Wtraciles od czapy tutaj Izrael a teraz bohatersko bronisz rosyjskich tenisistow chociaz nawet nikt ich nie zaatakowal.
Swietna robota.
Chlopaczek
1234
Zygmunt-1
Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 03 cze 2026, 13:10
cloner

Post Wyświetl pojedynczy post autor: gilardino11 » 03 cze 2026, 13:11
gilardino11
Ilka
Eyesmon

Enjo
Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 03 cze 2026, 13:18
cloner
Post Wyświetl pojedynczy post autor: karollo89 » 03 cze 2026, 13:27
karollo89
Post Wyświetl pojedynczy post autor: BadBoy » 03 cze 2026, 13:29
BadBoy

Post Wyświetl pojedynczy post autor: yedraz » 03 cze 2026, 14:01
A nawet podejrzewam, że dotąd nie było takiej sytuacji w Paryżu?gilardino11 pisze: ↑03 cze 2026, 13:11Nie często się zdarza żeby zrobić taki sukces z z kwalifikacji.
A nawet 5-1, ja oglądałem i zęby bolały. Jak narzekałem na serwis Igi, to muszę ją przeprosić, bo Maja praktycznie w tej specjalności nie ma żadnych atutów, na szczęście w w ielu innych nadrabia. i dlatego bo zdobyciu przewagi dwóch przełamań, równie szybko je straciła. Tylko że w decydującym momencie miała jak to wspomniał kolega cloner, zachowała zimną krew i inteligencję.
Właśnie, myślicie, że przy tej dysproporcji fizycznej Maja ma jakieś szanse na nawiązanie równorzędnej walki z liderką światowego rankingu, zwłaszcza że jeszcze dwa tygodnie temu była poza setką!
yedraz
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Chlopaczek » 03 cze 2026, 14:09
Polfinal to sufit historyczny.
Chlopaczek
Post Wyświetl pojedynczy post autor: BadBoy » 03 cze 2026, 14:21
BadBoy
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Zasady ochrony danych osobowych | Regulamin
Administracja, zarządzanie i wsparcie graficzne forum: pawel.studio