Manchester United (zbiorczy) (cz.2) - Strona 2049

Piłka nożna w Anglii | Premier League, Championship i FA Cup (Puchar Anglii) | Kluby (Manchester United, Liverpool, Manchester City, Arsenal, Leeds) | Reprezentacja Anglii | Transfery | Mecze, wyniki i inne wydarzenia związane z angielską piłką nożną

Trenerem MU w sezonie 2018/2019 powinien zostać:

Solskjaer powinien pozostać na stanowisku
16
50%
Mauricio Pochettino
6
19%
Massimiliano Allegri
3
9%
Zinedine Zidane
0
Brak głosów
Laurent Blanc
1
3%
Antonio Conte
0
Brak głosów
Leonardo Jardim
1
3%
Eddie Howe
3
9%
ktoś inny
2
6%
Liczba głosów: 32
Awatar użytkownika
piotrcies
George Harrison
George Harrison
Reputacja: 4401

Manchester United (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » 11 cze 2021, 13:05

De Geę będzie ciężko sprzedać przez jego kontrakt. Imo łatwiej byłoby Hendersona i nie zdziwiłbym się (to tylko moja opinia), jakbyśmy go koniec końców sprzedali do jakiegoś Tottenhamu. Jakoś nie widzę, że trzymamy dwóch takich bramkarzy w składzie. Za Lingarda raczej 20-30 od West Hamu powinniśmy wyciągnąć. Dalota pewnie znów wypożyczymy, ale ostatnio mówiło się o sprzedaży za +/- 10 mln, z takich drobniaków można zebrać trochę pieniędzy.

Swoją drogą śmiesznie czyta się dwa posty wcześniej, że twoim zdaniem za Lingarda zarobimy dużo, a DDG sprzedać bez żalu, a dwa posty niżej, że Lingard nie da kasy, bo to max 15-20, a DDG nikt nie kupi XD

Awatar użytkownika
losiu03
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 146
Kibicuję: Manchester United

Post Wyświetl pojedynczy post autor: losiu03 » 11 cze 2021, 13:22

piotrcies pisze:
11 cze 2021, 13:05
De Geę będzie ciężko sprzedać przez jego kontrakt. Imo łatwiej byłoby Hendersona i nie zdziwiłbym się (to tylko moja opinia), jakbyśmy go koniec końców sprzedali do jakiegoś Tottenhamu. Jakoś nie widzę, że trzymamy dwóch takich bramkarzy w składzie. Za Lingarda raczej 20-30 od West Hamu powinniśmy wyciągnąć. Dalota pewnie znów wypożyczymy, ale ostatnio mówiło się o sprzedaży za +/- 10 mln, z takich drobniaków można zebrać trochę pieniędzy.

Swoją drogą śmiesznie czyta się dwa posty wcześniej, że twoim zdaniem za Lingarda zarobimy dużo, a DDG sprzedać bez żalu, a dwa posty niżej, że Lingard nie da kasy, bo to max 15-20, a DDG nikt nie kupi XD
Z jakiej paki Henderson do Tottków? XD

Biorąc pod uwagę nasze sprzedaże z ostatnich lat, te 15-20m za Lingarda to byłby pokaźny zastrzyk gotówki, a o DDG nigdzie nie napisałem, że nikt go nie kupi, wiec chyba coś pomyliłeś. Zapytałem po prostu kto twoim zdaniem go może kupić ;)

Generalnie jesteś dużym optymistą jeśli chodzi o transfery.

Awatar użytkownika
Nebula RN
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 298

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Nebula RN » 11 cze 2021, 13:22

Donnarumma miał problem żeby znaleźć klub z kartą w ręku i jedynie PSG się skusiło.
Kto będzie chciał dużo starszego i z jeszcze większym kontraktem bramkarza, za którego w dodatku trzeba sporo zapłacić?

