Również powszechnie wiadomo, że wojowanie z Rosją przynosi same korzyści.
Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 12 maja 2026, 15:43
cloner
Post Wyświetl pojedynczy post autor: venomik » 12 maja 2026, 15:44
venomik

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Eyesmon » 12 maja 2026, 15:52
Eyesmon
Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 12 maja 2026, 15:52
Przecież cały czas coś tam jest. Ale polski rząd w momencie, gdy poparł Ukrainę w walce z Rosją, z automatu dał znać Putinowi że Polska jest wrogo nastawiona, to przecież oczywiste. Niechęć Rosjan do Polski wzrosła w ostatnich 5 latach, wystarczyło się nie wpierdalać. To nie jest nasza wojna.
cloner
Mr.Chris
matt_

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Chandlerr » 12 maja 2026, 16:19
A Ty znów o tych murzynach...
Chandlerr
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Hannibal » 12 maja 2026, 16:23
Hannibal
Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 12 maja 2026, 16:40
Ktokolwiek tak napisał?
cloner
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 12 maja 2026, 16:41
Boromir

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Magnum » 12 maja 2026, 16:56
Zalecam przeczytać co tam w tym memorandum jest zapisane. Nie wiem, dlaczego ten mit dalej jest tak powszechny w internecie.
Magnum
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Hannibal » 12 maja 2026, 16:57
Hannibal
Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » 12 maja 2026, 17:01
https://hrabiatytus.pl/2022/03/31/czy-z ... sztanskie/
Czyli to nie wina USA?W lutym 2014 Rosja rozpoczęła działania zbrojne mające na celu okupowanie i oderwanie Półwyspu Krymskiego od Ukrainy. Zgodnie z paragrafem szóstym Memorandum 5 marca 2014 roku odbyło się w Paryżu spotkanie z udziałem przedstawicieli USA, Wielkiej Brytanii i Ukrainy. Rosja zbojkotowała te konsultacje. Biorąc pod uwagę ogólnikowy charakter Memorandum, nie powinien dziwić fakt, że rozmowy te skończyły się zasadniczo na niczym.
matt_

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Magnum » 12 maja 2026, 17:05
Magnum
Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » 12 maja 2026, 17:07
matt_
Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Zasady ochrony danych osobowych | Regulamin
Administracja, zarządzanie i wsparcie graficzne forum: pawel.studio