leo (czyt. częstsze niż u innych gwiazd topu)
:rotfl:

tez czekam na przyklady. o wiele czesciej odwala takiemu neymarowi, cristiano, o łokciach i innych tego typu ze strony ibry nie wspominam. no i wiadomka, ramos, costa i tak dalej. to samo wczesniej wspomniany mbappe.

no i proboje sobie przypomnieć jakieś inne tego typu zachowanie lio ale nie kojarze, może przypomnisz?

Bernabeu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 622

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Bernabeu » 18 sty 2021, 11:01

Pamiętam jak Messi podeptał Diego Llorente i ludzie pisali (50/50 sytuacja, czy specjalnie czy nie), że to przypadek, bo to przecież Leo, on tak nie robi: wkrótce przerwano sezon, a po wznowieniu Messi miał sekwencję mecz po meczu, że znowu 'niechcący' podeptał gracza Bilbao, a w następnym meczu zdarzyło mu się popopychać gościa ze Sevilli po faulu na nim. Już wtedy byłem trochę zdziwiony, bo nie kojarzyłem Messiego z takiego zachowania do tej pory: teraz na początku sezonu miał chyba jakieś wątpliwe zachowanie wobec sędziego, teraz ewidentny debilizm. To prawda, że całościowo Messi zachowywał się całkiem spoko na boisku, ale ostatnio złapał chyba niezłą frustrację przez sytuację w Barcelonie.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontakt:

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 18 sty 2021, 11:03

moody90 pisze:
18 sty 2021, 10:10
Jak rozumiem na nich po prostu uwzieli sie sedziowie, a wrednego sterydziarza oszczedzaja.
Tak. Dokładnie tak jest!

A tak poważniej, wiele razy już pisałem że hiszpańskiej ligi nie oglądam, bo mnie nudzi, więc nie jestem na bieżąco. No i.. zapewne chwytliwe tytuły przy każdym wybryku Messiego są bardziej eksponowane, dlatego dłużej tkwią w pamięci. ;)

Z ciekawości... przeanalizowalem szczegółowo wybranych, bardzo dobrych, napastników pod względem ilości otrzymanych żółtych kartek w rozgrywkach klubowych (liga, puchary krajowe, puchary europejskie). Pod uwagę brałem obecny sezon + 9 poprzednich (do sezonu 2011/12 włącznie)

O to liczby żółtych kartek:
Luis Suarez - 85
Neymar - 80
Ciro Immobile - 58
Zlatan Ibrahimović - 56
Leo Messi - 54
Cristiano Ronaldo - 51 (z czego aż 20! w sezonach 2011/12 i 2012/13)
Edin Dżeko - 50
Robert Lewandowski - 45
Thomas Muller - 28
Karim Benzema - 5

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 517

O futbolu na luzie...

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Bienias » 18 sty 2021, 11:09

Leo Messi - 54
i pewnie większość za celebracje po strzelonej bramce :P