Awatar użytkownika
piotrcies
George Harrison
George Harrison

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » 11 cze 2021, 13:33

losiu03 pisze:
11 cze 2021, 13:22
to był tylko przykład klubu, który mógłby chcieć nowego bramkarza (Lloris już zbliża się do końca kariery). Generalnie nie przypominam sobie sytuacji, by w którymś klubie dwaj klasowi bramkarze z aspiracjami do bycia numerem jeden i w klubie, i w reprezentacji, jakoś długo mogli grać razem. W Realu Casillas wytrzymał 1,5 sezonu jako numer dwa, Cech w Chelsea rok i odszedł. No nie ma takich sytuacji i nie wierzę, by którykolwiek z naszych bramkarzy zaakceptował bluzę numer dwa. Zresztą przychodzi Heaton, więc ławkę sobie obsadzamy - doświadczony, prezentujący dobry poziom bramkarz, który nie będzie robił problemów, że nie gra. Ale nie widzę DDG czy Hendersona na ławce. Nie mam pojęcia, jakby Ole tym miał zarządzać.

A co do 15 mln za Lingarda - reprezentant Anglii po świetnym wejściu do WHU z historią dobrych występów w United (gdzie nie dał rady, ale klasę pokazywał i w przeszłości) - jakbyśmy go za tyle puścili, to by był rabunek w biały dzień. 30 mln wydaje mi się bardziej odpowiednie.

Awatar użytkownika
losiu03
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 146
Kibicuję: Manchester United

Post Wyświetl pojedynczy post autor: losiu03 » 11 cze 2021, 13:37

piotrcies pisze:
11 cze 2021, 13:33
losiu03 pisze:
11 cze 2021, 13:22
to był tylko przykład. Generalnie nie przypominam sobie sytuacji, by w którymś klubie dwaj klasowi bramkarze z aspiracjami do bycia numerem jeden i w klubie, i w reprezentacji, jakoś długo mogli grać razem. W Realu Casillas wytrzymał 1,5 sezonu jako numer dwa, Cech w Chelsea rok i odszedł. No nie ma takich sytuacji i nie wierzę, by którykolwiek z naszych bramkarzy zaakceptował bluzę numer dwa. Zresztą przychodzi Heaton, więc ławkę sobie obsadzamy - doświadczony, prezentujący dobry poziom bramkarz, który nie będzie robił problemów, że nie gra. Ale nie widzę DDG czy Hendersona na ławce. Nie mam pojęcia, jakby Ole tym miał zarządzać.

A co do 15 mln za Lingarda - reprezentant Anglii po świetnym wejściu do WHU z historią dobrych występów w United (gdzie nie dał rady, ale klasę pokazywał i w przeszłości) - jakbyśmy go za tyle puścili, to by był rabunek w biały dzień. 30 mln wydaje mi się bardziej odpowiednie.
Ale cały czas mowa o tegorocznym okienku i nie widzę żadnego klubu, który na ten moment mógłby pokusić się na DDG lub Hendersona. W gre wchodzi ewentualnie wypożyczenie, ale kolejny raz pytanie - gdzie?

Co do Lingarda to tak, jak wspomniałem jesteś dużym optymistą, ale obyś miał racje! ;)

Awatar użytkownika
piotrcies
George Harrison
George Harrison

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » 11 cze 2021, 13:41

losiu03 pisze:
11 cze 2021, 13:37
Co do Lingarda to tak, jak wspomniałem jesteś dużym optymistą, ale obyś miał racje!
ja widzę, jak w dobie Covidu Liverpool potrafił sprzedać jakiegoś Brewstera, który nie powąchał poważnej piłki za gruby hajs, to my za połowę tego oddamy reprezentanta Angli?

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Bianconero
Reputacja: 4116

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Delpiero14 » 11 cze 2021, 13:43

Ale Liverpool potrafi sprzedawać, wy niekoniecznie.

Awatar użytkownika
piotrcies
George Harrison
George Harrison

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » 11 cze 2021, 14:02

Pewnie ze jestem optymistą, idzie nowy sezon, nie zamierzam nastawiać się na kolejny zawód.
Delpiero14 pisze:
11 cze 2021, 13:43
Ale Liverpool potrafi sprzedawać, wy niekoniecznie.
to niech się nauczą, za darmo obowiązków nie wykonują, więc niech wykonują je dobrze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Anglia”